Yazılar

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3500

3 motorlu hasta yatağı EY-3500 ürünümüz, üç motorlu modellerimizin arasındaki en kaliteli ürünlerden sadece birisidir. Piston motoru ile baş ve ayak kısmı 90 derece kadar hareket ettirilebilirken yukarı aşağı 45 dereceye kadar olan hareketler de yapılabilmektedir. Asansör özelliği ile hastalara ve hasta yakınlarına büyük kolaylık sunan 3 motorlu hasta yatağı EY-3500, özellikle kilolu hastaların hareket etmesi açısından oldukça avantajlar sunar.

3 Motorlu Hasta Karyolası EY-3500

Ev kullanımı için uygun olan bu ürünümüzde yan korkuluklar ve başlık kısımları plastikten tasarlanmıştır. Kullanılan kaliteli plastik sayesinde hastanın tedavisi oldukça rahat ve güvenli bir şekilde böylece sürdürülebilmektedir.

Anti bakteriyel özelliğe sahip olan plastik başlık ise oldukça kolay bir şekilde sökülüp temizliği yapılıp rahatlıkla tekrar yerine takılabilmektedir. Yatağın anti bakteriyel olma özelliği sayesinde hasta, virüs ve mikrop gibi dış etkenlerden korunabilmektedir. Kilolu hastalar içinde oldukça ideal olan bu ürünümüz, 180-200 kiloya kadar olan hastalar için oldukça uygundur.

Yatağın üst kısmında bulunan hava delikleri sayesinde nemlenme ve terlemenin rahatlıkla önüne geçilebilmektedir. Yatağımızın dört köşesinde de serum askısı takma yerleri de bulunmaktadır. Elektrik kesintilerine karşı 9 voltluk pil ile çalışan kumandası sayesinde kesintisiz bir şekilde yatak hareketlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üretimini sağladığımız tüm hasta yataklarında olduğu gibi bu hasta yatağımızda da son derece uygun fiyatlı satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz.

3 Motorlu Hasta Yatağı EY-3500

Hasta yatakları firmaları arasında şuanda piyasada bulunan en iyi firmalar arasında yer alıyoruz. 3 motorlu hasta yatağı EY-3500 kodlu üründe de tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi 10 yıl süreyle yedek parça garantisi sunmaktayız. Siz de hem toplu hem de perakende olarak siparişlerinizi dilediğiniz gibi verebilir ve ürünlerinizi eksiksiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Tüm siparişleriniz ise en hızlı ve en güvenilir şekilde adresinize tarafımızdan teslim edilir. 3 motorlu hasta yatağı EY-3500 veya diğer tüm hasta yatağı modellerini görmek için sitemizi dolaşabilir ve ürünlerle ilgili merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.


3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

3 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası

Asansörlü Hasta Yatakları

Asansörlü Hasta Yatakları

Asansörlü Hasta Karyolası (HYE-351) Özellikleri

Ev, huzur evi ya da hastanelerde kullanıma uygun olan asansörlü hasta yatağı hastanın tam konfor seviyesine ulaşması için özel olarak hazırlanmış bir üründür. Bu üründe yer alan başın ve ayakların aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlayan motor gücü elektrikler kesilse dahi dokuz voltluk pil ile hareket kabiliyetlerini yerine getirmeye devam edecektir. Hasta psikolojisi açısından oldukça önemli olan bu yataklarda kumanda yardımı ile tüm bu hareketleri başka bir kişiye ihtiyaç duymadan yapabilmek oldukça önemlidir.

Asansörlü hasta karyolası ayrıca her bir köşesine konumlandırılabilecek dört adet serum aparatına sahiptir. Sıvı verme işlemleri sırasında hastanın tek bir tarafta sabit kalması kimi zaman zor olabilir. Çünkü bu işlem bazen günler bile sürebilirken asansörlü hasta karyolası sayesinde hastanın aynı koluna bağlanan serum aparatı değiştirilmeden hasta farklı pozisyonlarda dinlenmeye devam edebilir. Hastanın sürekli yatar ya da oturur pozisyonda olması cilt ile yatak arasında mesafe kalmaması terlemelere neden olur. Bu durumu ortadan kaldıracak delikli yatak yapısı sayesinde oldukça steril bir ortam hazırlanmış olur ayrıca ürünün dış yüzeyi antibakteriyel olarak tasarlandığı için kolay temizlik imkanı ile rahatça temizlenebilir.

