2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Mekanik motor sistemi sayesinde sırt ve ayak bölümünün alçaklığı ve yüksekliği rahatlıkla ayarlanabilen bu hasta yatağı modeli 2 motorlu hasta yatakları arasında en uygun ve cazip fiyat sahip olan üründür. Üretimi sırasında başlık çerçeveleri ve yan korkulukları için demir profiller kullanılmış ve ürünün dayanıklılığı da arttırılmıştır. Birçok özelliği ile dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ürünümüz, dual motora sahiptir. Bu motor sayesinde hasta yatağımızın baş ve ayak kısmı, ihtiyacınıza göre 90 dereceye kadar rahatlıkla ayarlanabilir.

Ekonomik Ve Elektrikli Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Hesaplı fiyatıyla da dikkat 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500, motor kumandası sayesinde kolaylıkla rahat edebilme kabiliyetine sahiptir. Bu kumanda sayesinde hastamız, yatağını istediği alçaklığa ve yüksekliğine rahatlıkla getirebilmektedir. 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 kodlu ürünün bir diğer özelliği ise başlık ve korkuluk kısımlarının demirden yapılarak kalitesinin oldukça üst seviyede bir dayanıklılık vaat etmesidir. Yatağın hemen yan tarafta bulunan korkuluk mandalı sayesinde korkuluğu da rahatlıkla hareket ettirmek mümkün. Serum kullanmak zorunda olan hastalarımız 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ile birlikte ücretsiz olarak vereceğimiz serum askılığı ile ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirler. Yataklarımızın yapımında kullanmış olduğumuz malzemeler oldukça kalitelidir. Yurt dışından özel olarak getirtilen bu ürünler sayesinde bütün yataklarımızda garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Yatakta yaşanacak en ufak soruna dahi müdahale etmeye çalışan firmamız, sizi ve hastanızı mağdur etmemek için elinden geleni yapmaktadır. İster toptan isterseniz de perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Satışını ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz bütün hasta yataklarımızın üretimini kendimiz yapmaktayız. Evlerde hastanelerde sıklıkla kullanılan bir model olması sebebiyle, felçli ya da yatalak hastalarınız için bu ürünü satın alabilirsiniz.


Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

 

 

Ekonomik Fiyatlarla Hasta Karyolası Satışları

Ekonomik Fiyatlarla Hasta Karyolası Satışları

Hasta Karyolası Tedavi Süreci İçin Son Derece Önemlidir

Tedavi süreçlerinin başarılı şekilde tamamlanması, hastalarının yaşam kalitelerinin yükselmesi noktasında çok önemli noktalardan biri hasta karyolası kullanılmasıdır. Bu durum, ameliyat sonrası ya da farklı tedaviler sırasında ve sonrasında iyileşme sürecinde olan hastalar için çok önemlidir. Bu durumdaki olan hastaların sıradan ev tipi yataklarda yatmaları sağlık açısından gerçekten risk taşır. Öte yandan, uzuvları hassas olan ileri yaşlardaki hastalar, sağlık durumları gereği devamlı ya da uzun süre aynı şekilde uzanmaları gereken hastalar, yatalak hastalar için hasta karyolası kullanılması çok önemlidir. Bu durum sağlık kurumları için son derece önemli olup, ülkemizde yapılan sağlık düzenlemeleri kapsamında, hastanelerde, kliniklerde ve kriterleri taşıyan sağlık kurumlarında hasta karyolası kullanılması zorunludur.

Hastaların sadece sağlık kurumlarında olması elbette söz konusu değildir. Birçok sağlık durumunda hastalar taburcu edildikten sonra, tedavi süreçlerine evde devam etmektedir. Bu durumda, hasta yakınlarının ekonomik hasta karyolası edinmeleri çok önemlidir. Hastalar için karyolaların kiralanması ya da satın alınması mümkündür. Sağlık durumu devamlılık arz eden hastalar için satın alınması daha uygundur. Ekonomik hasta karyolası modelleri, fiyat açısından uygun olmakla birlikte, yedek parça temini mümkün olan, kaliteli, modern detaylarla donanmış, kullanışlı modellerdir.

Hasta karyolası modellerinde hem hastaların, hem de hasta yakınlarının işlerini son derece kolaylaştıran elektrikli sisteme sahip modellerin, 2 motorlu, 3 ve 4 motorlu modelleri bulunmaktadır. Kendiliğinden birçok farklı pozisyona geçme özelliği bulunan bu karyolaların hastaların yaşamlarını son derece kolaylaştırdığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Ekonomik hasta karyolası modellerinde, hastaların uzuvlarını hareket ettirme kapasitesine göre farklı motor kapasiteli modeller seçilebilir.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Ekonomik hasta yatağı modelleri de hastalarının rahat etmesi, zorlanmadan yatakları üzerinde günlük hareketlerini yapabilmeleri için idealdir. Ortopedik hasta yatağı çeşitlerinden inceleme yapılarak, hastanın durumuna en uygun olanı seçilebilir. Havalı yataklar, hava ventilasyon sistemi ile çalışmaktadır. Bunlar yatak yaralarının oluşması noktasında son derece önleyici modellerdir. Sürekli yatan ve teni çok hassas kişiler için, örneğin yaşlılar için idealdir. Lazımlıklı hasta yatakları da özellikle yatalak hastaların kullanılması için son derece uygundur. Bu modellerin, yatalak hastaların rahat etmesi noktasında özel bir lazımlık kısımları bulunmaktadır ve buradan yatan hasta ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilir. Temizlenmesi de, kısımın çıkarılıp takılması noktasında, son derece kolaydır.

Ekonomik hasta yatağı modelleri, özel sistemle yapılmaktadır. Beden ne gömülür, ne de rahatsız olur. Bunlar ne çok sert, ne de yumuşak tam ideal dokuda modellerdir. Temizlenmesi, silinmesi son derece kolaydır. Anti bakteriyel özellikleri bulunur ve temel temizlik malzemeleri ile kolayca silinebilir.

Dört parçalı hasta yatakları da kullanışlı modellerdir. Ortopedik olarak dizayn edilmiştir. Lazer kesim, hem rahat, hem de sağlıklı hasta yatakları da tercih edilebilir. Ortopedik visco yataklar da hastaların rahat edeceği modellerdir.

Ekonomik hasta yatağı modellerinden alınarak, hasta karyolası üzerinde kullanmak, tedavi süreci için son derece önemlidir. Bu yataklar üzerinde hastaların bedenleri rahat eder. Karyolalar ise, korkulukları ile hastaların hem güvenli olarak yatmalarını, hem de günlük hareketlerini tutunarak yapmalarını sağlar. Birçok pozisyonda ayarlanabilir ve hastalar günlük şekilde yataklarında birçok hareket yapabilirler.