Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Boru Tipi Havalı Yatak A+B+C Sistem 12 cm

hasta yatagi cesitleri 4
Boru Tipi Havalı Yatak A+B+C Sistem 12 cm

Son teknoloji ile üretilen hasta yatakları ve karyolalarını ithal ve ihracat eden firmamız, siz ve değerli hastalarınız için en iyi seçenekleri sunmak için çalışmaktadır. Ücretsiz teslimat, hızlı kurulum ve 7/24 destek gibi birçok avantajı da sizlere sunan firmamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde, sizleri detaylı olarak bilgilendirebilecek bir ekibimiz de size hizmet verecektir. Uzun süreli ya da kısa süreli yatış yapacak olan hastalarınız için en iyi seçenekleri bulabileceğiniz firmamızda, havalı yatakları da kolaylıkla bulabilirsiniz. Boru tipi havalı yatak A+B+C sistem 12 cm kodlu ürünümüzün detayları aşağıdaki gibidir;

Hava Ventilasyonlu (A+B+C) 12 cm Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri

  • Elektrikle çalışan motora sahip olan A+B+C boru tipi havalı yatak ürünümüzde 19 adet boru bulunmaktadır. 19 ayrı hava hücresine sahip bu ürünümüz sayesinde hastanın kan dolaşımı hızlandırılır. Eğer ki bu borularda herhangi bir problem olursa da borular ayrılabildiği için kolaylıkla tamir edilebilir.
  • 160 kg ‘a kadar hastanızı taşıyabilen A+B+C boru tipi havalı yatak ürünümüzde, hava ventilasyonu özelliği bulunmaktadır. Hastanın serin kalmasını sağlayan bu ürünümüz ile hastanın terlemesi engellenebilir.
  • Yatak yarası gibi istenmeyen bir durumu ciddi oranda düşüren A+B+C boru tipi havalı yatak ürünümüzün eni 88 cm iken boyu 188 cm’dir. Şişirildiği anda yüksekliği 12 cm olup, muadillerine göre çok da uzun süreli kullanımlı bir üründür.
  • Yıkanabilir olması ve fermuar özelliği ise temizlik açısından en önemli detaydır.
  • Basınç ortalaması %36 olan A+B+C boru tipi havalı yatak ürünümüzde hücre değişim zamanı da 7 dakika olarak belirlenmiştir.
  • Ses gibi hastaları rahatsız eden durumları minimuma indiren A+B+C boru tipi havalı yatak ürünümüz, 45 desibellik ses çıkarmaktadır.
  • 220 volt enerji ile çalışan A+B+C boru tipi havalı yatak ürünümüz de elektrik kesintilerine karşı pil desteği de bulunmaktadır.
Boru Tipi Havalı Yatak A+B+C Sistem 12 cm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön