skip to Main Content
Ayarlanabilir Hasta Yatağı

Ayarlanabilir Hasta Yatağı

Ayarlanabilir Hasta Yatağının Temel Özellikleri

Firmamız bünyesinde her hasta ve hastalığı baz alarak özel olarak üretilmiş ve satışa sunulmuş ayarlanabilir hasta yatağı modelleri mevcuttur. Dileyenler için motorlu tercih edenler için motorsuz tercihler bulunmaktadır. Motorlu ya da motorsuz, elektrikli ya da elektriksiz de olsa ürettiğimiz her yatak ayarlanabilir hasta yatağı seçenekleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. Buna göre ayarlanabilen her yatak manuel olarak el yordamıyla çalıştırıldığı gibi uzaktan kumandalı bir şekilde hem modern hem pratik olarak da kullanıma açıktır. Ürünlerimizde zeminden başlayarak yükseklik belirme dizaynları mevcuttur. Bu da hastanın durumuna ve şartlarına göre istenilen açıda yükseklikte hasta yatağının konumlandırabileceği yönünde kullanım avantajları sağlamaktadır. Aynı zamanda yatak eğiminin de ayarlanması söz konusudur. Bu noktada hasta yataklarımız 15 derecelik eğimli açılarla yukarı ya da aşağı kaldırabilir.

Hastanın yemek zamanı geldiğinde istenilen ölçüde kaldırılabilen ayarlanabilir hasta yatağı mevcutlarımız uyku süresince ise aşağı doğru eğim kazandırılarak çok daha sağlıklı ve konforlu uykular gerçekleşmesine zemin hazırlamaktadır. Lazımlık ve dört serum askısı gibi seçenekleri de bulunan yataklarımızda ayak ve başucu kısımlarında oluşturulan eğim özellikleri de mevcuttur. Bu da ayakları yukarıda ya da aşağıda kalması gereken başta tansiyon hastaları olmak üzere birçok hastaya özel olarak imal özellikleri taşımaktadır. Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz her ürün aynı zamanda katlanabilir ve taşınabilir özelliklerini de korumaktadır.

Hasta Yataklarında Ödeme Kolaylıkları

Tamamen ihtiyaca ve talebe göre kiralama ve satış imkanları sunduğumuz ayarlanabilir hasta yatağı ürünlerimizde aynı zamanda kargo ve kapıda ödeme kolaylığı da sağlamaktayız. Eğer mevzu bahis olan hastalık geçici ise kiralama yoluna gidebilir ve aylık ödemelerle dilediğiniz kadar hasta yataklarının sahibi olabilirsiniz. Satışlarda taksitlendirme yapılmaktadır.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir