Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Engelli Yatağı

hasta yatagi 25

Dönemin en çok tercih edilen hasta yataklarından engelli yatağı, sahip olduğu birçok özellikleri sayesinde yüzleri güldürüyor. Pratik bir kullanıma sahip olan bu kaliteli ve gösterişli medikal yatakları engelli hastalar için özel olarak üretiliyor. Uygun fiyat tarifesine sahip olması sayesinde ekonomik anlamda da avantaj sunuyor. Engelli yataklar diğer medikal yataklarda olduğu gibi birçok farklı türlere sahiptir. Bu sayede dilediğiniz yatak modelini kolayca sipariş verebilirsiniz. Engelli yatakları fiziksel, zihinsel ve bedensel anlamda engelli olan hastalar açısından maksimum düzeyde konfor ve rahatlık sağlıyor.

Engelli Yatakları

Engelli Yataklarının Önemi

Engelli yatakları engelli hastaların yaşam konforunun sağlanması açısından oldukça önemlidir. Kolayca hareket ettirilebilen engelli yatağı, engelli hastaların gün boyu zorluk çekmeden yatak üzerinde hareket etmesi, TV izlemesi, tedavi odasından çevreyi izlemesi gibi faydalı eylemlerde yer almasını sağlar. Engelli yatakları aynı zamanda hasta bakıcılarının da yaşam konforunun sağlanmasında önem arz ediyor. Bu modern medikal yatak modelleri sayesinde engelli hasta bakıcısı da rahat ve huzurlu bir tedavi dönemi geçirebiliyor. Medikal uzmanlar tarafından da tavsiye edilen engelli yatakları kaliteli malzemelerden üretiliyor. Bu sayede güvenle uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Engelli Yatakları Ne İşe Yarar?

Kaliteli tedavi süreci sunan engelli yatağı isminden de anlaşılacağı üzere engelli hastalara hitap eden özel üretimli medikal yataklardır. Geniş renk tonuna da sahip olması sayesinde istenilen renk tonundan da sipariş verilebilir. Engelli yatakları engelli hastaların daha huzurlu ve sorunsuz bir tedavi dönemi geçirmesini sağlar. Uzaktan kumandalı sistemi sayesinde hastaların yataktan hareket ettirilmeden yön değişmesini sağlar. Bununla birlikte ürün sayesinde hastaların gün boyu çeşitli aktivitelerde de yer alması sağlanabilir. Sıradan yatak modellerinde hastalar rahat hareket edemezken, engelli yatak modeli sayesinde engelli hastalar gün boyu zorluk çekmeden TV izleyebilir, çevreyi izleyebilir ve yatak üzerinden eğlenceli sosyal etkinliklerde yer alabilir. Engelli yatakları ekonomik bir yapıya sahiptir. Bu sayede hastaneler haricinde ev ortamında da güvenle kurulabilir. Bununla birlikte bu profesyonel medikal yatakların kurulum işlemi de oldukça kolaydır. Bu sayede ürünü sipariş verdikten sonra zorluk çekmeden birkaç dakikada kurabilirsiniz.

Medikal Hasta Yatakları

Engelli Yataklarının Avantajları

Birçok avantajları bulunan engelli yatağı kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Hafif ağırlığa sahip olması sebebiyle kolay bir şekilde nakliye edilebilir. Ucuz fiyat tarifesi sayesinde ek masraflar yapılmadan ekonomik bakımdan tasarruf yapılmasını sağlar. Bu kaliteli hasta yatakları maksimum 200 ila 300 kilograma kadar ağırlık taşıyabiliyor. Bu sebeple engelli ve obezite hastaları açısından son derece uygundur. Engelli hasta yatakları son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Bu sayede hasta yakınları tarafından da kolayca kontrol edilebilir. Hastanın bakıcısına gerek duymadan rahat ve bağımsız bir şekilde hareket etmesini sağlar. Bu sayede hastaların yaşam refahının yükselmesinde önem arz eder.

Engelli Yataklarının Tercih Edilmesinin Nedenleri

Birçok nedenlere bağlı olarak engelli yatağı tercih ediliyor. Sadece hastaların değil, hasta bakıcılarının da yüksek konfora sahip olması açısından bu profesyonel medikal yataklar tercih ediliyor. Yumuşak dokusu sayesinde engelli hastaların kaliteli bir uyku süreci geçirmesi açısından engelli yatakları tercih ediliyor. Bu kaliteli medikal yataklar sayesinde hasta yakınları da rahat bir şekilde hareket edebiliyor. Hasta tüm gereksinimlerini modern hasta yatağı sayesinde zahmet çekmeden karşılıyor.

Engelli hasta yatağı birçok medikal yatak türlerine oranla daha cazip fiyat tarifesine sahiptir. Bu sayede özellikle orta düzeyde ekonomik bütçeye sahip olan aileler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Hasta Yatağı

Engelli Yatağı  Fiyat Tarifeleri

Beklentiler doğrultusunda üretilen engelli yatağı fiyat tarifeleri ise medikal firmalar arasında değişkenlik gösteriyor. Alanında kalitesini ispatlayan medikal firmalarda bu konforlu yataklar daha düşük fiyat tarifesinden satışa sunuluyor. Bu sayede net bir fiyat tarifesinden dilediğiniz engelli yataklarından 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Engelli Yatakları Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok medikal ürünlerde olduğu gibi engelli yatakları da internet dünyasından satışa sunuluyor. Bu bağlamda engelli hasta yatağı satın alınmasında dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor. Satıcı firmanın kaliteli ve güvenilir hizmetler sunması oldukça önemlidir. Ürünün satın alındıktan sonra da gerek duyulması durumunda firmadan teknik destekler alınması önemlidir. Firmanın fiyat tarifesinden engelli yatakları satması, garantili olarak satış yapması, profesyonel personele sahip olması gibi diğer önemli ayrıntılara da dikkat edilmesi tavsiye edilir. Bizden bu hizmeti güvenle alabilirsiniz.

Engelli Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön