Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Full Abs Hasta Yatağı EY-2500

hasta yatagi kurulumu 2

2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500’de Full ABS sisteminin yanı sıra yatağın üst kısmında bulunan hava delikleri ile terlemenin önüne geçiliyor. İki motorlu hasta yataklarımızın arasında en kaliteli hasta yatağı olarak gösterilen 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500’de yan korkuluklar ve başlık kısmının tasarımında plastik malzeme kullanılmıştır. Başlık ve yan korkulukları kalite ve güvenlik açısından dikkate aldığımızda en kaliteli ve en sağlıklı ürünümüzdür.

2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası EY-2500

Yatağımızda bulunan Full ABS sisteminin yanı sıra yan korkuluklar ve başlık kısımları ise anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Yan korkuluklarda bulunan 4 adet amortisör sayesinde korkulukları rahatlıkla hareket ettirebilir ve temizliğini sağlayabilirsiniz.

Başlık kısmı ve yan korkuluk bölümleri ise oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Bu bölümler; silinme özelliğinde olup, güvenle temizlik malzemesi kullanımınıza izin vermektedir. Anti bakteriyel özelliği sebebiyle de 2 motorlu hasta yatağı EY-2500 kodlu ürünümüz, hastayı virüs ve mikrop gibi dış etkenlere karşıda daima korumaktadır.

360 derece dönme özelliğine sahip bu ürünümüzü yine istediğiniz yere döndürebilir, taşıyabilir veya sabitleyebilirsiniz. Hasta yatakları çeşitlerimizde olduğu gibi bu modelimizde de Dual motor sayesinde baş ve ayak kısmı rahatlıkla hareket ettirilebilmektedir.

2 Motorlu Antibakteriyel Hasta Yatağı

2 motorlu hasta yatağı EY-2500, diğer ürünlerde olduğu gibi 90 cm 190 cm iç ölçülere 1 m ve 2 m dış ölçülerle sahiptir. Normal yataklara nazaran oldukça az yer işgal eden bu yatağımızı evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 100 kiloya kadar olan hastaların rahatlıkla kullanabildiği 2 motorlu hasta yatağı EY-2500 kodlu ürünümüz,  özellikle felçli ve yatalak hastalar içinde oldukça uygun bir modeldir. Elektrik kesintileri karşısında 9 voltluk pil ile çalışan EY-2500 kodlu ürün, uzaktan kumandası ile de hareket ettirme avantajını sizlere sağlar. Bütün iki motorlu modellerimizin arasında en kaliteli iki motorlu hasta yatağı özelliğine sahip olmasına rağmen bu ürünümüzün fiyatı ise gayet uygundur.

Fiyatıyla ve kalitesiyle oldukça dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500 hakkında bilgi almak ya da toptan veya perakende alımı gerçekleştirmek için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
Full Abs Hasta Yatağı EY-2500

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön