3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000

3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası EY-3000

3 motorlu hasta yatağı EY-3000, hasta ve hasta yakınının konforu için tasarlanmış bir üründür. Baş ve ayak bölümleri kaldırılabilen bu üründe, hastanın konforunu her açıdan düşünmekteyiz. Aşağı yukarı olarak kaldırabileceğiniz 3 motorlu hasta yatağı EY-3000’de birçok özellik, eminiz ki sizleri memnun edecektir.

3 Motorlu Asansörlü Hasta Karyolası EY-3000

Piston motorlu hasta yatağı olarak da adlandırılan 3 motorlu hasta yatağımızın motoru ise yurt dışından ithal olarak temin edilmektedir. Yan korkulukları alüminyumdan oluşan asansörlü hasta yatağımızın baş kısmı ise plastikten tasarlanmıştır. Yatağın üzerinde bulunan hava delikleri sayesinde nem ve terlemenin önüne geçilmektedir. Dört tarafında bulunan serum askısı takma bölümü ise ilaç kullanımı olan hastalar için son derece uygundur. Görünüş açısından ise iki motorlu ABS hasta yatağımıza son derece benzeyen 3 motorlu hasta yatağı EY-3000, 180 ve 200 kiloya kadar rahatlıkla hastalarınızı taşıyabilmektedir.

Yüksek Ağırlıklara Dayanıklı Asansörlü Model

Özellikle kilolu hastalar için üretilen 3 motorlu hasta yatağı EY-3000, asansörlü hasta yatağı olarak da bilinmektedir. Bu ürünümüzün başlık kısmı ve yan korkulukları ise anti bakteriyel olma özelliği taşımaktadır. Son derece kaliteli olan başlık kısmı ve yan korkuluk bölümü, yurt dışından ithal edilerek sizlerle buluşturulmaktadır.

Oldukça rahat bir şekilde sökülebilen başlıklar, yapılan temizliğin ardından kolaylıkla tekrar takılabilmektedir. Elektrik kesintilerine karşı ise kumandanın pille çalışma özelliği bulunmaktadır. Böylece, kesintisiz bir şekilde hasta yatağını dilediğiniz yönde hareket ettirebilirsiniz. Kumanda da bulunan sekiz adet tuş sayesinde yatağı, istediğiniz gibi rahatlıkla ve kolaylıkla hareket ettirebilirsiniz.

İki motorlu diğer hasta yatakları modellerimizle aynı alanı kaplayan 3 motorlu hasta yatağı EY-3000,  yer açısından da sorun teşkil etmemektedir. 360 derece dönme özelliğine sahip 4 adet tekerleği sayesinde de yatağı kolayca hareket ettirebilir ve tekerlek kilitleme sisteme ile de istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz.

3 motorlu hasta yatağı EY-3000 ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ya da ürünü sipariş etmek için bize ulaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.


3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3000
3 Motorlu Hasta Yatağı

3 Motorlu Hasta Yatağı HYE-352

250 kg kadar taşıma kapasitesine sahip olan 3 motorlu hasta yatağı modelinin abs kaplama korkuluk sistemlerine sahiptir. 3 adet motoru bulunan karyola sisteminin asansör özelliği, baş ve ayak kısmının hastanın rahat edeceği şekilde ayarlanabilmesi mümkündür. El kumandasıyla çalıştırılabilecek motorların herhangi bir elektrik kesintisi halinde de pille çalıştırılabilir. Anti bakteriyel özellikleriyle ön plana çıkan hasta karyolası hasta için en hijyenik ortamın sunulabilmesi için imal edilmiştir.

Ürün Açıklaması

Hasta karyolasının dört tarafında da serum asmak için yerler vardır. Tekerlek sistemiyle kolay şekilde hareket ettirilebilen karyolanın sabitlenebilmesi için çapraz fren sistemi bulunuyor. Hastanın terlemeden ve nemlenmeden dolayı yaşayacağı sorunların ortadan kaldırılması için havalandırma kanallarına sahiptir. Hasta karyolasının renklerinin insan sağlığına zarar vermemesi için en sağlıklı boyama yöntemleriyle renklendirilmesi sağlanmıştır. Korkuluk ve baş kısımlarının abs kaplama olduğu modelin tamamen hasta rahatını sağlamak adına tasarlanmıştır. Asansör, baş ve ayak kısımlarının ayarlanabilmesi ve anti bakteriyel özellikleriyle ev ve hastane alanları için kullanıma oldukça uygundur.

Ürün Özellikleri

  • Korkuluklar: Abs amortisörlü sistem
  • Ölçüler: 210 cm x 110 cm
  • Yatak platformu ölçüsü: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.

2 Yıl Garanti

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

3 Motorlu Hasta Yatağı

3 Motorlu Hastane Yatağı HYE-351

Hasta Yatağı modelleri içerisinde 3 motorlu olanlar baş ve ayak kısımlarının oynatılabilmesinin yanı sıra, aşağıya yukarıya da kaldırılarak istenildiği gibi ayarlanabilir. Asansör sistemli hasta karyolası olarak da adlandırılan HYE-351 modeli sağlam gövde yapısı ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme kullanımıyla en çok tercih edilen model arasındadır.

Ürün Açıklaması

Renklendirme işlemlerinin fırın boyama yöntemiyle yapıldığı modelin baş kısmındaki kaplamalar abs ürünüdür. Krom kaplama korkuluklara sahip modelin anti bakteriyel yapısı sayesinde hasta için ferah bir ortam hazırlanabilir. Ayrıca iskelet sisteminde yer alan havalandırma kanalları terleme ve nemlenme gibi sorunları da ortadan kaldırır. 360 derece dönebilen tekerlek sistemine sahip olan modelin montaj ve demontaj işlemleri de oldukça basittir. Çapraz fren sistemine sahip HYE-351 hasta karyolasının motor sistemlerini el kumandası yardımıyla çalıştırmak mümkündür. Elektrik kesintisinde de pille çalışmaya devam eden sistemin her an istenildiği gibi ayarlanması ve hastanın kendisini rahat hissedebileceği pozisyona getirmesi mümkündür.

Ürün Özellikleri

  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
  • Ölçüler: 210 cm x 110 cm
  • Yatak platformu ölçüsü: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.

2 Yıl Garanti

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

Üç Motorlu Hasta Yatakları

3 Motorlu Hasta Karyolası Teknik Özellikleri

Genel özellikler

Hasta yatağı modelleri arasında yer alan 3 motorlu modeller; baş ve ayak kısmının istenilen pozisyona getirilmesini sağlamakla birlikte, karyola yüksekliğinin ayarlanmasını da imkanlı hale getirmektedir. Bu açıdan sahip olunan 3 adet motor sistemi elektrikli kumandayla çalıştırılarak kolay bir şekilde baş, ayak veya yüksekliğin ayarlanabilmesini mümkün olmaktadır. Asansörlü hasta karyolası olarak da tabir edilen modelin yüksekliği sedye veya hastanın transfer edileceği farklı bir yatak seviyesinde ayarlanarak transferi daha kolay ve güvenli hale getirir.

Diğer özellikleri

Asansörlü 3 motorlu hasta karyolası modeli kolay temizlenebilir gövdeye sahiptir. Hijyeniktir ve anti bakteriyel özellikler taşımaktadır. Kolay hareket edebilmesi için tekerlek sistemlerini, sabitlenmesi için de çapraz fren özelliği bulunmaktadır. Uyku sırasında hasta güvenliğini sağlamak için çıkarılabilir korkuluk sistemi yer almaktadır. 180 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan ürünün elektrik kesintisi halinde yedek bataryası devreye girmektedir. Bu batarya ile 10-15 dakikalık kullanım mümkün olmaktadır.