Full Abs Hasta Yatağı EY-2500

2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500’de Full ABS sisteminin yanı sıra yatağın üst kısmında bulunan hava delikleri ile terlemenin önüne geçiliyor. İki motorlu hasta yataklarımızın arasında en kaliteli hasta yatağı olarak gösterilen 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500’de yan korkuluklar ve başlık kısmının tasarımında plastik malzeme kullanılmıştır. Başlık ve yan korkulukları kalite ve güvenlik açısından dikkate aldığımızda en kaliteli ve en sağlıklı ürünümüzdür.

2 Motorlu Full Abs Hasta Karyolası EY-2500

Yatağımızda bulunan Full ABS sisteminin yanı sıra yan korkuluklar ve başlık kısımları ise anti bakteriyel özelliğe sahiptir. Yan korkuluklarda bulunan 4 adet amortisör sayesinde korkulukları rahatlıkla hareket ettirebilir ve temizliğini sağlayabilirsiniz.

Başlık kısmı ve yan korkuluk bölümleri ise oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Bu bölümler; silinme özelliğinde olup, güvenle temizlik malzemesi kullanımınıza izin vermektedir. Anti bakteriyel özelliği sebebiyle de 2 motorlu hasta yatağı EY-2500 kodlu ürünümüz, hastayı virüs ve mikrop gibi dış etkenlere karşıda daima korumaktadır.

360 derece dönme özelliğine sahip bu ürünümüzü yine istediğiniz yere döndürebilir, taşıyabilir veya sabitleyebilirsiniz. Hasta yatakları çeşitlerimizde olduğu gibi bu modelimizde de Dual motor sayesinde baş ve ayak kısmı rahatlıkla hareket ettirilebilmektedir.

2 Motorlu Antibakteriyel Hasta Yatağı

2 motorlu hasta yatağı EY-2500, diğer ürünlerde olduğu gibi 90 cm 190 cm iç ölçülere 1 m ve 2 m dış ölçülerle sahiptir. Normal yataklara nazaran oldukça az yer işgal eden bu yatağımızı evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 100 kiloya kadar olan hastaların rahatlıkla kullanabildiği 2 motorlu hasta yatağı EY-2500 kodlu ürünümüz,  özellikle felçli ve yatalak hastalar içinde oldukça uygun bir modeldir. Elektrik kesintileri karşısında 9 voltluk pil ile çalışan EY-2500 kodlu ürün, uzaktan kumandası ile de hareket ettirme avantajını sizlere sağlar. Bütün iki motorlu modellerimizin arasında en kaliteli iki motorlu hasta yatağı özelliğine sahip olmasına rağmen bu ürünümüzün fiyatı ise gayet uygundur.

Fiyatıyla ve kalitesiyle oldukça dikkat çeken 2 Motorlu Hasta Yatağı EY-2500 hakkında bilgi almak ya da toptan veya perakende alımı gerçekleştirmek için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Karyolası Full Abs EY-2500
2 Motorlu Hasta Yatağı

2 Motorlu Hasta Karyolası HYE-254

Abs sistemli hasta karyolası modelleri arasında yer alan HYE-254, iki adet motora sahiptir. Bu motor sistemleri sayesinde karyolanın baş ve ayak kısımları yükseklik ayarı yapılabilmektedir. Hastanın oturma ya da dinlenme duruşları sunabilen karyola modelinin 4 bir tarafında da serum yerleri bulunmaktadır. Ayrıca krom kaplamadan imal edilen korkuluk sistemleri hastanın düşme tehlikesini engellemektedir. Korkuluklar, çıkarılabilir özelliklere sahiptir.

Ürün Açıklaması

HYE-254 anti bakteriyel özelliği sayesinde kolay bir şekilde temizlenebilir. Hasta bakıcısı açısından avantaj sağlayan anti bakteriyel özellik hasta için de daha iyi bir ortamda dinlenmesinin önünü açmaktadır. Havalandırma delikleri sayesinde hava dolaşımını mümkün kılan karyola sistemi, hastanın yatak üzerinde terlemesini ve rahatsızlık çekmesini engellemektedir. Kolay takılıp, sökülebilir özellikleri bulunan karyola modelinin sağlıklı malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Krom kaplama kullanılmış ve renklendirme için de fırın boyama teknolojisi tercih edilmiştir. Böylece hasta için daha sağlıklı bir yatak koşulları sunulmuştur. Karyolanın 360 derece dönebilen tekerlek sistemleri vardır. Sabitleme için çapraz fren sistemlerine sahiptir. Paslanmaz malzemeden imal edilmiştir.

Ürün Özellikleri

  • Korkuluklar: Abs amortisörlü sistem
  • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
  • İç Yatak Ölçüleri: 90 cm x 190 cm
  • Ücretsiz nakliye ve kurulum (ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.)
  • 2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi