Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Çocuklara Uygun Hasta Yatakları Mevcut Mu?

hasta karyolasi 2

Günümüzde pediatrik hastalar yetişkinler kadar yoğundur. Her çocuk hastanın ebeveynleri, çocuğunun hastalığını en rahat şekilde anlatmasını ister. Bu nedenle kendilerine uygun bir hastane yatağı seçmeye çalışırlar. Çocuğunuz beklenmedik bir şekilde hastalanırsa, hastane yatağında kalması gerekebilir. Şu anda şirketimiz tüm velileri desteklemektedir.

Hastane yatağında tedavi edilmeyi bekleyen çocukları ablasının kolları kollarında rahat bir şekilde istiyorlar. Uzman ekipleri ile bunları size en iyi şekilde sunarlar. Amaç yetişkin hastalar gibi pediatrik hastaların da ihtiyaçlarını hiçbir engel olmadan karşılamaktır. Hele bu dönem çocuğun hasta olduğu ve psikolojik olarak en çok bozulduğu dönemdir. Çocuklar için en uygun şekilde temin etmiş olduğu hasta yatakları onları biraz daha rahat ettirecektir.

Çocuk hasta yatakları

Çocuk Hasta Yatakları Fiziki Olarak Nasıl Olması Gerekir?

Öncelikle çocuk yataklarının çocuklara ayrıldığından emin olmalıyız. Hasta yatağı en önemli kalıplardan biridir, ilaç almak zorunda olan ve sürekli yatakta kalmak zorunda olan çocuk hastaların en önemli noktalarından biridir. Yerden yükseklik ve yükseklik çocuğa en uygun olacak şekilde tasarlanmalıdır.

Pediatrik yatağın baş ve bacakları döndürülebilir ve hareket ettirilebilir. Bu nedenle çocuk yatarken sıkılmasın diye televizyon seyrederken, kitap okurken ya da başka bir iş yaparken istediği pozisyona rahatlıkla geçebilir. Tabi ki bu yatakların temizliği bizim işimiz için çok önemli ve kolay.

Ortopedik yatakların en popüler türlerinden biri çocuk yatağıdır, böylece çocuk rahat uyuyabilir. Yatağın sağ ve sol tarafında bulunan kol bantları sayesinde çocuğun uyurken veya başka herhangi bir durumda herhangi bir tehlike ile karşılaşmasını engeller.

Çocuk Hasta Karyolası EY-2100

Çocuk Hasta Yatağındaki Havalı Yatak Nasıldır?

Pediatrik yatakta şişme yatak bulunması özellikle bebekler için önemlidir. Bunun nedeni, bebeklerin fiziksel olarak yeterince güçlü olmamasıdır. Bu konuda elimizden geldiğince annelere yardımcı olmaya çalışan firmamızda şişme yatak bulunmaktadır. Her bebek ve bebek, ihtiyaçlarının büyük bir kısmının yatakta karşılanabilmesi için bir süre veya uzun bir süre bu tip havalı yataklarda yatmalıdır.

Havalı yatak sayesinde çocuk istediği pozisyona ulaşabilir ve ayrıca yatağın kumandasını kullanarak pozisyon değiştirebilir. Bununla birlikte yataktaki basınç sistemi de çocuğun vücudundaki kan dolaşımını hızlandırmak ve gerektiğinde vücudun hareket kabiliyetini artırmak için çalışır.

Obez Çocuklar İçin Hasta Yatağı

Normal bir pediatrik hastane yatağında olması adil değildir. Ayrıca obez çocuklar için ayrı hastane yatağı bulunmaktadır. Bu yatağın en özel özelliklerinden biri havalı yataktır. Obez çocukların en büyük şikâyeti fazla kiloları olduğu için yatarken kendilerini çok rahat hissetmeleri gerekir. Bu yüzden şişme yatak vardır ve fazla ağırlıklar havada gömülü olduğu için rahat ve fiziksel olarak bozulmadan büyümelerini sağlar.

Bu kadar kilo problemi olan çocuklar normal çocuk hastane yataklarını kullandıklarında bir süre sonra omurga problemleri ortaya çıkacaktır. Çocuklar için en iyi yatak, bebekler için tasarlanmış obez yataktır. Çocuğun hastalıktan sağlıklı bir şekilde iyileşmesi için en iyi yatak seçimi olacaktır.

Çocuk Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Çocuk hasta yatağı modelleri, kiralık olarak da alınabilir. Obez bir hastanın yatağında olduğu gibi farklı kategorilere ayrılabilir. Örneğin, yanan bir çocuğun yatacağı yatak çok önemlidir. Bu bebekler aniden değil yavaş hareket etmelidir. Bu yüzden gözler her zaman gözlere yapıştırılır ve yanaklar ani hareketlerle daha da zarar görebilir. Yanık yatağı çocuklar için en ideal yataktır.

Bu yatağın en önemli özelliklerinden biri düz olmasıdır. Bu sayede sırtta veya başka bir bölgedeki yanık yaraya dönüşmez. Diğer yataklar gibi bu yatağın da sağ ve sol tarafında iki kolçak bulunmaktadır. Bu cihazlar sayesinde çocukların tedavisi daha sağlıklı bir şekilde ilerlemektedir. Daha ileri düzeyde yanıklar için özel kumaş yataklar bulunmaktadır. Firmamız bu konuda en titiz seçimi yaparak sizlere bir seçenek sunmaktadır. Ve çocuğunuz için en iyisini seçmenize yardımcı olacaktır.

Çocuk Hasta Karyolası EY-2100

Dört Motorlu Çocuk Hasta Yatağı Nasıldır?

4 motorlu beşik, kırık ve çıkıkları olan çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir yataktır. Çocuk hasta olduğunda, özellikle çocuğun ortopedik hastalıkları olduğunda her annenin düşündüğü, çocuğun ağrısız, rahat uyuyabilmesidir.

4 motorlu beşik de bu aşamada üretilen yatak tipidir. Bu yatak sayesinde çocuk terlemez ve çocuk istediği zaman pozisyon değiştirme kabiliyetine sahiptir. Yatağın sağ ve sol taraflarında bulunan bandajlar sayesinde bu kol bantlarının en önemli özelliği kilitlenebilir olması, çocuğun ani hareketlerde kendini korumasına yardımcı olmasıdır.

Çocuk Hasta Yatağı Fiyatları

Gelişen teknoloji ile birlikte çocuk hasta yataklarına ait birçok model yer almaktadır. Hasta yatağı fiyatları bu modellere göre değişmektedir. Fiyatları etkileyen birçok faktör yer alır. Yatağın markası, modeli, özellikleri, kalitesi fiyata etki etmektedir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte hasta yataklarına yenilenmektedir. Yatağa eklenen ek özellikler fiyatı da arttırmaktadır. Hasta yataklarını satın almanın yanında hasta yatağı kiralama seçenekleri de bulunmaktadır. Dilerseniz hasta yataklarını kiralayabilirsiniz.

Çocuk Hasta Yatağındaki Otomatik Yatak Nasıldır?

Bu otomatik yatak, özellikle yeni ameliyat olmuş çocuk hastalar için kullanılabilecek bir yataktır. Bu yatak çocuğun ameliyattan sonra daha sağlıklı bir şekilde tedavi edilmesini sağlar. Pil gücü mevcuttur, böylece elektrik kesintisi durumunda otomatik yatak kendini koruyabilir.

Bu sayede fonksiyonlarında herhangi bir kesinti olmaz. Yatağın gözenekleri sayesinde havalandırma gerçekleşir. Bu gözenekler sayesinde fazla nem önlenir. Bu yatakta çocuklar rahatlıkla yiyip içebilir ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Çocuklara Uygun Hasta Yatakları Mevcut Mu?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön