Hasta Bakım Yatakları

Hasta Bakım Yatakları Nerede Satılır

Hasta olan kişilerin rahat ve konforlu bir şekilde uyuması veya uzaması gerekmektedir. Yatağa mahkum bir şekilde duran hasta birinin, yattığı yerde rahat olamaması, o kişinin ağrılarının artmasına ve acı çekmesine sebep olmaktadır. Hastalık sahibi birinin rahat etmesi için üretilen, yüksek konforda bulunan ve iyileşme dönemi zorluklarını en aza indirmek için tasarlanmış olan hasta bakım yatakları, yüksek ölçüde bulunan ağırlıkları bile taşıma kapasitesine sahiptir. Buna ilişkin olarak hasta olmuş kişiyi bulunduğu yerden başka bir yere taşımada da büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Elektrik motoru veya manuel olan bu yataklar, enteresan yüksek seviyede konfor sağlayarak dayanıklı yapıları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Emek yatak firması olarak, hasta bakım yatakları hizmetinde sizlere uzun süreli ve sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunmaktayız. Görünüş olarak estetik bir yapıya sahip olan ve evinizde kesinlikle kötü bir görüntüye imkan tanımayacak, bu ürünümüz sayesinde hastanızın bütün bakım ve ihtiyaçlarını, onlara hiçbir rahatsızlık vermeyecek şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Hasta bakım yatakları olmak üzere herhangi birine sahip olmak için sizlere sunmuş olduğumuz satın alma veya kiralama gibi yöntemlerden herhangi birisini tercih edebilmektesiniz.

Bir Çok Konuda Destek

Kiralama, satış ve teknik destek hizmetleri ile göz dolduran emek yatak firmamız hasta yatağı konusunda oldukça yüksek ve kalite bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Sizlere bizimle çalıştığınız müddet içerisinde memnuniyet garantisini de vermekten gurur duymaktayız. Yirmi çeşit üzerinde bu yataklardan imal edip kiralık ve satılık olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Hasta bakımında kolaylık sağlayan ve kişinin konforunu yüksek seviyelere çıkartan yatakları mükemmel tasarımlar ve son derece yüksek değerde bir işçilik ile imal etmekteyiz.

Hasta yakını iseniz, yakınının tedavisi için hasta yatağı almak yerine evde çekyat veya standart bir yatakta yatarak, tedavi süreci içinde ona eziyet etmekten kaçınmalısınız, çünkü bu kişiler sizlerin değer verdiği önemli kişilerdir. Aynı şekilde sizin hastalarınızın daha konforlu ve daha ağrısız, acısız bir şekilde tedavi olması emek yatak olarak bizler içinde son derece önem taşımaktadır. Hastanızın rahatı için hasta karyolası satın alarak onlara vermiş olduğunuz değeri bir nebze daha olsun göstererek onları sevindirebilirsiniz. Artık çok pahalı olmayan ve küçük bir meblağda bulunan sağlam ve güvenli yapıya sahip olarak satılan bu ek parçaya sahip olabilirsiniz.

Emek Hasta Yatakları
Emek Hasta Yatakları

Emek yatak firmamız olarak hastanızın daha rahat ve güvenli bir şekilde tedavi sürecini atlatmasına yardımcı olmak ve hastanızın yaşam kalitesini daha da arttırmak amacıyla imal etmiş olduğumuz bu yatakları ve ürünleri, araya medikal şirketleri ve ya başka satış birimlerini koymadan, birebir sizlere ve hastalarınıza uygun bir fiyat ile vermekteyiz. Bunların yanı sıra hizmetlerimizde sınır tanımayıp, satın almış olduğunuz veya kiraladığınız yatağı hiçbir ücret talep etmeden evinize getiriyor ve kurulumunu da kendimiz yapıyoruz. Sözün kısası bizim için çok değerli olan sizler ve hastalarınızın bünyemizde bulunan bütün ürünlere hiçbir zahmete düşmeden ulaşmasını ve faydalanmasını sağlamaktadır. Hasta yatağı konforlu ve güvenlik açısından önem taşımaktadır.

Emek Yatak Olarak Her Daim Yanındayız

Hastanızın nasıl bir özellikte yatağa ihtiyaç duyduğunu ve aramış olduğunuz tüm çeşitli özelliklere sahip olan yataklarımızı emek yatak firması olarak stoklarımızda mutlaka bulundurmaktayız. İhtiyaçlara göre 2 motorlu ya da 3 motorlu gerek duyulursa da lazımlıklı yapıya sahip havalı ve piyasaya bakıldığı zaman yapılan araştırmalar sonucunda bizden başka bir yerde ulaşamayacağınız yatak çeşitlerimiz ile günün her saatinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz yatakları kiraladığınız veya satın aldığınız zaman, firmamız ile olan irtibatınız kesilmiyor olup, hastanızın yatağında herhangi bir sorun veya arıza çıkması durumunda hemen imdadınıza koşmak durumunda oluyoruz. Bu şekilde bütün mağduriyetleri ortadan da kaldırmış olmaktayız.

Profesyonel bir kadroya sahip olarak sadece ürün değil büyük ölçüde hizmette üretmekteyiz. Sizlerin kesesini kesinlikle zorlamayacak biçimde kiralama ve satışlar için uygun bir fiyat listesi hazırlayıp hasta yatağı satış ile bu sorunun da üstesinden gelmekteyiz. Aynı fiyat listesi kiralama hizmeti içinde hazır bulundurulmaktadır. Kiralama konusunda değineceğimiz bir diğer konu ise, bu fiyat listesinde bulunan fiyatların giderek azaldığına şahit olmanızdır. Hem satış hem de kiralama fiyat politikamız, yüklü ve ağır şartlara sahip olan hastane masrafları altında ne yapacağı hakkında bir fikri kalmayan ve bu şartlar altında oldukça ezilen sizler ve hastalarınızı bir nebze de olsun rahatlatmayı hedefliyoruz.

Hasta Yatağı Satış

Hasta yatağı satış konusunda oldukça fiyatlarımızı en aza indirerek o anki sıkışık durumunuza anlayış gösteriyor ve yanınızda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. SGK aracılığıyla devletimizin sağlamış olduğu desteklerden haberi olmayan ve ne yapacağı hakkında bilgisi olmayan hasta ve yakınlarına da ne yapmaları konusunda ve bu destekten nasıl yaralanacağına da yardım ediyoruz. Sizlerde hasta yakını veya hasta iseniz hasta yatağı satış noktamıza gelerek emek yatak ayrıcalığıyla ihtiyaç duyduğunuz yatak cinsine sahip olabilirsiniz. Sizlere karşı daima güler yüzle yaklaşıyor ve ne ihtiyacınız var ise teknik yönden de desteklerimizi sunmaktan kesinlikle geri durmuyoruz. Emek Yatak firması olarak sağlığınıza dikkat etmenizi ve herhangi bir hastalığa yakalanmanızı istemiyor ve sizlerin sağlıklı kalmasını diliyoruz.

Hasta Bakım Yatakları

Hasta Bakım Yatakları

Firmamızda üretilmekte olan, sağlık sorunlarından dolayı bir tedavi süreci geçirme durumunda kalmış olan hastalara çeşitli fiziki ve de sosyal anlamlarda yardımcı olmakta olan hareketli şekilde tasarlanmış olan karyola modellerine genel isim olarak hasta yatakları denilmektedir. Genellik ile hastaların yatakları baş kısımlarının kaldırılması, baş kısımlarının indirilmesi ve de ayak kısımlarının kaldırılıp aynı şekilde indirilmesini kapsamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra firmamızın özellikle tasarımına önem verdiği, hastalar için de üretilmiş olmakta olan adı hasta yatağı olan yatak modellerinde bu tarz hastaların düşmesini bir şekilde engelleyen yan biçimli korkuluklar bu tarz üretilmiş hasta yataklarının olmazsa olmazları olarak bilinmektedir. Hem nasıl ki bu tarz bir hasta karyolası için yan korkuluk kısmı olmaz ise olmazlarından ise, aynı şekilde hasta yatakları içinde bulunması gereken serum askıları ve de hasta karyolasının tekerlekleri de bu yatakların olmaz ise olmazlarından sayılmaktadır. İşte bundan dolayı firma olarak eksiksiz bir hizmet verebilmek için her geçen gün ürünlerimize yeni eklemeler yapıyoruz.

Hasta Bakım Yatakları Çeşitleri

Hastaların yatakları sınıflandırılması gerektiğinde, bu sınıflandırma hasta yataklarının hareket kabiliyeti, hasta yataklarının fiziksel aparatları gibi birtakım özelliklere göre yapılabilmektedir. Bunlar ile birlikte hasta yataklarını hareket kabiliyeti durumlarına göre kısa bir biçimde manuel olan hastaların yatakları ve de motorlu olan hastaların yatakları olarak iki bölümde incelemek gerekir.

Hasta Bakım Yatağı Çeşitleri
Hasta Bakım Yatağı Çeşitleri

Firmamızda bu amaçla ürünleri farklı tiplerde üretmekteyiz. Motorlu olan hasta yatakları ise kendi içinde tek motorlu olan hastaların yatakları, iki motorlu olan hasta yatağı şekli, üç motorlu olan hastaların yatakları ve de dört motorlu olan hastaların yatakları olarak dört başlık altında incelenebilir. Hastaların yataklarını fiziksel aparat ve görünüm açısından ise hastane tipinde olan hasta yatağı ve de ahşap görünümünde olan hastaların yatakları olarak ikiye ayırıp incelenebilir.

Adının ifade ettiği gibi manuel olan hastalar için üretilmiş yataklar el ile yapılan hareketlerin kabiliyetini kazandırmış olan karyola modelleri arasında yer almaktadır. Hastaların mevcut standart ihtiyaçlarını karşılamakta olan manuel şekil hasta karyolaları modelleri her ne kadar kaliteli olacak şekilde üretilir ise üretilsin bunlar birçok kişi tarafından tavsiye edilmemektedir. Manuel şekilde olan hasta yatak modelinde bu hasta yatak tipi için hareket kabiliyeti kazandırma amacı ile el ile çevirme sistemi tarzında bir sistem ayarlanmıştır el ile çevirmenin esnasında hareketlerin kabiliyeti durumu için çok önemli bir olay olan rulman kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Son derece sağlam ve aynı zamanda kaliteli olan rulman kullanımı yapılmasına rağmen bu rulmanlar yıllar içinde aşınma problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu tarz aşınma problemleri de büyük arızalara sebebiyet vermektedir. Bu problemlerin asıl kaynağı sürtünmedir. Bu olumsuz durumdan dolayı firmamız tarafından, mümkün mertebe manuel tip hasta yatak modeli tavsiye edilmemektedir. Ayrıca fiyat açısından düşünüldüğünde de firmamızda da geçerli olan fiyatlar düşünüldüğünde, manuel tip hasta yatak fiyatı ile motorlu tip hasta yatağı fiyatları arasında büyük farklar bulunmamaktadır.

Hastanın konforu için hasta yatağı fiyatları çok problem edilmemelidir. Bu şekilde hasta yatağı fiyatları açısından ekonomik olması göz önünde bulundurulduğunda manuel tip yatak tercih etmek mantıklı bir fikir olarak kabul edilemez. Firmamızda tüm bunlar ile birlikte manuel tip hasta yatak olayında bulunan bir dezavantaj ise bu yatağı hasta bakıcının kullanması gerektiğidir. Çünkü bu yatak tipinde kumanda kullanımı bulunmamaktadır. Firma olarak en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız.

Hasta Bakım Yatakları Özellikler

Bir şekilde hasta için yatak almak istenildiği taktirde yapılması gereken en doğru ve de en güvenilir bilginin nereden ya da nasıl şekilde alınması gerektiğinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Çünkü hasta yatak tiplerinin çeşitli özellikleri bulunmaktadır ve temin edilirken bu özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu tarz bir durumda yanlış bir olay ile karşı karşıya kalmamak için bir doktora veyahut bir eczacıya danışmak gerekmektedir. Bunu ile birlikte bu yatakları satın almadan öne internet üzerinden d detaylı bir araştırma yapmak faydalı olacaktır. Bu araştırmalar sonucunda ihtiyaca ve isteğe göre en uygun ürünler ve bu ürünlerin temin edileceği yerler hakkında bilgi sahibi olunulur.

Hasta Yatağı Kiralama

Firmamız sektörün önde gelenlerinden olup hem sunduğu fiyat hem de kalite seçenekleriyle siz müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Özellik ile de hasta yatağı kiralama konusunda bu işlemin etkisi çok büyüktür. Çünkü hasta yatağı kiralama araştırma yapılmadan gerçekleştirilmesi mümkün olmayan bir durumdur. Başlıca bilinmesi gereken durumlardan biri de hasta için yatak alınması durumundan önce üretici firmadan temin etmeye özen göstermektir. Aynı şekilde hasta yatağı kiralama için de üretici firmaları tercih etmek mantıklı bir fikir olarak ortaya çıkar.

Tüm bunlar ile birlikte hasta yatak alımında firmalar öncelik ile satış yapılan her ürün için ayrı olacak şekilde komisyon talep etmektedir. Bu sebepten dolayı müşteriler genellik ile ihtiyacı olandan ziyade komisyon açısından uygun olana yönlendirilmektedirler. Bu tarz bir durum ile karşılaşmamak için ya da yanlış bir ürünü temin etmek için de ihtiyacınızın olduğu ürünü öncede belirlemeniz yararlı olacaktır. Ayrıca firmaların bu tarz hasta yatak tipi üretimi ve de satış konusunda uzmanlaşmış olup olmadıklarına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda çok titiz davranmaktadır.

Netice için de bu tarz ürünlerin alınacağı firma tarafından, aynı şekilde uzun süreli yatmakta olan bir hasta açısından ne türden rahatsızlıklara sebep olabileceğinin bilinmesi ve de ona göre önlemlerin alması gerekir. Sizler de firmamıza gelerek bu açıdan en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz.