Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

2 Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

hasta yataklari 3

Sağlık denildiğinde, insan hayatına bakış açısı, bütünüyle değişir. Hayatın kalitesi, genellikle ekonomik imkânlarla ölçülüyor olsa da, sağlık söz konusu olduğunda, onunla kıyaslanabilecek hiçbir ekonomik değer bulunmamaktadır. Sağlığın değeri, kişinin herhangi bir rahatsızlık yaşamadığı anlarda pek bilinmezken, yaşanılan en ufak bir rahatsızlık anında, hayatın odağı haline gelmektedir. Bu konuda yapılan bütün yatırımlar, kişinin hayatını normal koşullarda idame ettirmesine yönelik çabalar bütünüdür. Bunun için insanların yaşam sürelerini en kaliteli ve verimli geçirmelerinde ki belki de en önemli ölçüt, her zaman sağlık olagelmiştir.

2 Motorlu Hasta Yatakları

Günümüzde Sağlık Sektörü

Sağlığın değeri, çok eski zamanlardan beri insanların hayat tecrübeleri ile öğrenilmiştir. Bu tecrübeler, insan yaşamını bütünüyle değiştirebilecek etkilere sahip olduğundan, üzerinde sürekli olarak araştırmaların ve deneylerin yapılmasını zorunlu kılmıştır. Eski zamanların olanakları, insan sağlığını tehdit eden unsurlara karşı ya çok az veya nerdeyse hiç denecek etkilere sahipti. Bu nedenle tedavilerin çoğu sonuçsuz kalırken, bir kısmı da insan hayatına mal olmuştu. Günümüzde sağlık sektörü, her geçen gün kendini daha da yenileyerek gelişimini son hızda devam etmektedir. Eski zamanların çaresiz dert olarak bilinen sağlık sorunları, günümüzde kolaylıkla tedavi edilirken, bazı hastalıkların tedavisine yönelik araştırmalar da artarak devam etmektedir.

Tedavi Öncesi Ve Sonrasında İhtiyaçlar

İnsanlar hastalandıkları andan itibaren gündelik hayatlarının işleyişleri tamamen değişmektedir. Çalışmaya ve sosyal hayata verilen bu zorunlu ara, yaşanılan sağlık sorununun ciddiyetine ve süresine göre daha da uzamaktadır. Hayata verilen bu zorunlu molalarda, kişinin sağlığına yeniden kavuşabilmesi veya tedavisi mümkün olmayan sağlık problemlerinden kişinin hayat kalitesinin arttırılması için, özel bir bakım ve tedavinin uygulanması gerekebilmektedir. Bu noktada hasta yakınlarının veya profesyonel manada hastanın bakımını üstlenen kişilerin, hasta ihtiyaçlarını çok iyi bilmesi ve tam zamanında titizlikle yerine getirmesi sağlık standartları açısından çok önemlidir. Hastanın konforu ve sağlığı için imal edilen hasta yatakları, bu iş için harika özelliklere sahip olmalarının yanında, 2 motorlu hasta yatağı fiyatları da, hasta ve yakınlarının avantajına olacak şekilde düzenlenmektedir.

2 Motorlu Hasta Karyolası Modelleri

Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır?

Hasta yatağı, gerek hastanelerde gerekse ev içi kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Bu çok fonksiyonlu gelişmiş tıbbi yataklar, karmaşık ve gelişmiş yapılarına rağmen, oldukça dayanıklı ve işlevseldir. Hastaların bakımlarının ve uygulanacak tedavilerin kolaylaştırılmasını sağlayan bu yataklar, farklı çeşitleri ile hizmet vermektedir. Hastanın tedavi ve bakım esnasında alacağı pozisyondan, istirahat zamanına kadar her an gerekli koşulları sağlamaya yardımcı olan bu yataklar, gerek manuel gerekse motorları ile otomatik kullanım olanağı sağlamaktadır.

İhtiyaç duyan herkesin kolaylıkla istifade edebilmesi adına, 2 motorlu hasta yatağı fiyatları, uygun koşullarda kullanıcısına sunulmaktadır.

Hangi Çeşitleri Bulunur?

Hasta yatakları, tasarım aşamasında farklı hasta ihtiyaçları için özel olarak çeşitlendirilmiştir. Yaşanan sağlık sorununa göre farklı nitelikleri ön plana çıkarılan bu yataklar, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla bilinmektedir. Firmamızın sunduğu çeşitler arasında; elektrik motorları ile otomatik hareket eden, manuel özellikte, ABS özellikli, asansörlü ve havalı yatak gibi modeller bulunmaktadır. Bu modellerin niteliği, hastanın duyduğu rahatsızlığa cevap vermek amacıyla geliştirilmektedir. Örneğin hareket imkânı bulunmayan hastalarda, sürekli hareketsiz kalma nedeniyle pek çok sağlık problemi yaşanmaktadır. Bunu önleme adına havalı hasta yatağı modelimiz, belirli açılar ve süreler dahilinde yatağın otomatik özelliği ile sağa ve sola doğru hareket ettirilmektedir. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları, sunduğumuz avantajlı ürünler gibi uygun koşullarda sunulmaktadır.

Neden Hasta Yatağı Satın Almalıyım?

Hasta yatakları, oldukça sağlam ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilecek kalitede üretilmektedir. Bu ürünler, hastanın gerek kendi ağırlığı gerekse sürekli kullanımda olmasının getirdiği yıpranmalara karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bununla birlikte firmamız, gerektiği takdirde yedek parça değişimi için 10 yıllık bir yedek parça değişim garantisi vermektedir. Bu sayede gerek ilk satın almada ve kiralama gerekse teknik destek ihtiyacı olduğunda, müşterimiz ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilmektedir. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları, sahip olduğu teknik özelliklere göre belirlenmektedir. Bu anlamda, manuel yani otomatik olmayan yatak modelimizden sadece fiyat olarak değil, teknik olarak da farklıdır. Gerek satış gerekse hasta yatağı kiralama hizmetlerimizle, hastalarımızın daima yanındayız.

2 Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön