En Ucuz Hasta Yatağı

En Ucuz Hasta Yatağı Fiyatları Firmamızda

Uzun yıllar hasta yatağı konusunda hizmet veren firmamız, satılık ve kiralık hasta yataklarının seçimini, modelini ve konforunu belirlerken doktorların tavsiyelerini ve hastaların beklentilerini dikkate almaktadır. Her hastalığın veya ameliyatın tedavi süreci farklıdır. Bu nedenle hastaların belirli bir süre yatakta tedavilerine devam etmeleri gerekir. Bu tedavi sürecinde ise hastanın rahat ve konforlu bir süreç geçirmesi karyola ve yatağın özelliğine bağlıdır.

En Ucuz Hasta Yatağı
En Ucuz Hasta Yatağı

Eğer bir yatağa ihtiyacınız var ise online sitemizden doğrudan sipariş verebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimiz aktif olarak çalışmakta ve taleplerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Çünkü hasta yatağı için randevu verilmez, ertesi güne bırakılmaz; biliriz ki hastanın ve hasta yakınlarının aciliyeti vardır ve sektördeki güvenimiz sayesinde bu talepleri aynı gün içinde yerine getirmekteyiz. Piyasaya göre en ucuz hasta yatağı fiyatlarımızla Türkiye’nin her iline, ilçesine, köyüne kadar yatak teslimatımız bulunmaktadır. Yataklarınızı dilerseniz hastaneye, dilerseniz evinize personelimiz tarafından getirilerek kurulmaktadır.

Hastaların Yaşam Kalitesini Artırır

Sürekli yatmak zorunda kalan yatalak hastalar ile belirli süre yatmak zorunda kalması gereken hastaların yaşam kalitelerinin artırılması birinci önceliğimizdir. Karyola ve yatak imalatımız da hasta yatağından beklenen tüm özellikleri ve beklentileri karşılamaya yönelik çalışmaktayız. Hastaların ve hasta yakınlarının rahat etmesi için elektrikli özelliklere sahip yataklar yapmaktayız. Sadece Türkiye genelinde değil, yurt dışına da ihtiyacımız bulunmaktadır. Hastalarınızın konforlu ve rahat bir tedavi süreci geçirebilmeleri için evinize kadar, gerektiğinden hastaneye kadar yatakları getirerek kurmaktayız.

Hızlı Kiralama Hizmetimiz

Hastanız doktor tavsiyesiyle belirli bir süre yatmak zorunda kaldığında bir yatak satın almak pahalı veya gereksiz görülebilir. Bu gibi durumlar için de kiralama hizmeti sunuyoruz. Kiralamak istediğiniz gün veya zaman önemli değildir. Kısa veya uzun vadede en ucuz hasta yatağı siparişi vererek kapınıza kadar ürünlerimizi getirmekteyiz. Bu sayede yatak kiralamak ve firmamızın indirimli ürünlerine sahip olmak ekonomik ve hızlı çözüm üretmektedir.

Havalı Yataklar

Hastaların ister istemez uzun süreye yatağa bağlı kalmalarından kaynaklanan ve bası yarası denilen yaralanmaları söz konusu olmaktadır. Havalı yataklar sayesinde vücudun sürekli hava alması ve hastanın pozisyon değiştirebilmesine olanak sağlayan en ucuz hasta yatağı karyolaları sayesinde bu yaraların oluşumunun önüne geçilmektedir. Yataklarımızda baklava ve boru tipi olarak tabir edilen özel hava kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar sayesinde hastalar gün boyu rahat ve konforlu bir zaman geçirirler. Ayrıca hasta bakıcıları da hastalarının durumundan endişe etmezler.

2 ve 3 Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Tipik olarak 2 motorlu olan modeller işlevleri açısından kullanışlı ve fiyat olarak da ekonomik modellerdir. Motorlu yataklar hastaların gereksinim duyduğu ihtiyaçlarının analiz edilerek ve müşteri geri dönüşlerinin değerlendirilmesiyle geliştirilmiştir. 2 motorlu tüm yataklar için tek fiyat uygulaması yapılmaktadır. 3 motorlu yataklarda da sistem hasta konforuna yönelik olarak çalışmaktadır. Manuel olarak gün içinde birçok işlevin yapılması hastalara ve hasta yakınlarına güçlük yaşanmakta ve yorucu olmaktadır. Yataklarımızın baş, yaka ve omuz bölgelerinin kaldırılarak hastaya farklı pozisyonlar sağlaması sayesinde tedavi sürecine en iyi katkı sağlanmış olmaktadır. Gerektiğinde motorlu yataklarımız yukarı ve aşağı hareket edecek şekilde kullanılabilmektedir.

Yataklarımızın satın alınması veya kiralanması ile iletişimimizi müşterilerimizle kesmiyoruz. Günün her saati karyolalar, yataklar veya motorlarla ilgili sorunlarınız, şikayetleriniz ve talepleriniz değerlendirilerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Gerektiğinde bakım onarım hizmetlerimizle kesintisiz tedavi sürecini devam ettirmekteyiz. Bütün konularda müşteri destek hattınızı arayarak destek alabilir, yardım talep edebilirsiniz.

Yeni Yorum

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir