Hasta Yatağı Süngeri Çeşitleri

Hasta Yatağı Süngeri Çeşitleri

Hasta yataklarında özel olarak kullanılan sünger çeşitleri, daha sağlıklı ve konforlu bir iyileşme dönemi sunmaktadır. Hasta yataklarının üzerinde kullanılan bu ürünler, özel tasarım altında tam uyum sağlaması için üretimden geçmektedir. Tamamen ortopedik bir yapıya sahip hasta yatağı süngeri, hataların yumuşak bir alanda güvenle yatmasına fırsat vermektedir.

Geniş bir ürün çeşidine sahip olan bu yatak süngerleri, vücudun şeklini kolaylıkla almakta ve her türlü fiziksel hasarın önüne geçmektedir. Kurumsal bir hizmet anlayışıyla mutlaka fabrikadan halka özel satış ve kiralama hizmeti üzerinden destek almak gerekmektedir. Hastanın daha hızlı şekilde fiziksel ve ruhsal olarak gelişmesi için, hasta yatakları üzerinde bu sünger ürünlerinin değerlendirilmesi gerekiyor.

Kaliteli Hasta Yatağı Süngeri

Özel üretim altında tamamen profesyonel bir anlayışla tasarımı gerçekleştirilen hasta yatağı süngeri, her türlü hasta yatak modeline uyum sağlamaktadır. Hastanın uzun süreli yatışlarda terlemesini önler ve vücudun nefes almasına olanak tanır. Üstelik antibakteriyel yapı altında üretildiğinden, sağlıklı şekilde yatma imkanı verir. Hijyenik olmasının yanı sıra yapısı itibariyle kolaylıkla temizleme fırsatı sunuyor. Böylece hastanın çok daha steril ve sağlıklı bir ortam içerisinde iyileşme süreci geçirmesine imkan tanımaktadır.

Hastalara tedavi süresi boyunca maksimum konfor sağlayan bu ürünler, tasarımına bağlı olarak satın alma veya kiralama üzerinden elde edilebilmektedir. Önemli olan kaliteli ve tamamen ortopedik yapısı bundan dayanıklı yatak süngerlerinin tercih edilmesidir.

Hasta Yatağı Süngeri

Hasta Yatağı Süngeri

Değişik Tasarımlara Sahip Olan Hasta Yatağı Süngerleri

Pek çok tasarım üzerinden üretimi gerçekleştirilen hasta yatağı süngeri modelleri, yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özellikle katlamalı ürünler daha fazla tercih ediyor. Hastaların fiziksel olarak vücuduna uyum sağlamasına ve dinlenmesine fırsat veren katlamalı yataklar, genelde 4 parça üzerinden değerlendirilir.

Aynı zamanda farklı desen ve dizayn altında hazırlanmış seçenekleri üzerinden değerlendirilmektedir. Baklavalı ya da bombe tasarım üzerinden pek çok ürün bulunuyor. Uzun veya kısa süreli yatan hastalar için ideal çözümler sağlamaktadır. Hastaneden yeni çıkmış olan ve bakıma ihtiyaç duyan kişilerle yaşlı ve felçli insanlar için, etkili çözümler sunmaktadır.

Vücuda Adapte Olan Kaliteli Hasta Yatağı Süngeri

Hasta yatak süngerlerinin en önemli avantajı vücuda tam uyum sağlamasıdır. Böylece hastalar herhangi bir acı ya da ağrı yaşamadan, iyileşme sürecini en sağlıklı şekilde geçirme imkanı elde etmektedir. Özellikle vücut ile yatak arasında bir yumuşaklık olduğundan dolayı, belli bölgelerde sıkışma olmaz. Böylece hastaların vücudun farklı noktalarında morarma ve şişme gibi sorunları yaşanmaz.

Ayrıca kan dolaşımı dengeli devam eder ve gerekli besin ilgili organa ulaşır. Bu da hastanın daha kısa süre içerisinde hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyileşmesine olanak verir. O yüzden mutlaka hastanın durumu ne olursa olsun, hasta yatakları üzerinde bu sünger yatak çeşitleri değerlendirilmelidir.

Bilgi

Hastanızı üzerinde yatıracağınız sünger yatağın en az 23 danste sertlikte olmasına dikkat ediniz.

Farklı Yerlerde Kullanılabilecek Hasta Yatağı Sünger Ürünleri

Tasarım itibarıyla değerlendirilebilecek pek çok hasta yatak süngerleri bulunmaktadır. Burada önemli olan kaliteli bir tasarım altında üretimi gerçekleştirilmesi ve hasta yataklarına uyum sağlamasıdır. Yapısı sayesinde hastaların farklı sorunlarına bağlı olarak en iyi şekilde vücut ile bütünlük oluşturmaktadır. Evlerde ya da huzurevleri ile birlikte bakım evlerinde değerlendirilecek hasta yatakları için kullanılabilir.

Yumuşaklığı ve ergonomik yapısı, hastanın yatak üzerinde rahat hareket etmesine olanak tanımaktadır. Çok uygun fiyatlar üzerinden satın alma veya kiralama seçeneği dahilinde güvenle bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Havalı Yatak Kullanımı

Havalı Yatak Kullanımı

Yaşadığımız sürece çeşitli nedenlerden dolayı hasta olabiliriz. Hastalık kolay gelir ama zor gider. Kırıklar, salgın olan hastalıklar, Ameliyatlar gibi sayılmayacak birçok sağlık sorunlarını dönem dönem yaşarız. Yaşla birlikte gelen yürüme sorunları,yürümeyecek kadar yaşlanmak, yatalak hale gelmek hayatın içinde olması nedeniyle hastanede veya evde bakıma muhtaç hale gelebiliriz. Kimse bu duruma gelmek istemez ama yaşamın içinde her durum geçerlidir. Bu gibi durumlarda hemen çözüm aranır. İlk akla gelen ve hastaları koruyacak olan havalı yatak kullanımı olup sonuç herkes için çok memnun edicidir. Sizlere bu konu hakkında yardımcı olmak ve işinizi kolaylaştırmak için varız

Hastanın Vücudu Hassastır

Hastanın vücut yapısı sağlıklı bir insana göre daha çok hassastır. Onun için hasta kişinin yedikleri içtikleri diğer sağlıklı insanlara göre daha farklı olması gerekir. Hastanın özellikle yatağının rahat fazla sert olmaması, ortopedik, kullanım özellikleri olmalıdır. Hasta olması nedeniyle sağlıklı insanın kullandığı yataktan farklı olması gerekir. Özellikle yatağa bağımlı bir hasta ise durum daha çok özeldir. Hastayı rahatsız edecek ses çıkarmaz. Sadece elinizle dokunduğunuz zaman bile kalitesini ayrıcalığını anlarsınız. Kullanımlardan memnun kalan hastalardan anlaşılan hastalar havalı yatak kullanımı önemlidir. Her üründe olduğu gibi doğru şekilde kullanılması gerekir. Güvenli, huzurlu, dayanıklı ve geliştirilmiş özelliği ile hastayı iyileşmeye doğru götürür.

Hasta İçin Havalı Yatak

Hasta İçin Havalı Yatak

Yara Derdine Son

Teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün hayatımıza bir yenilik daha girmektedir. Yenilikler hayatımızı kolaylaştırır. Yenilikler hayatı rahatlatır. Buna da en güzel örnek havalı yataktır. Havalı yatak ile hastalar daha çok rahat etmektedir. Bir yerden başka yere taşınmaları daha pratiktir. Özellikle yatağa bağımlı olan kişiler için terletmez, konforlu, su geçirmez, masaj yapma, hareket kazandırma özelliğinin olması çok büyük bir rahatlıktır. Havalı yatağa serumun kolay ve rahat bağlanması da çok önemlidir. Bu özellikler olmasa hastanın hayatı çok zor ve sorunlu olacaktır. Bu gibi sorunlara en iyi çözümün havalı yatak kullanımı araştırılıp hastaya en uygun olanını almaktır. Havalı yatağın anti bakteriyel özelliğinin olması da hastayı koruma altına alır. Yaraların daha fazla açılmamasını hatta yara olmamasını engeller. Bu sorunlar için bize ulaşırsanız konuyla ilgili tecrübelerimiz nedeniyle sizlere yardımcı olabiliriz.

Yatağın Kilolu Kişilerce Kullanımı

Havalı yatağın belirli kilo kıstası yoktur. Kilolu olan hastalara özel yatak olduğu için kilo sorun olmaz. Hücre sayısı fazla yatak tavsiye edilmektedir. Hastanelerde ve evde artık tavsiye edilen havalı yatak kullanımı sayesinde hastalar daha memnunlar. Ayak ve baş kısımlarında kumandayla rahat bir şekil alınması da hastaları memnun etmektedir. Sağlık sorunları modern tıpla uygulamaları sayesinde çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ama unutulmamalıdır ki tıpla ilgili yapılan her şey bir bütünlük oluşturmaktadır. Bunun için havalı yatak bu bütünün içindedir.

Önemli Bilgi

Kilosu 100 ve üzerinde olup da havalı yatak üzerinde yatması gereken hastalarımız için en ideal yatak A+B+C sistem havalı hasta yatağıdır.

Hastaneye gidildiğinde her hastanın ve her odada donanımlı hasta yatağı dikkat çekmektedir. Bunun neden ise hastaların hareketlerinin kısıtlı olması bundan dolayı yatakları özel tasarım olması gerekiyor. Hastane ve sağlık kurumlarında bu yatakların kullanılması ve bulundurulması zorunlu olmasıdır. Hastane ve sağlık kurumları bunu bildikleri için mutlaka uygularlar. Yatağın doğru kullanılması için dikkat edilmesi gereken ayrıntı vardır. Onun için kullanma kılavuzu hastaya yön göstermektedir. Kullanma kılavuzu içinde veya havalı yatağı kurmak için gelen kişiler işlerinin uzmanı olduğundan dolayı dikkatli olarak dinlemelidirler Kullanım kılavuzu hasta veya yakınına yardımcı olabilmesi için çok kolay bir anlatımı vardır.

Tedaviye Cevap Verilmesi

Tedaviye cevap verilmesi için hastanın iyi bir yatakta yatması gereklidir. Her havalı yatağın kullanılmasında hastanın hareket ettirilmesi mümkündür. Böylece hasta televizyon seyredebilir, kitap okuyabilir ve yemeğini rahatlıkla oturduğu yerden yiyebilir. Yanlarında olan korkuluklar istenirse kaldırılabilir veya indirilebilir. Korkuluklara tutunarak hastanın hareket etmesine yardımcı olur. Elektronik sistemiyle hasta veya yakınları havalı yatak kullanımı çabuk öğrenebilirler. Ayrıca yatağın uzaktan kumandalı olması da çabuk öğrenilmesi açısından kolaydır. Yatağın fermuarlı olması da hasta ve yakınları için temizlik açısından önemlidir.Havalı yatağın havalandırma ve hastayı hareketlendirme özelliği ile tercih edilmektedir. Kişisel ihtiyaçlara göre yatak cevap verebilmektedir. Havalı yatak ile hastaların daha çabuk iyileşmesi ve acı, ağrı, yanma hislerinin azalması hatta kaybolması nedeniyle kullanıcılar havalı yatak kullanımı ile çok memnun olmuşlardır. Yatağın kolay taşınması ve taşındığı yere kancalar yardımıyla sabitlenmesi kullanımı kolaylaştırmaktadır. Sizlere bu konu hakkında yardımcı olmak ve işinizi kolaylaştırmak için varız.

Hasta Yatağı Kiralama Maltepe

Hasta Yatağı Kiralama Maltepe

İnsan hayatı denildiğinde, konu her zaman sağlığa gelir. Bunun altında yatan neden, insan hayatının ve hayat kalitesinin hep sağlıkla ölçülüyor olması kaynaklıdır. Hayatın süresi ve hayat şartları, nasıl olursa olsun, sağlığın olmadığı bir yaşam tarzı, bütün insanlar için derin bir endişe kaynağıdır. Her ne kadar sağlık, çoğunlukla gençlikle bağdaştırılıyor olsa da, her yaşta sağlıklı olabilmek tüm insanların en içten temennisi olmaktadır.

Sağlıkta Tarihsel Dönemler

Tıp tarihi, günümüz imkanlarına ulaşıncaya dek, pek çok zorlu dönemlerden geçmiştir. Hastalıkların ve diğer sağlık sorunlarının tanımı, günümüz bakış açısından çok farklı olduğundan, bunlara yönelik çözümler de kanıtlanabilir gerçeklerden çok uzak olmaktaydı. Yapılan tedavilerin ve uygulanan bakımın temeli, kulaktan dolma ve bilimsellikten uzak kaynaklara dayandığından, şifa bulmak isteyen kişiler, çoğu zaman hayatını kaybetmekteydi. Ancak bilimsel bakış açısının tıpta da kullanılması ile, yaşanan rahatsızlıkların kökeni ve tedavisi konusunda büyük aşamalar kaydedilmiş ve bunun sonucu olarak insanların yaşam süresinin uzadığı görülmüştür.

Günümüzde Tıp Teknolojileri

Günümüz tıbbı, insanı tanıma konusunda çok uzun yıllara dayanan araştırmaların ve bilimsel olarak kanıtlanabilir laboratuvar test sonuçlarının ışığında tedavi yöntemleri geliştirmiştir. Bu yeni yöntemler, hastalıkların çok daha kolay tespiti ve doğal olarak en uygun tedavinin belirlenmesini kolaylaştırmıştır. Bununla beraber tıp bilimi, mühendislik çalışmalarından da yararlanarak, insan anatomisine en uygun tıbbi cihazların üretilmesini sağlamıştır. Hasta yatağı, bunun en güzel örneklerinden biridir. Hasta yatağı kiralama Maltepe firmamız bu gelişmiş tıbbi cihazın, ihtiyaç duyan hasta ve yakınları için en elverişli şekilde yararlanmalarını sağlayan seçenekler sunmaktadır.

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kullanımının Sağladığı Yararlar

Hareket imkanı, sağlıklı insanların sahip olduğu en büyük nimetlerdendir. Kişi, bu yeteneğin değerini, ancak sağlık sorunu yaşadığında ve bu nedenle hareket zorluğu yaşadığında farkına varabilmektedir. Sağlık problemleri, en temelde acı vermelerinin yanında, kişinin hareket özgürlüğünü de elinden almaktadır. Hasta yatağı, bu ihtiyaç için özel olarak üretilmiş mükemmel bir çözümdür. Yatak, sıradan yatakların sahip olamayacağı, hareketli ve dayanıklı bir aksama sahiptir. Bu sayede gerek elektrik enerjisi ile gerekse manuel bir şekilde yatağın belirli bölümleri hareket edebilmektedir. Bu sayede hastanın bakımı ve tedavisi, mümkün olan en konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Hasta yatağı kiralama Maltepe firmamız bu konforu tüm hastalar için en uygun şartlarda sunmaktadır.

Tüm Çeşitleri İle Hasta Yatağı

Firmamız, hasta yatağı kiralama Maltepe ismiyle, uzun yıllara dayanan tasarım ve üretim tecrübesiyle hizmet sunmaktadır. Farklı sağlık problemleri, kaynakları sebebiyle farklı şikayetlere neden olmaktadır. Ürünlerimizin tasarımında da bu şikayetlere odaklanılmaktadır. Bunun sonucunda ürettiğimiz modellerimiz arasında; elektrik motorlu ve pilli hasta yatağı modeli, çocuk hastaların boyuna uygun yatak modeli, ahşap kenarlıklı ve şişirilebilen yatak yüzeyine sahip modelimiz yer almaktadır. Motorlu modellerimiz, kumanda aracılığıyla kolaylıkla hareket ettirilebilmekte olup, elektrik enerjisi ile zahmetsizce kullanılır. Elektrik kesintilerinde bünyesindeki pillerle çalışmaya devam etmektedir.

Kiralama Seçeneği Var Mıdır?

Tüm yatak modellerimiz için satış seçeneğimiz mevcut olup, fiyat politikamız, ekonomik durumu farklı olan tüm müşterilerimize hitap etmektedir. Yataklarımızın kalitesi, uzun süreli kullanıma uygun şekilde dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca, tüm yataklarımızda 2 yıllık bir garanti sağlamaktayız. Satış dışında, bazı durumlarda hasta yatağı ihtiyacı, geçici olabilmektedir. Bu tür durumlarda satın almak yerine kiralama seçeneğimizden de yararlanılabilmektedir. Satış ve kiralama konusunda tüm modellerimiz aynı kalitede sunulmakta olup, her iki seçenekte de teknik desteğimiz müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimize sağlanmaktadır.

Havalı Yatak Kiralama

Havalı Yatak Kiralama

Havalı yatak kiralama fiyatları üretici firmaların havalı hasta yatağı üretirken, imalat atölyesinde kullanılan malzemelere, arzın talepte ki oranına, yatağın konforuna ve havalı yatak kiralama pazar piyasasına göre nedenler ile değişmektedir. Örnek verecek olursak, havalı hasta yatağı kiralamada artış gözlemlendiği takdir de piyasada ki çoğu firma fiyat listesi değişmektedir. Hemen hemen piyasada havalı hasta yatakları aylık ortalama 100 TL ile  500 TL arası fiyatlarla kiralanmaktadır. Fakat sizlere uzun yıllar hizmet veren firmamız ilk etapta müşterilerimizin taleplerini değerlendirmeyi ön planda tuttuğu için, kiraladığı hasta yataklarını fiyat aralığında belirleyerek, size uygun bir fiyat çıkartmaktadır.

Havalı Yatak Kiralama Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?

  • Havalı yatak kiralama yapılırken hastanın yaşı, vücut kitle endeksi gibi etkenler göz önünde bulundurularak uygun seçim yapılmalıdır. Çünkü uzun bir süre havalı hasta yatağı kullanılacağı için her açıdan rahat ettirilmesi gerekmektedir.
  • Havalı hasta yataklarının su geçirmeyen kılıflardan, kir tutmayıp yıpranmayan kumaşlardan üretilmesi gerekmektedir. Çünkü yatan hastanın tuvaletini kaçırma ihtimali olduğu için yatağın kalitesiz olması hem hastanın hem de bakıcı için olumsuz bir sonuç doğuracaktır. Bu yüzden havalı hasta yatağının kaliteli olması gerekmektedir.
  • Havalı hasta yatağı kiralama yapılırken yatağın kullanışlı olması kadar kiralama fiyatı da önemli olmaktadır. Şayet Türkiye’de ne yazık ki cebinizi yakacak rakamlardan oluşan hasta yatakları satışı ve kiralama hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Ön araştırma yaparak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Piyasada bulunan havalı hasta yatakları satın alma ve kiralama seçenekleri arasında en uygun firma olmaktayız.

Havalı Yatak

Havalı Yatak

Ekonomik Havalı Hasta Yatakları

Ekonomik havalı hasta yatakları insanların tercihinde büyük rol oynamaktadır. Hasta yatakları herkesin bütçesine uygun olmayıp pahalı gelmektedir. Günlük, haftalık ve aylık olarak kiralama seçeneği yapılabilmektedir. Uygun bir havalı hasta yatağı almak isteyen kişiler yatağın özelliklerine dikkat ederek alması gerekmektedir. Hasta yatan kişinin hastalık derecesi, ne kadar sıklık ile kullanacağını bilmesi gerekmektedir. Havalı yatak kiralama fiyatları konusunda piyasa ile karşılaştırma yaparken kendi vücut yapısını da göz önünde bulundurarak karşılaştırma yapılmaktadır. Vücut yapısı kişilerin havalı hasta yatağı seçici açısından önemli olmaktadır. Bu yataklar yatan hastanın bütün gün fizyolojik yapısını etkilemektedir. Hastanın sağlığı firma ailemiz için ön planda olmaktadır.

Hasta Yatağının Kullanmanın Yararları

Sağlık açısından yatağa bağımlı olarak yatan hastalar için havalı hasta yatağı kullanmaları gerekmektedir. Normal ve sıradan yataklar kullanılırken en küçük bir ihtiyaç olma halinde başkalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat hasta yataklarında durum biraz daha farklıdır. Havalı hasta yatakları kumanda sayesinde kullanılarak  istenilen özelliklerde değiştirilebilmektedir. Havalı yatak kiralama yapılırken şu düşünmelidir. Hastaya ne kadar faydalı olabilir? Bu havalı hasta yataklarının yanlarında hastaların düşmemesi için korkuluklar bulunmaktadır. Öncelik hastanın güvenliğini sağlanmasıdır. Bu korkuluklar sayesinde hastanın düşmesine karşı korumaktadır. Bu yataklar başkalarına ihtiyaç duyulmaksızın hastanın rahat hareket etmesini ve psikolojik olarak iyi hissetmesini sağlar.

Havalı Hasta Yatakları

Havalı Hasta Yatakları

Havalı Hasta Yatakları Fiyat Olarak Uygundur

Havalı hasta yataklarının motorlu olanları en az 1000 TL ve üzerinde olmaktadır. Özellikleri arttıkça fiyatlarında da artış göstermektedir. Fakat havalı hasta yatağı kiralama seçeneği sayesinde daha uygun tercih haline gelmektedir. Piyasada minimum 250 TL ile 500 TL’den başlayan fiyatlardan başlayan yataklardan daha kaliteli yataklar kiralama hizmeti vermekteyiz. Diğer firmalardan farkımız hastanıza hastamız gibi yaklaşarak, onlara en iyi bir hizmet kalitesinde yataklar sunmaktayız. Bizler bu konuda çok hassas olmaktayız. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. Bizler sizlere garanti hizmeti sağlamaktayız. Uzman ekibimiz size kurulum yaptıktan sonra, yatak hakkında gerekli detaylandırmayı yapacaklardır.

Tedavide Hasta Yataklarının Önemi

Hastalar hastane ortamında ki ilaç kokusu sebebi ile psikolojik olarak kendilerini kötü hissetmektedirler. Bizler hastaların rahat etmesi için konforlu hasta yataklarını tasarladık. Eve uygun bir şekilde karyola haline getirerek, hastanın türüne göre işlevsel özelliklerde yataklar ürettik. Bu yataklarda ki en büyük özellikler içi tamamen hava ile olmasıdır. Bu sayede hastada yaraların oluşmasını engellemektedir. Hastanın rahat ve konforlu bir biçimde dinlenmesini sağlayan yatakların tekerlekleri bulunmaktadır. Yatak istenilen yere götürülerek frenleri sayesinde sabitlenir. Yatalak, ağır ve yaşlı hastalar için tuvalet ihtiyaçlarını gidermesi için lazımlık özelliği bulunmaktadır. Bunun gibi özelliklerde tasarlanan hasta yatakları bütçenize uygun olarak satılmaktadır. Aynı zamanda havalı yatak kiralama olarak da bizden hizmet alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Ümraniye

Hasta Yatağı Kiralama Ümraniye

Sağlıklı kalabilmek, her insanın hayat boyu temenni ettiği bir durumdur. Ancak sağlıklı olabilmek ve sağlıklı kalabilmek için temenni etmek, tek başına yeterli değildir. Günlük koşuşturma içerisinde pek çok insan, sağlığını riske edecek unsurlardan kaçınmamakta, bu ihmal de kendini hastalık olarak hatırlatmaktadır. Gerek doğuştan gerekse sonradan gelen rahatsızlıklar, tamamen iyileşmese de, bir ölçüde kontrol altına alınabilmekte ve yaşam kalitesinin arttırılması sağlanabilmektedir.

Tıbbın Geçirdiği Dönüşümler

Tıbbın tarihi, insanlığın tarihi kadar eskiye gider. İnsanlar, var oldukları ilk andan itibaren yaşam mücadelesine girmiş ve bu mücadelesini doğada tüm hızıyla sürdürmüştür. Bu nedenle sürekli olarak sağlığına zarar veren birçok durumla karşı karşıya kalmıştır. Yaralanmalar, kazalar veya hastalıklar, hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkmış ve kişiyi yaşamdan saf dışı bırakmıştır. Eski uygarlıklar, insan sağlığını tehdit eden faktörlere karşı önlemler almaya çalışıp, tedavi teknikleri geliştirmişlerse de, bilimsel gerçeklerden uzak çoğu tedavi tekniği, hastanın zararına sonuçlar doğurmuştur. Bu durum, modern tıbbın gelişimine kadar bu şekilde devam etmiştir.

Hasta Yatağı İle Modern Tedavi

Geçmiş dönemlerin aksine, günümüz modern tıp bilimi, hemen her sağlık sorununun kaynağına yönelerek, onun tedavisi yolunda çok büyük aşamalar kaydetmiştir. Yeni imkanlarıyla tıp teknolojileri, eskiye has pek çok yetersizliği ortadan kaldırmakta ve alternatif tedavi yöntemleri ve koşulları sunmaktadır. Bu noktada tıbbi mühendisliğin sağladığı imkanların en çok tanınanlarından biri olan hasta yatağı, geçmişteki insanların hiçbirinin sahip olamadığı mükemmel bir iyileşme ve bakım cihazı olarak hizmet vermektedir. Hasta yatağı kiralama Ümraniye firmamız hasta yataklarının en kaliteli ve modern hallerini, değerli müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Modern Hasta Yatağı Tasarımları

Modern Hasta Yatağı Tasarımları

Hasta Yatağı Neden Kullanılmalıdır?

Sağlık sorunları, hem acı vermekte hem de kişinin günlük ihtiyaçlarını görmesini sağlayan yeteneklerini kısıtlamaktadır. Örneğin basit bir soğuk algınlığında bile yataktan çıkmakta zorlanan kişi, kişisel ihtiyaçlarını gidermekte büyük zorluklar yaşamaktadır. Doğuştan gelen ve özel bir tedavi ve bakım gerektiren sakatlıklar ve hastalıklarda ise, bu ihtiyaçlar, çok daha titiz bir biçimde ve sürekli olarak yardım alınarak giderilmektedir. Aynı durum hastanede belirli bir süre tedavi gören kişiler için de aynıdır. Her durumda hasta yatağı, bu gibi durumlar için özel olarak geliştirilmiş yapısı ile, hastaların ve ona yardımcı olan kişilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Hasta yatağı kiralama Ümraniye firmamız gelişmiş hasta yataklarını, kullanıcılarına avantajlı seçeneklerle sunmaktadır.

Hasta Yataklarının Çeşitleri Var Mıdır?

Firmamız, hasta yatağı tasarımlarında, çeşitliliğe büyük önem vermektedir. Bunun sebebi, yaşanan sağlık problemlerinin özellikleri ve iyileşme sürelerinin birbirinden çok farklı oluşudur. Özel problemlerin özel çözümler gerektirdiği bilinciyle ar-ge faaliyetlerini sürdüren firmamız; havalı hasta yatağı, 2 veya 4 motorlu yatak, çocukların boyuna göre hasta yatağı ve ev tipi ahşap kenarlıklı hasta yatağı gibi pek çok modeli üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Hasta yatağı modellerimiz, ister sağlık merkezlerinde geçici tedavi için ihtiyaç duyulsun, isterse evde sürekli bakım isteyen hastalar için olsun, her durumda bulunacak en mükemmel çözüm olmaktadır. Hasta yatağı kiralama Ümraniye ismiyle firmamız, hasta yatakları konusunda uzmandır.

Hasta Yatakları Çeşitleri

Hasta Yatakları Çeşitleri

Hasta Yataklarında Kiralama Avantajı

Yataklarımız yüksek kalitede üretilmekte olup, uzun ömürlü yapıları ile de kullanıcı dostu olmaktadır. Bu özelliği ile uzun yıllar konforlu özelliğini yitirmeden hizmet veren ürünlerimiz, her bütçeye uyumlu olacak şekilde fiyatlandırılmaktadır. Satın alım avantajının yanında, geçici ihtiyaç veya deneme gibi taleplerde de, hasta yatağı kiralama seçeneğini müşterilerimize sunmaktayız. Satış öncesinde müşterilerimize gereken bilgi ve desteği sağladığımız gibi, satış ve kiralama sonrasında da gereken desteği sunmaktayız.

Hasta Havalı Yatak Fiyatları

Hasta Havalı Yatak Fiyatları

Hasta yataklarının kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. Yataklarımız ortopedik ve sistematik bir düzen çerçevesinde yapılmıştır. Yatak montaj yapılarak birleştirilebilir ve her alana taşınabilir. Son teknoloji ürünü olan yatak; belirli aralıklar ile pozisyon değiştirebiliyor. Ürün, gri ve beyaz renklerden meydana geliyor. Boya kokusuzdur ve kimyasal özellikler taşımadığı için hastaya zarar vermez. Yatak yükseklik olarak 20 santimetreden oluşuyor. Hastayı taşıma kapasitesi 120 kilogram ağırlığındadır. Hasta havalı yatak fiyatları her bireyin bütçesine uygun olarak satışları yapılıyor. Yatak yüksekliği hastanın boyu ile uyum içerisindedir. Lazer kesim ile yapılmıştır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Yatak İçerisindeki Hava Akımı Nasıl Sağlanıyor?

Yatağın içerisinde düzenli bir aralıkta dolaşan hava akımı bulunuyor. Hava akımı sayesinde; yatak hareketli bir yapıya sahip oluyor. Yatağın iç noktalarında yer alan hava kanalları sayesinde, ısı dengesi sağlanıyor. Hava akışı, terleme ve hasta olmanın önüne geçiyor. Nemsel buharın hastanın sağlığı açısından ayarlanması gerekiyor. Yatak nemsel açıdan hem kuru olup aynı zamanda da serindir. Yatağın her alanında, değişik basınç alanları bulunuyor. Yatak sağa ve sola dönebileceği gibi yukarı ve aşağıya çıkan hareketlerde yapıyor. Bu sayede; beden üzerinde bası yaraları olarak adlandırılan yaralar meydana gelmiyor. Morarma ve yaralar kişinin acı çekmesine neden olur. Havalı hasta yataklarımız, bedensel yakınmaların tamamen önüne geçiyor. Hasta havalı yatak fiyatları yatağın özellik ve işlevine göre aynı aralıkta kalmıyor. Yatak çeşitleri için bilgi sahibi olunmasında, kişi adına fayda vardır.

Hasta Havalı Yatak Modeli

Hasta Havalı Yatak Modeli

Hasta Yatağı İle Biyolojik Sağlık

Yatak, kişinin bedeninde hem biyolojik hem de psikolojik açıdan fayda sağlıyor. Biyolojik açıdan bakıldığı zaman, merkezi sinir sistemi aktif bir aralıkta çalışıyor. Kişi gün boyunca bedenini dinlendirdiği için sinirleri yıpranmıyor. Doğal olarak psikolojik ruh sağlığı da iyileşmiş oluyor. Yatak içerisinde ısı ve havasal yalıtım yapabilen bir kılıfı bulunuyor. Ebat açısından incelendiğinde; 80×190 cm arasındadır ve yüksekliği 42 santimetre aralığında değişiyor. Çift kademe olmak üzere,tabanca korkuluğu bulunuyor. Yatak; baş, boyun, bel, bacak ve ayak kısımlarının rahat edebilmesine yardım ediyor. Başlık kısımlarında oval bir alan vardır ve görsel açıdan bakıldığında şık bir tasarım meydana getirir.

Hasta Yatağı ve Düzenli Uyku

Yataklarımız, kişinin düzenli aralıklar uyumasında yardımcı oluyor. Uyku, bir hastanın iyileşebilmesi için çok önemlidir. Düzenli uyuyamayan bireylerde; hastalıklar daha da artış gösterir. Düzenli uyku doğru nefes alıp vermeyi de beraberinde getiriyor. Akciğerler derin bir şekilde oksijeni alır ve dışa aktarır. Yatağın mekanik özelliği 45 ve 90 derece aralıklarındaki pozisyonlara gelebilmesini sağlıyor. 90 derecelik açıda kişi oturur pozisyonda kalır ve rahat bir şekilde yemeğini yiyebilir. 45 derecelik açı ise tamamen kan dolaşımı ile ilgili olan bir süreçtir: Kan dolaşımı düzenli bir aralıkta devam ettiği için, damar tıkanmalarının önüne geçilmiş olur. Yatağın herhangi bir parçası bozulur ise,yenisi ile değiştirilebiliyor. Havalı hasta yatak fiyatları hakkında bilgi alıp yataklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Düzenli Uyku İçin Hasta Yatakları

Düzenli Uyku İçin Hasta Yatakları

Yatağın Anti Bakteriyel Özellikleri

Yatak antibakteriyel özelliklere sahip olduğu için, her daim temiz tutuluyor. Hava akışı sayesinde kişi konforlu zaman geçirebilir. 4600 Newtonluk olup, ağırlık ile temas ettiğinde yıpranmaz. Yatağın korkuluk kısımları sağ ve sol yönlerden istenildiği zaman çıkarılabilir ve takılabilir. Yapım esnasında 250 derecede fırınlama yapıldığı için bakteri barındırmaz. Fakat hasta korkuluklar ile devamlı olarak temas halindedir. Bu nedenle de korkulukların yerinden çıkarılıp kaynar su ile dezenfekte edilmesi gerekiyor. Sonuç olarak temiz korkuluklar yerine takılır ve kişi temiz bir yatakta zaman geçirir. Yatağın örtüsü ve şilte kısımları bulunduğu için, her gün değiştirilmelidir. Aksi takdirde; mikroskobik canlılar yatak içerisinde yaşar ve kötü bir koku odada dolaşır. Hem hasta hem hasta yakınları için çok rahatsız edici bir durumdur. Bu nedenle de temizlik düzenli olarak yapılmalıdır. Firmamız hasta yataklarının satışlarını yapıyor, almak isteyen kişiler irtibat halinde olabilirler.

Firmamızda satılık hasta yatağı ve hasta yatağı kiralama hizmetleri verilmektedir. 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Zeytinburnu

Hasta Yatağı Kiralama Zeytinburnu

Sağlık, insan hayatındaki en temel değerlerden biridir. Çoğu kültür ve toplum tarafından sıklıkla en kıymetli değer olarak ifade edilir. Bunun en temel sebebi, insan hayatının ne kadar süreceğinin bilinmemesi ve sağlık olmadan diğer zenginliklerin de pek bir anlamının kalmayacağı düşüncesidir. Bu amaçla çok eskiden beri sağlık üzerine özlü sözler söylenmiş ve hikâyeler anlatılmıştır. Bu nedenle, hayatın hemen her anında, sağlıkla ilgili faaliyetler hep ön planda tutulmaktadır.

Sağlığın Tarihsel Süreci

Tarihin her döneminde insan sağlığı, önemini korumuş ve hakkında araştırmalar yapılmıştır. Antik Yunan, Mısır ve diğer uygarlıklarda, hastalıklar ve onların tedavileri konusunda çok sayıda uygulama geliştirilmiş, tıbbın temeli atılmıştır. Ancak, yapılan çalışmalar ve denenen tedavi yöntemleri, bilimsellikten çok uzak olup, geneli deneme yanılma usulüyle gerçekleştirildiğinden, pek çoğu hüsranla sonuçlanmıştır. Yapılan araştırmalar, eski çağlarda bile ameliyatlar yapıldığını ve hasta bakımı çalışmaları olduğunu gösterse de, günümüz imkanları ile karşılaştırıldığında oldukça ilkel kalmaktadır. Günümüz modern tıp bilimi, sağlık sorunlarına kaliteli ve etkin çözümler sunmaktadır.

Modern Tıbbi Çözümler

Modern tıp teknolojisi, insan sağlığına çok büyük faydalar sağlayan; tedavi yöntemleri, yeni ilaçlar ve gelişmiş tıbbi cihazlar kazandırmıştır. Bunlar içerisinde günümüz tedavilerinde büyük rol oynayan ve hemen her tıbbi merkezde mutlaka bulunan hasta yatağı, en çok bilinenlerden biridir. Özel tasarlanmış yapısı ile, sağlık sorunları yaşayan kişilerin imdadına yetişmiş ve pek çok hastanın iyileşme sürecini hızlandırmıştır. Hasta yatağı kiralama Zeytinburnu firmamız bu gelişmiş tıbbi yatak çözümünü, en uygun koşullarda hastaların ve yakınlarının kullanımına sunmaktadır. Hasta yatağı kullanımı, sağlık sorunu yaşayan hemen herkes için, pratik ve konforlu bir tedavi ve bakım imkanları sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Ahşap Model

Hasta Yatağı Ahşap Model

Tüm Faydaları İle Hasta Yatağı

Sağlık sorunları, insan hayatı için sürekli olarak maddi ve manevi sıkıntılar barındırır. Yeni ameliyat olmuş bir hastanın, özellikle operasyon geçirdiği bölgesinin, hareket ettirilmemesi veya çok dikkatli bir hareket eylemi gerçekleştirmesi tıbben zorunludur. Bu kişinin, hem temel ihtiyaçları hem de cerrahi operasyon sonrası hassaslığı, ancak özel geliştirilmiş bir yatakta istirahat etmesi ile istenen iyileşme sağlanacaktır. Bu durum, hasta yatağı ihtiyacını da gündeme getirmektedir. Hasta yatağı kiralama Zeytinburnu firmamız tüm tıp merkezleri ve ev kullanımı için hasta yatağı; üretimi, satışı ve kiralama hizmeti vermektedir.

Özel Tasarım Modeller

Hastalarımız ve sağlık merkezleri için farklı özelliklerde hasta yatağı modeli üretmekteyiz. Modellerimiz, sağlık sorunlarındaki farklılıkların gerektirdiği, farklı problemlerin çözümüne yönelik olarak ayrışmaktadır. Modellerimiz arasında; elektrik motorlu kumandalı model, evlerde kullanıma uygun dekoratif model, manuel ayarlanabilen model ve diğer çeşitler bulunmaktadır. Havalı hasta yatağı adı verilen modelimiz, özel tasarım yatak yüzeyi ile etkin çözümler sunmaktadır. Özellikle felçli hastaların yaşadığı hareketsizlik problemi nedeniyle ortaya çıkan yatak yaralarını önlemeye yönelik bu model, otomatik hareket özelliği ile de hastayı incitmeden bu ihtiyacını sağlamaktadır. Hasta yatağı kiralama Zeytinburnu adıyla firmamız, hastalarımız için en etkin çözümleri üretmektedir.

Özel Tasarım Hasta Yatakları

Özel Tasarım Hasta Yatakları

Herkes Hasta Yatağı Satın Alabilir Mi?

Firmamızın fiyat politikası, ihtiyaç duyan herkesin bu kaliteli modellerden kolaylıkla faydalanabilmesi esasına göre oluşturulmuştur. Satın alımlar için belirlenen fiyatlar, özellikle bu yataklara sürekli ihtiyaç duyan kişiler veya sağlık merkezleri için uzun vadede karlı bir yatırım olacaktır. Çünkü dayanıklılığı ile bilinen modellerimiz, ilerde oluşabilecek maliyetleri ortadan kaldırmış olmaktadır. Ayrıca, dileyen müşterilerimiz için hasta yatağı kiralama seçeneği de sunmaktayız. Kiralama bedeli ödenerek, ihtiyaç duyulan herhangi bir model kullanılabilir ve gerekirse bedeli ödenerek kiralama süresi uzatılabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz

Hayat, çok çeşitli zorluklar barındırır. Bu zorluklar içerisinde en büyük olanı da, var oluşun en büyük belirtisi olan sağlıklı olma durumudur. Sağlık, yaşamın belirli bir kalitede devam edebilmesi için gereklidir. İnsan, sağlığını yitirdiğinde, hayatın pek çok alanından izole olma riski ile karşı karşıya kalmakta ve temel ihtiyaçlarını gidermekte de zorluklar yaşamaktadır. Bu nedenle sağlığın korunması adına her yıl büyük sağlık harcamaları yapılmaktadır.

Sağlık Sorunlarında Geçmiş Dönemler

Sağlık problemleri, geçmişten günümüze insanlar için büyük korku ve endişe kaynağı olmuşlardır. Ancak günümüzden farklı olarak eski çağlarda yaşanan sağlık sorunları, kaynağı tespit edilemeyen ve bu nedenle çaresi de bulunamayan türde problemler yaşatmıştır. Bunun sonucu olarak uygulanan tedavi yöntemlerinin faydasızlığı ve hatta zararı, yaşanılarak öğrenilmiştir. Ancak günümüzde hem bakış açısının hem de teknik imkanların gelişimi ile, geçmişte insanların korkulu rüyası haline gelen pek çok problem, artık korku unsuru olmaktan çıkmış durumdadır.

Tıpta Hasta Yatağı Dönemi

Modern tıp teknolojisi, eski devirlerle kıyaslanamayacak derece etkili çözümler sunmaktadır. İnsan vücudu, genlerine kadar detaylı bir şekilde incelendiği ve öğrenildiği için, gerek hastalıklar gerekse sakatlıklar için, insan anatomisine en uygun çözümler kullanılmaktadır. Günümüz imkanlarında bir kişinin sakatlığı için, gerçeğine en uygun protezler üretilirken, kök hücre tedavisi ile organ nakilleri ve diğer tedavilerde adeta tıbbın altın çağı yaşanmaktadır. Elbette tıp teknolojileri de bu gelişmelerden payını almış, hasta yatağı gibi en güncel örnekleri yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Hasta yatağı kiralama Beykoz, bu en yeni tıp teknolojisi ürünlerini, en avantajlı koşullarla üretmektedir.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Ne Çeşit Faydalar Sunar?

Hasta yatakları, eski zamanlarda kullanıldığı şeklinden çok farklı bir anlamı ifade etmektedir. Öncelikle hasta yatağı kavramı, son derece gelişmiş bir hasta tedavi ve bakım aracıdır. Bu yataklar, sıradan yatakların sahip olamayacağı özelliklere sahip olup, sağlamlıkları ile de bilinmektedirler. Hareket edebilir bir yapıda tasarlandıklarından, insan anatomisine uygun bir hareket kabiliyetine sahiptir. Bu özellik, sağlık sorunu yaşayan kişilerin en temel şikayeti olan tek başına hareket edememe problemi için özel olarak geliştirilmiştir. Hareketli aksam, hastanın en başta; beslenme, temizlik ve tuvalet gibi en temel ihtiyaçlarının kolayca giderilmesi amacına yönelik bir çalışma prensibine sahiptir. Hasta yatağı kiralama Beykoz, hastanın bu temel ihtiyaçlarına en mükemmel çözümler sunan yatak modellerine sahiptir.

Hangi Hasta Yatağı Modeli Seçilmeli?

Hastalarımızın şikayetçi oldukları sağlık sorunlarının verdiği sıkıntıların çözümü için firmamız, hasta yatağı kiralama Beykoz adıyla, farklı faydalar sunan modeller üretmektedir. Bunlar arasında; bünyesindeki birden fazla elektrik motoru ile hareket eden, çocuk hastalarımızın boylarına uygun ölçülerde olan, ev tipi denilen ahşap kenarlıklara sahip olan ve özel tasarlanmış havalı yüzeye sahip modellerimiz bulunmaktadır. Ayrıca hasta yatağını tamamlayan başta tekerlekli yemek masası ve diğer sağlık ürünlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatağı Modelleri

Kiralamak Avantajlı Bir Seçenek Midir?

Firmamızın sunmuş olduğu avantajlardan biri de, her bütçeye uygun fiyat politikamızdır. Pek çok kişi, hasta yatağının fiyatını merak etmekte ve satın alıp almamanın ekonomik sonucunu düşünmektedir. Bu noktada, tüm modellerimiz yüksek kalitede işlevlere sahip olduğundan, hastanın sağlığı açısından ürünün kullanımı çok avantajlı olmaktadır. Bununla birlikte, tüm yatak modellerimiz uzun yıllar hizmet verebilecek derecede dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle de, satın alma kararı kullanıcının yüzünü güldürecektir. Satış dışında isteyen müşterilerimiz için kiralama avantajı da sağlanmakta olup, istenen kullanım süresi için kiralama bedeli ödenerek bu hizmetten faydalanılabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Kartal

Hasta Yatağı Kiralama Kartal

Sağlığın değeri, en iyi sağlığını kaybeden kişiler tarafından bilinir. Sağlığı geri kazanmak ise, hem zaman hem de diğer maliyetler açısından kişiyi oldukça zorlamaktadır. Sağlıklı iken her ne kadar; spor yapmak, dengeli beslenmek ve iyi dinlenmek gibi temel gereksinimler yerine getirilerek bu durum korunuyor olsa da, yine de insanın kontrol edemeyeceği riskler her zaman için mevcuttur. Sağlığı yitiren kişiler için ise, gerek geçmişte gerekse günümüzde uygulanan tedavi yöntemleri, bu değeri korumanın zorluklarını hatırlatmaktadır.

Bakım Ve Tedavinin Geçmişi

Bakım ve tedavi, her çağda çok farklı uygulamaların denendiği bir süreci ifade etmektedir. Eski çağlarda yaşanılan sağlık problemleri, insanların çoğunlukla nedenini bilemediği etkenler sonucu ortaya çıkmış, dolayısıyla sorunun çözümü de genellikle bulunamamıştır. Eski Mısır’da, Hindistan’da ve diğer eski uygarlıklarda, ilaç kullanımı ve hatta ameliyatlar yapıldığı bilinse de, oldukça ilkel yöntemler ve elverişsiz şartlarda gerçekleştirildiklerinden, sağlık sorunu yaşayan kişinin bu tedaviler sonucu hayatta kalması neredeyse imkânsız olmaktaydı.

Günümüzde Tıbbi Olanaklar

Tedavi ve bakım yöntemleri, eski devirlerde yaşanan pek çok olumsuzluğu, günümüz olanakları ile ortadan kaldırmayı başarmış durumdadır. Örneğin geçmişte pek çok insanın hayatını kaybetmesine neden olan apandisit rahatsızlığı, günümüz olanakları ile kısa sürede anlaşılmakta ve yine çok kısa sürede cerrahi bir operasyonla, olumsuz etkileri giderilmektedir. Bunun yanında hastalıkların iyileşme süreçlerinde ve sürekli bakım isteyen sağlık sorunlarında, hasta yatağı gibi gelişmiş tıbbi cihazlar da kullanılmaya başlanmış durumdadır. Günümüzde bütün sağlık merkezlerinde, hatta evlerde bile kullanım kolaylığı sağlayan bu yataklar, hasta yatağı kiralama Kartal firmamız kalitesiyle, kolaylıkla erişilebilir durumdadır.

Kiralık Hasta Yatağı Kartal

Kiralık Hasta Yatağı Kartal

Sağlık İçin Hasta Yatakları

Yaşanan kazalar ve hastalıklar, insanlarda fiziksel acılara neden olmaktadır. Verdikleri acılar haricinde, sağlıklı iken rutin olarak gerçekleştirdikleri pek çok hareket, sağlığın yitirildiği anda büyük zahmet ve acı verici bir hal almaktadır. Örneğin tuvalet ihtiyacını gidermek sağlıklı bir birey için rutin bir faaliyet iken, hareket edemeyen bir birey için, yardımsız giderilmesi mümkün olmayan bir ihtiyaçtır. İşte bu gibi durumlarda hasta yatağı çözümü, özel tıp mühendisliği bilgisi ile geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Yatağın sağlam ve hareket edebilen yapısı, hastanın temel ihtiyaçlarının konforlu bir şekilde giderilmesi sağlarken, diğer sağlık sorunları için de olumlu etkilere sahiptir. Hasta yatağı kiralama Kartal firmamız bu ihtiyacın bilinciyle üretilen hasta yatağı çözümlerine sahiptir.

Hangi Modelleri Vardır?

Hasta yatağı sektöründe uzun yıllara dayanan bir uzmanlığı bulunan firmamız, hasta yatağı kiralama Kartal adıyla da hizmet vermektedir. Ar-ge faaliyetlerimiz, farklı sağlık sorunlarının gerektirdiği özel tasarımlarımızın doğuşuna imkân sağlamıştır. Örneğin, hareket kısıtlaması yaşayan hastalarımızın temizlik ve bakım gibi konularda bakıcısının fiziksel güç kullanmasına gerek kalmadan hareketinin sağlanması için, elektrik motorlu hasta yatağı modelimiz üretilmektedir. Evlerde sürekli kullanım için, ev dekorasyonuna uyacak ahşap kenarlıkları olan modelimiz ve felçli hastalarımızın yatak yaralarını önleme adına geliştirilen havalı hasta yatağı modelimiz de seçeneklerimiz arasındadır.

Kiralama İle Kullanım Kolaylığı

Yatak modellerimiz, gerek hastalarımız için gerekse sağlık merkezlerinin kullanımında, kiralama ve satış gibi seçeneklerle sunulmaktadır. Firmamızın fiyat politikası, her bütçeye uyacak şekilde özel olarak belirlenmekte, böylelikle ihtiyaç duyan herkesin bu kaliteli modellerden faydalanması amaçlanmaktadır. Üstelik, satın alma tek seçenek olmayıp, denemek veya sadece belirli bir süre ihtiyaç duyulan durumlarda da firmamız, kiralama seçeneği ile müşterilerimize avantajlı bir opsiyon sunmaktadır. Modellerimizin tamamında 2 yıllık garanti geçerli olup, yedek parça değişimine ihtiyaç duyulması halinde, ücretsiz yedek parça değişimi de yapılmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Fatih

Hasta Yatağı Kiralama Fatih

İnsan hayatı, pek çok tecrübenin ve etkilerin dahil olduğu uzun bir süreçtir. Bu süreçte hem fiziksel hem de zihinsel olarak yıpranan insan, zaman zaman sağlık durumunu korumakta zorlanmaktadır. Hastalıklar ve kazalar, insan hayatında derin izler bırakabildiği gibi, onu günlük aktivitelerinden alıkoymaktadır. Sağlığın yitirildiği anlarda, mümkün olan tüm imkanlarla onu tekrar geri kazanmaya çalışmak, hayatın gerçeğidir. Bunun için maddi ve manevi imkanların seferber edilmesi, yaşam süresi boyunca sık karşılaşılan gerçeklerdendir.

Tarihte Sağlık Sorunları

Sağlık alanında yapılan çalışmaların tarihi, insanlığın varoluşuna kadar gitmektedir. İlk zamanlarda yaşanan rahatsızlıklar, sorunun kaynağından bağımsız olarak çözülmeye çalışıldığından, yarardan çok büyük zararlarla sonuçlanmıştır. Basit bir yaralanma, kısa sürede uzuv kayıplarına, hatta insan hayatına mal olmuştur. Ancak hemen her alanda olduğu gibi, tıbbın da son yüzyılda geçirdiği değişimlerle, insan sağlığını korumak ve onu geri kazanmak adına verilen çabalar, çok büyük oranda olumlu sonuçlanmış ve ortalama yaşam süresi uzamıştır.

Tıbbın Günümüzdeki Avantajları

Son yüzyılda yaşanan gelişmeler, yaşam şartlarını ve kalitesini bütünüyle değiştirmiş durumdadır. Bilimsel gelişmeler ışığında hemen hemen her yöntem değişmeye başlamış, çok daha etkin çözümler ortaya çıkarılmıştır. Tıp bilimi de bu gelişmelerden uzak kalmamış, kendini baştan başa yenileyerek, insan sağlığına büyük yararlar sağlayan çözümler üretmiştir. Bunlar içerisinde tıbbi teknolojiler de ön plana çıkmış olup, en büyük örneklerinden biri de hasta yatağı olmaktadır. Üretildiği ilk andan itibaren tüm sağlık merkezlerinin adeta göz bebeği olan bu yataklar, artık evlerde de sahip olduğu tüm özellikleriyle kullanımdadır. Hasta yatağı kiralama Fatih firmamız ister sağlık merkezleri isterse ev kullanımına yönelik çözümleriyle, tüm hastaların hizmetindedir.

Fatih'de Kiralık Hasta Yatakları

Fatih’de Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağının Avantajları

Pek çok insan, basit rahatsızlıklarda yardıma ihtiyaç duymamaktadır. Ancak ciddi olmayan ama yine de yatak istirahati uygulanmasına gerek olan durumlarda, kişisel ihtiyaçlarını yardım olmadan giderememekten şikayetçidir. Bundan çok daha ciddi sağlık sorunlarında ise, bu ihtiyaç ya çok uzun bir süre veya hayat boyu yardım alınması gerekecek boyutlardadır. Yatağa bağımlı olan veya geçici bir süre yatak istirahati geçirecek kişilerin, bir bakıcının yardımına ihtiyaç duydukları görülmektedir. Ancak bakıcının bile istenen kalitede ve sürede sunamayacağı kalitede bir yardımı, ancak hasta yatağı adı verilen özel geliştirilmiş tıbbi yataklar sunabilmektedir. Hasta yatağı kiralama Fatih firmamız bu çözümün en güncel örneklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Kaç Çeşit Hasta Yatağı Vardır?

Hasta yatağı kiralama Fatih adıyla firmamız, hasta yatağı konusunda araştırma ve geliştirme süreçleri sonunda pek çok model üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Modellerimiz, çeşitli sağlık sorunlarına odaklanan ve bu nedenle farklı niteliklere sahip olan hasta yataklarından oluşmaktadır. Örneğin, hareket edemediği için vücudunda yatak yaraları oluşan kişiler için, vücut ağırlığını yatak yüzeyine dengeli bir şekilde yayan ve otomatik olarak şişip inerek hastayı incitmeden hareket ettiren havalı hasta yatağımız mevcuttur. Ayrıca gerek manuel olarak gerekse bünyesindeki elektrik motorları ile hareket edebilen modelimiz ve evlerde kullanım için ahşap kenarlıklar eklenen modelimiz de mevcuttur.

Hasta Yatakları Pahalı Bir Ürün Müdür?

Hakkında sıklıkla merak edilen konulardan biri olarak hasta yatağı fiyatı, firmamızın müşterilerimizin ekonomik durumları göz önünde bulunduran fiyat politikası ile, makul seviyelerde sunulmaktadır. Bununla birlikte kalite standartlarımızdan asla ödün vermeden, tüm modellerimizi kullanıcılarımızın beğenisine sunmaktayız. Tüm hasta yatağı modellerimiz, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabilecek şekilde, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte satış haricinde denemek veya sadece belirli bir süre kullanmak isteyen müşterilerimiz için de kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.