Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

2. El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

hasta karyolasi 10

Özel Tasarımlı Hasta Yatağı Modellerimiz

Birçok durumda hastaların sürekli istirahat halinde yatması gerekmektedir. Sağlık nedeniyle uzun süre yataklı tedavi görecek kişiler için özel yataklar tasarlanmaktadır. Çünkü uzun süreli yatış durumunda vücutta yaralar dediğimiz bası ülserleri oluşmaktadır. Bunların önüne geçebilmek ve hastaların rahat bir yatış yaşayabilmesi için özel yataklar kullanılmaktadır. Bası ülserlerinin oluşmasını engellemek için havalı yataklar daha sık tercih edilmektedir. Havalı yataklar ile yatak yarasını en aza indirmeniz mümkündür.

Bununla birlikte 2. el havalı yataklara firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman geçici süreliğine gereksinim duyulan yataklar 2. el olarak da sitemizde bulunmaktadır. İnsanlar kısa süreli kullanılacağı için büyük paralar ile yatak almak yerine 2. el yatak almayı tercih edebilmektedirler. Bu nedenle 2.el hasta yatağı fiyatları İstanbul ili içerisinde araştırılmaktadır. Sizlere kaliteli yataklar tasarlayan firmamızda 2. el yatakları da bulmanız mümkün. Farklı model ve kullanım alanına göre özel tasarlanmış hasta yatağı modellerimiz sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Uygun fiyatlar ile kaliteli, rahat ve güvenli hasta yataklarına firmamız aracılığı ile ulaşmanız oldukça kolaydır. Sizlere her alanda kolaylık ve rahatlık sunmayı amaç edinen bir firmayız.

Hasta Yatağı Genel Özellikleri

Hasta yataklarında müşterilerin en çok dikkat ettiği konu hasta yatağı kenar korkulukları olmaktadır. Çünkü uzun süre yatmak zorunda olan hastaların birçoğu düşme riski ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle hasta yatağı imalatı sırasında korkulukların sağlam ve dayanıklı olmasına oldukça özen göstermekteyiz. Kenar korkulukları sayesinde hastanızın düşme riskini en aza indirmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra farklı malzemeler ile tasarlanan korkuluklu yataklarımız mevcuttur. Hastane tipi korkuluklu olan yataklarımız antibakteriyel özellikte olup temizliği gayet kolay ürünlerdir.

Ahşap malzemeden ve alüminyumdan imal edilmiş korkuluk çeşitlerimiz mevcuttur. İmal ettiğimiz hasta yataklarının bir diğer özelliği ise 200 kg kadar taşıma kapasitesi. Sürekli yatan hastalar ister istemez kilo sorunuyla karşı karşıya kalabilmektedir. Bizler kilo sorununu düşünerek 200 kiloya kadar dayanıklı yataklar üretmeyi başarmış bir firmayız. Kalite ve dayanıklılık konusunda öncü bir firmayız. Bunun yanı sıra 2.el hasta yatağı fiyatları İstanbul içerisinde sizler için makul fiyatlar ile hizmetimizi sunmayı başarmanın gururuyla her geçen gün çalışmalarımızı daha ileriye taşımaktayız.

2. El Hasta Yatağı Satışımız İstanbul

Kısa süreliğine hata yatağına ihtiyacı olan kişilere kiralama hizmeti sunmaktayız. Bunun yanı sıra 2. el hasta yatağı satışımız da bulunmaktadır. Hasta yakınları için 2.el hasta yatağı fiyatları İstanbul ili için uygun fiyatları bulmanız mümkündür. Yıpranmamış, kullanıma elverişli, dayanıklı ve güvenli 2. el hasta yataklarına da sahip olabilirsiniz. 2. el olarak çok kullanılmamış, temiz hasta yataklarına ucuz bir miktar ile sahip olabilirsiniz.

Sizlere kaliteli hizmet verebilmek adına sıfıra yakın ve az kullanılmış ürünleri başkalarından alarak sizlere 2. el ürün olarak küçük miktarlarda satışa sunmaktayız. 2. el ürün olduğu için herhangi bir korkunuz olmamalıdır. Bizler firma olarak sattığımız ürünlerin arkasında olup gerekli garanti ve işlemleri aldığınız yatağın çeşidine göre belirlemekteyiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile istediğiniz hasta yatağına sahip olabilir ve hastanıza daha konforlu ve güvenli uyku yaşatabilirsiniz. Kalite her zaman sizinle olmalı.

Firmamızın Diğer Hasta Yatağı Hizmetleri

  • Hasta yatağı imalatı ve satışı
  • Hasta yatağı kiralama hizmetleri
  • Hasta yatağı tamir ve bakım hizmetleri
2. El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön