Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

4 Motorlu Hasta Karyolası

hasta yatagi satis

Elektrikli 4 motorlu hasta karyolası yatağa bağımlı olan hastalar için kullanılması gereken yatak çeşitleridir.  Bu yataklar sayesinde her hasta konforu bir iyileşme süreci geçirir. Artık teknolojin ilerlemesi ile mümkün bir haldedir. Hem hasta için hem de hastaya bakan için oldukça kullanışlıdır. Her türlü incelikleri göz önünde bulundurularak üretilen her türlü imkana sahip olan istenilen pozisyonlara getirilebilen, hastalar için kullanılması gerekli olan birçok avantajlı yönleri bulunan karyola çeşitleri arasında değişmeleri ile göze çarpan yatak türleridir. Hastaların ister evde ister hastanede tedavi süresi boyunca kullanılabilen, sağlıklı, kaliteli, uzun ömürlü olan bu ürünler hasta bakıcıları için de oldukça idealdir. Yanlarında bulunan korkulukları sayesinde hastanın düşmesini önler aynı zaman da korkulukları tutarak kalmasına yardımcı olmaktadır.

Kullanımı Kolay Elektrikli Hastane Karyolası

Elektrikli 4 motorlu hasta karyolası adı üstünde hastanelerde hastalar için kullanılan karyola modelidir. Kullanımı kolay, dayanıklı, emniyetli ve asansörlü modelleri ile hastayı istenilen alçaklığa ve yüksekliğe kaldırır. Tekerlekleri ile yönünü değiştirerek hasta için değişim sağlar. Uzun süre kullanılmış olsa da hiçbir şekilde kırılmaz. Uzun yıllar kullanmak için garantilidir.

Elektrikli Hasta Karyolasında En İyi Ürünler

Hasta rahatlığı önemlidir. Bunun için yatak seçimleri doğru yapılmalıdır. Yatmak zorunda olan hastaların bakım ve genel sağlığı için karyola seçimi yaparken titiz davranmak gerekir. Eğer bu noktada yeteri kadar hassas olursanız, hastaların dirençli olmalarını sağlayabilirsiniz. Oldukça yenilikçi ve teknoloji ile birleşmiş modeller sizlere Ümit ettiğinizden fazlasını verecektir.  Motorlu, tekerlekli ve uzaktan kumandalı modeller idealdir.

Hasta Karyolası Kiralayarak Hastanın Rahatı Sağlanır

Elektrikli hasta karyolası birinci sınıf kalite ile üretilir. Katlanabilir bel ve bacak bölgeleri hastanın isteğine göre ayarlanır. Hastanın hastalık sürecini sağlık ve güvenle geçirebilmeleri için elektrikli hasta karyolası tercih etmeleri hastanın sağlığı için gereklidir. İsteyen birinci sınıf yüksek kalitede olan modelleri alabilir. İsteyenler de belli bir süre kiralayabilir. Hastanın evde ve hastanede sağlıklı ve güvenli bir şekilde hastalık süreçlerini geçirebilmeleri hastanın sağlığı için önemlidir. Hastanın sırt bölgesinin yatırılıp kalkıyor olması, hastanın rahat oturup, yatmasını, yemek yemesini kolaylaştırmak için hastanın kıpırdamadan rahat etmesini sağlar.

Elektrikli 4 Motorlu Hasta Yatağı Ve Özelikleri

Elektrikli 4 motorlu hasta yatağı hastanın evde hastanede olsun, rahat hareket edebilmesi için hastanın sağlığı ve güvenli bir süreç geçirebilmesi için bu yatak modelleri tercih edilir. Özel kumandası sayesinde istenilen pozisyonlara getirilir. Tekerlekleri sayesinde rahatlıkla hareket eder ve istenilen yere kolaylıkla götürülür. Hastanın güvenliği için sağ ve sol taraflarında korkuluk bulunur. Bu özeliği sayesinde, hasta uyku sırasında yataktan düşmez. Hastanın sağlığı için ve hastanın vücudunun rahat nefes alması için önemli bir araçtır.

4 Motorlu Elektrikli Hasta Karyolası Niçin Tercih Edilmelidir?

Hastanın sağlıklı bir süreç geçirebilmesi için bu modeller kullanılır. Hastanın zarar görmemesi için, hastanın güvenli ve daha rahat hareket edebilmesi için tercih edilmelidir. Kaliteli, güvenli ve her bütçeye uygun hastalar için özel indirimli kiralama olanağı da sağlanır. Uzun süre yatacak olan hasta için daha rahat daha konforlu ve geliştirmiş bir yataktır. Hastanın yatak yaraları olmaması için kaliteli malzeme ile üretilmiştir. Hastanın uzun süreli sağlıklı bir şekilde yatabilmesi için gereken her türlü güvenliği ve kaliteyi bir arada toplayan yatak çeşididir.

Hasta Rahatı İçin Elektrikli 4 Motorlu Hasta Yatağı

Hastane ve evlerde son derece konforlu, rahat ve ortopedik ürünler olarak hastanın her durumu düşünülerek kullanmaktadır. Sağlıklı, hijyen ve temizliği kolay kolay elektrikli 4 motorlu hasta yatağı modelleri hastanın daha rahat tedavi sürecini geçirmesi için her kolaylık düşünülmüştür. Sadece hastanelerde değil, günümüzde evde bakım hataları için veya yaşlılar için de kullanılır. Diğer yataklardan farklı olduğu için, hasta ve bakıcı için daha rahat bir dönem geçirerek konforlu bir yaşam olarak, her geçen gün evde olan hasta için daha çok tercih edilmektedir. Bu durumda ister satın alınarak veya kira olarak kullanılır. Tüm medikal ürünleri satış yerlerinde en uygun fiyatlar ile istenilen süre kiralanır. Kullanım esnasında yatakta meydana gelen olumsuzluklarda yenisi ile değişim yapılmaktadır. Hastanın her türlü imkanı düşünülerek kolaylıklar sağlamak için karyolalar özel olarak imal edilmektedir. Asansörlü, tekerlekli ve yanlarındaki korkulukları ile de hastanın düşmesini engelleyerek daha güvenli olmaktadır. Sizlerde bizden güvenli hizmet alabilirsiniz.

Başa dön