Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

4 motorlu uygun fiyata hasta yatagi

Mekanik motor sistemi sayesinde sırt ve ayak bölümünün alçaklığı ve yüksekliği rahatlıkla ayarlanabilen bu hasta yatağı modeli 2 motorlu hasta yatakları arasında en uygun ve cazip fiyat sahip olan üründür. Üretimi sırasında başlık çerçeveleri ve yan korkulukları için demir profiller kullanılmış ve ürünün dayanıklılığı da arttırılmıştır. Birçok özelliği ile dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ürünümüz, dual motora sahiptir. Bu motor sayesinde hasta yatağımızın baş ve ayak kısmı, ihtiyacınıza göre 90 dereceye kadar rahatlıkla ayarlanabilir.

Ekonomik Ve Elektrikli Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Hesaplı fiyatıyla da dikkat 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500, motor kumandası sayesinde kolaylıkla rahat edebilme kabiliyetine sahiptir. Bu kumanda sayesinde hastamız, yatağını istediği alçaklığa ve yüksekliğine rahatlıkla getirebilmektedir. 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 kodlu ürünün bir diğer özelliği ise başlık ve korkuluk kısımlarının demirden yapılarak kalitesinin oldukça üst seviyede bir dayanıklılık vaat etmesidir. Yatağın hemen yan tarafta bulunan korkuluk mandalı sayesinde korkuluğu da rahatlıkla hareket ettirmek mümkün. Serum kullanmak zorunda olan hastalarımız 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ile birlikte ücretsiz olarak vereceğimiz serum askılığı ile ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirler. Yataklarımızın yapımında kullanmış olduğumuz malzemeler oldukça kalitelidir. Yurt dışından özel olarak getirtilen bu ürünler sayesinde bütün yataklarımızda garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Yatakta yaşanacak en ufak soruna dahi müdahale etmeye çalışan firmamız, sizi ve hastanızı mağdur etmemek için elinden geleni yapmaktadır. İster toptan isterseniz de perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Satışını ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz bütün hasta yataklarımızın üretimini kendimiz yapmaktayız. Evlerde hastanelerde sıklıkla kullanılan bir model olması sebebiyle, felçli ya da yatalak hastalarınız için bu ürünü satın alabilirsiniz.


Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500 Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500 Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500 Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

 

 

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön