Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Çift Kişilik Hasta Yatağı

havali hasta yatagi modelleri 2

Günümüzde farklı nedenlerden dolayı yatağa bağlı olarak hayatını sürdürmek zorunda kalan birçok hasta bulunuyor. Bu hastaların rahat etmesi için tercih edilen yatağın konforlu olması gerekiyor. Özellikle hastalık derecesi ve zorluğu arttıkça bakıcıların üstlendikleri zorluklarda aynı oranda artmaktadır. Bu kapsamda hasta yatakları bakıcıların üstündeki yükün biraz olsun azalmasında oldukça önemli yararları bulunuyor. Farklı özelliklere sahip yatak seçenekleri ile firmamız, ihtiyacınız olan hasta yatağını kiralama ve satın alma seçenekleri ile size sunmaktadır.

Bünyemizde tek kişilik hasta yataklarından tutunda çift kişilik hasta yatağı, tek motorlu hasta yatağı ve iki – üç motorlu hasta yatak seçenekleri ile aradığınızı bulmanızda yardımcı olmaktadır.

Hasta Yatakları Ve Özellikleri

İhtiyaca yanıt verecek çeşitli hasta yatakları bulunuyor. Bu yatakların arasından siz de beklentinizi karşılayacak çeşitli yatak modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi kiralama ya da satın alma seçenekleri ile temin edebilirsiniz. Tek motorlu hasta yataklarından tutunda iki ve üç motorlu hasta yatakları çeşitlerine kadar siz de dilediğinizi temin ederek hastanın ve bakıcının rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Hastalık derecesi yüksek olan hastalar için çift kişilik hasta yatağı modelleri iyi bir seçenek olabilir. Özellikle fonksiyonel özellikleri ile hastanın rahat etmesini sağlayarak yatalak olarak geçireceği günlerde kendisinin rahat etmesini seçeceğiniz yatak ile gerçekleştirebilirsiniz. Yatak seçerken güvenli yan korumalıkları, kumandalı kontrol sistemi, rahat hareket etmesine olanak sunacak tekerlekler gibi birçok özellikle satışa sunuluyor.

Çift Kişilik Yatak Ölçüleri Kullanım Rahatlığı

Günümüzde hasta yataklarının ölçü ve özellikleri farklı seçeneklerle kullanıma sunuluyor. Tek kişilik hasta yatakları ile karşılaştırıldığında daha geniş ve kullanım özelliğine sahip olduğunu görüyoruz. Hastanın ve bakıcının rahat etmesini sağlayacak birçok kolaylığa sahip çift kişilik hasta yatağı seçeneklerinden tutunda firmamız ile iletişime geçerek tek kişilik ürün seçeneklerine kadar dilediğinizi güvenle kiralayabilir ya da satın alarak temin edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ürünlerimiz kullanım açısından yeni nesil özelliklere sahip olup, birçok fonksiyonel özeliği ile öne çıkmaktadır. Tek motorlu ürün seçeneklerinden iki ve üç motorlu hasta yatakları modellerine kadar siz de firmamızı tercih ederek ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hastalık insanın bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir bütünlük oluşturmama durumudur. İnsanlar bazen doğuştan bazen de ömrünün belli bir kesiminde çeşitli sebepler ile yatak içinde tedavi görmesi gerekir. Yatak içinde tedavi gördüğü süre içinde basınç yarası gibi sorunlar yaşamamak için hastanın iki saat aralıklar ile yatak içinde pozisyonunun değiştirilmesi gerekir. Yatak içinde tedavi gören hastaya bakım veren kişi hastaya pozisyon verirken istenmeyen sağlık sorunları yaşayabilir. Bu sebeple günümüzde ev tipi çok fonksiyonlu hasta yatakları üretilmiştir.

İki Kişilik Hasta Yatağı

Kaliteli Hasta Bakımı İçin Fonksiyonel Hasta Yatağı

Hastanın kaliteli bir tedavi süreci geçirebilmesi için farklı özelliklerde hasta yatakları üretilmektedir. Hasta yatağı çeşitleri nelerdir? Diye sorulacak olursa teknolojinin gelişmesi ile birçok modelde hasta yatakları üretilmiştir. Hangi özelliklere sahip olursa olsun her hasta yatağında standart bazı özellikler olması gerekir. Hasta yatakları hastanın güvenliğini sağlaması gerekir. Hasta yatağının iki yanında korkuluk bulunmalıdır. Hastanın kendi bakımına katılmasına yardımcı olacağı kumanda aracılığı ile pozisyon verme özelliğini kazanmalıdır. Hasta yatağı tekerlekli olmalı ve ihtiyaç halinde çok fazla insan gücüne ihtiyaç duyulmadan yeri değiştirilebilmelidir. Tekerlekler kitlenme özelliğine sahip olmalıdır.

Hasta Yatağı Satın Alma Ve Kiralama Hizmeti

Hasta yakınları firmamız ile iletişim kurduğunda öncelikle hasta yatağı çeşitleri nelerdir? Şeklinde bir soru yöneltmektedir. Hastada basınç yarası oluşumunu önleyen havalı hasta yatakları sürekli yatak içinde tedavi gören hastalarda mutlaka kullanılması gereken bir üründür. Manüel hasta yatakları olduğu gibi hem pil hem de elektrik ile çalışan çok fonksiyonlu hasta yatakları da bulunmaktadır. Uzun süre hasta yatağı içinde tedavi görmesi gereken hastalar için hasta yatağı satın almak doğru bir kadar olacaktır. Ancak ameliyat sonrası bakım, geçici felç gibi sebepler ile hasta yatağı içinde tedavi görülmesi gereken durumlarda hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kısa süreli tedavi süreci sonrasında satın alınan hasta yatağı ev de kullanılmayan eşya pozisyonuna düşecek ve ev ekonomisini de olumsuz etkileyecektir. Hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Elemanımıza hasta yatağı çeşitleri nelerdir? Diye sorarak detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınıza cevap veren hasta yatağını kiralayabilirsiniz.

Çift Kişilik Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön