skip to Main Content
Ayarlı Hasta Yatağı

Ayarlanabilir Klinik Yatakları

Ayarlanabilir klinik yataklarının yanlarında, bireyin birçok pozisyonda kullanmasına izin vermek için genellikle üç eklemli bölümde indirilip kaldırılabilen korkuluklar bulunur. Hastalara yardım ve kullanım kolaylığı sunarlar. Tabii ki insanlar sayısız hastalıklarından kurtulmak için tıp uzmanlarından ve hemşirelerden yardım almak için kliniğe giderler. Sonuç olarak, iyi bir ısı tıp merkezi, Hasta bireyleri için yeterli rahat yataklara sahip olmalıdır. Tıp merkezinize kabul edilme konusunda yetenekli olan kişiler, orada kaldıkları süre boyunca zamanlarının büyük bir kısmının sadece yatarak geçtiğini bilirler. İstikrar ve huzur sunabileceğinden emin olmak için bazı yatağa olağanüstü önem verilmelidir. Bu ekosisteme uygun bir yatak türü kesinlikle ayarlanabilir tiplerdir. Ayarlanabilir klinik yatakları sadece hastanelere özel olarak üretilmiş modellere sahiptir.

Ayarlanabilir Şiltelerin Kullanım Amaçları

Ayarlanabilir bir şiltenin amacı, etkilenen kişinin çok daha rahat bir deneyim veya terapötik neden için yatma durumunu değiştirebilmesi için yatağın 3 alanını yükseltmek veya azaltmaktır. Yatağa bakmak genellikle tedavi edicidir, çünkü insan hastalığının neden olduğu rahatsız edici ağrılardan kurtulur. Ayarlanabilir yetenekleri nedeniyle hastalık ortadan kalkmaz, ancak sunduğu rahatlık ve kolaylık, etkilenen birey için bir farklılık yaratır. Hasta oturmak, başları yukarıda yatmak, dizlerini yükseltmek, bacaklarını yükseltmek veya sadece düz yatmak isterse, yatak işlevini yerine getirmeye hazırdır.

Bu yataklar birkaç varyasyona sahiptir. Manuel hasta yatağı tipleri, yarı elektrikli ve elektriksel çeşitler. Manuel, yerleşim değişiklikleri ile bir el krank kullanarak çalışır. Yarı elektrik, el kitabı ve elektrik kontrollerinin özelliklerine eşit olarak sahiptir. Öte yandan, elektrikli hastane yatakları tamamen elektrikle yönetilmektedir. Diğer kişilerden bir miktar yardım almasa bile, etkilenen kişi sadece düğmelere basarak yatak duruşunu değiştirebilir. Yatak uzaktan kumandasını kullanırken, yatağı bağımsız olarak değiştirebilirler.

Hastanıza kas-iskelet sistemi desteği, bu sağlık tesisi yataklarının oluşturulduğu 1 konudur. Yataklar iyi olmalı, çok zor olmamalı ve asla çok nazik olmamalıdır. Sert yataklar kas ağrılarının nedeni iken, düz yataklar genellikle müşteriye yardımcı olmak için yeterince güçlü değildir.

Ayarlanabilir Havalı Yatak Sistemleri

Ayarlanabilir tıp merkezi yataklarından daha iyi ne olabilir ki? Cevap, masaj tesisi olan leggett ve platt ayarlanabilir yataklardır. Müşteriye havalı yatak ile yapılan bir fizik masajı, kan dolaşımını teşvik eder ve vücut dokularınızı geliştirir. Bu terapötik masaj, müşteriye enerji verir ve kasları gevşetir. Bu yatakların getirdiği son derece rahatlatıcı bir hastane bilgisi.

Ayarlanabilir klinik yatakları, hastanelerin bakması gereken en yüksek kalitede olmalıdır. Kliniği ziyaret etmek için pek çok kişiye güvenen kişilerle düzgün bir şekilde birlikte olmaktan hiç kimse ödün vermemelidir. Sağlık tesisi yatakları, hastaların iyileşmeye çalışırken bakımları sırasında rahatsızlık duymalarının nedeni olmamalıdır. Bu klinik yapıların içindeki yatakları düşünen biri için, yataklar açısından bir fark yoktur. Ama orada uzun süre yatan birine, yattıkları yatağın güçlü, rahat ve yatıştırıcı bir etki verdiğini hissetmek onların tek yalnızlığıdır.

Hasta Yataklarının Hasta Üzerindeki Etkileri

Darülaceze bakımı için gerekli olsun, sıkı bir cerrahi prosedürden hemen sonra restorasyon veya yaygın ıstırap olsun, klinik bir yatak hem hastanın hem de bakıcının ıstırabını ve ıstırabını hafifletmeye yardımcı olabilir. Ayarlanabilir bir şilte, herhangi bir kişinin yükseltilmesi ve indirilmesini çocuk oyuncağı haline getirebilir, zirve ve omurga pozisyonunu bir esinti olarak değiştirebilir ve hatta sırtları zayıf insanlar için yataktan kalkıp kalkmayı bir risk haline getirebilir.

Arabalar gibi sağlık tesisi yatakları da ucuz el kitabı varyasyonlarından tamamen elektrikli versiyonlara kadar bir dizi fiyat aralığı ile her tür boyut ve şekilde mevcuttur. İki zıt form arasındaki temel ayrım, kılavuz tiplerinin yatağın parçalarını ayarlamak için krank veya kolun çevrilmesini gerektirmesi, elektrikli versiyonların ise şilte değiştirmeyi bir düğmeye basmak kadar basit hale getirmesidir.

Ekonomik Hasta Yatağı Kiralama Seçenekleri

Muhtemelen yaşlı bir akrabaya iyi bakan birçok hanenin karşılaştığı en üzücü sorun, Klinik Bakım Değerinin tipik olarak ilgili çek hesabınızdaki fonların her birini çekmesi ve ekstra satın almayı zorlaştırması olacaktır. Ayarlanabilir yataklar gibi çok gerekli. Neyse ki, tıp merkezi yatakları yeni satın alınabilir, kullanılabilir ve hasta yatağı kiralama sistemleri ile kiralanabilir!

Hemen hemen her alternatif, belirgin olumlu yönler ve dezavantajlar içerir, bu nedenle, alacağınız türü seçtikten sonra fiyat tek belirleyici unsur olmamalıdır. Örnek olarak, Kullanılmış bir hastane yatağı çoğunlukla yeni bir tekli yataktan daha az maliyetli olsa da, kullanılan model için yeni üründen ziyade daha kısa bir günlük kullanım ömrü kaldığı varsayılabilir. Bu, bir sağlık tesisi tasarım yatağında bir takvim yılı boyunca ikamet edecek biri için kötü bir seçim olacaktır, ancak muhtemelen sadece kısa bir süre için istihdam edecek biri için mükemmel bir alternatif ve gerçek bir para tasarrufu sağlayacaktır. ameliyattan iyileşen bir kişi.

Hangi Durumlarda Hasta Yatağı Kiralanır

Kısa süreli alıcılar için ayarlanabilir yataklar söz konusu olduğunda, yatak kiralama yine harika bir seçimdir, çünkü lüks bir klinik tasarım yatağını kısa bir süre için kiralamak nispeten ucuzdur, ancak kullanmaya devam ettiğinizde alternatif olarak yüksek fiyatlar alabilirler. onları uzun bir süre için, bu nedenle uzun süreli kullanıcılar uyarılmalıdır. Ayrıca, kiralık sağlık tesisi yatakları bazen ek ücretler veya cezalar ile gelebilir.

Olası klinik ayarlanabilir yatağınızı nihayet belirli bir biçim ve oran seviyesine incelttiğinizde, geriye bakmanız gereken başka özellikler kalır. İki tıp merkezi yatağı karşılaştırılabilir arama ve fiyat etiketine kapatılabilse de, çok benzersiz seçeneklere ve becerilere sahip olabilirler, örneğin bir yatak korkuluğu bağlama yeteneği, yatağın değiştirebileceği belirli bir en yüksek diploma, yanı sıra hastane yatağının genellikle yükseltilme veya alçaltılma hızı. Ayrıca, satın alacağınız ürünün boyutunu düşünerek hasta yatakları için ekstra bir garanti veya güvenlik stratejisi satın almaya bakmak akıllıca bir fikirdir. Genel olarak, herkes için ideal bir tıp merkezi yatağı yoktur, ancak ihtiyaçlarınız için en iyi sağlık tesisi yatağı vardır, ancak aramanız ve araştırmanız için dikkatli bir değerlendirme yapmanız yeterlidir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.