Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

En Ucuz Hasta Yatağı

kiralik hasta yatagi modelleri 3

Uzun yıllar hasta yatağı konusunda hizmet veren firmamız, satılık ve kiralık hasta yataklarının seçimini, modelini ve konforunu belirlerken doktorların tavsiyelerini ve hastaların beklentilerini dikkate almaktadır. Her hastalığın veya ameliyatın tedavi süreci farklıdır. Bu nedenle hastaların belirli bir süre yatakta tedavilerine devam etmeleri gerekir. Bu tedavi sürecinde ise hastanın rahat ve konforlu bir süreç geçirmesi karyola ve yatağın özelliğine bağlıdır.

En Ucuz Hasta Yatağı

Eğer bir yatağa ihtiyacınız var ise online sitemizden doğrudan sipariş verebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimiz aktif olarak çalışmakta ve taleplerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Çünkü hasta yatağı için randevu verilmez, ertesi güne bırakılmaz; biliriz ki hastanın ve hasta yakınlarının aciliyeti vardır ve sektördeki güvenimiz sayesinde bu talepleri aynı gün içinde yerine getirmekteyiz. Piyasaya göre en ucuz hasta yatağı fiyatlarımızla Türkiye’nin her iline, ilçesine, köyüne kadar yatak teslimatımız bulunmaktadır. Yataklarınızı dilerseniz hastaneye, dilerseniz evinize personelimiz tarafından getirilerek kurulmaktadır.

Hastaların Yaşam Kalitesini Artırır

Sürekli yatmak zorunda kalan yatalak hastalar ile belirli süre yatmak zorunda kalması gereken hastaların yaşam kalitelerinin artırılması birinci önceliğimizdir. Karyola ve yatak imalatımız da hasta yatağından beklenen tüm özellikleri ve beklentileri karşılamaya yönelik çalışmaktayız. Hastaların ve hasta yakınlarının rahat etmesi için elektrikli özelliklere sahip yataklar yapmaktayız. Sadece Türkiye genelinde değil, yurt dışına da ihtiyacımız bulunmaktadır. Hastalarınızın konforlu ve rahat bir tedavi süreci geçirebilmeleri için evinize kadar, gerektiğinden hastaneye kadar yatakları getirerek kurmaktayız.

Hızlı Kiralama Hizmetimiz

Hastanız doktor tavsiyesiyle belirli bir süre yatmak zorunda kaldığında bir yatak satın almak pahalı veya gereksiz görülebilir. Bu gibi durumlar için de kiralama hizmeti sunuyoruz. Kiralamak istediğiniz gün veya zaman önemli değildir. Kısa veya uzun vadede en ucuz hasta yatağı siparişi vererek kapınıza kadar ürünlerimizi getirmekteyiz. Bu sayede yatak kiralamak ve firmamızın indirimli ürünlerine sahip olmak ekonomik ve hızlı çözüm üretmektedir.

Havalı Yataklar

Hastaların ister istemez uzun süreye yatağa bağlı kalmalarından kaynaklanan ve bası yarası denilen yaralanmaları söz konusu olmaktadır. Havalı yataklar sayesinde vücudun sürekli hava alması ve hastanın pozisyon değiştirebilmesine olanak sağlayan en ucuz hasta yatağı karyolaları sayesinde bu yaraların oluşumunun önüne geçilmektedir. Yataklarımızda baklava ve boru tipi olarak tabir edilen özel hava kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar sayesinde hastalar gün boyu rahat ve konforlu bir zaman geçirirler. Ayrıca hasta bakıcıları da hastalarının durumundan endişe etmezler.

En Ucuz Hasta Yatağı Fiyatları

2 ve 3 Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Tipik olarak 2 motorlu olan modeller işlevleri açısından kullanışlı ve fiyat olarak da ekonomik modellerdir. Motorlu yataklar hastaların gereksinim duyduğu ihtiyaçlarının analiz edilerek ve müşteri geri dönüşlerinin değerlendirilmesiyle geliştirilmiştir. 2 motorlu tüm yataklar için tek fiyat uygulaması yapılmaktadır. 3 motorlu yataklarda da sistem hasta konforuna yönelik olarak çalışmaktadır. Manuel olarak gün içinde birçok işlevin yapılması hastalara ve hasta yakınlarına güçlük yaşanmakta ve yorucu olmaktadır. Yataklarımızın baş, yaka ve omuz bölgelerinin kaldırılarak hastaya farklı pozisyonlar sağlaması sayesinde tedavi sürecine en iyi katkı sağlanmış olmaktadır. Gerektiğinde motorlu yataklarımız yukarı ve aşağı hareket edecek şekilde kullanılabilmektedir.

Yataklarımızın satın alınması veya kiralanması ile iletişimimizi müşterilerimizle kesmiyoruz. Günün her saati karyolalar, yataklar veya motorlarla ilgili sorunlarınız, şikayetleriniz ve talepleriniz değerlendirilerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Gerektiğinde bakım onarım hizmetlerimizle kesintisiz tedavi sürecini devam ettirmekteyiz. Bütün konularda müşteri destek hattınızı arayarak destek alabilir, yardım talep edebilirsiniz.

Ucuz Hasta Yatağı Bulmak Mümkün Mü?

Maddi durumu çok yüksek olmayan ve aynı zamanda bakması gereken yatalak hastası bulunan insanlar için günümüzde özellikle en ucuz hasta yatağı çeşitleri kapsamında farklı fonksiyonları bulunan seçenekler içerisinde kolayca bir tercih yapılabilmektedir. Üstelik bazı hastalar felçli bir durumda olmakta ya da hastalığın ilk dönemlerinde pek fazla hareket edememektedir. Bu tür durumlarda ise mutlaka hasta yatağı çeşitlerinin tamamen günlük bütün gerekli olan işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlaması konusunda tam donanımlı olması büyük bir önem taşımaktadır. Bu bağlamda ekonomik hasta yatağı çeşitleri arasından günümüzde artık çok uygun fiyatlar ile satın alma şansı elde edebilirken ayrıca hasta yatağı kiralama sistemi de kullanılabilmektedir. Evde veya hastanelerde, hatta huzur evi ile birlikte bakım evleri gibi farklı noktalara da yine güven içerisinde kullanım şansı bulunmaktadır.

Çok Uygun Fiyatlara Altında Hasta Yatağı Çeşitleri

Teknolojinin de desteği ile birlikte günümüzde tüm farklı problemleri olan hastalar için birçok değişik yatak modelleri bulunmaktadır. Özellikle bu konuda en ucuz hasta yatağı çeşitleri arasında farklı modeller kapsamında bir tercih yapılarak kiralanabilmekte ya da satın alınabilmektedir. Hastaneden yeni çıkmış kişiler ile birlikte yaşlılar ve felçli insanlar için yanında sağlanan birçok değişik fonksiyonlar kapsamında büyük bir rahatlık veren ekonomik hasta yatağı modelleri arasından bütçe dahilinde rahat bir seçim yapılabilir ve tedavi süreci en iyi şekilde gerçekleşir mi şansı bulunabilir. Tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirmiş olan birbirinden farklı yatak modelleri sayesinde hastalar bu evreyi sorunsuz bir şekilde geçirme şansı bulabilmektedir.

Güven İçerisinde Farklı Fonksiyonlar İle En Uygun Fiyatlı Hasta Yatak Çeşitleri

Özellikle değişik motor sayılar ile birlikte yaptığın hareket yeteneği sayesinde hastalar günlük olarak tüm işlerini rahatça yapma şansı elde edebilmektedir. Aynı zamanda ona bakanlar içinde yine büyük bir kolaylık sağlayan en ucuz hasta yatağı Emek Yatak’ta satılıyor ve değişik modeller arasından kolay bir seçim yapılabilir. Diğer yandan ise hastanın tedavi süreci ne kadar devam edeceğine bağlı olarak kiralama işlemi de ekonomik hasta yatağı seçenekleri içerisinden bir tercih yapılmak suretiyle kullanılabilir.

Hastaların tedavileri esnasında evlerinde, sağlık merkezlerinde ya da hastanelerde kullandıkları yatak çeşidine hasta yatağı denmektedir. Hasta yatağı üzerinde kullanılan yatak ve karyola sistemi diğer günlük yatak mekanizmalarından farklıdır. Genel özelliklerine bakıldığında, hasta yatağı hastayı düşme tehlikesinden koruma amacıyla konulan yan korkuluklar, baş ve ayak kısımlarında hastanın rahatlıkla yemek yeyip yataktan kalkmasına yardımcı olabilecek hareket sistemleri ve başlıktan oluşmaktadır.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatağı çeşitlerine bakıldığı vakit karşımıza 4 çeşit hasta yatağı türü çıkmaktadır. Bunlar “iki motorlu”, “manuel”, “yoğun bakım hasta yatağı” ve “asansörlü” yatak çeşitleridir. Tüm bu yatak çeşitleri gruplandırılacak olursa manuel hasta karyolası ve kumandalı hasta karyolası olmak üzere iki başlık altında kategorize edilebilir. Manuel hasta karyolası isminden de aktarıldığı gibi, hareket sistemi manuel olarak ayarlanabilen yataklar sistemidir. Teknolojinin getirdiği ilerlemeler ile yerini kumandalı hasta yataklarına bırakmıştır. Kumandalı hasta yatakları ise motorlu hasta yataklarıdır ve iki motordan 4 motora kadar yükselebilen çeşitleri mevcuttur. İki motorlu olanlar baş ve ayak kısımlarında hareket sağlarken, diğer üç ve dört motorlu yataklarda aynı zamanda yatak boyunu yükseltme ve alçaltma imkanları bulunmaktadır.

En Uygun Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta Karyolası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Hasta yatağı ve karyolası seçimi son derece önemli ve profesyonel bir iş olduğundan, seçimi sırasında mutlaka bir uzmandan yardım alınmalı, rastgele seçim yapılmamalıdır. Öncelikle hastanın durumu ve tedavi süreci yatak seçiminde dikkate alınmalıdır. Burada hastanın hareket durumu çok önemli bir noktadır; bu sebepten ötürü karar aşamasında yapılacak ilk tercih yatağın bir hareket fonksiyonuna sahip olup olmayacağına karar vermektir. Verilen karar esnasında hastanın gelecekteki tedavi durumu da göz önünde bulundurulmalıdır. Hasta kısa süreli bir hareketsizlik durumuna sahip olabilir; ya da yatalaklık durumu kalıcı bir süreye tekabül edebilir. Hasta yatak sistemleri bu ihtimaller dahilinde çözüm üretmek için tasarlanır. Bu sebeple bir uzman görüşünce bilinçli yapılacak bir yatak seçimi hastanın sağlığına direkt olarak etki edecek bir konumda bulunmaktadır.

Aynı zamanda boşaltım konusunda sorun yaşayan hastalar için de yatak seçimi çok önemlidir. Lazımlıklı hasta yatağı tercihi bu konuda hastaların tercih etmesi gereken yatak çeşidi olmalıdır. Bununla birlikte, havalı hasta yatağı ve elektrikli hasta yatağı gibi türler de mevcuttur. Tüm bu özelliklerle birlikte yatağın hasta için çeşitli güvenlik önlemlerini de içermesi hasta için hayati önem taşımaktadır. Hareketi esnasında bir yardıma ihtiyaç duyan hastalar için yatak seçiminin kumandalı olması gerekmektedir.

En Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta karyolası normal günlük kullanılan yataklardan farklı bir amaca hizmet ettiğinden ötürü öncelikle hastanın ergonomisine uygun şekilde ortopedik özellikleri bünyesinde barındırmak durumundadır. Yan taraflarında bulunan koruyucu korkulukların çıkarılabilir fonksiyonda olması yine önemli bir noktadır. Hastanın başının denk geleceği kısmın daha fazla yumuşak ve korunaklı olması gerekmektedir. Baş ve boyun sağlığı açısından bu elzem bir durumdur. Yatağın yükseklik mekanizması da yine tercihleri etkileyen önemli bir etkendir. Eğer hasta herhangi bir yardım olmaksızın kendi başına hareket edebiliyorsa, yatak yüksekliği buna uygun bir biçimde seçilebilir. Ancak bu noktada hastanın bir yardıma ihtiyacı söz konusuysa yüksekliğin ayarlanabilir bir fonksiyona sahip olması daha işlevsel olacaktır.

Hasta Karyolası Fiyatları Devlet Tarafından Karşılanıyor mu?

Hasta karyolası fiyatları ise içerdiği fonksiyonel özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. Seçilen yatağın manuel veya elektrikli seçilmesi bu özelliklerin başında gelmektedir. Bu noktada sorulan ilk soru hasta yatağı fiyatlarının SGK tarafından karşılanıp karşılanmadığı sorusudur. Sosyal Güvenlik Kurumu, havalı yatak konumundaki yatakların fiyatlarını karşılamaktadır ancak elektrikli hasta yatağı sistemleri bu kapsama girmemektedir. Hastaların tedavilerinde kullanılmak üzere medikal ürünler satan sağlık merkezlerinde satılık durumda hasta yatakları olduğu gibi, kiralık hasta yatağı seçenekleri de kullanıcılara sunulmaktadır. Tedavi süreci kısa olan birçok hastanın tercihi, bu noktada bir hasta yatağı satın almak yerine kiralamak üzerine olmaktadır. Üstelik yalnızca belli başlı yatak türlerinin değil, lazımlıklı, korkuluklu, havalı ve benzeri özel yatak türlerinin de kiralama seçenekleri mevcuttur. Çoğu yatak firması hem kiralama hem de satın alma süreçlerinden sonra, ürünlerin kurulum desteğini ücretsiz olarak sağlamakta, gerekli teknik hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Hasta Yatağının Kısa ya da Uzun Süreli Temini

Hastalık vücudun fonksiyonlarını olması gerektiği gibi kullanamama durumudur. Hastalıkların her insanın vücuduna farklı etkiler yarattığını ve insan bünyelerinin aynı hastalıklara bile farklı reaksiyonlar gösterdiğini biliyoruz. Kimi hastalıkların mutlaka yatarak tedavi edilmesi gerekirken bazı hastalıklarda hastalar çok isteseler bile ayağa kalkamayabilirler. Bu durum kimi zaman geçicidir. Belli bir süre sonunda yatağa bağımlı olmaktan kurtulan kişi eski hayatına geri dönebilir. Bazı hastalıklar ise vücutta kalıcı hasarlara neden olarak yatağa bağımlı hale getirebilir insanları. Bu durumun tek sorumlusu hastalıklar değildir.

Kazalarda da insanların kolları, kaburgaları, ayakları kırılabilir ya da daha kötüsü kopabilir. Protez seçeneklerinin uygun olmadığı durumlarda da yine yatağa bağımlı olarak hayatlarını idame ettirmesi gereken kişiler olabilir. Bu durum sebebi ile hasta yatakları konusunda evde ya da hastanelerde çok hassas davranılır. Bu durum geçici ise kiralama yolu ile hasta yatağı fiyatı kontrol edilerek maliyet anlamında uygun ancak konfor anlamında da donanımlı ürünler tercih edilir.

En Ucuz Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları kimi zaman kısa sürecek hastalıklar ya da alçıda olan ayaklar için ya da ameliyat sonrası iyileşme süreci için pahalı gelebilir. Çünkü hastanın bir müddet sonrasında bu yatağa ihtiyacı kalmayacaktır. Bu sebeple kiralık hasta yatağı fiyatları incelenerek daha akılcı bir az maliyet ile uygun bir çözüme ulaşılmış olur. Hastalıklar gibi hastaların ya da hasta yakınlarının da yataklardan beklentileri farklı olabilir. En ucuz hasta yatağı, en konforlu hasta yatağı gibi farklı kriterler arasından tercihler yapılabilir.

Fiyat Olarak Hastaları Anlayamayacak, Yüksek Fiyat Talep Eden Firmalardan Ne Farkı Var?

Hasta yatakları İstanbul içerisine kurulum ve onarım hizmeti de sunulması süreci ile birlikte hizmet veren bir firma ile daha da anlamlı hale gelmektedir. Hastaların neye ihtiyacını bilen ve ona göre üretim yapan firmanın yatak donanımları olması gereken ölçülerde ve özelliklerde olduğu için tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır.

En ucuz hasta yatağı temini ile de hatırı sayılır bir yere sahip olan firmanın hastalık sürecinde hastaların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde yakında ve ulaşılabilir olması hem hastalar için hem de hasta yakınları için oldukça anlamlıdır. Hastalıkların sürecinde manevi anlamda çok yıpranan hasta ve ailesi maddi olarak da oldukça zor zamanlar geçirmektedir. Elbette durumu oldukça iyi olan kişiler bu durumda konforu tercih edecek ve maliyeti düşünmeyecektir ancak Emek Yatak bu aşamada kesişen bir konumda yer alır.

Konfor isteyenlerin de hasta yatağı fiyatları konusunda tereddüt yaşayanların da en uygun çözümü olmayı başarmaktadır. Hasta yatağı fiyatı konusunda birçok firma ile karşılaştırıldığında oldukça uygun bir noktada yer alan bu firma kiralama ya da satın almada da aynı mantık ile sıkça tercih edilir.

Firma Hem Bu Kadar Uygun Satış Yapıp Hem de Bu Kadar Kaliteli Ürünü Nasıl Üretebiliyor?

Üretici Firmadan Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Emek Yatak firmasının bir hasta yatakları üreticisi olduğu unutulmamalıdır. Firma en ucuz hasta yatağı için bile çok fazla titiz davranarak sürecin tüm aşamalarında oluşabilecek ihtiyaç durumlarına göre üretim yapar. Hasta yatağı fiyatları konusunda bu kadar uygun olma nedeni ise pazarlama sürecinde farklı bir firmanın araya girerek ürün maliyet fiyatının üzerine fazladan bir yük bindirmemesi esasına dayanır. Tüm ürünler için üreticiden birebir alınan hizmet ya da ürünler daha uygundur.

Üreten taraf makul bir kâr karşılığında maliyeti de fiyata dahil ederek satış yapar. Hasta yatağı fiyatı bu sebeple olması gerekenden çok uygundur. Hem konforu düşünenler hem de fiyatı düşünenler bu noktada birleşirler. Eğer bakım faaliyetleri huzur evi ya da ev gibi bir ortamda devam edecek ise hastane konforuna yakalamak önemlidir.

Yatak yaraları, kan dolaşımının dengelenmesi için gereken motor güçleri, serum askıları, dönen tekerlekler ile yatağın çekilebilmesi, taşınma esnasında hastayı yatakta tutacak, diğer zamanlarda da hem hastanın düşmemesini sağlayacak yan korkuluklar, delikli yatak yüzeyi, havalı yatak gibi birçok özel ayrıntı firma sayesinde kolayca bulunabilecek ayrıntılar arasında yer alan detaylardır. Bu küçük gibi görünen detaylar uzayan hastalık süreçlerinde hem hastalara bakan kişi ya da kişiler için hem de hastalar için büyük bir kolaylık sağlayacak detaylardır.

En Ucuz Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön