Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

En Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

hasta yataklari 16

Hasta yatağı içerisinde uygunluk kavramı, tedavi gören kişinin yaşı ve fiziksel özelliklerine göre belirlenecektir. En uygun hasta yatakları, hastaya rahatlık sağlayacak, cilt ve omurga sistemine zarar vermeyecek türde olmalıdır. Burada yataklar kadar, yataklarda kullanılan süngerler de önem taşımaktadır. Süngerlerin yatan hastayı rahat ettirecek tarzda ve cilde uyumlu olması beklenir. İskelet sağlığı, yatan hastalar için son derece önem taşımaktadır. Yataklarda kullanılan süngerlerin de üst kalitede ve belli sertlikte olması önem taşımaktadır.  Hastalar kadar onlara bakanlar için de rahat kullanım sunan yatak tasarımları önerilmektedir.

Ekonomik Hasta Yatakları

Hasta Yataklarında Farklı Model ve Özellikler

Kişiye en uygun hasta yatakları seçiminde, belli firmalardan hizmet alınması önerilir. Bu firmaları, yakın çevreden alınan tavsiyeler ve internet sitelerinin incelenmesi vasıtasıyla bulmak mümkündür. Hasta yataklarında gerekli bilgilendirmeyi yapan, iletişime geçildiğinde ayrıntılı açıklama yapan firmalar, tercih edilecek kuruluşlar arasındadır. Ayrıca, firmanın sunduğu hizmetler de seçimi belirleyen unsurlardır. Firmanın satış sonrası garanti kapsamında sunduğu teknik servis hizmeti de önem taşımaktadır. Hasta yataklarının kurulumu, satış ve sonrasında verilecek hizmet garantisi, tercih edilecek firma özellikleridir.Firmamız, yatan hasta için en uygun hasta yatakları tercihinde yardımcı olacak kuruluşlar arasındadır.

Her Bütçenin Düşünüldüğü Hasta Yatak Tasarımları

Firmamız hasta yataklarında çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Her bütçeye uygun bir yatak tasarımı mutlaka bulunmaktadır. Bazı yatak tasarımları, firmamızın üretimini yaptığı modellerdir. Bu hasta yatakları, ekonomik hasta yatakları şeklinde nitelendirilir. Motorlu çalışma prensipleri bulunmasından ötürü, son derece rahat ve kullanışlıdır. Hasta yatağında iki ve daha çok motorlu çalışma prensipleri bulunmaktadır. Asansörlü hasta yatakları da son derece rahat kullanılan yataklar arasındadır. Motorlu çalışma prensibi yataklara pek çok özellik katacaktır. Bunların başında, yatağın farklı açılara ayarlanma özelliği gelir. Bu sayede hasta yatakları, yatan hastaya konfor sağlayacaktır. Kumanda ile hareket edecek bu modeller, yemek yeme esnasında oturur pozisyona gelebilecektir.

Ekonomik Hasta Yatağı Tasarımları

Kiralık Hasta Yataklarının Tercih Edilme Nedeni

Kiralık hasta yatakları da kısa süreliğine yatacak hastalar için en uygun hasta yatakları kategorisindedir. Bu hasta yataklarında öne çıkan en önemli özellik, maliyet unsurudur. Kiralanan hasta yatakları her zaman satın alınan yataklara nazaran çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Firmamızın sunduğu kiralık hasta yatakları son derece kaliteli ve uygun maliyetlidir. Satın alınacak yataklar kadar, yeni ve bakımlıdır. Temizliği de kuruluşumuz tarafından yapılmış olacaktır. Kurulumu ise, yerinde teknik personelimiz tarafından yapılacaktır. İşi biten hasta yatakları da firmamız tarafından geri alınacaktır.  Bu sayede, evlerde yer kaplama sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Kiralık hasta yataklarına da firmamızca teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Kullanım sırasında herhangi bir arıza, teknik ekibimiz tarafından yerinde tamir edilecektir. Yurdun çok farklı yörelerine hasta yatağı satış ve kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Hasta Yataklarında Dayanıklı Modellerin Sunulduğu Firmalar

Hasta yatağı satışı yapan firmalarda dayanıklı modellerin tercih edilmesi önerilir. Hasta yataklarında kaliteli ve dayanıklı tasarımları ile firmamızdan hizmet alınması önerilecektir. Hasta yatağı malzemeleri, hava koşullarından etkilenmeyen ve paslanmaz malzemelerden yapılmaktadır. Bu durum, yatan hastanın sağlığı kadar, yatağın dayanıklılığı için de önem taşımaktadır. Tekerleklerde güvenli fren sistemlerinin olması, yatan hastaya güven ve emniyet sağlayacaktır. Hastanın uzun süre yatacak olması, bazı sünger teknolojilerine dikkat edilmesini de gerektirecektir. Hava aldıran yapıda olması, anti alerjik özellikler, tercih edilecek sünger özellikleridir.

Felçli hastalar ve yerinden kalkamayan hastalar için de belli düzeneklerin yatakta yer alması önem taşımaktadır. Lazımlık, serum gibi aparatların yatağa monte edilebilmesi gerekebilir. Hasta yatağının bu tür özellikleri sağlamasına dikkat etmek gerekir.

Yatan Yaşlı Hastaların Cilt Sağlığının Önemi

Her yaş grubunun ihtiyacı olan tedavi şekli farklı olacaktır. Yatan yaşlı hastaların cilt sağlığı da son derece önem taşımaktadır. Belli bir yaş üzerinde olan hastalarda, açılacak deri yaralarının kapanması oldukça zor olacaktır. Bu yaraların açılmasını önleyen hasta yatağı tasarımlarına yönelmek son derece önem taşımaktadır. Havalı hasta yatakları, adından da anlaşıldığı gibi cilde hava aldıracak özellikler içermektedir. Hava akışını sağlaması nedeniyle kan akışında hızlanma meydana gelecektir. Bu sayede, hastalarda yatağa bağlı yaraların açılması da önlenmiş olacaktır. Güvenli ve kaliteli yataklar için, firmamız hizmetlerinin incelenmesi önerilmektedir.

En Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön