Felçli Hasta Yatağı Standartları

Felçli Hasta Yatağı Standartları

Tedavi süreçleri oldukça zorlu ve uzun olabilmektedir. Bu süreçlerin biraz da olsa daha rahat ve iyi geçmesi için özel yatak modelleri bulunmaktadır. Firmamız tarafından da bu yatak modelleri kullanıma sunulmaktadır. Hasta yataklarının birtakım standartları bulunmaktadır. Firmamız da bu standartlara uygun olarak çok kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Sunduğumuz bütün yatak modelleri, belirli standartların altına inilmeyerek hazırlanmıştır. Malzeme kalitesi, yapı ve kullanım şekli olarak tamamen standartları göz önünde bulundurarak üretim yapmaktayız ve hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından üretimi yapılan bütün hasta yatağı modelleri, sağlam malzemelerden yapılır.  Bu sayede de yataklarımız çok kaliteli olmaktadır. Tasarımlar da tedaviyi destekleyici bir şekilde olmaktadır. Serum koyma bölümü, kumandalı kontrol, rahat yatak karyolası ve benzeri şeyler ile tamamen standartlara uyum sağlarız ve bu standartların üzerine çıkarız.

Felçli Hastalar İçin Özel Olarak Tasarlanmış Yatak Modelleri

Felçli hastalar, tedavi süreçleri boyunca özel yataklara ihtiyaç duyabilmektedir. Firmamız tarafından da bu özel yataklar hem üretilir hem de kullanıma sunulur. Kullanıma sunmuş olduğumuz özel yatak modelleri, çok kullanışlı ürünlerdir. Belirli standartlara göre üretilen modellerimiz, tamamen sağlıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Felçli hastalar için sunduğumuz hasta yatakları motorlar sayesinde uzanma ve oturma gibi hareketlerin yapılabilmesini sağlar. Bu sayede hastanın tedavi sürecinde pozisyonları ayarlanabilir. Aynı zamanda aşağı ve yukarı hareket edebilme özelliği de çok kullanışlıdır. Bu özellikleri felçli hastalar için çok kullanışlı olmaktadır. Tedavi sürecinin daha verimli ve iyi geçmesi için yatak modellerimiz tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra sadece satın alma ile değil, kiralama yolu ile de kullanım imkânı vermekteyiz. Bu sayede hizmetlerimizi oldukça geniş bir kitleye sunmaktayız.

Felçli Hastalara Sağlığa Zararsız Hasta Yatakları

Felçli hastalar için tasarlanan yatak modelleri, tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. Bazı pozisyonları yapabilme imkânı veren yatak modelleri, malzeme türü ve kalite standartları ile de dikkat çekmektedir. Üretimde kullandığımız malzemeler kanserojen maddeler içermez. Bununla birlikte boyama işlemi için kullandığımız boyalarda da herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır. Bu sayede yatak modellerimiz sağlığa zararsız olmaktadır. Firmamız tarafından felçli hastalar için kullanıma sunulan yatakların bir diğer özelliği ise anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel olan yataklar, tedavi süreci boyunca çok kullanışlı olmaktadır. Üretimde kullanmış olduğumuz bu malzemeler hem kalitesi hem de sağlığa zararsız olması ile çok fazla yararlı olmaktadır. Firmamız tarafından verilen bu hizmet tamamen standartlara uygundur. Üretim yaparken sağlık standartlarına büyük önem vermekteyiz. Aynı zamanda kaliteli malzeme kullanımı da çok önemlidir. Kaliteli malzemeler hem kullanım ömrünü artırır hem de daha kullanışlı ürünler ortaya koyulmasında etkili olur. Bu sayede birçok hasta için özel yataklar sunmaktayız.

Yüksek Kalite Standartlarına Sahip Hasta Yatakları

Hastaların tedavisi için tasarlanmış olan ve kullanıma sunulan yatak modellerimiz, kalite bakımından oldukça iyidir. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu ürünler hem etkili bir şekilde kullanılabilir hem de uzun kullanım ömrüne sahiptir. Üretim yaparken standartların üstünde kaliteye sahip olan yatak modelleri hazırlamaktayız. Bu sayede de çok fazla kişi tarafından tercih edilmekteyiz. Felçli hastalar için sunmuş olduğumuz yatak modelleri hem satın alma hem de kiralama yolu ile kullanılabilmektedir. Böylece geniş bir kitle için hasta yataklarımızı sunmaktayız. Tedavi süresi belli olan hastalar için kiralama hizmetimiz çok faydalı olmaktadır. Yüksek kalite standartlarına sahip olan yataklarımız çok kullanışlı ürünlerdir.

Felçli Hastalar İçin Kullanışlı Karyola

Firmamız tarafından felçli hastalar için üretilen yatak modelleri, fiyatları ile dikkat çeker. Çünkü oldukça iyi fiyatları olan yatak modelleri, her bütçeye uygun olabilmektedir. Firmamız tamamen müşterileri düşünerek fiyat belirlemektedir. Çeşitli hasta karyolası modellerimiz hem rahat bir yapıya sahip olması hem de rahatlığı ve sağlıklı yapısı ile çok kalitelidir. Firmamız bütün hasta yataklarını sağlık ve kalite standartlarının üstünde olacak şekilde tasarlar.  Aynı zamanda fiyat standartlarına göre de uygun bir düzey belirlemekteyiz. Bu sayede en iyi hasta yataklarını sunmaktayız. Çeşitli modellerimiz gerek kullanışlı özellikleri gerekse sağlam malzeme kalitesi ile felçli hastaların tedavisinde çok etkili olan ürünlerdir. Firmamız bu ürünlerin imalatını, bakımını, satışını ve kiralamasını profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Felçli Hasta Yatağı

Hasta Yatağının Felçli Hastalara Sağladığı Kolaylıklar

Devamlı olarak yatar pozisyonda kalmak durumunda olduklarından felci hastalar için tedavi ve bakım süreci fazlasıyla zorlu olabiliyor. Felçli hastanın bakım süreci hem kendisi için hem de kendisine bakan kişi açısından fazlasıyla zorlu bir süreçtir. Tedavi esnasında ki her detay ayrı bir önem taşımaktadır. Günümüzde evde felçli hasta tedavisi ve bakımı sürecinde oldukça yaygın şekilde hasta yatağı tercih edilmeye başlamıştır. Modern hasta yatağı teknolojileri çok önemli avantajlar sağlıyor. Özellikle de felçli hastaların bakım ve tedavi sürecinin hem kendileri açısından hem de bakan kişi açısından çok daha rahat ve çok daha kolay olmasını bu yataklar sağlıyor. Çözüm sağlayan özelliklere sahip olan bu yataklarda farklı model seçenekleri bulunuyor.

Hastaların yaşadıkları felç sorununa ilişkin olarak en uygun kriter ve özelliklere sahip olan hasta yatağı modelleri sayesinde bu süreçte önemli kolaylıklardan yararlanılabiliyor. Hasta yataklarının felci hastalar ve bakıcıları açısından sağlamakta olduğu en önemli avantajların başında hareket kabiliyetine sahip olması geliyor. Özellikle de hareket etmekte güçlük çeken ya da hareket edemeyen felçli hastaların çok daha rahat bir şekilde hareket ettirilmesine yardımcı oluyor. Üzerinde bulunan fonksiyonel özellikleri sayesinde baş ve ayak ucu bölgelerinde hareket sağlanabildiği gibi hasta yatağının ayaklı olması ile kendisinin de genel bir hareket kabiliyetine sahiptir. Bu şekilde felci hastanın bakım işlemlerinde çok daha rahat bir şekilde hareket edebilme şansına sahip olunabiliyor.

Vücutta Yara Oluşumunu Önler

Hastaların gün içerisinde rahat şekilde hareket ettirilebilmesi sayesinde vücudun sürekli aynı pozisyonda kalmaması gerekir. Buna bağlı olarak altta kalan kısımlarda cilt yaralarının meydana gelmesi olasılığı oluşmaktadır. Hasta yatakları aynı zamanda da kaliteli ve modern yapıları sayesinde hava alır yapıda üretilmiştir. Yani kaliteli hasta yataklarında kullanılan özel kumaş ve yatak tasarımı, hastanın sürekli olarak gerçekleştirdiği yatış pozisyonu boyunca sürekli olarak hava alır. Bu şekilde vücudun nefes almasına yardımcı olarak, terlemenin meydana gelmesini önler. Terlemenin önlenmesi sayesinde de hastanın vücudunda meydana gelebilecek cilt yaralarının oluşumunun en önemli etkeni ortadan kaldırılmış olur. Bu şekilde de hastanın çok daha rahat ve çok daha güvenli bir şekilde yatış gerçekleştirebilmesi sağlanmış olur.

İyileşme Sürecini Hızlandırır

Felçli hastaların rahat şekilde hareket edebildiği ve aynı zamanda da çok daha her zaman en yüksek konfor standartlarında yatış gerçekleştirebildiği hasta yatağı ile hastanın iyileşme sürecine de katkı sağlanabiliyor. Özellikle de hastaların bakım işlemlerinin çok daha etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi ile birlikte rahatlıkları sağlandığından tedavilerine de önemli bir destek sağlanmış olur. Hem bakım hem de tedavi müdahalelerinin çok daha etkin bir şekilde yapılabilmesi sayesinde felçli hastaların iyileşme süreçleri hızlandırılabilir. Aynı şekilde felçli hastaların sürekli yatağa bağımlı olmaları durumunda da yaşam standartlarının en yüksek seviyeye çıkartılabilmesi de sağlanabilmektedir.

Felçli Yatağı

Felçli Yatağı

Felçli Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Günümüz teknolojisi ile birlikte birçok farklı fonksiyonu yanında getiren felçli yatağı sayesinde artık refakatçiye bile gerek olmadan rahat bir şekilde bakım ihtiyacı gerçekleştirilebilmektedir. Başlı başına bir hastane olarak ön plana çıkan ve hiçbir şekilde ayağa kalkmaya gerek olmadan tüm bakımlar rahat bir şekilde yapma fırsatı felçli hasta yatağı sayesinde yapılabilmektedir. Bez ihtiyacına gerek olmadan rahat bir şekilde felçli yatağı ile tuvalet ihtiyacı rahatça giderilebilecek şekilde özel olarak tasarım yapılmıştır. Aynı zamanda el ve yüz yıkamak için de yine musluk ile ayna takımı eksiksiz bir şekilde yatağın kenarına yerleştirilmiş ve bu sayede felçli hasta yatağı ile hasta hafif ayaklanarak ellerini rahatça yıkama şansı bulabilmektedir.

Büyük Bir Rahatlık Sağlayan Felçli Hasta Yatağı Çeşitleri

Hem hastalar için hem de ona bakanlar adına büyük bir rahatlık getiren felçli yatağı seçenekleri tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı uzun yıllar kullanılabilirken sağlam iskeletiyle tüm farklı ağırlıkları da kolayca taşıyabilmektedir. Üstelik ister evde ya da hastanede veya bakım evi ile birlikte huzur evlerinde de rahatça konulabilen bu felçli hasta yatağı çeşitleri aracılığıyla herhangi bir kokunun da ortaya çıkmasına önlem alınmış durumdadır. Diğer yandan anti bakteriyel özelliğe sahiplerdir ve ayrıca motor güçleri sayesinde farklı noktalardan hareket ederek hastanın rahatça ilaç içmesine ver yemek yemesine de yine olanak tanımaktadır.

Felçli Hastalara Büyük Bir Destek İmkanı

Vücudun farklı noktalarından felçli bir hale gelmiş olan ve hatta büyük bir kısmını da yine kaybetmiş olan hastalar için hayata yeniden dönüş anlamı taşıyan ve çok fonksiyonlu olan felçli yatağı özellikle de acil yardım butonu sayesinde hastanın anlık durumlarda hemen yardım istemesine olanak tanımaktadır. Yine klozet, sifon, kumandalı yatak, lavabo ve gece lambası ile birlikte çağrı butonu gibi daha birçok değişik özellik sayesinde felçli hasta yatağı çeşitleri hem hastalar için aynı zamanda da onlara bakan kişilerin de büyük bir avantaj sağlayan ve kolaylık veren bu yatak modelleri çok uygun fiyatlar altında satın alınabilir.