Emek Sağlık Hasta Yatakları

Emek Sağlık Hasta Yatakları Satış Ve Kiralama Hizmetleri

Sağlık sektörüne 1996 yılında adım atmış ve İstanbul’da kurulmuş imalatçı bir firmadır. Sağlık sektörüne girdiği ilk yıllardan itibaren, Emek Sağlık hastane ve tıbbi malzeme alanında güvenilir ve kaliteli ürünleriyle halka hizmet sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her geçen gün daha rahat daha konforlu ürünler üretmek hedefiyle çıkmış olduğu bu yolda ihtiyaçlarınız her daim karşılayarak emin adımlarla yürümeye devam etmektedir. İnsan sağlığı mevzu bahis olduğunda ihtiyaç duyulan her türlü malzemenin de sağlıklı, kaliteli ve güvenli medikal ürünler olması gerektiği hizmet anlayışına ve misyonuna sahip firmanın ürün yelpazesi oldukça geniştir.

Ürün yelpazesini oluştururken; ürünler birçok farklı özellik barındırması, her türlü hastanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılaması ve tıbbi amacına uygun olarak tasarlanması gibi unsurlara dikkat eden Emek Sağlık tüm metal ürünlerin paslanmaz çelik ve steril olması ve insan sağlığı açısından hiçbir şekilde olumsuzluk teşkil etmemesi koşullarına yönelik gerekli tüm testler yapılmaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyanın farklı noktalarında da ihtiyaç sahipleriyle buluşan firma, talepleri doğrultusunda ürünlerini geliştirip, değiştirip üretmektedir.

Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları

Bu yataklar, yatalak hastaların huzur ve rahatı için, sürekli yatış pozisyonunda olmalarının etkisiyle vücutta sağlıklı bir şekilde kan dolaşımını sağlanması açısından büyük öneme sahiptir. Hastanın ihtiyacını gereğince karşılayabilmek ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla seçilecek yatağın kalitesi ve güvenilirliğinden emin olmalısınız.

Ayrıca Emek Sağlık firmasından temin edeceğiniz yatağın size maliyeti de imalatçı olmasından dolayı sizi aracı firmaların fiyat farkından kurtardığından ekonomik olacaktır. Ürün satışları sadece hastaneler için değil, ihtiyaç duyan tüm herkes içindir. Toptan ya da perakende satışlar mevcuttur. Ayrıca firmanın sağlamış olduğu büyük bir kolaylık da kiralama işlemidir. Evinizde oluşan acil bir ihtiyaç halinde gereken yatağı sıfır olarak satın almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz ikinci el, dilerseniz kiralık olarak da ihtiyacınızı temin etme şansınız bulunmaktadır.

Hastaların durumlarına göre tercih edebileceğiniz havalılardan ortopedik olanlara, boru tipi havalı yataklardan parçalı olanlara, elektrikli olanlarından motorlu olanlara kadar birçok çeşit hasta yatakları ve hasta karyolası bulabilirsiniz. Ayrıca asansörlü, korkuluklu, kumandalı, ahşap ve farklı motor türlerine sahip olmak üzere birçok farklı yatak türleri de vardır. Her yaştaki, kilo ve boydaki hastanın vücut ölçülerine uygun hasta yatakları temin edebilirsiniz.

Emek Sağlık Hasta Yatakları İletişim

Hasta karyolası ürün çeşitleri için internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde inceleme yapabilir ve ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün kataloğunda her ürünün bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü doktorunuzun da tavsiyesi dahilinde belirleyerek, bu ürün kodunu kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerindeki telefonlardan ilgili firmaya ulaşabilir, internet sitesinde yer alan çevrim içi destek hattını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz gibi, site üzerinden bayi bilgilerimizi öğrenerek direkt bayiden de ürününüzü temin edebilirsiniz.

Bunların haricinde paslanmaz çelikten başka bir tıbbi ürüne de ihtiyaç duyarsanız farklı ürünler de firmanın imalatı bünyesindedir. Eğer hasta yatakları, hasta karyolası ve diğer sağlık ürünleri ihtiyaçlarınız için 7/24 açık olarak hizmet veren iletişim adreslerinin her birinden imalatçı firmaya ulaşabilir, ihtiyacınızı gidermenin rahatlığı içerisinde hastanıza faydalı olabilirsiniz.

Emek Sağlık Hasta Karyolası

Emek Sağlık Hasta Karyolası

Firmamız öncülüğünde yıllara dayanan bir deneyim ve tecrübeli personeli ile üretimini sağladığı hasta yatakları, en iyi kaliteyi en uygun fiyat fırsatına dönüştüren bir firma özelliğinde olmayı başarmıştır. Hasta yatakları konusunda araştırma geliştirme departmanı ile koordine olarak çalışan firma, yurt dışı ve yurt içi satışlarda da kendini ispatlamıştır. Piyasa koşullarında imalatçı firma olarak hasta yakını ve hastalar için bir çok çeşit üretmektedir.

İmalatçı firma özelliği konusunda da stoklarını her zaman bulunduran ve ihtiyacı karşılayacak şekilde satışlarını devam ettirmektedir. Firmanın vizyonu bir çok temsilcilik ve bayi ile hem ülke genelinde hem de yurt dışı satışlarında en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla eş değerde olmayı amaç edinmiştir. Bu sayede firma, piyasada ki kendi kulvarında bir çok firma ile karşılaştırıldığında en uygun fiyata ve istenilen hasta yatağını bulma özelliğini kaybetmemiştir.

Hasta Karyolası İmalatı

Emek Hasta Karyolası firması olarak yıllarca üretimini yaptığı hasta yataklarının ve bunların çeşitlerinin hasta yakınlarına hem maddi anlamda bir yük olmasından ziyade hastalara bu konuda destek vermeyi de amaç edinmiştir. Neden Emek Hasta Karyolası der isek; firmamız satış sirkülasyonunu baz alarak ulaşabileceği hastaya en konforlu ve yaşam kalitesini yükseltmek için en kaliteli ürün üretmeyi misyon edinmiştir.

Özel üretim

Firma; havalı hasta yatağı, motorlu hasta yatağı ve özel üretim bir çok hasta yatağını kendi bünyesinde tecrübeli personeliyle imalatını sağlayarak yatağa bağımlı hastalara özel olarak ürettiği piyasadakilerden daha uygun ve daha estetik ürünler üretmektedir. Bunun sonucunda genç hasta, yaşlı hasta ve özellikler çocuk hastalar için sağlık problemlerinden ziyade olabilecek başka sağlık sorunlarına yol açmaması için ilk önceliği hasta yatağının ölçü rahatlık ve hijyenik açıdan üretimini yapmaktır.

Kaliteli tasarım

Firma hasta yataklarını kendisi üretip dağıtımını da kendisi yapmaktadır. Bu nedenle de olabilecek artı maliyetleri de ortadan kaldırmaktadır. Hasta veya hasta yakını satın almak istediği bu hasta yataklarını, direk imalatçıdan aldığı zaman oluşabilecek hasar veya kullanım sorunlarını da daha hızlı bir şekilde çözmesine de yardımcı olmayı sağlamaktadır. Emek Hasta Karyolası firması direk tüketiciye ulaştığı için hem en uygun fiyata hem de kaliteli ürün satışını gerçekleştirmiş olmaktadır. Hasta yatağı imalatı konusunda en üst sıralarda görebileceğimiz Emek Hasta Karyolası firması, hem pratik hem kolay taşınabilen, hem kaliteli malzemeden üretilen, hem hastaya göre de özel üretim yapabilen hasta yataklarını ve de aynı zamanda  saymakla bitiremeyeceğimiz özelikte bir firma olmayı hak etmiştir.

Motorlu Hasta Yatağı Üretimi

Motorlu Hasta Yatağı

Emek Sağlık firması sektörde 20 seneden fazla varlığını sürdürmektedir. Konusu ve üretim yaptığı sağlık medikal ürünlerin hem imalatını hem de satışını yapmaktadır. Ürün çeşitliliği konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firma, sağlık sektörünün alışılagelmişin dışında bir imalatçı olduğunu her zaman göstermiştir. Yenilikçi ve farklı dizayn ve modellerde üretimini yaptığı motorlu hasta yataklarından bahsedeceğiz. Bu yataklar elbette yatılı tedavi gören hastalar veya uzun süre hasta yatağı kullanmak zorunda olan hastalar veya da engelliler için özel olarak tasarımı yapılan ve medikal malzemeden oluşan yataklardır.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki;

hasta yatağını kullanacak olan hastanın rahatlığı, tedavi aşaması,mevcut hastalığının seyrine göre hareket kabiliyetini kısıtlamayan ürünler olmalıdır. Ergonomik bir yapı ve çeşitlilikle kaliteli malzemeden imal edilen bu hasta yatakları Emek Sağlık tarafından imal edilerek hastaların hizmetine sunmuştur. Hasta yakınları bu hasta yataklarını seçerken de hastanın mevcut rahatsızlığı dikkate alarak vücut yapısı vb.. özelliklerine göre seçim yapmalıdır.

Motorlu Hasta Yatağı Üretimi

Emek Sağlık firması yıllarca seri üretiminde ilk öncelikle tek elden alıcıya yani hastaya ulaştığı için fiyat konusunda da hasta yakını ve hastaları son derece memnun etmektedir. Motorlu hasta yatakları tek çeşit değil bir çok çeşitten meydana gelmektedir. Bu hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu çeşidiyle üretimi yapılmakta ve hastalara sunulmaktadır.

Motorlu hasta yatakları özel dizayn edilerek küçük bir kumanda sayesinde elektrikle çalışan hasta yatağıdır. Baş, boyun bölgesi, bel çevresi, ayaklar ve vücudun bir çok eklem bölgesini hareket ettirerek hastanın daha konforlu yaşamını sürdürmesini sağlayan motorlu hasta yatakları üretilmektedir. Ayrıca, bu motorlu hasta yatakları farklı pozisyonda hastayı rahatlatacak şekilde yemek yemesini, uyumasını hatta kitap okumasını sağlayacak sessiz çalışan mekanik bir sistemle imal edilmiştir. Çünkü hasta ne kadar rahat ederse tedavisi ve yaşam kalitesi o kadar konforlu olacaktır.

Sürekli üzerine koyuyoruz!

Emek Sağlık bu yüzden ilk elden imalatçı olarak geniş çaplı bir Ar-ge (araştırma-geliştirme) departmanı oluşturmuştur. Sürekli kendini daha fazla geliştirerek özellikle yaşlı ve çocuk hastalara yönelik motorlu hasta yatakları konusunda kendini son derece geliştiren bir firma olmayı başarmıştır. Firmanın öncelikli misyonu, bir ticari firma olmanın dışında hasta ve hasta sağlığı hatta hasta yakının tedavi ve yaşamını idame ettirebilmesi konusunda son derece pratik ve kullanımı temizliği kolay motorlu hasta yatakları imalatını yapmayı hedeflemiştir.

Bizler hastalarımızın, yani sevdiklerimizin her zaman yanımızda olmasını istediğimizden tabii ki onların tedavileri boyunca yanımızda sağlıklı bir şekilde yaşam sürmelerini isteriz. Bu sayede medikal ürünleri satın alırken de dikkat ederek hem uygun fiyat ve kalitede ürünler almaya gayret gösteririz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve eğitimli personeli ile de Emek Sağlık firması güvencesinde hastalarımıza motorlu hasta yatağı alarak  onlara büyük oranda destek sağlamış olmaktayız.