Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3500

havali hasta yataklari 3

3 motorlu hasta yatağı EY-3500 ürünümüz, üç motorlu modellerimizin arasındaki en kaliteli ürünlerden sadece birisidir. Piston motoru ile baş ve ayak kısmı 90 derece kadar hareket ettirilebilirken yukarı aşağı 45 dereceye kadar olan hareketler de yapılabilmektedir. Asansör özelliği ile hastalara ve hasta yakınlarına büyük kolaylık sunan 3 motorlu hasta yatağı EY-3500, özellikle kilolu hastaların hareket etmesi açısından oldukça avantajlar sunar.

3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3500

Ev kullanımı için uygun olan bu ürünümüzde yan korkuluklar ve başlık kısımları plastikten tasarlanmıştır. Kullanılan kaliteli plastik sayesinde hastanın tedavisi oldukça rahat ve güvenli bir şekilde böylece sürdürülebilmektedir.

Anti bakteriyel özelliğe sahip olan plastik başlık ise oldukça kolay bir şekilde sökülüp temizliği yapılıp rahatlıkla tekrar yerine takılabilmektedir. Yatağın anti bakteriyel olma özelliği sayesinde hasta, virüs ve mikrop gibi dış etkenlerden korunabilmektedir. Kilolu hastalar içinde oldukça ideal olan bu ürünümüz, 180-200 kiloya kadar olan hastalar için oldukça uygundur.

Yatağın üst kısmında bulunan hava delikleri sayesinde nemlenme ve terlemenin rahatlıkla önüne geçilebilmektedir. Yatağımızın dört köşesinde de serum askısı takma yerleri de bulunmaktadır. Elektrik kesintilerine karşı 9 voltluk pil ile çalışan kumandası sayesinde kesintisiz bir şekilde yatak hareketlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üretimini sağladığımız tüm hasta yataklarında olduğu gibi bu hasta yatağımızda da son derece uygun fiyatlı satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz.

3 Motorlu Hasta Yatağı EY-3500

Hasta yatakları firmaları arasında şuanda piyasada bulunan en iyi firmalar arasında yer alıyoruz. 3 motorlu hasta yatağı EY-3500 kodlu üründe de tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi 10 yıl süreyle yedek parça garantisi sunmaktayız. Siz de hem toplu hem de perakende olarak siparişlerinizi dilediğiniz gibi verebilir ve ürünlerinizi eksiksiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz ise en hızlı ve en güvenilir şekilde adresinize tarafımızdan teslim edilir. 3 motorlu hasta yatağı EY-3500 veya diğer tüm hasta yatağı modellerini görmek için sitemizi dolaşabilir ve ürünlerle ilgili merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.


3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası 3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası 3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası 3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası 3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası 3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası 3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3500

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön