Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Çocuk Hasta Yatakları Her Bakımdan Çocuklara Hitap Etmeli

evde hasta bakimi icin hasta yataklari

Bilindiği üzere çocuk hastalarda oldukça çoğunluktadır. Herkes çocuğunun en rahat bir şekilde hastalığını geçirmesini ister. Bu yüzden onlar için en doğru kararlar vermeye çalışır. Bu yüzden bu kararlardan bir tanesi de çocuk hasta yatağı alımıdır. Çocuğunuz beklenmedik durumlarda aniden rahatsızlanıp bir yatağa ihtiyaç duyabilir. Bu yüzden hasta karyolası seçilirken çocuğunuzun durumuna uygun hasta karyolası seçilmesi gerekir. Çocuklar her zaman için enerjik oldukları ortadadır.

Seçtiğiniz hasta yatakları bu enerjik çocuklarınıza bakan bakıcıların durumunu da oldukça kolaylaştıracaktır. Çocuğu bir yatak da tutmak onun hem psikolojisini hem de enerjisini etkiler. Çocuğunuzun bu dönemlerde psikolojik açıdan iyi bir süreç geçirmesi ve rahat bir yatağa sahip olması adına çocuğunuz için firmamızda en uygun yataklar bulunmaktadır. Bu yataklar:

Çocuklar İçin Hasta Karyolası

Hasta karyolası çocuklarınız için özel olarak düzenlenmiş yatak tiplerindendir. Özellikle ilaç kullanmak zorunda kalan, serum takılması gereken çocuklarınız için serum askısı bu model de yer almaktadır. Olması gereken uygun boy ve yükseklikte olduğu için çocuklarınız açısından en uygun yataklarımızdandır.

Çocuk İçin Hasta Karyolası

Ayrıca yatağın baş, bel, ayak kısımları hareket ettirebildiği için çocuk televizyon izlerken ya da kitap okurken ya da ders çalışırken gerekli pozisyona rahatlıkla gelebilmektedir. Bu yatağın temizliği de oldukça kolaydır. Aynı zaman da çocuğunuzun uykusunu rahat bir şekilde alabileceği ortopedik yataklarımızdan biridir. Yatağın kenarlarında bulunan korkuluklar sayesinde çocuğunuz her tehlikeye karşı korunur.

Çocuklar İçin Havalı Yatak

Doğum sırasında ya da daha sonrasında annelerin en zorluk yaşadığı şeylerden biride doğan çocuğun fiziksel olarak yetersiz bir şekilde doğmuş olma durumudur. Firmamız bu konuda ki annelerimize yardımcı olmak adına çocuklar için havalı yatak bulundurmaktadır. Bu yatak sayesin de sürekli yatmak zorunda çocukların hemen hemen bütün ihtiyaçları yatak üzerinde giderilebilir.

Çocuğun belli bir pozisyona getirilmesi için yatağın kumandası kullanılarak o pozisyon verilebilir. Yine bu yataklarda bir basınç sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde çocuğunuzun vücudunda ki kan dolaşımının hızlanması ve fiziksel hareket kabiliyetinin güçlendirilmesi hedef alınır.

Çocuklar İçin Obez Yatağı

Bazı çocuklar bir süre sonra aşırı kilo alarak obez konuma gelebilmektedir. Bu durum o çocuk için bir sağlık problemi oluşturmaktadır. Ancak şu bilinmelidir ki aşırı kilolu olan çocuklarınız sıradan bir yatak da yatamaz. Onun için firmamızda obez yatağı bulunmaktadır. Bu yatağın özellikleri ise bir havalı yatak tipi olmasıdır. Bu çocuklarınız obez yatağını kullanırken oldukça rahat etmektedir. Çünkü havalı yatak içerisinde çocuğunuzun fazla kiloları havalı kısma gömüleceği için hem rahat hem de fiziksel açıdan yapısı bozulmadan büyüyebilirler. Bu çocuklarınız bu yatak dışında bir yatağı kullandığında çok geçmeden omurga problemi yaşayacaklardır. Bu çocuklarınız için kullanmanız gereken yatak obez yatağıdır. Çünkü çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde en doğru yatakta yatması gerekir.

Çocuk obez hasta yatağı

Çocuklar İçin Yanık Yatağı

Çocuklarınız belli dönemlerde çok hızlı hareket etmektedir. Onları ne kadar gözünüzle kontrol altında tutsanız da bazen beklenmedik bir anda olmaması gereken şeyleri merak ederek yanabilirler. Bu çocuklarınızın tedavi olmasından sonra ya da o sırada kullanılması gereken bir yatak türü vardır. Bu yatak yanıkları olan çocuklarınız için yanık yatağıdır. Çocuklarınızın yanıkları nedeni ile rahat bir yatağa her zaman ihtiyacı olacaktır. Bu yatağın bazı bölümlerinde farklı düzenlenmeler vardır.

Düz bir şekilde ve oldukça sağlıklı olan bu yatak çocuklarınızın sırtında ki ya da diğer bölgede ki yanıklarının yaraya dönüşmesini engeller. Bu yatağın yanında yine farklı aparatlar bulunur. Bu aparatlar sayesinde çocuğunuzun tedavisini daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Özellikle ileri derece de yanıklar için özel kumaştan üretilmiş bu yatakların kullanılması en doğru karardır.

4 Motorlu Çocuk Yatağı

Çocuklarınız rahatsızlandığında her annenin düşündüğü şey çocuğum uyurken rahat uyusun hiçbir yeri ağrımasın. Bunu sağlayacak olan yatak ise 4 motorlu yataktır. Özellikle kırığı ve çıkığı olan çocuklar için düzenlenmiş olan bu yatak çocuğunuzu en doğru şekilde uyutacak olan yataktır. Bu yatağın gelişmiş özellikleri sayesinde çocuğunuzda yara, terleme olayı olmaz ve pozisyon almak istediğinde pozisyon verebilme imkânınız vardır.

Bu yatağın aynı zaman da çocuğunuzu düşünen korkulukları bunun yanında yatağın kilitlenebilir tekerleri bulunmaktadır. Bu özelliklerin hepsi çocuğunuzun küçük olması durumunda başına kötü bir şeyin gelmesini engeller. Aynı zamanda yatağın kumandası, serum askısı gibi size yardımcı olacak diğer malzemeler yanında bulunmaktadır.

Çocuklarınız İçin Hastane Yatağı

Her ne kadar ismi hastane yatağı olsa da evlerinizde de kullanabileceğiniz yatak türüdür. Bu yatak 2 tane sünger üst üste koyulmuş gibi bir görüntüsü vardır. En çok kullanım alanı anti bakteriyel özelliği sayesinde ve diğer gelişmiş bakım olanakları sayesinde engelli hastalar için kullanılmaktadır. Yatağın orta kısmı engelli hastalar için belirli bir seviyede boşluklarla oluşturulmuştur.

Burada ki amaç yatağın 2 arada ki boşlukta bulunan havanın sürekli değişimini sağlamaktır. Yatağın yapım itibari ile kullanılan malzemesi sıvı geçirmemektedir. Dilerseniz o 2 sünger gibi görünen kısmı 2 ayrı kısma ayırabilirsiniz. Her türlü dezenfektan maddesiyle dezenfekte etmenin sakıncası olmadığı bir yataktır. İsterseniz yatağınızın kalınlığını farklı düzeylerde ayarlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin Farklı Tipte Yataklar

Bu yatak bir çocuk hasta yatağıdır. Çocuk hasta yatağının kullanılabilecek dolap bölümlerine yerleştirilmiş bir yatak görünümdedir. Bu yatağın en büyük özelliği normal çocuk yatağından farklı gözükmüyor olmasıdır. Yine çocuğunuza bu yatakta pozisyon verebilir ve onların hareketlerini daha sağlıklı geçirmesini bu yatakla sağlayabilirsiniz. Çocuğun yatağında bulunan dolap kısmını çocuğunuza en gerekli eşyaları koyarak kullanabilirsiniz. Bunlar çocuğunuzun ilaçları, sürekli terlediği için kıyafetleri olabilir. Yatak birçok özelliğe sahip olmaktadır.

Başta kolay temizlenir, çocuğunuzu koruyan korkulukları vardır bunun yanında kilitlenebilir tekerleri bulunur, serum askısı takma yerleri vardır. Çocuklarınızın el, ayak ve baş kısımlarını hareket ettirebilme özelliği de vardır. Aynı zaman da bu hasta yatağını hasta yatağı kiralama yöntemi ile de kullanabilirsiniz. Bu konu hakkında firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Çocuklarınız İçin Otomatik Yatak

Özellikle ameliyat geçirmiş çocuklarınızın için kullanabileceğiniz yatak türü otomatik yataktır. Bu yatak sayesinde çocuğunuzun daha sağlıklı bir ameliyat sonrası tedavisini iyi bir şekilde geçirmesini sağlayabilirsiniz. Yatağın çocuğunuzun güvenliğini sağlamak amaçlı korkulukları bunun yanında kilitlenebilir tekerlekleri bulunmaktadır. Bu otomatik yatak sayesinde elektrik kesilmesi durumu yaşandığında yatağın kendini devam ettirmesi için mevcut bir pil gücü vardır.

Aynı zaman da yatağınızın üzerinde ki gözenekler sayesinde yatağın havalandırılma işlemi yapılmaktadır. Bu yatağın hastanıza sağladığı diğer fayda ise yatakta hastaya pozisyon verilerek hastanın yeme, içme, ihtiyaç giderme gibi işlerinin yapılması oldukça kolaydır.

Çocuk Yataklarımızın Genel Özellikleri

Çocuk yataklarımız çocuğumuzun %100 sağlığını düşünen yataklarımızdandır. Yatakların kolay sökülüp takılabilme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanın da 360 derece dönebilen sağlam ve oldukça ağırlığa dayanıklı tekerleri bulunmaktadır. Yatak çocuklarınızın daha hızlı bir iyileşme sürecini sağlar. Firmamız tarafından sağlanan bu hizmet hakkında gerekli olan hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çocuk Hasta Yatakları Her Bakımdan Çocuklara Hitap Etmeli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön