Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Elektrik Kesintilerinde Hasta Yatağı Çalışır Mı?

hasta yatagi sungeri cesitleri

Hasta yatakları günümüzden en çok merak edilen konulardan birisidir. İşte bu yüzden siz önemli müşterilerimiz için firmamız ayağı kalkmış ve en iyisini sunabilmek için çabalamıştır. En doğru şekilde bilgiler verip ve hastalara en uygun olan hasta yataklarını tercih etmelerine yardımcı olmak için hizmet verir. Gelişip daha da ileriye giden teknoloji ile birlikte hastaların hem rahatlığını hem de tedavi süreçlerinde ki en iyi iyileşme sürecini hızlandırmak için birçok çeşitte yatan üretilmeye başlatılmıştır. Ve bu konuda hastalara, hasta yakınlarına ya da bakıcılara yardımcı olacak olan motorlu olan hasta yataklarıdır. Motorlu olan hasta yatağı, en çok tercih edilen hasta yatağı olmak ile birlikte manuel olması ile de kişinin yaşam kalitesini daha da artırmayı hedefliyor. Hasta yataklarının gelen olarak çok uzun süreli yapacak olan hastalığının tercih etmiş olması ücretleri yönünden de dikkat çekmektedir.

En Doğru Hasta Yatağı Nasıl Seçilir?

Hasta yataklarının çok fazla çeşidi olduğu gibi en önemli noktalardan birisi de hangi hastaya hangi hasta yatan uygun olduğuna dikkat edilmesi gerektiğidir. Örneğin bir hastanın zaman zaman hareket ederek yatması gerekiyorsa ona uygun hareketli hasta yatan tercih edilmelidir. Ya da tuvalete dahi gidemeyecek durumda olan hastaların tuvaletli olan hasta yataklarının tercih etmesi en doğrusudur. Tam bu noktada devreye firmamız girmektedir.

Hangi hastaya hangi hasta yatağının uygun olduğu ve bunu hakkında tam net bilginin verilmesi firmamızın uzman kadrosu ile size sunmuş olduğu en iyi hizmettir. Gerek teslimatta gerek serviste gerek de kurulumda en iyi şekilde sizlerin yardımcınız olacaktır. Örneğin kısa süreli olarak hasta yatağında yatacak olan hastaların havalı hasta yatakları tercih etmesi en uygun olanıdır. Bunun sebebi ise havalı hasta yataklarının anti bakteriyel sisteme sahip olmasıdır.

Full ABS hasta yatağı

Hem kullanım olarak hem ve fiyat açısından en uygun olan hasta yatakları havalı hasta yataklarıdır. Bununla beraber motorlu yataklarında kumandalı olması hasta açısından oldukça rahatlık sağlıyor. Bu motorlu hasta yataklarının en sevilen ve en önemli noktalarından birisi elektrikler kesildiği zaman, pil ile çalışır bir şekilde devam etmesidir. Yani bir kesinti söz konusu ya da yatağın tutulma gibi bir durumu mümkün değildir. Motorlu yatakların elektrikler gittiğinde pil ile işlemine devam etmesi ile birlikte sessiz bir şekilde gece kullanımda da rahatlık sağlıyor.

Satın Alabilme Ve Kiralayabilme Durumu Nasıldır?

Hasta yataklarının en güzel yanlarından birisi de satın alınabileceği gibi kiralanabilir olmasıdır da. Uzun süre yatakta yatacak olmayan hastaların kiralaması en uygun olanını olacaktır. En mantıklısı kiralayabilmek tır ve firmamız bu konuda hastanın ya da hasta yakınının her ihtiyacına yönelik olarak hizmet veriyor. Satın alınca zaman ya da kiralanacak zaman tercih edilen hasta yatağı da oldukça önemlidir. Bu konuda firmamıza başvurabilirsiniz ve en doğru olanı tercih etmenizde size yardımcı olacaktır.

Hastanın Yatakta Rahat Edememe Durumunda Ne Yapılmalı?

En iyi şekilde hizmet veren firmamız bu konuda da kendini gösteriyor. Gerek felçli olan hastalarımızda gerek kısa süreli ya da uzun süreli olan hastalarda farklı yatak tipleri ile öneriler sunuyor. Hem motorlu hem motorsuz hem tuvaletli hem tuvaletsiz masaj yapan ya da yapmayan olarak birçok modellere sahiptir hasta yatakları. Her hasta için her türlü hasta yatağı üretilmiş ve tercih edilmiştir. Hasta yatağı alınmadan önce tam olarak tüm özellikler test edilir ve hastanın tüm ihtiyaçlarına göre hangi model hasta yatağı uygunsa o verilir. Bu yüzden de hastanın hasta yatağında rahatsız olabilme durumu çok mümkün değildir. Yine her ihtimale karşı firmamız her şekilde destekçidir.

Elektrikli Hasta Yatağında Elektrik Kesilince Nasıl Çalışır?

Hasta karyolası, elektrikli olduğu zaman hastanın ve hasta yakınlarının aklına gelen ilk soru elektrikler kesildiği zaman hasta yatağının fonksiyonlarının nasıl devam edeceğidir. Bu konuda tam bu nokta için üretilmiş olan hasta yatakları mevcuttur. Elektrik kesintisi sırasında yataklar fonksiyonlarını durdurmaz ve çalışmaya devam ederek hastanın gereksinimlerini karşılarlar. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan hasta istediği şekilde yatağın işlevini görür.

Elektrikli Hasta Yataklarında Fiyatlar Nasıldır?

Hasta yatağı fiyatı, yatağın modeline göre göstermiş olduğu işleve göre değişiklik gösterir. Örneğin elektrikli ya da elektriksiz olması ya da tuvalet ya da tuvaletsiz olması hasta yatağının fiyatında düşüşlere ya da yükselişlere sebep olur. Hasta yakınları ve hasta, yatacak olan kişinin tam olarak fiziksel özelliklerine bununla birlikte hastalığının ne kadar süreceğine bağlı olarak hasta yatağının modeli seçilmelidir. Aynı şekilde hastanın istemiş olduğu ihtiyaçlarına göre de model değişiklik gösterir. Tam olarak kriter ya belirlendikten sonra hasta yatağının fiyatı belirlenir. Elektrikli hasta yatağı kiralama da ekonomik bir seçenek olarak seçilebilir.

Elektrikli Hasta Yataklarının Güvenirlik Durumu Nasıldır?

Elektrikli hasta yataklarının motorlu olması, Yatağan açısının değiştirilmesine en büyük etkendir. Hastanın yatarken yapacağın hareketleri destekleyici olarak aparatlar bulundurur. Ve paralar elektriğe bağlı olarak çalışması gereken medikal ürünlerdir. Yatağan inip kalkmalarına yardımcı olan kumanda yardımıyla destek olan durumlardır. Bu aparatlar sayesinde hasta yeme içme işlerine ya da belli sayıda hareket etme ihtiyaçlarını giderebilir. Elektrikli hasta yataklarında böyle bir durumun olması özellikle bakıcılar için çok kolaylık sağlamaktadır. Bu durumun olmaması halinde, bakıcının gücüne bağlı olarak bu işlevler ve ihtiyaçlar karşılanabilir ancak.

Elektrikli hasta yatakları, en güvenilir üreticiler tarafından tasarlanmıştır. Hastanın güvenliği ve konforlu bir şekilde yatması en önce gelen ve göz önünde bulundurulan konulardan biridir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha da ileriye giden bu hasta yatakları güvenlik önlemleri donatılmış olan medikal ürünler ile tasarlanır. Elektriği en bağlı olan her türlü malzemeler en teknik ayrıntılara kadar incelenmiştir ve hastanın güvenliği en üst düzeye alınarak ayarlanmıştır. Firmamız bu sebeple hasta yatağının hastanın ihtiyaçlarına göre hem ekonomik hem de tedavi sürecinde en iyisi olması için çaba sarf eder.

Evde Hasta Yatağı Kullanılabilir Mi?

Son zamanlarda en çok dikkat eden ve yaygınlaşan durumlardan bir tanesi de hasta yatağının evde kullanım durumudur. Elektrikli hasta yatakları hastanelerde ve özellik ve bakım evlerinde kullanılmış fakat evlerde kullanımı daha nadirdir. Bunun sebebi ise hastanelerde daha profesyonel olarak bakım sunulan yataklar tercih edilmesidir. Evde hasta yatağı kullanılmasının sebeplerinden birisi, hastanın ameliyat olduktan sonra kısa süreliğine olsa da istirahat suresi olmasıdır. Bu ve buna benzer durumlarda hasta yataklarının evde kullanılması öneriliyor. Firmamız bu konuda en iyi desteği verip evde kullanılması en doğru olan hasta yatağını sizlere sunuyor. Evde hasta yatağının kullanılması genel olarak kısa süreliğine olacağı için, satın alınmasından çok kiralanmasının daha da uygun olacaktır. Hastalar ve hasta yakınları için en çok tercih edilen ve hasta yatağında kiralanmasıdır. Firmamız bu konuda kiralanacak olan yatakların en hijyenik olarak temizlenmesi ve en iyi şekilde sizlere verilmesinde hizmet veriyor. Firmamızdan kaliteli yatakları hem kiralayabilir hem de satın alabilirsiniz.

Elektrik Kesintilerinde Hasta Yatağı Çalışır Mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön