Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Asansörlü Hasta Karyolası

hasta icin dogru yatak

Özellikle hastaların yataktan kalkıp yeniden yatağa geçmesi adına büyük bir avantaj sağlayan ve özel bir sistem kapsamında farklı yükseklik ayarları yapılabilen asansörlü hasta karyolası birçok farklı yerde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunlar içerisinde hastane ile birlikte evde veya bakım evleri ve aynı zamanda huzur evlerinde de yine kullanışlı bir fırsat sağlamaktadır. El kumandası ile birlikte farklı yükseklikleri zikzaklı ayakları sayesinde çıkma imkanı veren asansörlü hasta karyolası sayesinde tüm masalar kendi boyları kapsamında yeri rahat bir şekilde basabilir ve ayakta yapması gereken işleri gerçekleştirebilir.

Asansör sistemi ile birlikte rahatlık sunan hasta karyolası

Hastalara büyük bir rahatlık imkanı veren asansörlü hasta karyolası aynı zamanda hastalara bakanlar içinde büyük bir avantaj sunmaktadır. Çok fazla iyilik katmaya gerek olmadan hastanın isteklerini yerine rahat bir biçimde getirme imkanı veren bu hasta karyolası çeşitleri oldukça kaliteli bir motor gücüne sahiptir ve farklı hızlarda bu asansör sistemini kullanmak mümkündür. Üstelik alüminyum sağlam yapısı sayesinde büyük bir güven sunmakta ve uzun yıllar kullanım şansını yanında getirmektedir.

Farklı özelliklere sahip asansör sistemli hasta karyolaları

Katlanabilir özelliği ile birlikte de asansörün yanı sıra büyük bir avantaj sağlayan asansörlü hasta karyolası aynı zamanda yan korkulukları sayesinde de aklınıza veya sola dönmesi durumlarında büyük bir güven sunmaktadır. Hem katlanabilir bir özelliğe sahip olan diğer yandan asansör sistemi bulunan birbirinden farklı modeller kapsamında ve güçlü motorlu bu karyolalar hastalar için büyük bir rahatlık imkanı vermektedir. Özellikle de kalkmakta büyük bir güçlük çeken yaşlılar ve yatalak hastalar için asansörlü yatak karyolaları büyük bir avantaj sunmaktadır. Adrese teslim özelliği sayesinde ve tamamen kaliteli malzeme yapısı bünyesinde üretimleri gerçekleştirilmiş olan asansörlü yatak karyolalarını çok uygun fiyatlar altında satın almak mümkündür.

Asansörlü Hasta Karyolası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön