Ürün Kodu
EY-4500
Ürün Adı
4 Motorlu Hasta Karyolası
Üretici Firma
Emek Sağlık Hasta Yatakları
4 Motorlu Hasta Karyolası

4 Motorlu Hasta Karyolası

4 motordan oluşan hasta yatağının motorları, piston özelliğine sahiptir ve ağır yüklü hastaların da taşınmasında ve tedavisinde yer verilebilir. Kullanımı daima her yerde rahat ve kolay olan bu hasta yatağı, el kumandası ile yönetilir. Uzaktan yönetilebildiği gibi, hasta tarafından, yatağın yan kısmındaki kumanda kullanılarak da yönetilebilir. Paslanmayan malzemelerden elde edilen ve 360 derece dönebilme özelliğine sahip olan tekerlekleri sayesinde, yatak her yere kolaylıkla taşınabilir. Hijyenik malzemeler kullanılarak elde edilen yatak karyolası, hastaları mikroplardan korur. Karyolada, her yatak modelinde olduğu gibi köşelerde olmak üzere 4 adet serum askılığı bulunur. Tamamen istek ve ihtiyaç doğrultusunda kullanılmakta olan hasta karyolası, pil ile çalışma özelliğine de sahiptir. Acil müdahale sistemi bulunur. Kolaylıkla erişim sağlanabilen kilit sistemi mevcuttur ve boyama eylemi fırınlanarak yapılır.
200 kiloluk bireylere kadar taşıma kapasitesine sahip bir modeldir. Güçlü malzemelerden elde edilir ve 2 yıl kullanım garantisine sahiptir. Tekerlekleri 360 derece dönebilir özelliğe sahiptir ve frenli sistemi mevcuttur. Toz boya ile boyanır ve yaklaşık 200 derecelik fırınlarda ısıl işleme tabi tutulur. Standart nikelajlardan oluşan serum askılarına sahiptir.
Karyolanın dış ölçüleri ele alındığında, eni 100 cm ve boyu ise 200 cm’dir. Yüksekliği ise minimum 45 cm olan karyolanın yüksekliği 80 cm’ye kadar çıkarılabiliyor.
Ürünün İstanbul içi teslimat ve kurulumu ücretsiz olarak firmamızca yapılmaktadır. İstanbul dışından verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde kargoya verilerek montajı yapılmış şekilde size gönderilir.

Hızlı Teslimat

İstanbul içine aynı gün teslimat. İstanbul dışına aynı gün montajlı gönderim.

Ücretsiz Kurulum

Ürün kurulumu ve eğitimi için ayrıca bir ücret talep etmiyoruz.

Garantili Ürün

2 yıl garantili ve 10 yıl yedek parça garanti kapsamındadır.

Uygun Fiyat

İmalatçı firma avantajımızı fiyatlara indirim olarak yansıtıyoruz.

Fiyat

Satış Fiyatı İnidirimde Sorunuz

Ürünü en uygun fiyat garantisiyle firmamızdan satın alabilirsiniz.

Kiralama Fiyatı İndirimde Sorunuz

Ürünü kiralık olarak da firmamızdan uygun fiyatla temin edebilirsiniz.