Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Antalya Hasta Yatağı Kiralama

hasta yatagi kiralama istanbul

Hastane yatağını kısa sürede hastanın sağlığı için kullanmak istiyorsanız hastane yatağı kiralamanız gerekmektedir. Hasta yatağını kiralık mı ya da satılık mı alacağınıza karar vermeden önce hasta yatağına ne kadar süre ihtiyacınız olduğuna karar verin. Uzun bir süre için satın almak, kısa bir süre kullanım için kiralamak daha mantıklıdır.

Kiralık Hasta Yatağı ile Satılık Hasta Yatağı Arasında Fark Var Mıdır?

Genel olarak kiralık yatak ile satın alınan yatak arasında hiçbir fark yoktur. Her yatak farklı özelliklere sahiptir ve bu yataklar satın alınabilir veya kiralanabilir. Hastanın iyiliği için verdiğiniz kararlar, hastanızın iyiliğinin yalnızca size bağlı olmasını sağlar. Elektrikli hastane yatakları çeşitli program ve seviyelerde çalışır. Hastalarının sağlığı, konforu ve rahatlığı için iki program arasından bir hasta yatağı seçmeleri yeterliydi.

Standart bir hasta yatağı fiyatları öncelikle hastane yatağının amacına, işlevine, işlevine ve malzemesine bağlıdır. Hastane yataklarının işlevi arttıkça hastane yataklarının fiyatları da artmaktadır. Ancak hastanın durumuna, iyileşme süresine ve gerekli özelliklere bağlı olarak hastane yatağı kiralama hizmetleri sunulabilir veya satın alınabilir.

Yatak Kiralama Hizmetinin Faydaları

İki, üç ve dört elektrikli hasta yatağı modelleri mevcuttur. Yatak süngerleri hastalar için tasarlanmıştır. Hasta konforu daha önemlidir. Bu tekerlekler sayesinde hasta yatağını hareket ettirebilirsiniz. Bu tekerlekler her yöne hareket eder. Bazı hasta yatakları pille çalışır ve bazıları elektriklidir.

Kiralık hasta yatağı çeşitleri

Manuel Hastane Yatağı

Tüm manuel yatak ayarları manuel’dir. Hastanın kafasına, bacaklarına ve kollarına göre ayarlamalar sağlanır. Bu modeller genellikle uzun süre yatalak olmayan ve fiziksel uygunluk sorunu olmayan hastalar için tercih edilmektedir. Manuel hastane yatağı, hastanın devrilmesini önlemek için demir korkuluklara sahiptir. Temizliği kolay ve kullanışlıdır ancak elle kullanıldığı için pek sevilmeyen bir hastane yatağıdır.

Hastane Yatağı Kiralamak veya Satın Almak Avantajlı Mı?

Hastalık ve diğer sağlık sorunları her yaşta ve hayatın her alanında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlardır. Bu olumsuz durumlar, sebep oldukları fiziksel ve duygusal acıların yanı sıra bireyleri birçok alanda kısıtlamaktadır. Doğal nedenlerle önceden kestirilemeyen bazı sağlık sorunları vardır ancak günümüz eğitim kurumları sağlık sorunlarını çok daha kolay teşhis edebilmekte ve bu da tedavi sürecini hızlandırabilmektedir. Sağlıklı kalmanın önemi ancak bir sağlık sorunu ortaya çıktıktan sonra anlaşılabilir.

Tuvaletli Bir Hasta Yatağı Kiralayabilir Miyim?

Normal şartlar altında, bu tamamen sağlıklı değildir. Klozet kapağını kullandıktan sonra başka hastalar kullanıyorsa hijyen kurallarına uymazlar. Temizliğin çok önemli olduğu bu noktada tuvaletli hasta yatağı kiralamak pek uygun değildir. Bunun için güvenilir bir firmadan almanız çok önemlidir.

Hasta Yatağı Güvenlik Özellikleri

Hasta yatak ayakları ve başlıkları yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır. Bu sayede başlık uzun süre dayanacaktır. Ayrıca hastane yatağının tekerlekleri plastikten yapılmıştır. Ayrıca hastane yatağı malzemeleri hastanın sağlığına zarar vermeyen doğal ürünlerden yapılmaktadır. Hastane yatağı fiyatları, yatağın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Güvenli hasta yatakları

Hastane Yatağı Kiralama Güvenilir Mi?

Bazı hastaların yatakta tedavi edilmesi gerekir. Ayakta duramayan veya ciddi şekilde kısıtlanan hastalar, rahatlık için özel olarak tasarlanmış bir yatağa ihtiyaç duyar. Hastanın tedavisini daha rahat ve zihinsel olarak memnun etmek için hasta yataklarının kullanılması çok önemlidir. Sadece hastanelerde ve sağlık kurumlarında değil, evde de popüler olan yatakları alıp satabilirsiniz. Bakıcıya rahatlık sağlayan hasta yatağı, işlevinde oldukça yardımcıdır.

Hastane Yataklarının Özellikleri

Hasta yatağının en önemli işlevlerinden biri, rahatlık sağlamak için hastanın başının, bacaklarının ve sırtının pozisyonunu serbestçe ayarlayabilmesidir. Hastanın yatağı yatar veya oturur pozisyona ayarlanarak hastanın gözlem pozisyonu kolayca ayarlanabilir. Nefes alabilen bir yatak ile hastanede yatarken herhangi bir eklem veya bel ağrısı hissetmezsiniz. Hastanın başı kolayca ayarlanabilir. Anti bakteriyel özelliklere sahiptir ve temizlenmesi kolaydır.  Yatağın kemik kısmı, tedavi edilen hastanın ağırlığını taşıyabilecek kadar güçlü olmalıdır. İskelet parçaları paslanmayan bir malzemeden yapılmalıdır. Nem ve rutubet gibi koşullardan etkilenmez. Sağlam olmasının yanı sıra, temizlenmesi kolay ve yapısal olarak montajı kolay olmalıdır.

Hasta Yatağı Kiralamanın Faydaları

Hasta yatağı kiralama, hastane yatağı firmalarının kullanması gereken bir hizmettir. Hastane yatağı kiralamak, hazır yatak satın almaktan daha ucuz seçeneklerden biridir. En önemlisi, hastane yatakları temiz ve sağlıklıdır. Tesisi işleten firma hastane yataklarının detaylı temizlik ve bakımını yapan firmadır. Kaliteli hastane yataklarının satışı ve kiralanması kalite kontrolünden geçtikten sonra fason olarak yapılmaktadır. Uzman bir şirket, hastane yataklarının bakımını ve kurulumunu da yapan bir şirkettir.

Kiralık Kaliteli Hastane Yatağı

Yatakta bakım gerektirecek kadar hasta olmak, hastanın fiziksel sağlığının ne kadar önemli olduğu anlamına gelir. Tedavi sürecini de etkileyen önemli bir konudur. Kiraladığınız hastane yatağının özelliklerine gelince, hastanız için seçildiğinde muhtemelen memnun kalacaksınız. Hastane yatağı fiyatları kiralık veya satılık olmasına göre değişmektedir. Kiralık hastane yatakları uygun fiyatlı ve konforludur ancak kalitesi de satılıklar kadar iyidir.

Hava Yatağı Kiralama

Havalı yatak kiralama fiyatları fabrikada kullanılan malzemelere, arz talep dengesine, yatak konforuna ve şişme yatak kiralama pazarına göre değişmektedir. Hastane yatağı kiralama maliyeti arttıkça piyasadaki çoğu firmanın fiyat listesi değişmektedir. Havalı yataklar uzun süre kullanılmaktadır ve her açıdan rahat olmalıdır. Havalı hastane yatağı su geçirmez örtü, leke tutmaz ve aşınmayan bir bezden yapılmalıdır. Dilediğiniz hasta yatağına firmamızdan güvenilir bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Antalya Hasta Yatağı Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön