Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Birinci Sınıf Hasta Yatakları Nasıl Olmalı?

ekonomik hasta karyolalari

Genel olarak kronik bir hastalığı bulunan ve ya engelli olan bireyler için tasarlanmış olan hasta yatağı, hastayı olası kazalardan koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Hastane, ev ve de hasta bakım evlerinde kullanılan hasta yatakları hasta bakımı ve konforu düşünülerek tasarlanmış medical ürünler arasında yer alır. Katlanabilir, kumandalı, otomatik, motorlu ve katlanabilir gibi farklı fonksiyonlara sahip çeşitleri bulunmaktadır. Birinci sınıf ve yeni nesil hasta yatağı tercik etmek hem bakım yapan hem de hasta olan bireyler için kolaylık ve konfor sağlamaktadır.

Hasta Yatağında Kalite Önemi

Hasta olan bireyin yaşayabileceği kazaların öngörülmesi ile üretilmiş olan hasta yatakları korunaklı olması gerektiği kadar konforlu da olmalıdır. Hasta olan bireyin rahat edebilmesi, her hangi bir ağrı yaşamaması için kalite düzeyi yüksek olan yataklar tercih edilmelidir.

Birinci kalite hasta yatakları

Kalite düzeyi yüksek olan bir yatak hasta kadar hasta bakımı yapan birey içinde kolaylık sağlayacaktır. Yemek yeme masası bulunan, içe çökme gibi durumların yaşanmadığı, kumanda ile kontrol edilebilen, hastanın rahatlık ile yemek yemesine yardımcı olan kaliteli hasta yatakları fiziksel ağrı ve yorgunlukların oluşumuna engel olur. Hasta yatağına ihtiyaç duyulması halinde kurumlar ve ya hasta yakınları hasta yatağı kiralamasatın alma gibi seçeneklerden yararlanabilmektedir.

Motorlu Hasta Yataklarının Kullanım Konforu

Hasta bedenine belirli aralıklar ile masaj yapan havalı yatak içerisinde motor bulunmaktadır. İçerisinde motor bulunan havalı hasta yatakları belirli zaman aralıkları ile gün içerisinde hasta bedenine masaj yaparak hastanın rahatlamasına ve fiziksel ağrı yaşamasına engel olmaktadır. Havalı hasta yatakları hasta bedeninde oluşabilecek morarmaların önüne geçmektedir. Havalı yastık özelliklerinden bir diğeri ise hastanın sağ ya da sol tarafına rahatlık ile dönmesine olanak sağlamasıdır. Hareketli bir yapıya sahip olan havalı hasta yatağı, hastada oluşabilecek kan pıhtılaşmalarına engel olmaktadır. Yanı sıra kalkamayan hastalar da düşünülerek tasarlanmıştır.

Pratik Hasta Karyolaları

Olabilirliği yüksek olan düşme ve yaralanma durumlarından korumak için tasarlanmış iki adet korkuluğu bulunan hasta karyolası kullanım açısından oldukça pratik yatak türlerindendir. Korkuluklardan destek alarak, karyolayı kullanan hasta yataktan zorluk çekmeden kalkabilmektedir. Çıkarılıp takılabilme özelliği olan korkuluklar kolaylıkla dezenfekte edilebilmektedir. Hasta hijyen ve sağlık gelişimi için oldukça yararlı ve pratik olan bu yataklar hasta kas sisteminin gelişimine de oldukça fayda sağlamaktadır. Kullanımı oldukça pratik olan hasta karyolaları hastanın yürüme fonksiyonları içinde oldukça yarar sağlamaktadır. Birinci sınıf bir hasta yatağının pratik, konforlu ve hasta için güvenli olması gerekmektedir. Seçim aşamasında bu maddelerin göz önünde bulundurulması önem taşımaktadır. Hastanıza kaliteli bir su vermek için kaliteli bir su arıtma cihazı kullanmanızı öneriyoruz.

Pratik hasta karyolaları

Kullanım Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Hasta yatağı seçimi, hasta olan bireyin fiziksel özelliklerine göre tercih edilmelidir. Pratik olan, kullanışlı ve de korkulukları olan hasta yataklarının tercih edilmesi hasta ve hasta bakımı yapacak bireyler için oldukça önemlidir. Çökme yapmayan, hastaya fiziksel ağrı vermeyecek olan birinci sınıf hasta yatakları, hasta sağlığı için yatakta bulunması gereken özellikler arasında yer almaktadır. Kalite düzeyi düşük olan yataklar hasta sağlığını kötü yönde etkileyecek olan  yataklar arasında yer almaktadır. Birinci sınıf bir yatak seçimi hastanın sağlık gelişimini iyi yönde etkileyecektir

Yapılan tercih ve kalite oranına göre hasta yatağı fiyatları değişim göstermektedir. Kumandalı hasta yatağı fiyatları, motorlu, iki motorlu ya da üç motorlu hasta yatağı fiyatları farklılık gösterir. Üretilmiş olan hasta yatağın dayanıklılık oranına, özelliklerine, kalite durumuna göre farklılık gösterdiği bilinmesi gereken konular arasında yer almalıdır.

Birinci Sınıf Hasta Yatakları Nasıl Olmalı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön