Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

En İyi Hasta Yatağı

piston motorlu hasta yataklari

Bazı hastalıklardan dolayı sürekli veya geçici olarak yatmak zorunda olan kişilerin iyileşme sürecinde hasta yatakları büyük önem taşımaktadır. Hasta kişinin hem sağlığı hem de konforu baz alınarak tasarlanmış olan bir yatak, hastanın iyileşme sürecini hızlandırarak onu bu süre zarfında daha rahat bir pozisyona ulaştırır.

Bu sebeple firmamız tarafından üretilmekte olan tüm hasta yatağı modelleri tamamen hastaların en iyi şartlar altında olması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu açıdan hem hasta hem de hastaya bakmakta olan kişi bu süreçte zorluk çekmez. Kişilerin tercihine göre dizayn edilen bu yataklar aynı zamanda farklı özellikleri ile dikkat çekmektedir. Özellikle motorun cinsi, modeli, yatak kenarındaki korkuluklar gibi birçok farklı özellik kişilerin tercihine göre tasarlanabilir. Hastalar için en iyi hasta yatağı modelini sunabilmek adına hastanın tüm kriterleri göz önünde tutulmaktadır.

Siparişe Göre Hasta Yatağı İmalatı

Firmamız hastaların tüm isteklerini göz önünde bulundurarak ev tipi hasta yatağı üretimi yapmaktadır. Müşterilerden alınan siparişler ile tüm belirlenen tüm kriterlere uygun olarak hasta yatakları tasarlanır. Özel yatak imalatının sağladığı en büyük avantajlardan biri müşterilerin yatağın özelliklerini belirleme seçeneğine sahip olmasıdır. Hasta olan kimsenin hastalığına uygun olarak farklı kriterler belirlenerek bu kriterlerin yataklarda uygulanması ile hastalar için en iyi hasta yatağı ortaya çıkar. Farklı ihtiyaçlara uygun olacak biçimde tasarlanan bu yatakların fiyatı da bir nevi müşteriler tarafından belirlenir. Çünkü yatak üzerinde kullanılacak olan motor cinsi, modeli veya korkuluk gibi detaylar fiyatın artmasında veya azalmasında önemli bir rol oynar. Yapılan tercihler ile yatakların tahmini ücretini belirlemek mümkün olabilir.

Hastaların hastalık sürecinde daha rahat bir şekilde hareket etmesini sağlamak açısından yataklarım başlıkları hareketlidir. Bu da günün büyük bir kısmını yatarak geçirmek zorunda olanlar için büyük bir avantajdır. Çünkü gün boyu hareketsiz yatmakta olan vücut işlevselliğini yitirir ve bu da hastanın iyileşmesinde geciktirici bir rol oynar. Ancak firmamız tarafından üretilmekte olan hasta yatakları hareket edebilen bir başlığa sahip olduğu için hastalar kendilerini yatak sayesinde farklı pozisyonlara getirebilir. Sırt bölgelerinin farklı hallerde durmasına olanak sağlayabilir ve bu hareketlilik sayesinde kas ve eklemler de işlevini korur.

Bunun yanında firmamız tarafından imalatı yapılan çeşitli hasta yatağı modelleri sağlık açısından da hastalar için oldukça hijyeniktir. Sürekli yatmakta olan hastaların vücudunda çeşitli yara ve enfeksiyonlar oluşabilir. Ancak firmamız en iyi hasta yatağı çeşitlerini üretmekte olduğu için yataklarda kullanılan özel malzemeler hastaların daha sağlıklı bir süreç geçirmesini sağlar. Sünger ile dizayn edilmiş bu yataklar ortopedik açıdan da kişinin sağlığı baz alınarak tasarlanmıştır.

Hasta Yatağı Kiralama Ve Satın Alma

Sürekli veya geçici olarak yatağa bağımlı bir hale yaşamak zorunda olanlar için normal ev yataklarının aksine hasta yatakları kullanımı önerilmektedir. Bunun en büyük nedeni ise hasta yataklarının hastaların sağlık durumuna göre üretilmiş olmasıdır. Bunun yanı sıra yataklar hem hasta hem de onun refakatçisi için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Eğer hasta olan kişi geçici bir süreliğine yatağa bağımlı halde yaşayacaksa yatağın kiralanması önerilir. Bu sayede geçici bir süreliğine de olsa hastaya en konforlu bir şekilde bu süreci atlatma imkanı sağlanmış olunur. Bunun yanında firmamızda farklı özelliklere sahip olan hasta yatağı çeşitleri mevcuttur. Eğer hastanın tüm kriterlerini karşılayan bir yatak bunların arasında mevcutsa, satın alma işlemi gerçekleştirilebilir. Ancak hasta kişinin bazı özel durumları varsa ve firma tarafından üretilmiş olan modeller bu durumlara uygun değilse özel olarak sipariş vererek hasta için en iyi hasta yatağı firmamız tarafından dizayn edilmektedir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Özel olarak üretilmesi istenen hasta yataklarının fiyatları kişinin isteklerine ve tercihlerine göre değişkenlik gösterir. Bununla birlikte firma tarafından satışa sunulan yataklar da oldukça düşük fiyatlara sahiptir. Hastaların sadece sağlık açısından iyi bir durumda olmalarını sağlamanın yanı sıra ekonomik açıdan da büyük avantajlar sağlanmaktadır. Hem oldukça kullanışlı hem de oldukça ekonomik bu yataklar ile hasta her açıdan avantaj elde etmiş olur. Piyasada yatak üretimi yapmakta olan diğer firmalardan çok daha düşük fiyatlar ile satılmakta olan bu yataklar sağlığın geri kazanılmasında önemli bir rol oynar.

En İyi Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön