Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Emek Hasta Yatakları

hasta karyolasi kiralama 2

Hastaların sağlığını kazanmalarının yanında daha fazla kaybetmemeleri için de oldukça önem arz eden hasta yatakları üretim modelleri açısından farklılıklar göstermektedir. Emek hasta yatakları üretim açısından orijinal tesislerde üretilen ve sağlık bakanlığınca onaylanan yatakların satışını yapmaktadır.

Firmanın bu konuda prensipleri bulunmakla beraber özel tesislerde orijinal saç malzemeler ile imal edilen yatakların satışını yapmaktadırlar. Son derece güvenilir ortamlarda üretilerek satışa sunulan bu ürünlerin kullanıcılarının yanında hastaya bakan kişiye de oldukça fazla faydası bulunur. Tüm ürünler orijinal malzemelerle üretilmekte olup hastanın yatış pozisyonuna göre ayarlanabilen serum askıları bulunmaktadır. Ayrıca motor güçleri değişiklik göstermekte olup motor kapasitelerine göre yatakların ayarlanabilmeleri ve elektrik kesintileri sırasında da çalışmaları sağlanabilmektedir.

Emek Hasta Yatakları

Hasta Yatak Modelleri Nelerdir?

Hasta karyolası modelleri motor seçeneklerine ve kullanıldığı malzemeye göre çeşitlendirilmektedir. Firmanın satışa sunduğu tüm ürünlerin ürün garantisi bulunmakla beraber iki motorludan dört motorluya kadar farklı motor güçlerinde ürünler bulunur.

Ayrıca bu ürünlerin ahşap modelleri de bulunmakta olup bu modeller genellikle hastanın kendisini hasta gibi hissetmemesi açısından psikolojik olarak rahat hissetmesini sağlamaya yönelik üretilen yataklardır. Bunun yanında motor kapasitesine göre farklılık gösteren yatakların bu güçleri ile doğru orantılı olarak yatağı ayak ve baş kısmının hareket ettirilmesi sağlanmaktadır. Motor gücü yükseldikçe daha ergonomik hareketler söz konusu olabilmektedir.

Emek hasta yatakları kaliteden taviz vermemekte olup tüm ürünler sağlıklı olarak imal edilmektedir. Ayrıca hasta karyolası modelleri arasında lazımlık olan modelleri de bulunmakta olup genellikle yatalak ya da ağır hastalarda tercih edilmektedir. Emek hasta yatakları son teknoloji ürünler olmakla birlikte kullanıcısına çok sayıda kolaylık sağlar. Öyle ki yatağı kullanan hastanın kolay hareket ettirilmesi sağlanabilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise motor gücü sayesinde hareket kolaylığının kumandaları yardımıyla yapılabilmesidir. Emek hasta yatakları tamamen kullanıcının ve hastaya bakan kişinin avantajlarına yönelik olarak imal edilmiş yatakları satışa sunmaktadır.

Hasta Karyolası Modelleri Nasıl Üretilmektedir?

Hasta karyolası modelleri üretim aşamalarından satışa sunulma aşamalarına kadar bir dizi kontrolden geçirilerek satılmaktadır. Emek hasta karyolası modellerinin tamamı ürün garantisi içermekte olup firma tarafından sipariş sonrası destek hizmeti de sağlanmaktadır. Ayrıca ürünlerin tamamında anti bakteriyel ürün oldukları belgelendirilmiştir.

Firma hasta yakınlarının ve hastaların en konforlu yataklarda yatmaları için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktadır. Ayrıca firmanın sunduğu yatakların tamamında hastanın yatak yarası olmasını engelleyici sistemler yer almaktadır. Öyle ki yatakların hava geçirgenliği ve basınç geçirgenliğine sahip olması yatak yaralarını engellemektedir. Bu nedenle firmanın satışa sunduğu tüm hasta karyolası ürünleri yatak yaralarını engelleyici tarzda üretilmektedir. Ayrıca üretim tesislerinin ISO belgeleri ve sağlık bakanlığı onay belgeleri bulunmakta olup bu konuda tam garanti sunmaktadırlar.

3 Motorlu Hasta Yatağı

Yatakların kanserojen madde içermemesi de bir başka avantajı olmakla beraber ürünlerin tamamı uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Firma her kullanıcının bütçesine uygun üretim ürünleri satmakta olup fiyat konusunda da müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca firmanın kredi kartı ve taksit seçenekleri de bulunmaktadır. Bunun yanında satın almanın ardından kolayca montaj sağlanmakta olup bu işlem firma teknik personelleri tarafından itina ile yapılmaktadır. Bu nedenle son firma hasta yakınları ve hastalar tarafından tercih edilmektedir.

Tamamen hastaların günlük olarak gösterdiği davranışlara bağlı olarak büyük bir rahatlık sağlayan hasta karyolası modelleri teknolojinin de desteğiyle birçok özelliği de yanında sunmaktadır. Farklı sebeplerden ötürü bakıma ihtiyaç duyan kişilere kusursuz bir kolaylık sağlayan ve aynı zamanda onlara bakan kişiler adına da büyük imkanlar sağlayan hasta yatakları, bu şekilde ortak olarak tedavi sürecinin daha hızlı bir biçimde sürdürülmesine olanak vermektedir. Farklı sayılardaki elektrikli motor sistemlerinin yanı sıra yan korkulukları ile birlikte ekleme şeklinde yapılmış olan serum askıları ve yemek masaları ile hasta karyolası çeşitleri hastaların fiziksel yapısına göre satın alınabilmektedir. En başta hastaneler olmak üzere ayrıca en az bunlar kadar evlerde de bakıma ihtiyaç olan kişiler adına günümüzde hasta yatakları büyük bir öneme sahip olmuş durumdadır.

Kaliteli Hasta Karyola Modelleri

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan hasta karyolası çeşitleri mutlaka sağlam bir iskelet yapısı kapsamında üretimleri gerçekleştirilmelidir. Hastaların farklı yönlere hareket etmeleri kapsamında dayanıklılık göstermesi ve bu mukavemet altında ayrıca yan korkulukları ile büyük bir güven sunması da önem taşımaktadır. O yüzden fabrikasyon üretimler altında gerçekleştirilen hasta yatakları tamamen kaliteli bir yapı içerisinde üretimleri sağlanmakta ve uzun yıllar kullanım şansını da vermektedir. Ayrıca hastanın yapısına ve ağırına bağlı olarak da değişik çeşitleri bulunmaktadır.

Fonksiyonel Özellikler Kapsamında Hasta Yatakları

En çok hareket yetenekleri ile ön plana çıkan hasta karyolası modelleri sayesinde hastalar günlük olarak yemek yeme veya ilaç gibi durumları tam zamanında rahatça almaya imkan bulunmaktadır. Farklı açılarda hareket yeteneği kapsamında hastalara büyük bir kolaylık sağlarken onlara bakan insanlar içinde yine asansör sistemleri de eklemek suretiyle büyük bir bıraktık vermektedir. Oldukça uygun fiyatlar kapsamında satışları gerçekleştirilen ve aynı zamanda kiralık olarak da elde etme imkânını bundan bu hasta yatakları, özellikle hastanın konforunu ön plana almak suretiyle tedavi sürecini daha hızlı bir zamana almak için olanak tanımaktadır. Felçli hastalar ile birlikte yaşlılar ya da hastaneden yeni çıkmış bakıma muhtaç insanlar adına tamamen kaliteli bir malzeme altında üretimleri gerçekleştirilmiş olarak herkes elde edebilir.

Özellikle uzun süre yatan hastalarda, çeşitli yatak yaraları ve ve hastalıkları oluşuyor. Bu yüzden seçilecek hasta yatağı, bu rahatsızlıkları önlemek açısından önem arz ediyor. Kimi zaman hastanın hayatına bile etki edebilen bu yataklar, gün geçtikçe ihtiyaçlar ve teknolojik gelişmeler paralelinde gelişme gösteriyor.

Firma, 1996 yılından beri hasta yatakları konusunda sektörün lideri konumunda bulunuyor. Havalı tip yataklardan, tam ortopedik olana kadar, terletmeyen ve yara yapmayan bu yatakların tüm modelleri en uygun fiyata firma tarafından müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Firmanın ürünleri arasında bulunan, tamamen steril ve paslanmaz çelikten imal edilmiş hasta karyolası çeşitleri de her bütçeye uygun ve güvenle kullanılabilecek özelliklere sahip.

Firmanın Ürünleri

Firma, hasta yatakları olarak; dört parçalı (yatalak hastalara uygun ve tam ortopedik), lazer kesimli, boru tipi havalı yatak, lazımlıklı hasta yatakları, visco (sıvı geçirmez ve silinebilir) ve anti bakteriyel kılıflı modelleri ile tüm yatan ve yatalak hastalar için uygun çeşitler sunuyor.

Firmanın hasta karyolası modelleri ise; ekonomik (firmanın imalatı olduğundan), 2, 3 ve 4 motorlu (ev ve hastaneler için), ABS başlıklı (el kumandası ile ayarlanabilen), full ABS (dual motorlu ve her yeri kumanda ile ayarlanabilen), asansörlü (pistonlu), ahşap korkuluklu (baş ve ayak kısmı elektrikli olarak ayarlanan), elektrikli, ev tipi (baza şeklini alabilen), tabanca ve ABS korkuluklu, Alman days casa ve ev tipi baza olarak sıralanabilir. Firma tüm karyola çeşitlerinin yanında, yatak, koruyucu alez, serum askısı ve orijinal pillerini de ücretsiz olarak veriyor.

Emek Hasta Yatağı Modelleri

Firmanın Diğer Ürünleri

Firma, hasta yatağı çeşitlerinin yanında; hastane malzemeleri (çekmeceli cihaz arabaları, veteriner masası ve kan alma koltuğu gibi), medikal ürünler (hasta banyo arabası, koltuk değneği ve yürüteç gibi), hastane dolapları, hasta başı komidinleri, manuel yemek masaları, hasta yemek masaları, felçliler için özel olarak üretilen yatak çeşitleri ve masaj masası çeşitlerini de sitesinde satışa sunuyor. Firmanın tüm ürünleri 2 yıla kadar garanti kapsamında olup, firma aynı zamanda yatak ve karyola kiralama hizmeti de veriyor. Firma ayrıca, kurulum ve servis hizmeti de sağlıyor.

Hastane çıkışı sonrası hastaların evlerde bakımlarının önemi oldukça büyüktür. Özellikle tedavi süreçlerinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi ve tamamen sağlıklı olarak ayağa kalkabilmek adına tüm olanakları evde de mümkün hale getirilmesi gerekmektedir. Tabii sadece evde değil aynı zamanda bakım evleri veya huzur evleri ile birlikte birçok değişik yerde de oldukça önemlidir. Bu konuda özel olarak imalatları gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı hasta yatakları imalatı kapsamında, sizleri profesyonel bir destek sağlayarak sevdiklerinizin hastalığını tamamen rahat bir şekilde geçirmesine olanak sunmaktayız.

Bütün ile kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış ve bütün aksanları özel bir çalışma altında yerleştirilmiş olan hasta yatakları içerisinden keyifli bir tercih sağlayabilirsiniz. Hastaların bütün farklı ağırlıkları en iyi şekilde taşıyacak çelik tasarım altında bir araya getirilmiş olan bu yatak seçenekleri, gün içerisinde hastanın konforu en iyi şekilde sağlayacak hasta yatağı üretimi altında hazırlanmış olarak ön plana çıkmaktadır.

Profesyonel bir hizmet altında üretimleri gerçekleştirilen kaliteli hasta yatakları

Hastalara kusursuz bir bakım gerçekleştirebilmesi için özel olarak üretimleri sağlanmış olan hasta yatakları imalatı, firmamız bünyesinde titiz bir çalışma altında yapılmakta ve üstelik tüm testlerden en iyi şekilde geçmektedir. Fabrikadan doğrudan halka satış veya kiralama işlemi altında elde edilebilecek olan bu hasta yatağı modelleri, güven içerisinde sizlere ulaştırılmakta; uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanım şansını yanında getirmektedir. Özellikle tamamen kaliteli bir aksan altında hazırlanmış motor sistemleri sayesinde, sevdiklerinizin gün içerisinde bakımını en iyi şekilde gerçekleştirme şansını değerlendirebilirsiniz.

Hasta Yatağı

Uzaktan kumandalı şekilde kullanım şartını sağlayan bu hasta yatakları sayesinde, baş bölgesi ile birlikte ayak kısmını rahatlıkla hareket ettirebilir ve bu sayede istediğiniz açı ve hız kapsamında yatağı değişik pozisyonlara getirebilirsiniz. Bu sayede hasta yatakları ile birlikte hastalar oturur pozisyona gelebilir ve gün içerisinde ilaç saatini kaçırmadan ya da yemeğine rahatlıkla alma şansına değerlendirebilir. Ayrıca sadece ilaç ya da yemek saatleri değil aynı zamanda günlük aktivite kapsamında da keyfi televizyon seyredebilir ya da kitap okuma keyfini de en iyi şekilde yaşayabilir.

Değişik açılara getirilerek hastanın gün içerisinde hareket etmesine olanak tanıyan uzaktan kumanda sistem kapsamındaki motor seçenekleriyle, birbirinden kaliteli hasta yatak modelleri; emek yatak firması olarak sizlere tamamen profesyonel ve kaliteli bir hizmet kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca asansör sistemleri sayesinde de gün içerisinde hastalar rahatça zemine basarak ayağa kalkabilir, hareket etme şansını da bu şekilde keyifle değerlendirilir. Diğer taraftan hasta yatağı üretimi kapsamında profesyonel şekilde hazırlanan bu yatak modelleri, yukarı doğru kalkarak da hastalara bakanların fazla eğilmeden tüm işlerini yapmasına fırsat vermektedir.

Değişik fonksiyonel yapıları altında hasta yatakları

Firmamız bünyesinde özel fabrikasyon hizmet çatısı altında üretimleri tamamen kaliteli malzeme yapısı altında gerçekleştirilen hasta yatakları imalatı kapsamında, sizlere büyük bir güven sunmaktan gurur duyarız. Özellikle bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizleri ayrı bir güven sunuyor, müşteri memnuniyetini her daim ön plana tuttuğumuz hizmet kapsamında; ürünleri satın aldıktan ya da kiraladıktan sonra da sürekli olarak en iyi desteği sağlamaya devam ediyoruz.

Üstelik tam fonksiyonel yapıları altında bu hasta yatağı çeşitleri içerisinde serum askısı, yemek masası ve aynı zamanda çelik ve tasarım altında hazırlanmış yan korkuluklar da bulunmaktadır. Bu şekilde bu hasta yatakları ile birlikte sevdikleriniz iyileşme süreçleri kapsamında rahatlıkla sağa ya da sola hareket edebilir, en ufak bir problem yaşamadan güven içerisinde bu süreci güvenle atlatabilir.

