Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

En Ucuz Hasta Yatağı Kiralama Fiyatı

hasta yatagi onedio

Hastaneden yeni çıkış yapan ya da yaşlı ve felçli insanlar için hasta yatakları büyük öneme sahiptir. Fonksiyonel bir yapı altında evde, huzur evlerinde ya da bakım evlerinde rahatlıkla kullanım imkanı tanımaktadır. Hastaların ihtiyacını giderecek her açıdan üstün olanaklar tanıyan tasarımlar, satın alma seçeneği ile beraber kiralama yöntemi üzerinden de elde edebilmektedir.

Özellikle kaliteli malzeme yapısı ile fabrikadan doğrudan halka satış ve kiralama hizmeti üzerinden desteklenen bu yatak çeşitleri, gün içerisinde hastanın tüm ihtiyaçlarını giderecek kapasiteye sahip. Her bütçeye uygun seçenekler dahilinde hasta yatağı kiralama fiyatı yakınlarınızın, kısa süre içerisinde yeniden ayağa kalkmasına olanak tanıyabilirsiniz.

Farklı Motor Sistemler ile Hasta Yatakları

Hasta yatakları farklı sayılardaki motor sistemlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Yatakların belli kısımlarına özel tasarım altında yerleştirilen bu motor sistemleri, hastanın gün içerisinde sorunsuz hareket etmesine olanak vermektedir. Özellikle baş bölgesi ile ayak kısmındaki mekanik bölümler sayesinde hasta gün içerisindeki sosyal aktiviteleri rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Uzaktan kumandayla kontrol edebilme imkanı sağlayan hareketli sistemler, yatağın oturur pozisyona gelmesine fırsat sunuyor.

Motorlu Hasta Yatakları

Böylece televizyon seyredilebilir; kitap okunabilir ya da farklı aktiviteler gerçekleştirilebilir. Ek olarak yatağın aşağı ve yukarı hareket etmesine sağlayan asansör sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemler sayesinde hasta rahatlıkla yere basarak ayağa kalkma imkanı elde eder. Aynı zamanda yukarı doğru hareket etmesiyle, hastaya bakan kişiler fazla eğilmeden günlük ihtiyaçları giderme şansı elde eder.

Farklı Fonksiyonel Yapılar ile Hasta Yatak Çeşitleri

Artık hasta yatakları iyileşme sürecinin daha hızlı şekilde gerçekleşmesi için vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Özellikle hastaların gün içerisindeki tüm isteklerini yerine getirecek pek çok tasarıma sahiptir. Yemek masası, dört tarafında bulunan serum askısı ve alüminyum korkuluk kısmı hastalara özel olanaklar sağlıyor. Aynı zamanda 360 derece dönebilen tekerlekler, yatakların farklı odalara kolaylıkla taşınmasına fırsat vermektir. Bütün bu olanakları tek bir çatı altında elde etmek, çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatı seçenekleri ile mümkün. Gün sayısına bağlı olarak kiralama imkanı verilen bu yataklar sayesinde, hastalar daha kısa süre içerisinde yeniden sağlığına kavuşma şansı elde edebilmektedir.

Farklı Fonksiyonel Hasta Yatakları

Hastalık Durumuna Göre Farklı Yatak Çeşitleri

Hastaların yaşadığı duruma bağlı olarak pek çok özelliğe sahip olan değişik yatak seçenekleri arasından tercih gerçekleştirmek mümkün. Örneğin kısa süreliğine iyileşme süreci geçirecek ve hastaneden yeni çıkmış kişilere uygun yatak çeşitleri arasında tercih yapmak mümkün. Ancak felçli ve yaşlı insanlar için çok daha değişik fonksiyonları bulunan yataklar mevcuttur.

Özel tasarıma sahip olan bu yataklarda lavabo, tuvalet ve çağrı düğmesi gibi etmenler bulunmaktadır. Bu eklemeler sayesinde hareket etmekte zorluk çeken hastalar rahatlıkla günlük ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Üstelik çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatı üzerinden bu yatak çeşitlerine sahip olmak mümkün.

Kiralık Hasta Yatağı Modeli

Teknolojik Tasarımlarla Özel Hasta Yatağı Ürünler

Artık kiralama sistemi üzerinden çok uygun fiyatlar eşliğinde farklı fonksiyonel yapılara sahip hasta yatakları arasında tercih yapmak mümkün. Teknolojinin getirdiği olanaklar sayesinde hastaların kısa süre içinde iyileşmesine imkan vermektedir. Aynı zamanda felçli ve yaşlı hastaların gününü daha rahat geçirmesine imkan tanımaktadır. Her bütçeye göre güne bağlı olarak kiralama üzerinden bu kaliteli ürünlere sahip olmak mümkün.

En Ucuz Hasta Yatağı Kiralama Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön