skip to Main Content

2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750

2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750

Hasta yataklarımızın arasında en kullanışlı modellerden biri olan 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1750 modelimiz, başlık kısmı ve yan korkulukları özenle dizayn edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Başta başlık ve yan korumalıkları olmak üzere hastaların rahatlığı ve konforu için her şeyin düşünüldüğü bir yataktır. Bu yatakla birlikte serum askı aparatı da müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Demirden üretilen baş kısımların yanı sıra yan korkuluklarda da alüminyum kullanılmıştır. Bu da ürünün hem kalitesini hem de dayanıklılığını etkileyen bir özelliktir. Ayrıca, dual motor sayesinde baş ve ayak kısmının rahatlıkla hareket ettirilmesi ise 2 motorlu hasta yatağı EY-1750 kodlu ürünümüzde mümkündür.

Elektrikle çalışan hasta yataklarımızda, tüm koşullara hazırlıklı olarak tasarım yapıyoruz. Hastaların mağdur olmaması açısından elektrik kesintilerine karşı, pilli kumanda sağlayan firmamız ile daima güvende olursunuz.

2 Motorlu Mdf Başlıklı Hasta Yatağı

Alüminyum malzemeden tasarlanan yan korkuluklar, felçli ve yatalak hastalar için idealdir. Temel ihtiyaçlarını kolaylıkla yatağın asansörlü yapısıyla çözüme kavuşturan hastaların sağlığı da düşünülmüştür. Anti- bakteriyel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilen ürünümüz sayesinde enfeksiyon vb. gibi durumlar da minimuma inecektir. Kolay temizlenebilen yapısı ile de hasta bakımını kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyan 2 motorlu hasta yatağı EY-1750 modelimizde dört adet kilitlenebilir tekerlek vardır. Bu sayede yatağı istediğiniz yere götürebilir ve rahatlıkla sabitleyebilirsiniz. Ev, hastane ve huzur evlerinde kullanım içinse oldukça uygundur.

10 yıl yedek parça garantisine sahip olma özelliğiyle yaşanabilecek bütün aksaklıklara karşı servisimizin hızlı geri dönüşüyle rahatlıkla sorunlarınıza da çözüm bulacaktır.

Kullanıcıların başta sağlığı olmak üzere tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan bu yatak modelimizde, hem satın alma hem de kiralama hizmeti sunmaktayız. Toptan ve perakende talepleriniz doğrultusunda servisimiz ise oldukça hızlı bir şekilde sizlere ulaşım sağlayarak siparişlerinizi kısa sürede sizlere ulaştırıyor.


2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750
2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750
2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.