Çok uygun fiyatlar eşliğinde değerlendirilebilecek olan birbirinden farklı özel fonksiyonel yapılara sahip olan yatak çeşitleri, firmamız bünyesinde kişisel tercihlere bağlı kalınarak güven içerisinde seçim yapma şansınız sunulmaktadır. Her kısmı özel bir aksan altında tamamen sağlam bir şekilde bir araya getirilerek bütünleştirilen bu hasta yatağı üretimi adına, her yatak birbirinden farklı testlerden geçmek sureti ile hazırlanmaktadır.

Hastalığa göre birbirinden farklı özelliklere sahip yatak çeşitleri

Özellikle hastaların yaşadıkları duruma bağlı olarak birçok değişik hasta yatakları imalatı aldığında firmamız bünyesinde güven içerisinde ürünleri elde edebilirsiniz. Bunlar içerisinde kısa bir süre bakıma ihtiyaç duyan hastalar adına farklı sayılardaki motor sistemleri ile birlikte hasta yatağı çeşitlerini kiralama ya da satın alma yöntemleri ile temin edebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizi koruyabilir ve aynı zamanda hastanızın konforlu bir şekilde tedavi sürecinin daha hızlı bir seviyeye gelmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Aynı zamanda felçli hastalar ve yaşlılar adına da yine birbirinden farklı hasta yatakları, çağrı düğmesi ve tuvalet ile birlikte lavabo gibi seçenekler eşliğinde elde edilebilmektedir. Bu şekilde uzun bir süre hastanızın vücudunda farklı noktalarında herhangi bir morarma ya da şişme gibi durumlar ortaya çıkmadan, ayrıca hiçbir ağrı ya da acı yaşamadan rahatlıkla bu sürece atlatma şansı değerlendirilebilir. Firmamız bünyesinde fabrikasyon olarak hasta yatağı üretimi eşliğinde doğrudan halka satış ve kiralama seçeneğiyle sunulmuş birbirinden farklı yatak modelleri, her bütçeye uygun olarak kiralama veya satın alma sistemi altında sunulmaktadır.

Sağlık Sektöründe Emek Yatak

Sağlık sektörüne 1996 yılında adım atmış ve İstanbul’da kurulmuş imalatçı bir firmadır. Sağlık sektörüne girdiği ilk yıllardan itibaren, Emek Sağlık hastane ve tıbbi malzeme alanında güvenilir ve kaliteli ürünleriyle halka hizmet sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün daha rahat daha konforlu ürünler üretmek hedefiyle çıkmış olduğu bu yolda ihtiyaçlarınız her daim karşılayarak emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. İnsan sağlığı mevzu bahis olduğunda ihtiyaç duyulan her türlü malzemenin de sağlıklı, kaliteli ve güvenli medikal ürünler olması gerektiği hizmet anlayışına ve misyonuna sahip firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Ürün yelpazesini oluştururken; ürünler birçok farklı özellik barındırması, her türlü hastanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılaması ve tıbbi amacına uygun olarak tasarlanması gibi unsurlara dikkat eden Emek Sağlık tüm metal ürünlerin paslanmaz çelik ve steril olması ve insan sağlığı açısından hiçbir şekilde olumsuzluk teşkil etmemesi koşullarına yönelik gerekli tüm testler yapılmaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı noktalarında da ihtiyaç sahipleriyle buluşan firma, talepleri doğrultusunda ürünlerini geliştirip, değiştirip üretmektedir.

Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları

Bu yataklar, yatalak hastaların huzur ve rahatı için, sürekli yatış pozisyonunda olmalarının etkisiyle vücutta sağlıklı bir şekilde kan dolaşımını sağlanması açısından büyük öneme sahiptir. Hastanın ihtiyacını gereğince karşılayabilmek ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla seçilecek yatağın kalitesi ve güvenilirliğinden emin olmalısınız.

Ayrıca Emek Sağlık firmasından temin edeceğiniz yatağın size maliyeti de imalatçı olmasından dolayı sizi aracı firmaların fiyat farkından kurtardığından ekonomik olacaktır. Ürün satışları sadece hastaneler için değil, ihtiyaç duyan tüm herkes içindir. Toptan ya da perakende satışlar mevcuttur. Ayrıca firmanın sağlamış olduğu büyük bir kolaylık da kiralama işlemidir. Evinizde oluşan acil bir ihtiyaç halinde gereken yatağı sıfır olarak satın almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz ikinci el, dilerseniz kiralık olarak da ihtiyacınızı temin etme şansınız bulunmaktadır.

Hastaların durumlarına göre tercih edebileceğiniz havalılardan ortopedik olanlara, boru tipi havalı yataklardan parçalı olanlara, elektrikli olanlarından motorlu olanlara kadar birçok çeşit hasta yatakları ve hasta karyolası bulabilirsiniz. Ayrıca asansörlü, korkuluklu, kumandalı, ahşap ve farklı motor türlerine sahip olmak üzere birçok farklı yatak türleri de vardır. Her yaştaki, kilo ve boydaki hastanın vücut ölçülerine uygun hasta yatakları temin edebilirsiniz.

Emek Sağlık Hasta Yatakları İletişim

Hasta karyolası ürün çeşitleri için internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün kataloğunda her ürünün bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü doktorunuzun da tavsiyesi dahilinde belirleyerek, bu ürün kodunu kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerindeki telefonlardan ilgili firmaya ulaşabilir, internet sitesinde yer alan çevrim içi destek hattını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi, site üzerinden bayi bilgilerimizi öğrenerek direkt bayiden de ürününüzü temin edebilirsiniz.

Bunların haricinde paslanmaz çelikten başka bir tıbbi ürüne de ihtiyaç duyarsanız farklı ürünler de firmanın imalatı bünyesindedir. Eğer hasta yatakları, hasta karyolası ve diğer sağlık ürünleri ihtiyaçlarınız için 7/24 açık olarak hizmet veren iletişim adreslerinin her birinden imalatçı firmaya ulaşabilir, ihtiyacınızı gidermenin rahatlığı içerisinde hastanıza faydalı olabilirsiniz.

Yatalak hastaların tedavi süresince en önemli ihtiyacı, gerekli donanımı sağlayan hasta karyolası ve yatağıdır. Emek Yatak bu alanda tecrübesi ile kendi imalatı olan ürünleri müşterilerine en uygun fiyat garantisi ile sunuyor. Hasta yatakları, hasta karyolası, hasta banyo arabası, koltuk değneği, hasta tuvalet oturağı, serumluk ve diğer medikal sağlık ürünleri üreten Emek Yatak, Türkiye’nin neredeyse tüm illerine gönderimi gerçekleştiriyor. Yurtiçi satış ağının yanı sıra Almanya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, İsviçre, Kıbrıs, Malta, Letonya, Hollanda gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor.

Emek Hasta Yatakları

Firma, 7/24 çalışan çağrı merkezi aracılığı ile müşterilere hasta karyolası, hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunuyor. Uygun fiyata satış gerçekleştiren Emek Yatak aynı zamanda kiralama hizmeti ile sektöre bir yenilik getirmiş durumda. Tedavi süresinin geçici olduğu durumlarda hasta yatağı satın almak yerine kiralama yöntemini kullanabilen müşteriler gereksiz bir masrafa katlanmaktan kurtuluyor. Ayrıca Firma, hasta karyolası satın alan ve artık ihtiyacı kalmayan müşterilerin 2. el satış yapabilmesine olanak tanıyor.

Hasta Karyolası Kiralama Süreci

Kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler öncelikle firma ile iletişime geçerek hangi tip karyola ihtiyaçlarının olduğunu belirtiyor. Aynı gün içerisinde Emek Yatak yetkilileri tarafından müşteri ile iletişime geçilerek söz konusu yatağın temini sağlanıyor. Firma, hasta karyolası ve hasta yatağı kiralamak isteyen müşteriler ile 1 aylık bir süre için karşılıklı kiralama sözleşmesi imzalıyor. Karyolanın teslimatı ve kurulumu sonrası ücret tahsil ediliyor. Firma, söz konusu sürenin sona ermesinin ardından müşteri ile iletişime geçerek, kiralama süresinin uzatılıp uzatılmayacağı hakkında görüşme gerçekleştiriyor. Süre uzatımı talebi olmayan müşterilerin belirlediği uygun bir zamanda karyola tekrar Firma ekibi tarafından teslim alınıyor.

Emek Yatak Hasta Karyolası Çeşitleri

Firma eski tip modellerin kullanımının zor olması nedeniyle, elektrikli ve motorlu karyola modelleri üretiyor. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü, ahşap ve bazalı karyola modelleri ile çok sayıda ürün sunan firma ürünlerin nakliyesi ve kurulumu esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir sorunda karyolanın yenisini müşteriye ulaştırıyor.

Firmanın üretimini gerçekleştirdiği modeller; uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen hastanın yemek yemek, televizyon izlemek, kitap okumak gibi aktiviteleri rahatlıkla yapabilmesini sağlıyor. Uzaktan kumanda ile boyun, sırt, bel, ayak bölgelerinin 90 derece hareket ettirebilme özelliğine sahip ürünler ile hastanın bakımını üstlenen kişilere kolaylık sağlanıyor.

Emek Yatak Tecrübesi İle Hasta Bakıcılara Destek Oluyor

Hastalığın tedavi süresince hastanın psikolojisi kadar refakatçinin de psikolojisinin önemli olduğunun bilincinde olan Emek Yatak, lazımlıklı modeller ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Özellikle kilolu yatalak hastaların tuvalet sorununa yatağın orta bölümünde yer alan boşluk sayesinde çözüm üreten firma, lazımlıklı yatak modelleri ile hijyen ve temizleme kolaylığı sağlıyor. Hasta karyolalarının tekerlekli üretilmesi ve yan bölümünde sabit serum askısı bulunması karyolaların diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Emek Yatak, geçici yatalak rahatsızlık yaşayan ya da hafif sağlık sorunları bulunan ve ev ortamında tedavisi gerçekleştirilecek müşterilerine genellikle daha ucuz olması nedeniyle elektrikli karyola modellerini tavsiye ediyor.

2, 3, 4 motorlu, full abs, asansörlü modeller daha çok hastaneler tarafından ve felçli hastaların bakımında tercih ediliyor. Full abs ve asansörlü sisteme sahip karyolalarda korkulukların tek bir hareketle yukarı aşağı hareket edebilmesi hastanın konforunu arttırıyor. Karyola modelleri 250 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile dayanıklılık konusunda da sınıfı geçmiş durumda.

Emek Hasta Yatakları

Emek Yatak Hasta Yatakları Çeşitleri

Üretici firma, aynı zamanda visco hammadde ile hasta yatakları üretiyor. Yatalak hastalarda sıklıkla görülen deri rahatsızlıklarının önüne geçen visco yataklar firma tarafından talep edilen karyolaya uygun bir şekilde imal ediliyor. Düşük yükseklikli yatak modelleri ile hastanın naklini kolaylaştıran firma hasta bakıcının karşılaşabileceği sorunlara ilişkin çözümleri düşünerek üretim yapıyor. Firmanın ayrıca havalı yatak, ortopedik yatak, lazer kesim yatak, boru tipi havalı hasta yatağı gibi çok çeşitli yatak ürünleri mevcut.

Hasta karyolası ve hasta yatağı seçiminde müşterilerine bilgi ve deneyimlerini de aktaran firma yetkilileri, hastalığın cinsi, ne kadar süreceği gibi durumları göz önüne alarak ideal seçimin yapılmasına yardımcı oluyor. Firmanın üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmesi fiyat açısından da rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyor.

Emek Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön