skip to Main Content
Dayanıklı Ve Rahat Hasta Yatağı İmalatı

Dayanıklı Ve Rahat Hasta Yatağı İmalatı

Sitemizde satışa sunulan, farklı özelliklere sahip ve çeşitli amaçlara hizmet eden hasta yatakları ile kriterlerinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Birçok avantaja sahip olan bu yataklar, tüm ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak nitelikte profesyonel elemanlarımız tarafından dizayn edilmiştir. Tamamen hastanın konforu ve sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanan bu yataklar hem hasta için hem de o hastaya bakan kişi için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Satın Alma Ve Kiralama

En ve boy bakımından tüm yaş gruplarının vücut yapılarına uyum sağlayan hasta yatağı üretimi çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca satışa sunulan ürünler gene bizim personellerimiz tarafından dizayn edildiği için hastanın vücut ölçülerine veya hastalığına uygun olacak biçimde yatak tasarlamak da mümkündür.

Gerekli kriterleri karşılayacak hasta yatakları arzuya ve talebe göre üretilmektedir. Ayrıca hastanın sahip olduğu hastalığa göre hasta yatakları imalatı da tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Birinci sınıf malzeme kullanımı ile imal edilen bu yatak modeli, hastaları antibakteriyel oluşumlara karşı en iyi şekilde korumaktadır. Kolay bir biçimde hareket etme olanağı sağlayan bu hasta yatakları kişinin hastalığını atlatmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Aslında yatakların çalışanlarımız tarafından dizayn edilmesi müşteriler adına sunulan büyük bir avantajdır. Çünkü personelimiz ne tür hasta yataklarının daha çok satıldığına dikkat ederek buna göre üretim yapmaktadır. Ayrıca yataklar konusunda siz müşterilerden gelen şikayetleri göz önünde bulundurarak bu kusurları bir daha ki hasta yatağı üretimi sürecinde tekrarlamamak adına elimizden geleni yapabiliriz. Ayrıca özel siparişlerinizi de alarak kriterlerinize en uygun yatak modelini üretebilir ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verecek yatak modelini ortaya çıkarabiliriz.

Hasta Yatağı Üretimi

Hastaların sağlık ve konforu göz önünde bulundurulduğu ve sadece hasta yatağı imalatı üzerinde çalışıldığı için üreticiler artık bu konuda uzman hale gelmiştir. Bu yüzden hastaların durumuna, yaşına, hastalığın türüne göre gibi kriterlere en uygun modeli üreterek hem rahat hem de kullanışlı modeller ortaya çıkarmaktadırlar. Ayrıca yalnızca satış değil, kiralama imkanı da sunulmaktadır. En çok tercih edilen hasta yatakları önceden üretilmiş olduğu için bunlar arasından seçiminizi yaparak ihtiyaçlarınıza uygun hasta yatağını çok uygun ücretler ile kiralayabilirsiniz. Hasta yatağını ihtiyaçlara göre üreten firmamız çocuk yataklarının yanı sıra ev tipi modeller ile de hastaların rahat bir süreç geçirmelerini sağlar.

Hastanın sağlık durumu göz önünde bulundurulduğunda çalışanlarımız nasıl bir yatak üreteceklerini bilirler. Siz de dilerseniz yatak konusunda kriterlerinizi belirleyerek firmamıza başvurabilirsiniz. Özel yatak siparişiniz öncelikle hastanın konforu için sonrasında ise hastaya bakan kişinin rahat etmesi için dizayn edilir. Medikal alanda hizmet veren firmamız; üretim, satış ve pazarlama işlerinin tümünü tek başına hallederek tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Önceden belirlenmiş boyutlar ve kriterler ile firmamıza başvurarak hasta yatağı imalatı sürecinin ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.

Fabrikadan Hasta Yatağı Satışı

Fabrikadan direkt olarak satışı yapıldığı için hasta yatağı modelleri ek bir ücrete sahip değildir ve bu yüzden alıcılara fiyat konusunda da büyük avantaj sağlanmıştır. Fiyatlar belirlenirken hasta yatağı üretimi sürecinde tercih edilen motorun cinsine bakılır. Siz de seçeceğiniz motor cinsine göre yatağın fiyatındaki artış veya inişleri belirleyebilir ve yatağınızda hangi motorun kullanılacağına kendiniz karar verebilirsiniz. İmalat sürecinde yapacağınız tercihler yatağınızın nasıl olacağını belirleyecektir.

Motorun markasından yatak kenarlarındaki korkuluklara kadar her türlü kriteri siz belirleyebilirsiniz. Çünkü hazır halde bulunan önceden üretilmiş yatakların yanı sıra, hastanın durumuna göre de özel olarak hasta yatağı üretimi yaptırabilirsiniz. Bu sayede hasta kişi için en uygun olacak yatağın imalatı sağlanmış olacaktır. Üreticiler tarafından, hastaların iyileşme sürecine konfor katacak yatak modelleri üretilmektedir. Hazır modelleri seçmek ya da özel olarak siparişini vereceğiniz modellerin üretimi için internet sitemize başvurabilir veya telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ürünler firmamız tarafından tasarlanıp satışa sunulduğu için nakliye ve kurulum sürecinden de müşterilerimiz yararlanabilir. Ayrıca gene aynı sebepten, yataklarda 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi uygulanmaktadır.

Yataklarınızda meydana gelecek herhangi bir problemi derhal çözüme kavuşturmak için personelimiz en iyi şekilde çalışarak diğer hasta yatağı imalatı sürecinde sorun yaratan aynı hatalar yapılmayacaktır. Siz de sitemizde yer alan, önceden üretilmiş yatakları, kriterlerinizi karşılıyorsa satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Eğer kriterlerinize uygun değilse de belirlediğiniz özellikler göz önünde bulundurularak dizayn edilecek yatak için sipariş verebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.