Hastayı yatakta güvenle tutmaya yarayan yan korkuluklar arzu edildiğinde indirilebilir. Asansörlü hasta yatağı incelendiğinde bir diğer özelliği ise dört bir yana dönen tekerlekli yapısı olduğu görülür. Bu durum istenildiğinde sabitlenecek kilit sistemi ile üretildiği için kayma ya da hasta hareketleri ile sürüklenme gibi bir durum oluşmaz.

Full Asansörlü Hasta Karyolası (HYE-352) Özellikleri

Her hasta kişinin hastalık sürecinde rahat edebilmesi için yatağına önem verilmelidir. Son derece rahat olması hastanın durumuna da olumlu katkı sağlayacaktır. Bu rahatlığı full asansörlü hasta karyolası ile sağlayabilirsiniz. Ayak ve başucu ayrı olarak ayarlanabildiği gibi genel yükseklik ayarı da bulunmaktadır. 3 tane piston motoru bulunan full asansörlü hasta karyolası pil ile çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Piston motorları sayesinde 200 kg ağırlığa sahip hastalar da kullanabilmektedir. Pil desteği sayesinde ise, elektrikler kesildiğinde de tüm özelliklerini kullanmaya devam edebilirsiniz. 90 cm eni, 190 cm boyu ve 12 cm yerden yüksekliğinde iç yatak ölçülerine sahiptir. Dış yatak ölçülerinin ise, eni 100 cm, boyu 200 cm ve yerden yüksekliği yataksız 40 cm ile 80 cm arasındadır. 360 derece dönebilen çapraz kilitli medikal plastik tekerlere sahip olan full asansörlü hasta karyolası rahatlıkla istenen yerlere taşınabilir ve taşındığı yere de tamamen sabitlenebilmektedir.

Üstelik 4 köşesinde de serum askısı takma yerleri bulunmaktadır. Karyolanın üst kısmında yer alan hava delikleri sayesinde terlemeyi de önlemektedir. Anti bakteriyel özelliğe sahip full asansörlü hasta karyolası başlığı, kolayca sökülebilir ve temizlenebilmektedir. 4 tane amortisörlü yan korkuluğu bulunmaktadır. Bu korkuluklar ABS malzemeden imal edilmiş ve birbirlerinden bağımsızdır. Amortisörleri sayesinde çok rahat bir şekilde indirilebilmektedir. Başlıklar gibi korkuluklar da anti bakteriyel özelliğe sahiptir ve kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

Asansörlü Hasta Karyolası

Asansörlü Hasta Karyolası

Özellikle hastaların yataktan kalkıp yeniden yatağa geçmesi adına büyük bir avantaj sağlayan ve özel bir sistem kapsamında farklı yükseklik ayarları yapılabilen asansörlü hasta karyolası birçok farklı yerde rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunlar içerisinde hastane ile birlikte evde veya bakım evleri ve aynı zamanda huzur evlerinde de yine kullanışlı bir fırsat sağlamaktadır. El kumandası ile birlikte farklı yükseklikleri zikzaklı ayakları sayesinde çıkma imkanı veren asansörlü hasta karyolası sayesinde tüm masalar kendi boyları kapsamında yeri rahat bir şekilde basabilir ve ayakta yapması gereken işleri gerçekleştirebilir.

Asansör sistemi ile birlikte rahatlık sunan hasta karyolası

Hastalara büyük bir rahatlık imkanı veren asansörlü hasta karyolası aynı zamanda hastalara bakanlar içinde büyük bir avantaj sunmaktadır. Çok fazla iyilik katmaya gerek olmadan hastanın isteklerini yerine rahat bir biçimde getirme imkanı veren bu hasta karyolası çeşitleri oldukça kaliteli bir motor gücüne sahiptir ve farklı hızlarda bu asansör sistemini kullanmak mümkündür. Üstelik alüminyum sağlam yapısı sayesinde büyük bir güven sunmakta ve uzun yıllar kullanım şansını yanında getirmektedir.

Farklı özelliklere sahip asansör sistemli hasta karyolaları

Katlanabilir özelliği ile birlikte de asansörün yanı sıra büyük bir avantaj sağlayan asansörlü hasta karyolası aynı zamanda yan korkulukları sayesinde de aklınıza veya sola dönmesi durumlarında büyük bir güven sunmaktadır. Hem katlanabilir bir özelliğe sahip olan diğer yandan asansör sistemi bulunan birbirinden farklı modeller kapsamında ve güçlü motorlu bu karyolalar hastalar için büyük bir rahatlık imkanı vermektedir. Özellikle de kalkmakta büyük bir güçlük çeken yaşlılar ve yatalak hastalar için asansörlü yatak karyolaları büyük bir avantaj sunmaktadır. Adrese teslim özelliği sayesinde ve tamamen kaliteli malzeme yapısı bünyesinde üretimleri gerçekleştirilmiş olan asansörlü yatak karyolalarını çok uygun fiyatlar altında satın almak mümkündür.

3 Motorlu Hastane Yatağı HYE-351

Hasta Yatağı modelleri içerisinde 3 motorlu olanlar baş ve ayak kısımlarının oynatılabilmesinin yanı sıra, aşağıya yukarıya da kaldırılarak istenildiği gibi ayarlanabilir. Asansör sistemli hasta karyolası olarak da adlandırılan HYE-351 modeli sağlam gövde yapısı ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme kullanımıyla en çok tercih edilen model arasındadır.

Ürün Açıklaması

Renklendirme işlemlerinin fırın boyama yöntemiyle yapıldığı modelin baş kısmındaki kaplamalar abs ürünüdür. Krom kaplama korkuluklara sahip modelin anti bakteriyel yapısı sayesinde hasta için ferah bir ortam hazırlanabilir. Ayrıca iskelet sisteminde yer alan havalandırma kanalları terleme ve nemlenme gibi sorunları da ortadan kaldırır. 360 derece dönebilen tekerlek sistemine sahip olan modelin montaj ve demontaj işlemleri de oldukça basittir. Çapraz fren sistemine sahip HYE-351 hasta karyolasının motor sistemlerini el kumandası yardımıyla çalıştırmak mümkündür. Elektrik kesintisinde de pille çalışmaya devam eden sistemin her an istenildiği gibi ayarlanması ve hastanın kendisini rahat hissedebileceği pozisyona getirmesi mümkündür.

Ürün Özellikleri

  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
  • Ölçüler: 210 cm x 110 cm
  • Yatak platformu ölçüsü: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.

2 Yıl Garanti

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

Üç Motorlu Hasta Yatakları

3 Motorlu Hasta Karyolası Teknik Özellikleri

Genel özellikler

Hasta yatağı modelleri arasında yer alan 3 motorlu modeller; baş ve ayak kısmının istenilen pozisyona getirilmesini sağlamakla birlikte, karyola yüksekliğinin ayarlanmasını da imkanlı hale getirmektedir. Bu açıdan sahip olunan 3 adet motor sistemi elektrikli kumandayla çalıştırılarak kolay bir şekilde baş, ayak veya yüksekliğin ayarlanabilmesini mümkün olmaktadır. Asansörlü hasta karyolası olarak da tabir edilen modelin yüksekliği sedye veya hastanın transfer edileceği farklı bir yatak seviyesinde ayarlanarak transferi daha kolay ve güvenli hale getirir.

Diğer özellikleri

Asansörlü 3 motorlu hasta karyolası modeli kolay temizlenebilir gövdeye sahiptir. Hijyeniktir ve anti bakteriyel özellikler taşımaktadır. Kolay hareket edebilmesi için tekerlek sistemlerini, sabitlenmesi için de çapraz fren özelliği bulunmaktadır. Uyku sırasında hasta güvenliğini sağlamak için çıkarılabilir korkuluk sistemi yer almaktadır. 180 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan ürünün elektrik kesintisi halinde yedek bataryası devreye girmektedir. Bu batarya ile 10-15 dakikalık kullanım mümkün olmaktadır.