Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Elektronik Hasta Yatakları Fiyatları

hasta yatagi turkiye

Hasta yataklarımız işlevsel özelliklere sahiptir. Malzemeleri ve iç yapısı sağlamdır ve senelerce kullanılabilir. Başlık kısımlarında serum asmak için 4 tane ünite bulunuyor. Hasta serum askısı sayesinde sağlık ihtiyaçlarını giderebilir. Hastaya tıbbi bir müdahalede bulunmak için, elektronik bölümün çalıştırılması yeterlidir. Hastanın hareket edebilmesi için yatağın pozisyon aralıkları değiştirilebilir. Bunun için uzaktan kumandanın tuşlarına basılabilir. Elektronik yatak motor sistemi sayesinde çalışıyor. Motor gün boyu çalışır ve düşük bir desibel aralığında çalıştığı için hastayı,hasta yakınlarını rahatsız etmez. Motorun ısınmaması için içerisinde küçük bir fan sistemi bulunuyor. Fan sistemi motorun soğuk kalmasına yardımcı olur.

Hasta Yatağının Korkulukları 

Her hastanın, daha kolay bir şekilde iyileşebilmesi için hareket etmeye ihtiyacı vardır. Yatağın sağ ve sol taraflarında bulunan korkuluklar, yerinden kalkabilmesine destek oluyor. Ayrıca uyurken hastanın düşmesi önleniyor. Korkuluklar yumuşak bir plastik ile çevrilidir. Hastanın kolayca kavrayabilmesi için tırtıklı bir yapıdadır. Hasta korkuluklar sayesinde hareket eder ve vücuttaki kan dolaşımı sağlanır. Merkezi sinir sistemi içerisinde oksitosin ve seratonin isimli mutluluk hormonları salgılanır. Bu sayede hasta kendisini gün boyu sakin hisseder. Yatak 7000 nevton ağırlığına sahiptir. Elektrik kesintilerine karşı batarya sistemi bulunuyor. Bataryanın dolu olmasına özen gösterilmelidir. Çünkü elektrikler gittiği zaman hemen çalıştırılmalıdır. Elektronik hasta yatakları fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak alışveriş yapılabilir.

Hasta Yatağının Motor Gücü 

Yatak kapasite olarak, obezite hastası olan bir bireyi dahi kaldırabilir. Demir alaşımlarının içinde olması, dayanıklı olmasını destekliyor. Hasta yatağa uzandığında ortopedik bir düzenin var olduğunu hisseder. Özellikle bel kısmı ile bağlantılı olan merkezi sinir sistemi rahatlar. Hasta gece ve gündüz uykularını düzenli uyuduğunu için huzurla yatağından kalkabilir. Hastanın yataktan başka bir alana geçişi kolaydır. Yatak boyutu sedye boyutu ile ayarlanabilir. Uzaktan kumanda sistemi ile çalıştığı için yukarı ve aşağı olacak şekilde pozisyon aralıkları oluşturulur. Elektronik hasta yatakları fiyatları sayesinde birçok kişi yatak sahibi olabiliyor. Yatağın konumunu değiştirebilmek için 4 adet tekerin harekete geçirilmesi yeterli olacaktır. Tekerler demir ve plastik karışımıdır ve bu nedenle de uzun yıllar boyunca kırılmadan kullanılabilir.

Elektronik Hasta Yatağı

Hastalık Sürecini Kolay Atlatmak

Hasta olan bir insanın, enfeksiyona yakalanmayacağı bir ortama ihtiyacı vardır. Bu nedenle de hasta yataklarımız havalandırma delikleri bulunduruyor. Yatağın mevcut ısı dengesini koruyarak kişinin hasta olması önleniyor. Yine aynı şekilde anti bakteriyel olup, yatağın enfeksiyon barındırmasına engel koyuyor. Zamanının büyük bir bölümünü yatakta geçiren hasta, bakteriler yatağa bırakabilir. Bunun için günlük dezenfekte edilmesi gerekiyor. İnsan sağlığına zarar vermeyen, dezenfekte malzemeleri alınarak bu süreç önlenebilir. Silme öncesi yatağın elektronik bağlantıları kesilmelidir. Çünkü elektrik nedeni ile elektrik çarpması riski oluşabilir. Yatağın motoru durduğunda sıvı ve deterjan yardımı ile yatak yüzeyi silinmelidir.

Hasta Yatağının Bedene Faydaları 

Hasta yatağı bedene fayda sağlıyor. Son teknoloji ürünü olup, hastalara özel konfor sağlıyor. İçerisinde havalandırma kısmında kanallar bulunuyor. Vibrasyon sistemleri sayesinde, beden üzerinde bası yaralarının oluşumu engelleniyor. Uzaktan kumandası programlanabilir ve istenilen pozisyon aralığına geçebilir. Yatak içerisinde vibrasyon sistemi ile bağlantılı motorlar bulunuyor. Motorlar, uzaktan kumanda ile etkileşim kurarak belirli aralıklarda pozisyon değiştirebilir. Bedende bulunan küçük kaslar hareketlenmeye başlar. Vibrasyonların motor şiddeti ayarlanabilir. Vücuttaki kasın gerginliği azaldığı için, hasta gün içerisinde kendisini daha enerjik hisseder. Fiziksel tedavi aşamasında, hastanın gelişimini yarıda bırakmıyor. Her gün kumandanın tek bir tuşuna basılarak bedensel konfor sağlanabilir.

Hasta Yatağının Kullanım Alanları 

Hasta yatakları, ihtiyaç olan her alanda kullanılabilir. Hastane, sağlık merkezi, yaşlı bakım merkezleri, çocuk sağlığı merkezi, onkoloji merkezi, huzur evi gibi alanlarda kolay bir şekilde kullanılır. Çıkarılıp takılabilen aparatları sayesinde her yere taşınabilir. Elektronik hasta yatakları fiyatları değişebiliyor. Yatağın modeli ve özellikleri, fiyat ile etkileşim halindedir. Her hasta kendisine uygun olan ideal bir yatak seçiminde bulunabilir. Yatakta hasta uzanarak ve yönünü değiştirmeyerek serum takılabilir, iğne vurulabilir. Yatağın elektronik sistem sayesinde pozisyonu değiştiği için, hastanın acı çekmesi engellenir.

Yatağın İçerisindeki Malzemeler 

Yataktaki malzemeler hastanın beden sağlığına uygundur. Ahşap kısımlarına sürülen cila temiz bir görünüm sunduğu gibi aynı zamanda da kokusuzdur. Elektronik hasta yatakları fiyatları sayesinde rahat bir hastalık süreci geçirilir. Yatağın sağlam olması için içerisinde birçok cıva bulunuyor. Hasta yatağı almak isteyen kişiler bizlerden hizmet alabilirler.

Elektronik Hasta Yatakları Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön