Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası EY-3000

kiralik elektrikli hasta yataklari

3 motorlu hasta yatağı EY-3000, hasta ve hasta yakınının konforu için tasarlanmış bir üründür. Baş ve ayak bölümleri kaldırılabilen bu üründe, hastanın konforunu her açıdan düşünmekteyiz. Aşağı yukarı olarak kaldırabileceğiniz 3 motorlu hasta yatağı EY-3000’de birçok özellik, eminiz ki sizleri memnun edecektir.

3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası EY-3000

Piston motorlu hasta yatağı olarak da adlandırılan 3 motorlu hasta yatağımızın motoru ise yurt dışından ithal olarak temin edilmektedir. Yan korkulukları alüminyumdan oluşan asansörlü hasta yatağımızın baş kısmı ise plastikten tasarlanmıştır. Yatağın üzerinde bulunan hava delikleri sayesinde nem ve terlemenin önüne geçilmektedir. Dört tarafında bulunan serum askısı takma bölümü ise ilaç kullanımı olan hastalar için son derece uygundur. Görünüş açısından ise iki motorlu ABS hasta yatağımıza son derece benzeyen 3 motorlu hasta yatağı EY-3000, 180 ve 200 kiloya kadar rahatlıkla hastalarınızı taşıyabilmektedir.

Yüksek Ağırlıklara Dayanıklı Asansörlü Model

Özellikle kilolu hastalar için üretilen 3 motorlu hasta yatağı EY-3000, asansörlü hasta yatağı olarak da bilinmektedir. Bu ürünümüzün başlık kısmı ve yan korkulukları ise anti bakteriyel olma özelliği taşımaktadır. Son derece kaliteli olan başlık kısmı ve yan korkuluk bölümü, yurt dışından ithal edilerek sizlerle buluşturulmaktadır.

Oldukça rahat bir şekilde sökülebilen başlıklar, yapılan temizliğin ardından kolaylıkla tekrar takılabilmektedir. Elektrik kesintilerine karşı ise kumandanın pille çalışma özelliği bulunmaktadır. Böylece, kesintisiz bir şekilde hasta yatağını dilediğiniz yönde hareket ettirebilirsiniz. Kumanda da bulunan sekiz adet tuş sayesinde yatağı, istediğiniz gibi rahatlıkla ve kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.

İki motorlu diğer hasta yatakları modellerimizle aynı alanı kaplayan 3 motorlu hasta yatağı EY-3000,  yer açısından da sorun teşkil etmemektedir. 360 derece dönme özelliğine sahip 4 adet tekerleği sayesinde de yatağı kolayca hareket ettirebilir ve tekerlek kilitleme sisteme ile de istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.

3 motorlu hasta yatağı EY-3000 ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ya da ürünü sipariş etmek için bize ulaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.


3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000 3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000 3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000 3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası EY-3000

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön