Full Abs Hasta Yatağı EY-2500

2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500’de Full ABS sisteminin yanı sıra yatağın üst kısmında bulunan hava delikleri ile terlemenin önüne geçiliyor. İki motorlu hasta yataklarımızın arasında en kaliteli hasta yatağı olarak gösterilen 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500’de yan korkuluklar ve başlık kısmının tasarımında plastik malzeme kullanılmıştır. Başlık ve yan korkulukları kalite ve güvenlik açısından dikkate aldığımızda en kaliteli ve en sağlıklı ürünümüzdür.

2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası EY-2500

Yatağımızda bulunan Full ABS sisteminin yanı sıra yan korkuluklar ve başlık kısımları ise anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Yan korkuluklarda bulunan 4 adet amortisör sayesinde korkulukları rahatlıkla hareket ettirebilir ve temizliğini sağlayabilirsiniz.

Başlık kısmı ve yan korkuluk bölümleri ise oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Bu bölümler; silinme özelliğinde olup, güvenle temizlik malzemesi kullanımınıza izin vermektedir. Anti bakteriyel özelliği sebebiyle de 2 motorlu hasta yatağı EY-2500 kodlu ürünümüz, hastayı virüs ve mikrop gibi dış etkenlere karşıda daima korumaktadır.

360 derece dönme özelliğine sahip bu ürünümüzü yine istediğiniz yere döndürebilir, taşıyabilir veya sabitleyebilirsiniz. Hasta yatakları çeşitlerimizde olduğu gibi bu modelimizde de Dual motor sayesinde baş ve ayak kısmı rahatlıkla hareket ettirilebilmektedir.

2 Motorlu Antibakteriyel Hasta Yatağı

2 motorlu hasta yatağı EY-2500, diğer ürünlerde olduğu gibi 90 cm 190 cm iç ölçülere 1 m ve 2 m dış ölçülerle sahiptir. Normal yataklara nazaran oldukça az yer işgal eden bu yatağımızı evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 100 kiloya kadar olan hastaların rahatlıkla kullanabildiği 2 motorlu hasta yatağı EY-2500 kodlu ürünümüz,  özellikle felçli ve yatalak hastalar içinde oldukça uygun bir modeldir. Elektrik kesintileri karşısında 9 voltluk pil ile çalışan EY-2500 kodlu ürün, uzaktan kumandası ile de hareket ettirme avantajını sizlere sağlar. Bütün iki motorlu modellerimizin arasında en kaliteli iki motorlu hasta yatağı özelliğine sahip olmasına rağmen bu ürünümüzün fiyatı ise gayet uygundur.

Fiyatıyla ve kalitesiyle oldukça dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500 hakkında bilgi almak ya da toptan veya perakende alımı gerçekleştirmek için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
Abs Başlıklı Hasta Karyolası

2 Motorlu Abs Hasta Karyolası EY-2000

2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2000 isimli ürünümüzde yan korkuluklar modelimizdeki gibi MDF ve alüminyumdan tasarlanırken, başlık kısmı ise plastik malzemeden üretilmiştir. Hem başlık kısmı hem de korkuluk kısmında tamamen ABS özelliği vardır. DUAL motorlu hasta yatakları arasında en çok dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2000, en kaliteli hasta yatağı modellerimizdendir.

2 Motorlu Abs Hasta Karyolası EY-2000

100 kiloya kadar olan hastalara kullanımına oldukça elverişli olan yatağımızda kullandığımız motor, yurt dışında özel olarak üretilmiş olup firmamız tarafından ithal edilmiştir. Hem genel yapısıyla hem de motorunun fonksiyonlarıyla oldukça kullanışlı olan 2 Motorlu Hasta Yatağının başlık kısmının plastikten olması, kullanım kolaylığını ise büyük ölçüde arttırmıştır. Aynı şekilde yatağımızın baş kısmı ve korkuluk bölümleri de yurt dışında özel olarak üretilerek tarafımızca ithal edilmiştir.

Abs Başlıklı Hasta Karyolası

Yatağın yan tarafında bulunan korkuluk bölümünün ve başlığın oldukça kolay ve basit kullanımı vardır. Başlık bölümü ve yan korkuluk kısmı istenildiği takdirde rahatlıkla sökülüp takılabilir ve temizlenebilir ya da silinebilir. ABS modeli olan bu hasta yatağının imalatını tamamen firmamız yapmaktadır ve üründe toplamda 4 adet tekerlek bulunmaktadır. Bu tekerlekler sayesinde yatağı rahatlıkla istediğiniz yere taşıyabilir ve istediğiniz yerde sabitleyebilirsiniz. 360 derece dönme özelliğine sahip olan bu tekerlekler ile hastalar rahatsız edilmeden oldukça rahat bir şekilde yer değiştirebilmektedirler. Ayrıca bu yatağımızın dört bir yanında serum askılı takma bölümü de yer almaktadır. Bu yatağımızı tercih eden müşterilerimize dört parçadan oluşan son derece kaliteli şilte de vermekteyiz. Evde, hastanede ve huzur evinde oldukça kullanışlı olan bu modelimizi toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz.

Fabrika hatalarına yönelik olarak 2 yıl ve yedek parça garantisi olarak 10 yıl boyunca sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermeye ise devam ediyoruz.


Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000
Abs Başlıklı Hasta Karyolası ES-2000

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Mekanik motor sistemi sayesinde sırt ve ayak bölümünün alçaklığı ve yüksekliği rahatlıkla ayarlanabilen bu hasta yatağı modeli 2 motorlu hasta yatakları arasında en uygun ve cazip fiyat sahip olan üründür. Üretimi sırasında başlık çerçeveleri ve yan korkulukları için demir profiller kullanılmış ve ürünün dayanıklılığı da arttırılmıştır. Birçok özelliği ile dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ürünümüz, dual motora sahiptir. Bu motor sayesinde hasta yatağımızın baş ve ayak kısmı, ihtiyacınıza göre 90 dereceye kadar rahatlıkla ayarlanabilir.

Ekonomik Ve Elektrikli Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Hesaplı fiyatıyla da dikkat 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500, motor kumandası sayesinde kolaylıkla rahat edebilme kabiliyetine sahiptir. Bu kumanda sayesinde hastamız, yatağını istediği alçaklığa ve yüksekliğine rahatlıkla getirebilmektedir. 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 kodlu ürünün bir diğer özelliği ise başlık ve korkuluk kısımlarının demirden yapılarak kalitesinin oldukça üst seviyede bir dayanıklılık vaat etmesidir. Yatağın hemen yan tarafta bulunan korkuluk mandalı sayesinde korkuluğu da rahatlıkla hareket ettirmek mümkün. Serum kullanmak zorunda olan hastalarımız 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ile birlikte ücretsiz olarak vereceğimiz serum askılığı ile ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirler. Yataklarımızın yapımında kullanmış olduğumuz malzemeler oldukça kalitelidir. Yurt dışından özel olarak getirtilen bu ürünler sayesinde bütün yataklarımızda garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Yatakta yaşanacak en ufak soruna dahi müdahale etmeye çalışan firmamız, sizi ve hastanızı mağdur etmemek için elinden geleni yapmaktadır. İster toptan isterseniz de perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Satışını ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz bütün hasta yataklarımızın üretimini kendimiz yapmaktayız. Evlerde hastanelerde sıklıkla kullanılan bir model olması sebebiyle, felçli ya da yatalak hastalarınız için bu ürünü satın alabilirsiniz.


Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

 

 

2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750

2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750

Hasta yataklarımızın arasında en kullanışlı modellerden biri olan 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1750 modelimiz, başlık kısmı ve yan korkulukları özenle dizayn edilen modellerimiz arasında yer almaktadır. Başta başlık ve yan korumalıkları olmak üzere hastaların rahatlığı ve konforu için her şeyin düşünüldüğü bir yataktır. Bu yatakla birlikte serum askı aparatı da müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. Demirden üretilen baş kısımların yanı sıra yan korkuluklarda da alüminyum kullanılmıştır. Bu da ürünün hem kalitesini hem de dayanıklılığını etkileyen bir özelliktir. Ayrıca, dual motor sayesinde baş ve ayak kısmının rahatlıkla hareket ettirilmesi ise 2 motorlu hasta yatağı EY-1750 kodlu ürünümüzde mümkündür.

Elektrikle çalışan hasta yataklarımızda, tüm koşullara hazırlıklı olarak tasarım yapıyoruz. Hastaların mağdur olmaması açısından elektrik kesintilerine karşı, pilli kumanda sağlayan firmamız ile daima güvende olursunuz.

2 Motorlu Mdf Başlıklı Hasta Yatağı

Alüminyum malzemeden tasarlanan yan korkuluklar, felçli ve yatalak hastalar için idealdir. Temel ihtiyaçlarını kolaylıkla yatağın asansörlü yapısıyla çözüme kavuşturan hastaların sağlığı da düşünülmüştür. Anti- bakteriyel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilen ürünümüz sayesinde enfeksiyon vb. gibi durumlar da minimuma inecektir. Kolay temizlenebilen yapısı ile de hasta bakımını kolaylıkla yapmanıza olanak tanıyan 2 motorlu hasta yatağı EY-1750 modelimizde dört adet kilitlenebilir tekerlek vardır. Bu sayede yatağı istediğiniz yere götürebilir ve rahatlıkla sabitleyebilirsiniz. Ev, hastane ve huzur evlerinde kullanım içinse oldukça uygundur.

10 yıl yedek parça garantisine sahip olma özelliğiyle yaşanabilecek bütün aksaklıklara karşı servisimizin hızlı geri dönüşüyle rahatlıkla sorunlarınıza da çözüm bulacaktır.

Kullanıcıların başta sağlığı olmak üzere tüm ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan bu yatak modelimizde, hem satın alma hem de kiralama hizmeti sunmaktayız. Toptan ve perakende talepleriniz doğrultusunda servisimiz ise oldukça hızlı bir şekilde sizlere ulaşım sağlayarak siparişlerinizi kısa sürede sizlere ulaştırıyor.


2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750
2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750
2 Motorlu Hasta Karyolası EY-1750
Ev Tipi Hasta Yatağı

Ev Tipi Hasta Yatağı 2 Motorlu HYE-565

Bu ev tipi hasta yatağı sadece evde bakımı yapılan hastalar için değil, huzur evleri ve hastaneler gibi bakım ortamlarında da kullanılabilir. Dekoratif dış yapısı ve sağlam kasasıyla gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir hasta yatağıdır.

Ürünün yan korkulukları alüminyum tabanca sistem korkuluk olup, kasası ve başlıkları ahşap üzerine suni deri kaplamadır. Dual motor sistemiyle çalışan karyolanın baş ve ayak kısımları platformlarının yüksekliği el kumandası ile ayarlanabilmektedir. Dıştan dışa 100 cm x 200 cm boyutlarında ki karyolanın iç yatak ölçüsü 90 cm x 190 cm’dir. Ürün 24 ay servis garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi altındadır. İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz 3-4 saat içinde ücretsiz olarak yerinize teslim edilerek kurulumu yapılır. İstanbul dışından gelen siparişler ise ürünün montajı yapılarak aynı gün içinde kargoya verilir.

Ürün Özellikleri

 • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
 • Ölçüler: 210 cm x 110 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm
 • Renk: Bordo
 • Ücretsiz nakliye ve kurulum (ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.)
 • 2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi
İki Motorlu Hasta Karyolası

2 Motorlu Hasta Yatağı HYE-253

Ev tipi tasarımıyla hastane ve huzur evlerinde kullanıma oldukça uygun bir hasta yatağı modelidir. 2 adet motorla çalışan modelin baş ve ayak kısımları el kumandası yardımıyla hareket ettirilebiliyor. Hastanın kendisini rahat hissedeceği duruş şekline getirmesi için el kumandasını kullanması yeterlidir. Hasta bakıcının yardıma gerek duyulmadan karyolanın şekli elektronik kumandayla değiştirilebiliyor.

2 Motorlu Abs Başlıklı Hasta Yatağı

Ürün Açıklaması

Hasta karyolası tekerlek sistemleri yardımı ile karyolanın yerinin değiştirilmesi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Çapraz fren sistemine sahip tekerlekler sabitlenerek karyolanın hareket etmesi engellenebiliyor. Kromdan imal edilen korkuluklara sahip olan karyola modeli, fırın boyama sisteminden geçirilerek çok daha sağlıklı ve güvenli halde hastalara sunuluyor. Anti bakteriyel özellikleri bulunan hasta karyolası kolay temizlenebilir özelliği sayesinde hasta bakıcıları için de işlevsel bir kullanım yaratıyor. Hastanın hijyenik bir ortam içerisinde dinlenmesini sağlayan hasta karyolası modelinin havalandırma delikleri sayesinde yatağın kokmasının önüne geçilebiliyor. Hastaya en iyi ortamı sunabilmek için imal edilen ürün sayesinde tedavi süreci daha olumlu gerçekleşiyor.

Ürün Özellikleri

 • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak platformu ölçüsü: 90 cm x 190 cm
 • Ücretsiz nakliye ve kurulum (ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.)
 • 2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi
2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Yatağı HYE-252

Çift motor sistemine sahip karyola modelleri arasında yer alan HYE-252 hasta yatağı, 4500 newton gücündeki motorla çalışıyor. Baş ve ayak kısımlarının hastanın rahat edebileceği şekilde ayarlanabilmesi için kumandası bulunuyor. Yemek yiyebilmek için oturma pozisyonu, dinlenmek içinse yatış şekli en kısa sürede hazırlanıyor.

Sağlıklı boya ve krom korkuluk sistemi kullanılarak karyola sistemi hasta sağlığına zarar vermeyecek şekilde imal ediliyor. Bunun en önemli aşamalarından birisini, boyama süreci oluşturuyor. Kimyasal içerikten arındırılan boyama teknolojisiyle karyolaların renklendirilmesi sağlanıyor. Ayrıca karyolada hastanın güvenliğini sağlamak için iki adet krom korkuluk yer alıyor. Bu korkuluk sistemleri oynatılabiliyor. Anti bakteriyel özelliklere sahip olan karyolanın kolay bir şekilde temizlenebilmesi sağlanıyor. Hava alan kanalları sayesinde hastanın çok daha ferah ortamda dinlenebilmesini mümkün kılan karyola sisteminin anti stres özellikleri bulunuyor. Birinci sınıf malzemeden imal edilen ürün sağlık kurumlarının standartlarına uygun şekilde üretilerek satışa sunuluyor.

Ürün Özellikleri

 • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak platformu ölçüleri: 90 cm x 190 cm
 • Ücretsiz nakliye ve kurulum
 • 2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi
 • Ücretsiz hasta yatağı teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.
2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Karyolası HYE-254

Abs sistemli hasta karyolası modelleri arasında yer alan HYE-254, iki adet motora sahiptir. Bu motor sistemleri sayesinde karyolanın baş ve ayak kısımları yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Hastanın oturma ya da dinlenme duruşları sunabilen karyola modelinin 4 bir tarafında da serum yerleri bulunmaktadır. Ayrıca krom kaplamadan imal edilen korkuluk sistemleri hastanın düşme tehlikesini engellemektedir. Korkuluklar, çıkarılabilir özelliklere sahiptir.

Ürün Açıklaması

HYE-254 anti bakteriyel özelliği sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilir. Hasta bakıcısı açısından avantaj sağlayan anti bakteriyel özellik hasta için de daha iyi bir ortamda dinlenmesinin önünü açmaktadır. Havalandırma delikleri sayesinde hava dolaşımını mümkün kılan karyola sistemi, hastanın yatak üzerinde terlemesini ve rahatsızlık çekmesini engellemektedir. Kolay takılıp, sökülebilir özellikleri bulunan karyola modelinin sağlıklı malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Krom kaplama kullanılmış ve renklendirme için de fırın boyama teknolojisi tercih edilmiştir. Böylece hasta için daha sağlıklı bir yatak koşulları sunulmuştur. Karyolanın 360 derece dönebilen tekerlek sistemleri vardır. Sabitleme için çapraz fren sistemlerine sahiptir. Paslanmaz malzemeden imal edilmiştir.

Ürün Özellikleri

 • Korkuluklar: Abs amortisörlü sistem
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • İç Yatak Ölçüleri: 90 cm x 190 cm
 • Ücretsiz nakliye ve kurulum (ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.)
 • 2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi
2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Yatağı HYE-251

HYE-251 hasta yatağı ile hastalara rahat bir ortam sunuluyor. 2 adet motora sahip olan karyola modelinin baş ev ayak kısımları oynatılabiliyor. Hastanın hem yatma hem de oturma eylemlerini daha iyi yapmasını sağlayan karyola modelinin baş kısmı kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Oynatılabilir korkuluklara sahip olan karyolanın kilitleme sistemlerine sahip tekerlekleri bulunuyor.

Evde kullanıma uygun olan karyola modelinin baş ve ayak kısımlarındaki motor kumandayla oynatılabiliyor. Herhangi bir elektrik kesintisinin söz konusu olması halinde pil sistemi devreye giriyor. Birinci sınıf malzemeden imal edilen karyola modeli anti bakteriyel yapısı sayesinde hastalar için hijyenik bir ortam sunuyor. Karyola sisteminin sahip olduğu havalandırma kanalları sayesinde hastanın daha ergonomik şartlar içerisinde dinlenmesi sağlanıyor. Anti stres özellikli karyola tasarımının 120 kiloya kadar taşıma kapasitesi bulunuyor.

Ürün Özellikleri

 • Korkuluklar: Demir profil dubalı sistem
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm
 • Ücretsiz nakliye ve kurulum
 • Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.
 • 2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi
İki Motorlu Hasta Yatakları

2 Motorlu Hasta Karyolası Teknik Özellikleri

Hasta yataklarının teknik özellikleri

En çok tercih edilen hasta karyolası modellerinden olan 2 motorlu ürünler; baş ve ayak kısmını oynatan iki adet elektrikli motora sahiptir. Bu motorlar sayesinde hasta, karyolanın baş kısmını veya ayak tarafını kumanda yardımıyla rahat edeceği bir konuma getirebilir. Hasta karyola modelinde terlemeyi önleyici hava delikleri de yer alır. Böylece hasta olan kişinin konforu sağlanır ve terlemeden kaynaklanacak rahatsızlık önlenir.

Kolay temizlenebilir yapı

2 motorlu hasta karyolası modelinin ve belki de diğer modellerin en önemli özelliklerinden birisinin kolay temizlenebilir olmasıdır. Anti bakteriyel malzemeler kullanılarak imal edilen 2 motorlu karyola ürünlerinin kolay temizlenebilir özellikte olması hem hasta hem de hasta bakıcısı için avantaj sunar. Bununla beraber sahip olunan özellikler şu şekildedir: Korkuluk sistemi, 360 derece dönebilen tekerlek sistemleri, fren, kumanda ile kontrol imkanı.

2 motorlu ürünleri kullanarak; yemek yeme, oturma, dinlenme ve dik açı gibi hastanın rahat edeceği duruşlar gerçekleşir.