skip to Main Content
Abs Başlıklı Hasta Karyolası

2 Motorlu Abs Hasta Karyolası EY-2000

2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2000 isimli ürünümüzde yan korkuluklar modelimizdeki gibi MDF ve alüminyumdan tasarlanırken, başlık kısmı ise plastik malzemeden üretilmiştir. Hem başlık kısmı hem de korkuluk kısmında tamamen ABS özelliği vardır. DUAL motorlu hasta yatakları arasında en çok dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2000, en kaliteli hasta yatağı modellerimizdendir.

2 Motorlu Abs Hasta Karyolası EY-2000

100 kiloya kadar olan hastalara kullanımına oldukça elverişli olan yatağımızda kullandığımız motor, yurt dışında özel olarak üretilmiş olup firmamız tarafından ithal edilmiştir. Hem genel yapısıyla hem de motorunun fonksiyonlarıyla oldukça kullanışlı olan 2 Motorlu Hasta Yatağının başlık kısmının plastikten olması, kullanım kolaylığını ise büyük ölçüde arttırmıştır. Aynı şekilde yatağımızın baş kısmı ve korkuluk bölümleri de yurt dışında özel olarak üretilerek tarafımızca ithal edilmiştir.

Abs Başlıklı Hasta Karyolası

Yatağın yan tarafında bulunan korkuluk bölümünün ve başlığın oldukça kolay ve basit kullanımı vardır. Başlık bölümü ve yan korkuluk kısmı istenildiği takdirde rahatlıkla sökülüp takılabilir ve temizlenebilir ya da silinebilir. ABS modeli olan bu hasta yatağının imalatını tamamen firmamız yapmaktadır ve üründe toplamda 4 adet tekerlek bulunmaktadır. Bu tekerlekler sayesinde yatağı rahatlıkla istediğiniz yere taşıyabilir ve istediğiniz yerde sabitleyebilirsiniz. 360 derece dönme özelliğine sahip olan bu tekerlekler ile hastalar rahatsız edilmeden oldukça rahat bir şekilde yer değiştirebilmektedirler. Ayrıca bu yatağımızın dört bir yanında serum askılı takma bölümü de yer almaktadır. Bu yatağımızı tercih eden müşterilerimize dört parçadan oluşan son derece kaliteli şilte de vermekteyiz. Evde, hastanede ve huzur evinde oldukça kullanışlı olan bu modelimizi toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz.

Fabrika hatalarına yönelik olarak 2 yıl ve yedek parça garantisi olarak 10 yıl boyunca sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermeye ise devam ediyoruz.


Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.