Emek Sağlık Hasta Yatakları

Emek Sağlık Hasta Yatakları Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Sağlık sektörüne 1996 yılında adım atmış ve İstanbul’da kurulmuş imalatçı bir firmadır. Sağlık sektörüne girdiği ilk yıllardan itibaren, Emek Sağlık hastane ve tıbbi malzeme alanında güvenilir ve kaliteli ürünleriyle halka hizmet sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün daha rahat daha konforlu ürünler üretmek hedefiyle çıkmış olduğu bu yolda ihtiyaçlarınız her daim karşılayarak emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. İnsan sağlığı mevzu bahis olduğunda ihtiyaç duyulan her türlü malzemenin de sağlıklı, kaliteli ve güvenli medikal ürünler olması gerektiği hizmet anlayışına ve misyonuna sahip firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Ürün yelpazesini oluştururken; ürünler birçok farklı özellik barındırması, her türlü hastanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılaması ve tıbbi amacına uygun olarak tasarlanması gibi unsurlara dikkat eden Emek Sağlık tüm metal ürünlerin paslanmaz çelik ve steril olması ve insan sağlığı açısından hiçbir şekilde olumsuzluk teşkil etmemesi koşullarına yönelik gerekli tüm testler yapılmaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı noktalarında da ihtiyaç sahipleriyle buluşan firma, talepleri doğrultusunda ürünlerini geliştirip, değiştirip üretmektedir.

Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları

Bu yataklar, yatalak hastaların huzur ve rahatı için, sürekli yatış pozisyonunda olmalarının etkisiyle vücutta sağlıklı bir şekilde kan dolaşımını sağlanması açısından büyük öneme sahiptir. Hastanın ihtiyacını gereğince karşılayabilmek ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla seçilecek yatağın kalitesi ve güvenilirliğinden emin olmalısınız.

Ayrıca Emek Sağlık firmasından temin edeceğiniz yatağın size maliyeti de imalatçı olmasından dolayı sizi aracı firmaların fiyat farkından kurtardığından ekonomik olacaktır. Ürün satışları sadece hastaneler için değil, ihtiyaç duyan tüm herkes içindir. Toptan ya da perakende satışlar mevcuttur. Ayrıca firmanın sağlamış olduğu büyük bir kolaylık da kiralama işlemidir. Evinizde oluşan acil bir ihtiyaç halinde gereken yatağı sıfır olarak satın almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz ikinci el, dilerseniz kiralık olarak da ihtiyacınızı temin etme şansınız bulunmaktadır.

Hastaların durumlarına göre tercih edebileceğiniz havalılardan ortopedik olanlara, boru tipi havalı yataklardan parçalı olanlara, elektrikli olanlarından motorlu olanlara kadar birçok çeşit hasta yatakları ve hasta karyolası bulabilirsiniz. Ayrıca asansörlü, korkuluklu, kumandalı, ahşap ve farklı motor türlerine sahip olmak üzere birçok farklı yatak türleri de vardır. Her yaştaki, kilo ve boydaki hastanın vücut ölçülerine uygun hasta yatakları temin edebilirsiniz.

Emek Sağlık Hasta Yatakları İletişim

Hasta karyolası ürün çeşitleri için internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün kataloğunda her ürünün bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü doktorunuzun da tavsiyesi dahilinde belirleyerek, bu ürün kodunu kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerindeki telefonlardan ilgili firmaya ulaşabilir, internet sitesinde yer alan çevrim içi destek hattını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi, site üzerinden bayi bilgilerimizi öğrenerek direkt bayiden de ürününüzü temin edebilirsiniz.

Bunların haricinde paslanmaz çelikten başka bir tıbbi ürüne de ihtiyaç duyarsanız farklı ürünler de firmanın imalatı bünyesindedir. Eğer hasta yatakları, hasta karyolası ve diğer sağlık ürünleri ihtiyaçlarınız için 7/24 açık olarak hizmet veren iletişim adreslerinin her birinden imalatçı firmaya ulaşabilir, ihtiyacınızı gidermenin rahatlığı içerisinde hastanıza faydalı olabilirsiniz.

Yeni Yorum

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir