Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

En Çok Tercih Edilen Hasta Yatağı Modelleri

hasta yatagi 24

Sağlık, insan hayatı için en önemli etkenlerin başında gelir. Bundan dolayı sağlığınıza gereken özeni göstermeniz kaliteli bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Olası hastalıklar ile mücadele etme konusunda da gerekli tıbbi yardımı olmalı ve gerekli tedaviye cevap vermelisiniz. Uzun süre yatakta yatma durumu oluşur ise bu konuda modern tasarıma sahip yatakları seçmeniz gerekir. Çünkü uzun süre yatakta yatmak sırt ağrılarına neden olabilir. Bunun önüne geçmek için de özel olarak tasarladığımız yatak modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İster satın alabilir isterseniz de belirli bir süre kiralama hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Hasta yatağı yapımız uzmanlık isteyen bir konu olduğundan dolayı bu alanda kurumsal firmalardan destek almaya özen gösterin.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı modelleri içerisinde farklı seçenekler yer alıyor. 2 motorlu hasta yatakları kullanım açısından pratik olduğu gibi rahat etmenize de olanak sağlar. Kumanda ile çalışan bu model ile istediğiniz konforu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Güçlü malzemeden üretilmiş olması sayesinde uzun süreli kullanım açısından da avantaj sağlayacaktır. Antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Uzun süreli bir yatakta yatmak gerekiyor ise bu konuda özel olarak tasarlanmış olan 2 motorlu ahşap karyola modeller ideal bir seçim olacaktır. Görsel olarak da şık olan bu ürün en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Ev ortamı için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılmalı

Hasta yatağı modelleri arasından seçim yapacaksanız mutlaka hastanın durumu göz önüne alınarak seçim yapılması gerekir. Çünkü hasta yatakları da tedavi içerisinde yer alır ve hastanın rahat etmesine olanak sağlar. Bu konuda firmamız özel çalışmalar yaparak hasta yataklarının üretimini yapıyor. Özel fiyat seçeneği ile de sektöre sunan firmamız tüm ürünlerini garanti kapsamı içerisinde sunuyor. Seçtiğiniz model hızlı bir şekilde adresinize teslim edilir ve kullanmanız sağlanır. Her yere kolay taşınabilen modeller ile de ev içerisinde rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Seçilen hasta yatağının tedaviye yardımcı olunacağı kesinlikle unutulmamalıdır. Sizde en iyi sonucu elde etmek isterseniz firmamızın hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Ev Tipi Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı imalatı, satışı ve kiralama hizmetlerinde ön planda  yer alan kurumsal firmamızı, ev tipi hasta yatak modelleri ile de hizmetinize açıktır. Ev tipi hasta yatak modellerimizi  evde de hasta bakımını  ve tedavisini en kolay hale getirmek için özel tasarımlara ve donanımlara sahip olarak üretilmektedir. Hastane tipi yatak modellerini de bünyesinde barındıran kurumsal firmamız hasta yatakları satışı ve kiralama yöntemler ile sizlerin kullanımına sunuyor. Farklı özellikleri fonksiyonel hasta yataklarını uygun fiyatlara temin etmek için firmamızdan  temin edebilirsiniz. Ayrıca firmamız taleplerine göre farklı özellikle ve özel ölçülerde de üretim gerçekleştirmektedir.

Ev Tipi Ahşap Hasta Yatağı

Ev tipi hasta yatakları bazalı 2 motorlu olarak tasarlanmıştır. Baş ile ayak kısımlarının yüksekliği el kumandası ile istenilen yüksekliğe ayarlanabilir özelliktedir. Hastaya güvenli bir kullanım imkânı sağlamak için yan taraflarında kolay kilitlenebilen özel mekanizmaya sahip korkuluklar yapılmış olup, hastanın başına çarpma ve vurmalara karşı, üzeri deri kaplama ahşap başlıklara sahiptir.

Hastalarınızın evde bakımında ve tedavi sürecinde hastanıza ve size büyük kolaylık sağlayan ev tipi hasta yataklarını firmamız bünyesinden uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Birbirinden özel ev tipi hasta yataklarımız uygun fiyatlarla aylık, yıllık ve haftalık olarak kiralayabilme gibi olanakları ile hizmetinize sunulmaktadır.

Ev Tipi hasta Yatakları Nasıl Hazırlanır?

Hastalık süreci yalnızca hastane ortamında geçemez. Hastanede kalma gereği duyulmayan fakat tedavisini bitmeyen hastalar için tedavisini evde geçirebilen hastaların rahat ve  güvenli bir tedavi süreci geçirmeleri gerekir. Hastanın ve hasta bakıcılarını bu süreçten  yıpranmaması için hastanın ihtiyaçlarına ve uygun bir  ortam hazırlanmalıdır. Evin herhangi bir odasına hazırlayacağınız hasta yatağı ev tipi olmalı ve mümkün olduğunca hastanın konforu ve güvenliğine uygun dizayn edilmelidir. Bu açıdan hastanın her türlü rahatlığı düşünen aile fertleri hasta yatağı satışı ve kiralamasını yapan kurumsal firmamızdan hasta yatağı temin edebilirler. Kiralık hasta yatakları fiyatları kiralanacak süreye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Uzman çalışanlarımız her türlü ev ortamına uygun hasta yatağı montajı yaparak hastalarınız uygun ve konforlu şartlarda tedavi süreci geçirmesine imkân sağlamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Hasta Yatağı Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön