En Ucuz Hasta Yatağı

En Ucuz Hasta Yatağı Fiyatları Firmamızda

Uzun yıllar hasta yatağı konusunda hizmet veren firmamız, satılık ve kiralık hasta yataklarının seçimini, modelini ve konforunu belirlerken doktorların tavsiyelerini ve hastaların beklentilerini dikkate almaktadır. Her hastalığın veya ameliyatın tedavi süreci farklıdır. Bu nedenle hastaların belirli bir süre yatakta tedavilerine devam etmeleri gerekir. Bu tedavi sürecinde ise hastanın rahat ve konforlu bir süreç geçirmesi karyola ve yatağın özelliğine bağlıdır.

En Ucuz Hasta Yatağı
En Ucuz Hasta Yatağı

Eğer bir yatağa ihtiyacınız var ise online sitemizden doğrudan sipariş verebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezimiz aktif olarak çalışmakta ve taleplerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Çünkü hasta yatağı için randevu verilmez, ertesi güne bırakılmaz; biliriz ki hastanın ve hasta yakınlarının aciliyeti vardır ve sektördeki güvenimiz sayesinde bu talepleri aynı gün içinde yerine getirmekteyiz. Piyasaya göre en ucuz hasta yatağı fiyatlarımızla Türkiye’nin her iline, ilçesine, köyüne kadar yatak teslimatımız bulunmaktadır. Yataklarınızı dilerseniz hastaneye, dilerseniz evinize personelimiz tarafından getirilerek kurulmaktadır.

Hastaların Yaşam Kalitesini Artırır

Sürekli yatmak zorunda kalan yatalak hastalar ile belirli süre yatmak zorunda kalması gereken hastaların yaşam kalitelerinin artırılması birinci önceliğimizdir. Karyola ve yatak imalatımız da hasta yatağından beklenen tüm özellikleri ve beklentileri karşılamaya yönelik çalışmaktayız. Hastaların ve hasta yakınlarının rahat etmesi için elektrikli özelliklere sahip yataklar yapmaktayız. Sadece Türkiye genelinde değil, yurt dışına da ihtiyacımız bulunmaktadır. Hastalarınızın konforlu ve rahat bir tedavi süreci geçirebilmeleri için evinize kadar, gerektiğinden hastaneye kadar yatakları getirerek kurmaktayız.

Hızlı Kiralama Hizmetimiz

Hastanız doktor tavsiyesiyle belirli bir süre yatmak zorunda kaldığında bir yatak satın almak pahalı veya gereksiz görülebilir. Bu gibi durumlar için de kiralama hizmeti sunuyoruz. Kiralamak istediğiniz gün veya zaman önemli değildir. Kısa veya uzun vadede en ucuz hasta yatağı siparişi vererek kapınıza kadar ürünlerimizi getirmekteyiz. Bu sayede yatak kiralamak ve firmamızın indirimli ürünlerine sahip olmak ekonomik ve hızlı çözüm üretmektedir.

Havalı Yataklar

Hastaların ister istemez uzun süreye yatağa bağlı kalmalarından kaynaklanan ve bası yarası denilen yaralanmaları söz konusu olmaktadır. Havalı yataklar sayesinde vücudun sürekli hava alması ve hastanın pozisyon değiştirebilmesine olanak sağlayan en ucuz hasta yatağı karyolaları sayesinde bu yaraların oluşumunun önüne geçilmektedir. Yataklarımızda baklava ve boru tipi olarak tabir edilen özel hava kanalları bulunmaktadır. Bu kanallar sayesinde hastalar gün boyu rahat ve konforlu bir zaman geçirirler. Ayrıca hasta bakıcıları da hastalarının durumundan endişe etmezler.

2 ve 3 Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Tipik olarak 2 motorlu olan modeller işlevleri açısından kullanışlı ve fiyat olarak da ekonomik modellerdir. Motorlu yataklar hastaların gereksinim duyduğu ihtiyaçlarının analiz edilerek ve müşteri geri dönüşlerinin değerlendirilmesiyle geliştirilmiştir. 2 motorlu tüm yataklar için tek fiyat uygulaması yapılmaktadır. 3 motorlu yataklarda da sistem hasta konforuna yönelik olarak çalışmaktadır. Manuel olarak gün içinde birçok işlevin yapılması hastalara ve hasta yakınlarına güçlük yaşanmakta ve yorucu olmaktadır. Yataklarımızın baş, yaka ve omuz bölgelerinin kaldırılarak hastaya farklı pozisyonlar sağlaması sayesinde tedavi sürecine en iyi katkı sağlanmış olmaktadır. Gerektiğinde motorlu yataklarımız yukarı ve aşağı hareket edecek şekilde kullanılabilmektedir.

Yataklarımızın satın alınması veya kiralanması ile iletişimimizi müşterilerimizle kesmiyoruz. Günün her saati karyolalar, yataklar veya motorlarla ilgili sorunlarınız, şikayetleriniz ve talepleriniz değerlendirilerek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Gerektiğinde bakım onarım hizmetlerimizle kesintisiz tedavi sürecini devam ettirmekteyiz. Bütün konularda müşteri destek hattınızı arayarak destek alabilir, yardım talep edebilirsiniz.

En Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

En Uygun Hasta Yatağı Fiyatı Nerelerde Bulunur

Hasta Yatağının Kısa ya da Uzun Süreli Temini

Hastalık vücudun fonksiyonlarını olması gerektiği gibi kullanamama durumudur. Hastalıkların her insanın vücuduna farklı etkiler yarattığını ve insan bünyelerinin aynı hastalıklara bile farklı reaksiyonlar gösterdiğini biliyoruz. Kimi hastalıkların mutlaka yatarak tedavi edilmesi gerekirken bazı hastalıklarda hastalar çok isteseler bile ayağa kalkamayabilirler. Bu durum kimi zaman geçicidir. Belli bir süre sonunda yatağa bağımlı olmaktan kurtulan kişi eski hayatına geri dönebilir. Bazı hastalıklar ise vücutta kalıcı hasarlara neden olarak yatağa bağımlı hale getirebilir insanları. Bu durumun tek sorumlusu hastalıklar değildir.

Kazalarda da insanların kolları, kaburgaları, ayakları kırılabilir ya da daha kötüsü kopabilir. Protez seçeneklerinin uygun olmadığı durumlarda da yine yatağa bağımlı olarak hayatlarını idame ettirmesi gereken kişiler olabilir. Bu durum sebebi ile hasta yatakları konusunda evde ya da hastanelerde çok hassas davranılır. Bu durum geçici ise kiralama yolu ile hasta yatağı fiyatı kontrol edilerek maliyet anlamında uygun ancak konfor anlamında da donanımlı ürünler tercih edilir.

En Ucuz Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları kimi zaman kısa sürecek hastalıklar ya da alçıda olan ayaklar için ya da ameliyat sonrası iyileşme süreci için pahalı gelebilir. Çünkü hastanın bir müddet sonrasında bu yatağa ihtiyacı kalmayacaktır. Bu sebeple kiralık hasta yatağı fiyatları incelenerek daha akılcı bir az maliyet ile uygun bir çözüme ulaşılmış olur. Hastalıklar gibi hastaların ya da hasta yakınlarının da yataklardan beklentileri farklı olabilir. En ucuz hasta yatağı, en konforlu hasta yatağı gibi farklı kriterler arasından tercihler yapılabilir.

Fiyat Olarak Hastaları Anlayamayacak, Yüksek Fiyat Talep Eden Firmalardan Ne Farkı Var?

Hasta yatakları İstanbul içerisine kurulum ve onarım hizmeti de sunulması süreci ile birlikte hizmet veren bir firma ile daha da anlamlı hale gelmektedir. Hastaların neye ihtiyacını bilen ve ona göre üretim yapan firmanın yatak donanımları olması gereken ölçülerde ve özelliklerde olduğu için tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır.

En ucuz hasta yatağı temini ile de hatırı sayılır bir yere sahip olan firmanın hastalık sürecinde hastaların hayatlarını kolaylaştıracak şekilde yakında ve ulaşılabilir olması hem hastalar için hem de hasta yakınları için oldukça anlamlıdır. Hastalıkların sürecinde manevi anlamda çok yıpranan hasta ve ailesi maddi olarak da oldukça zor zamanlar geçirmektedir. Elbette durumu oldukça iyi olan kişiler bu durumda konforu tercih edecek ve maliyeti düşünmeyecektir ancak Emek Yatak bu aşamada kesişen bir konumda yer alır.

Konfor isteyenlerin de hasta yatağı fiyatları konusunda tereddüt yaşayanların da en uygun çözümü olmayı başarmaktadır. Hasta yatağı fiyatı konusunda birçok firma ile karşılaştırıldığında oldukça uygun bir noktada yer alan bu firma kiralama ya da satın almada da aynı mantık ile sıkça tercih edilir.

Firma Hem Bu Kadar Uygun Satış Yapıp Hem de Bu Kadar Kaliteli Ürünü Nasıl Üretebiliyor?

Üretici Firmadan Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Emek Yatak firmasının bir hasta yatakları üreticisi olduğu unutulmamalıdır. Firma en ucuz hasta yatağı için bile çok fazla titiz davranarak sürecin tüm aşamalarında oluşabilecek ihtiyaç durumlarına göre üretim yapar. Hasta yatağı fiyatları konusunda bu kadar uygun olma nedeni ise pazarlama sürecinde farklı bir firmanın araya girerek ürün maliyet fiyatının üzerine fazladan bir yük bindirmemesi esasına dayanır. Tüm ürünler için üreticiden birebir alınan hizmet ya da ürünler daha uygundur.

Üreten taraf makul bir kâr karşılığında maliyeti de fiyata dahil ederek satış yapar. Hasta yatağı fiyatı bu sebeple olması gerekenden çok uygundur. Hem konforu düşünenler hem de fiyatı düşünenler bu noktada birleşirler. Eğer bakım faaliyetleri huzur evi ya da ev gibi bir ortamda devam edecek ise hastane konforuna yakalamak önemlidir.

Yatak yaraları, kan dolaşımının dengelenmesi için gereken motor güçleri, serum askıları, dönen tekerlekler ile yatağın çekilebilmesi, taşınma esnasında hastayı yatakta tutacak, diğer zamanlarda da hem hastanın düşmemesini sağlayacak yan korkuluklar, delikli yatak yüzeyi, havalı yatak gibi birçok özel ayrıntı firma sayesinde kolayca bulunabilecek ayrıntılar arasında yer alan detaylardır. Bu küçük gibi görünen detaylar uzayan hastalık süreçlerinde hem hastalara bakan kişi ya da kişiler için hem de hastalar için büyük bir kolaylık sağlayacak detaylardır.

En Ucuz Hasta Yatağı

En Ucuz Hasta Yatağı

Ucuz Hasta Yatağı Bulmak Mümkün Mü?

Maddi durumu çok yüksek olmayan ve aynı zamanda bakması gereken yatalak hastası bulunan insanlar için günümüzde özellikle en ucuz hasta yatağı çeşitleri kapsamında farklı fonksiyonları bulunan seçenekler içerisinde kolayca bir tercih yapılabilmektedir. Üstelik bazı hastalar felçli bir durumda olmakta ya da hastalığın ilk dönemlerinde pek fazla hareket edememektedir. Bu tür durumlarda ise mutlaka hasta yatağı çeşitlerinin tamamen günlük bütün gerekli olan işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlaması konusunda tam donanımlı olması büyük bir önem taşımaktadır. Bu bağlamda ekonomik hasta yatağı çeşitleri arasından günümüzde artık çok uygun fiyatlar ile satın alma şansı elde edebilirken ayrıca hasta yatağı kiralama sistemi de kullanılabilmektedir. Evde veya hastanelerde, hatta huzur evi ile birlikte bakım evleri gibi farklı noktalara da yine güven içerisinde kullanım şansı bulunmaktadır.

Çok Uygun Fiyatlara Altında Hasta Yatağı Çeşitleri

Teknolojinin de desteği ile birlikte günümüzde tüm farklı problemleri olan hastalar için birçok değişik yatak modelleri bulunmaktadır. Özellikle bu konuda en ucuz hasta yatağı çeşitleri arasında farklı modeller kapsamında bir tercih yapılarak kiralanabilmekte ya da satın alınabilmektedir. Hastaneden yeni çıkmış kişiler ile birlikte yaşlılar ve felçli insanlar için yanında sağlanan birçok değişik fonksiyonlar kapsamında büyük bir rahatlık veren ekonomik hasta yatağı modelleri arasından bütçe dahilinde rahat bir seçim yapılabilir ve tedavi süreci en iyi şekilde gerçekleşir mi şansı bulunabilir. Tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirmiş olan birbirinden farklı yatak modelleri sayesinde hastalar bu evreyi sorunsuz bir şekilde geçirme şansı bulabilmektedir.

Güven İçerisinde Farklı Fonksiyonlar İle En Uygun Fiyatlı Hasta Yatak Çeşitleri

Özellikle değişik motor sayılar ile birlikte yaptığın hareket yeteneği sayesinde hastalar günlük olarak tüm işlerini rahatça yapma şansı elde edebilmektedir. Aynı zamanda ona bakanlar içinde yine büyük bir kolaylık sağlayan en ucuz hasta yatağı Emek Yatak’ta satılıyor ve değişik modeller arasından kolay bir seçim yapılabilir. Diğer yandan ise hastanın tedavi süreci ne kadar devam edeceğine bağlı olarak kiralama işlemi de ekonomik hasta yatağı seçenekleri içerisinden bir tercih yapılmak suretiyle kullanılabilir.