2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Mekanik motor sistemi sayesinde sırt ve ayak bölümünün alçaklığı ve yüksekliği rahatlıkla ayarlanabilen bu hasta yatağı modeli 2 motorlu hasta yatakları arasında en uygun ve cazip fiyat sahip olan üründür. Üretimi sırasında başlık çerçeveleri ve yan korkulukları için demir profiller kullanılmış ve ürünün dayanıklılığı da arttırılmıştır. Birçok özelliği ile dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ürünümüz, dual motora sahiptir. Bu motor sayesinde hasta yatağımızın baş ve ayak kısmı, ihtiyacınıza göre 90 dereceye kadar rahatlıkla ayarlanabilir.

Ekonomik Ve Elektrikli Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

Hesaplı fiyatıyla da dikkat 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500, motor kumandası sayesinde kolaylıkla rahat edebilme kabiliyetine sahiptir. Bu kumanda sayesinde hastamız, yatağını istediği alçaklığa ve yüksekliğine rahatlıkla getirebilmektedir. 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 kodlu ürünün bir diğer özelliği ise başlık ve korkuluk kısımlarının demirden yapılarak kalitesinin oldukça üst seviyede bir dayanıklılık vaat etmesidir. Yatağın hemen yan tarafta bulunan korkuluk mandalı sayesinde korkuluğu da rahatlıkla hareket ettirmek mümkün. Serum kullanmak zorunda olan hastalarımız 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-1500 ile birlikte ücretsiz olarak vereceğimiz serum askılığı ile ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirler. Yataklarımızın yapımında kullanmış olduğumuz malzemeler oldukça kalitelidir. Yurt dışından özel olarak getirtilen bu ürünler sayesinde bütün yataklarımızda garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Yatakta yaşanacak en ufak soruna dahi müdahale etmeye çalışan firmamız, sizi ve hastanızı mağdur etmemek için elinden geleni yapmaktadır. İster toptan isterseniz de perakende olarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Satışını ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz bütün hasta yataklarımızın üretimini kendimiz yapmaktayız. Evlerde hastanelerde sıklıkla kullanılan bir model olması sebebiyle, felçli ya da yatalak hastalarınız için bu ürünü satın alabilirsiniz.


Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500
Ekonomik Hasta Karyolası EY-1500

 

 

Hasta Yatağı Fiyatları

Herkes İçin Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Günümüzde artık bir mecburiyet halini almış olan ve özellikle birbirinden farklı fonksiyonel yapılarda evlere giren hasta yatağı fiyatları kapsamında da rahat bir şekilde elde edilebilmektedir. Üstelik sadece satın alma değil aynı zamanda kiralama seçenekleri kapsamında da kullanımları gerçekleştirilen bu ürünler, hastaların tedavi süreçlerini daha hızlı bir şekle gelmesine fırsat vermektedir. O yüzden hasta yatağı kiralama fiyat kapsamında herkes kendi bütçesine bağlı olarak bu ürünleri değişik süreler için elde edebilmektedir. Özellikle de hastaneden yeni çıkmış ve belirli bir süre bakıma ihtiyacı olan kişiler için kiralama yöntemi çok büyük bir avantajı yanında getirmektedir.

İyileşme süreci sona erdikten sonra bu ekonomik hasta yatağı çeşitleri sayesinde kiralama sistemi ile yatak yeniden iade edilebilmektedir. Bu da tamamen fonksiyonel bir yapı kapsamında kullanımları gerçekleştirilen bu ürünlerin, evde rahatlıkla değerlendirilmesine ve hastaların iyileşme süreçlerinin daha yakın bir zamana çekilmesine olarak verilmektedir. Her bütçeye uygun şekilde değişik özellikleri altında bulunabilen bu ürünler hem satın alınabilir hem de kiralama işlemi yapılabilir.

Çok uygun fiyatlar kapsamına kiralama ve satın alma işlemleri

Özellikle motor sistemleri kapsamında hastaların gün içerisinde farklı ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir öneme sahip olan birbirine değişik hasta yatağı fiyatları bu özelliklerinin yanında bir hiç sayılabilir. Üstelik artık uzun süreli kullanım açısından elde edemeyecek olan kişiler bunu kiralama yöntemi kapsamında çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebilir.

Günlük veya haftalık ile birlikte aylık gibi daha birçok değişik süre kapsamında elde edilebilecek olan hasta yatağı kiralama fiyat açısından her bütçeye göre değişik fonksiyon yapıları altında bulunmaktadır. 1 ya da 2 ve 3 ile 4 motor sistemleri kapsamında hastanın durumuna göre tercih edilecek olan bu yatak çeşitleri, elektrikli bir sistem dahilinde ve uzaktan kumandası ile rahatlıkla kontrol etme özelliğine de yanında getirmektedir. Bu şekilde ekonomik hasta yatağı fiyatları altında kiralama ya da satın alma tercihi yapılarak, hastanın rahatlıkla iyileşme süreçlerini geçirmesine olanak verilmektedir. Bu yüzden günümüzde evler başta olmak üzere hastanelerde ve bakım evleri ile birlikte huzur evlerinde de rahatlıkla bu ürünler yoğun bir şekilde kullanılan kullanılmaktadır.

Farklı özellikleri ile büyük bir avantaj getiren uygun fiyatlı hasta yatakları

Çok uygun hasta yatağı fiyatları altında satışları ve kiralama işlemleri gerçekleştirilen bu ürünler, özellikle tam da hastaların ihtiyacı olan avantajları yanında getirmesi nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Bunlar içerisinde baş bölgesi ve ayak kısımlarındaki hareket yeteneği sayesinde, hastalar başta yemek ve ilaç saatlerini kaçırmadan bunları düzenli bir şekilde ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilmektedir.

Aynı zamanda bu hasta yatağı kiralama fiyat seçenekleri dahilinde elde edilebilecek olan bu ürünler ile günlük aktiviteler kapsamında televizyon seyretme ya da kitap okuma ve cep telefonuyla ilgilenme gibi durumlar da oturur pozisyona getirilerek, rahatlıkla hastaların gününü keyifli bir biçimde geçirmelerine olanak tanımaktadır. Diğer taraftan asansör sistemleri de bu ekonomik hasta yatağı çeşitlerinde bulunmaktadır. Yukarı aşağı hareket ettirilerek hem hastaların zemine basıp kolayca ayağa kalkmasına hem de onlara bakanların çok fazla eğilmeden işlerini gerçekleştirmelerine fırsat asansör sistemleri sayesinde verilmektedir.

Kolayca elde edilecek fiyatları dahilinde hasta yatakları

Tamamen profesyonel bir hizmet çatısı altında ve özel fabrikasyon imalatı ile doğrudan halka satış sistemleri eşliğinde üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı fiyatları Emek yatak firması kapsamında güven içerisinde elde edilebilir. Hem satış hem de kiralama seçeneklerini en yüksek fonksiyonel yapıları bulunan ve kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış yatakları eşliğinde, bu büyük firma tüm müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca satın almakla birlikte hasta yatağı kiralama fiyatları kapsamında da değişik süreler dahilinde herkes bütçesine uygun şekilde bu ürünleri Emek yatak firması güvencesi altında elde edebilir.

Diğer yandan tamamen kaliteli yan korkuluk özellikleri ve dört bir yanındaki serum askıları ile birlikte yemek masası gibi seçeneklerle yine yataklar üstünde hazır olarak bekliyor. Diğer taraftan bu ekonomik hasta yatağı çeşitleri yaşlılar ve felçli hastalar için de özel bir avantaj getirecek wc ile lavabonun yanı sıra, aynı zamanda çağrı demesi gibi olanakları da sağlamaktadır. Kişisel tercihlere bağlı kalarak ve hastanın durumuna göre kiralama ve satın alma işlemleri çok uygun fiyatlar altında yapılabilir.

Ekonomik Fiyatlarla Hasta Karyolası Satışları

Ekonomik Fiyatlarla Hasta Karyolası Satışları

Hasta Karyolası Tedavi Süreci İçin Son Derece Önemlidir

Tedavi süreçlerinin başarılı şekilde tamamlanması, hastalarının yaşam kalitelerinin yükselmesi noktasında çok önemli noktalardan biri hasta karyolası kullanılmasıdır. Bu durum, ameliyat sonrası ya da farklı tedaviler sırasında ve sonrasında iyileşme sürecinde olan hastalar için çok önemlidir. Bu durumdaki olan hastaların sıradan ev tipi yataklarda yatmaları sağlık açısından gerçekten risk taşır. Öte yandan, uzuvları hassas olan ileri yaşlardaki hastalar, sağlık durumları gereği devamlı ya da uzun süre aynı şekilde uzanmaları gereken hastalar, yatalak hastalar için hasta karyolası kullanılması çok önemlidir. Bu durum sağlık kurumları için son derece önemli olup, ülkemizde yapılan sağlık düzenlemeleri kapsamında, hastanelerde, kliniklerde ve kriterleri taşıyan sağlık kurumlarında hasta karyolası kullanılması zorunludur.

Hastaların sadece sağlık kurumlarında olması elbette söz konusu değildir. Birçok sağlık durumunda hastalar taburcu edildikten sonra, tedavi süreçlerine evde devam etmektedir. Bu durumda, hasta yakınlarının ekonomik hasta karyolası edinmeleri çok önemlidir. Hastalar için karyolaların kiralanması ya da satın alınması mümkündür. Sağlık durumu devamlılık arz eden hastalar için satın alınması daha uygundur. Ekonomik hasta karyolası modelleri, fiyat açısından uygun olmakla birlikte, yedek parça temini mümkün olan, kaliteli, modern detaylarla donanmış, kullanışlı modellerdir.

Hasta karyolası modellerinde hem hastaların, hem de hasta yakınlarının işlerini son derece kolaylaştıran elektrikli sisteme sahip modellerin, 2 motorlu, 3 ve 4 motorlu modelleri bulunmaktadır. Kendiliğinden birçok farklı pozisyona geçme özelliği bulunan bu karyolaların hastaların yaşamlarını son derece kolaylaştırdığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Ekonomik hasta karyolası modellerinde, hastaların uzuvlarını hareket ettirme kapasitesine göre farklı motor kapasiteli modeller seçilebilir.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Ekonomik hasta yatağı modelleri de hastalarının rahat etmesi, zorlanmadan yatakları üzerinde günlük hareketlerini yapabilmeleri için idealdir. Ortopedik hasta yatağı çeşitlerinden inceleme yapılarak, hastanın durumuna en uygun olanı seçilebilir. Havalı yataklar, hava ventilasyon sistemi ile çalışmaktadır. Bunlar yatak yaralarının oluşması noktasında son derece önleyici modellerdir. Sürekli yatan ve teni çok hassas kişiler için, örneğin yaşlılar için idealdir. Lazımlıklı hasta yatakları da özellikle yatalak hastaların kullanılması için son derece uygundur. Bu modellerin, yatalak hastaların rahat etmesi noktasında özel bir lazımlık kısımları bulunmaktadır ve buradan yatan hasta ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilir. Temizlenmesi de, kısımın çıkarılıp takılması noktasında, son derece kolaydır.

Ekonomik hasta yatağı modelleri, özel sistemle yapılmaktadır. Beden ne gömülür, ne de rahatsız olur. Bunlar ne çok sert, ne de yumuşak tam ideal dokuda modellerdir. Temizlenmesi, silinmesi son derece kolaydır. Anti bakteriyel özellikleri bulunur ve temel temizlik malzemeleri ile kolayca silinebilir.

Dört parçalı hasta yatakları da kullanışlı modellerdir. Ortopedik olarak dizayn edilmiştir. Lazer kesim, hem rahat, hem de sağlıklı hasta yatakları da tercih edilebilir. Ortopedik visco yataklar da hastaların rahat edeceği modellerdir.

Ekonomik hasta yatağı modellerinden alınarak, hasta karyolası üzerinde kullanmak, tedavi süreci için son derece önemlidir. Bu yataklar üzerinde hastaların bedenleri rahat eder. Karyolalar ise, korkulukları ile hastaların hem güvenli olarak yatmalarını, hem de günlük hareketlerini tutunarak yapmalarını sağlar. Birçok pozisyonda ayarlanabilir ve hastalar günlük şekilde yataklarında birçok hareket yapabilirler.

En Ucuz Hasta Yatağı

En Ucuz Hasta Yatağı

Ucuz Hasta Yatağı Bulmak Mümkün Mü?

Maddi durumu çok yüksek olmayan ve aynı zamanda bakması gereken yatalak hastası bulunan insanlar için günümüzde özellikle en ucuz hasta yatağı çeşitleri kapsamında farklı fonksiyonları bulunan seçenekler içerisinde kolayca bir tercih yapılabilmektedir. Üstelik bazı hastalar felçli bir durumda olmakta ya da hastalığın ilk dönemlerinde pek fazla hareket edememektedir. Bu tür durumlarda ise mutlaka hasta yatağı çeşitlerinin tamamen günlük bütün gerekli olan işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlaması konusunda tam donanımlı olması büyük bir önem taşımaktadır. Bu bağlamda ekonomik hasta yatağı çeşitleri arasından günümüzde artık çok uygun fiyatlar ile satın alma şansı elde edebilirken ayrıca hasta yatağı kiralama sistemi de kullanılabilmektedir. Evde veya hastanelerde, hatta huzur evi ile birlikte bakım evleri gibi farklı noktalara da yine güven içerisinde kullanım şansı bulunmaktadır.

Çok Uygun Fiyatlara Altında Hasta Yatağı Çeşitleri

Teknolojinin de desteği ile birlikte günümüzde tüm farklı problemleri olan hastalar için birçok değişik yatak modelleri bulunmaktadır. Özellikle bu konuda en ucuz hasta yatağı çeşitleri arasında farklı modeller kapsamında bir tercih yapılarak kiralanabilmekte ya da satın alınabilmektedir. Hastaneden yeni çıkmış kişiler ile birlikte yaşlılar ve felçli insanlar için yanında sağlanan birçok değişik fonksiyonlar kapsamında büyük bir rahatlık veren ekonomik hasta yatağı modelleri arasından bütçe dahilinde rahat bir seçim yapılabilir ve tedavi süreci en iyi şekilde gerçekleşir mi şansı bulunabilir. Tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirmiş olan birbirinden farklı yatak modelleri sayesinde hastalar bu evreyi sorunsuz bir şekilde geçirme şansı bulabilmektedir.

Güven İçerisinde Farklı Fonksiyonlar İle En Uygun Fiyatlı Hasta Yatak Çeşitleri

Özellikle değişik motor sayılar ile birlikte yaptığın hareket yeteneği sayesinde hastalar günlük olarak tüm işlerini rahatça yapma şansı elde edebilmektedir. Aynı zamanda ona bakanlar içinde yine büyük bir kolaylık sağlayan en ucuz hasta yatağı Emek Yatak’ta satılıyor ve değişik modeller arasından kolay bir seçim yapılabilir. Diğer yandan ise hastanın tedavi süreci ne kadar devam edeceğine bağlı olarak kiralama işlemi de ekonomik hasta yatağı seçenekleri içerisinden bir tercih yapılmak suretiyle kullanılabilir.