Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Karyolası Satış Ve Kiralama İstanbul

Hasta karyolası, hastalar için özel olarak üretilmiş, motorlu sistemi ile hastanın rahat etmesi için oluşturulmuş yatak çeşitleridir. Hastanede tedavi süresince hastanın kullandığı bu yatakların genel özellikleri, tek kişilik, başlığı olan, yanlarda düşmeye karşı koruması olan yataklardır. Gelişen teknoloji ile hasta yatakları, motorlu sistemler sayesinde hastanın ihtiyacına göre şekillenen yataklar üretilmiştir. Yemek yeme modu, ayakları yükseltme ve genellikle tekerlekli olan bu karyolaların çeşitleri bulunur.

Manüel Hasta Karyolası

Manüel hasta karyolası günümüzde çok fazla kullanılmasa da hala varlığını sürdüren bu yataklar insan gücü ile çalışır. Genellikle pedal ile çalışırlar. Teknolojinin hayata geçmesi ile elektrikli hasta yatakları ilgi görmektedir. Tamamen rafa kaldırılmayan bu yataklar evde bakım gören hastalar için uygun fiyatlarda satılıyor.

Bir Tarafı Manüel Hasta Karyolası

Hasta yataklarının tarihçesini bahsedecek olursak, ilk sabit hasta yataklarını konu etmemiz, daha sonra insan gücü ile çalışan manüel yatakları ve tek taraflı manüel yataklardan bahsedilmeli. Elektronik yatakların şekillenmesinde, tek taraflı manuel yatakların katkısı büyüktür. Tek taraflı manuel yataklar, sadece baş kısmının kalktığı yataklardır. Baş ile bel arasındaki kısmı rulmanlar yardımı ile kalkan yataklar, hasta yataklarına yepyeni bir boyut kazandırmıştır. Bu teknoloji ile hastaların daha fazla rahat edeceği motorlu hasta yatağı şekillenmiştir.

İki Taraflı Manuel Hasta Karyolası

Tek taraflı yataklardan sonra, baş kısmı ve ayak kısmının da kalktığı hasta yatakları çok fazla kullanılmasa da bazı hastanelerde hala kullanılır. Manuel olan iki taraflı yataklarda, alt kısımda yer alan rulmanlar kullanılarak yatağın V şeklini alması sağlanır. Fiyat olarak gayet makul olan bu yataklar yine, evde bakım gören yatağa bağlı hastaların kullandığı yataklardır. Bu tarz yataklar uygun olduğundan dolayı hastaneden ziyade evlerde daha sık kullanılmıştır.

Evde bakım gören hastaların yakınları, yatak seçimlerini, iki taraflı hasta karyolasından yana kullanacak olduklarında dikkat etmeleri gereken bazı durumlar söz konusu olur. Öncelikle yatağın kaliteli olması, manuel de olsa belli bir sistemle çalışan yatağın uzun süre kullanılmasını sağlar. Yatağın baş ve ayak kısmının kaldırılması ile alacak şeklin hasta için uygun olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir.

Eğik Açı Alabilen Manuel Hasta Karyolası

Hasta yataklarının, manüel olarak kullanılan en son yatağıdır. Manuel yataklar arasında tabiri caizse en teknolojik manuel yataklardır. Bir kaç yıl öncesine kadar en çok kullanılan hasta karyolası olarak bilinen bir yataklar motorlu ve asansörlü yatakların üretimi ile çok nadir kullanılmaya başlandı.

Motorlu Hasta Yatakları

Elektrikli hasta yatakları olarak bilinen şu an da hastanelerde ve evlerde en fazla kullanılan bu yataklar, oldukça kullanışlı olup hastanın rahatına göre ayarlanabilen özelliğe sahiptir. Kumandalı olan bu hasta yatakları sayesinde, yatağa bağlı hastaların taşınması oldukça kolay hale gelmiştir. Ameliyathanelere götürülen hastalar, direk olarak yattıkları elektrikli yataklarla birlikte taşınıyorlar.

Hem hastaları hem de hasta bakımında görevli kişiler için büyük kolaylık sağlayan bu yatakları kullanan hastalar kumanda ile istedikleri gibi hareket ettirebilir, kendi rahatlarına göre şekillendirebilirler. Manuel yataklara göre biraz daha pahalı olan bu yataklar satın alındığı gibi kiralanabilir. Elektrikli hasta yatakların 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olmak üzere 3 çeşidi bulunur. Motorlu yatakların, motor sayısına göre şekillenmesi en büyük özellikleridir..

2 Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu yataklarda her hareket için bir motor kullanılır. 2 motorlu yataklarda iki hareket sağlanır. Bel ve baş kısmının bir şekilde kalktığında bir motor kumandaya bağlı olarak çalışır. Ayak kısmı ise ikinci motor sayesinde çalışır. Daha konforlu olan motorlu yataklarda hasta emniyeti için en küçük ayrıntılar düşünülmüştür. Hasta karyolası İstanbul firmalarını inceleyip en uygun iki motorlu hasta yatağı bulmak mümkündür.

3 Motorlu Hasta Yatağı

Asansörlü yatak olarak da bilinen 3 motorlu hasta yatakları en fazla kullanılan yataklardan biridir. Özellikle yoğun bakım ünitelerinde tercih edilen bu yataklarda iki motor baş ve ayak kısmını hareket ettirir. Diğer motor ise yatağı aşağıya ya da yukarıya doğru hareket ettirir. Uzun süre bakıma muhtaç hastaların kullanımına oldukça uygun olan bu yatakların fiyatları kaliteye göre değişim gösterir. Kaliteli hasta yatakları hem hastaların rahatlığı hem de ilerleyen dönemlerde arıza oluşturmaması bakımından önemlidir.

Hasta Karyolası İstanbul

İstanbul’da Hasta Karyolası Kiralama Hizmetlerimiz

Hastalar için hayati önem taşıyan yatakların sağlığa kavuşturma özelliğinin bulunduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmış olup sağlıklı ortamda üretilen yatakların satın alınması gerekmektedir. Bu sektörde İstanbul için en büyük medikal olma özelliği gösteren Emek Yatak bu konuda uzman ekip ve destek hizmetleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Emek Yatak hasta karyolası İstanbul denince akla gelen ilk firma olup sağlıklı ve güvenli üretim yatakları ile beğeni topluyor.

Prensiplerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz

Firmanın bu konudaki prensibi öncelikli olarak üretiminin sağlıklı olduğunu bildiği yatakların satışını sağlamaktır. Çünkü zaten belli bir hastalık ile mücadele eden hastaların gerek hastalıkların kurtulması gerekse konforlu bir şekilde yatabilmeleri oldukça önemlidir. Firma bu nedenle özellikle motor gücü yüksek olan ve özel üretim tesislerinde üretilen sağlıklı yatakların satışını yapmaktadır. Bu nedenle de hasta karyolası İstanbul piyasasında en sağlıklı üretim satışı ve kiralaması yapan firma olarak anılmaktadır. Motor tercihlerine göre satışa sunduğu yatakların yanı sıra görünümü ve bazı detayları ile birlikte satışa sunulan yataklarda bulunmaktadır. Bu doğrultuda özellikle yatakların saç düzenekler olarak imal edilmesi ve serum hortumu gibi bazı aparatları da içinde bulundurması firmanın tercih nedenidir.

Firma doğru teknoloji ve sağlık bakanlığı onaylı yatakların satışına özen gösteriyor. Bu nedenle de hasta karyolası İstanbul sektöründe yerini almayı başarmıştır. Firmanın satışa sunduğu ürünlerin yanında kiralamak için bulundurduğu ürünlerde yer almaktadır. Bu sayede kısa süreli hastalıklar için hasta yakınlarının kolay ve ekonomik bir yolla hasta yatağı temini sağlanabilmektedir. Tüm satışa sunulan yataklarda olduğu gibi kiralama hizmetlerinde de ürünlerin sağlıklı koşullarda ve güvenli üretilmiş ürünler olmasında dikkat etmekte olup bu nedenle de hasta yatağı kiralama İstanbul sektöründe önde yer almayı başarmaktadır. Medikal firması hizmet standartlarını ve müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutarak sektörde üst sıralarda yer almayı başarıyor.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri Nasıl Veriliyor?

Hasta karyolası kiralama İstanbul ili içinde kolaylıkla medikal firması aracılığı ile yapılabiliyor. Ayrıca bu hizmet için çok sayıda model de bulunuyor. Tamamen hastanın durumuna ve konforunun sağlanmasına yönelik hizmet sunan firma aynı zamanda uygun fiyatlarla da kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Daha kısa süreli hastalıklar için kiralama daha avantajlı olmakla birlikte bu sayede kısa süreli kullanılacak bir malzemenin satın alınmasına gerek kalmamış oluyor. Hasta iyileştikten sonra da geri iade gerçekleşiyor. Hasta karyolası kiralama İstanbul hizmetleri için firma ile bağlantıya geçilerek bilgi almak mümkün olmakla birlikte hizmetlerin talebi de sağlanabiliyor.

Firmanın bu konuda aktif çalışan personel kadrosu gün içindeki tüm talepleri değerlendiriyor. Hasta yatağı kiralama İstanbul piyasasında kiralama alanında da aktif bir şekilde çalışmayı başaran firma sunduğu uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeden üretilmiş yataklar ile hastaların ve yakınlarının gönlünü kazanıyor.

İstanbul’da Hasta Yatağı Kiralama Güvenli Midir?

Hasta yatağı kiralama İstanbul sektöründe medikal firmasından kiralanan ürünler oldukça güvenli oluyor. Çünkü firma bu konuda garanti vermekle beraber kullanıcılarının sıkıntıları durumunda kiralama sonrası destek hizmeti de sağlayabiliyor. Kiralamak için sunduğu ürünlerin tamamının Türk Standartlarına uygunluğu belgelendirmekle birlikte firmanın resmi internet sitesinde görmek te mümkün oluyor. Bu nedenle hasatların konforu ve güvenliği için kiralama konusunda da firma sınırsız hizmet sunmuş oluyor. Bu nedenle de Hasta karyolası kiralama İstanbul piyasasında yerini almayı başarıyor.

Hasta Karyolası İstanbul

İstanbul Hasta Karyolası

Hasta karyolası İstanbul bölge bayiliğimiz 2002 yılından bu yana İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet veriyor. Hasta yatağı kiralama ve satış işleri yapan firmamız Emek Yatak aynı zamanda ürünlerini kendi imal eden bir hasta karyolası imalatçısıdır. Manuel hasta yatağı kullanımının neredeyse bittiği günümüz şartlarında sadece elektrikli yatak üretimi yapmaktayız. İmal ettiğimiz tüm ürünlerimiz son derece sağlam ve yüksek derece güvenlik ekipmanlarıyla donatılmıştır.

İstanbul’da hasta yatağı nasıl kiralanır?

Hasta Yatağı İstanbul
Hasta Yatağı İstanbul

İstanbul Türkiye nüfusunun neredeyse yüzde otuzunu barındıran bir ilimizdir. Bu bağlamda yatan hasta sayısının da en yüksek olduğu bir bölge olarak hasta yatağı ihtiyacının en çok duyulduğu illerimizden birisidir. Firmamız bugün itibariyle yıllık ortalama on bin hasta yatağı üretimi yaparak İstanbul ve diğer bir çok ilimizin ihtiyacını karşılamaktadır. Ürettiğimiz hasta yatakları gerek kullanım kolaylığı gerek sağlamlığı gerekse de konforlu yapısı ile tercih edilmektedir. Yurt içinde toptan ve perakende satışlarımız olduğu gibi yurt dışına da hasta yatağı ihracatı yapıyoruz.

Peki nasıl satın alırsınız?

Hasta yatakları medikal ve hastane ekipmanları kategorisinde bir alt ürün kategorisidir. Ayrıca kendi kategorisinde farklı özellik ve fonksiyonlara sahip bir çok ürün çeşidimiz mevcuttur. Bu ürünlerimizden satılık veya kiralık olarak en çok talep görenleri ise 2 motorlu ve 3 motorlu hasta yataklarıdır. Hasta yatağı İstanbul piyasasında da durum aynıdır ve bu sonuçlar dönemsel satış raporlarımızdan çıkarılmıştır. Bu tip hasta yataklarının çok talep görmesinin sebebi hem maliyet açısından ekonomik olmaları hem de herkesin kullanabileceği ergonomik bir yapıda olmalarıdır.

Hasta karyolası İstanbul ilimizin tüm ilçe ve semtlerini kapsayacak şekilde firmamız tarafından evde yatan hastalara, hastanelere ve huzur evleri gibi yataklı bakım merkezlerine ulaştırılıyor. Bir hasta odasının olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olan hasta yatağı yanında uzun süre hareketsiz yatak hastalarınız için bir havalı yatak satın almanızı ve düzenli olarak hastanızı bu yatak üzerinde yatırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Havalı yataklar hastanızı oluştuktan sonra tedavisi zor olan bası yaralarına karşı korur. Emek Yatak firmamızda boru tipi havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak modelleri satılık ve kiralık olarak bulunuyor. İstanbul ve tüm Türkiye’ye havalı yatak satışımız devam etmektedir.

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta yatağı kiralama İstanbul hizmeti ile birlikte hastalarımızın yatak hizmetini sağlamaktayız. Hasta yatağı işlemleri oldukça profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet modeli olmaktadır. Bu anlamda kiralama işlemlerini kaliteli hizmet prosedürleri çerçevesinde yenileyen ve geliştiren bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hasta yatağı konseptinde birçok farklı yatak modeli bulunmaktadır. Bu yatak modellerinin üretimi gerçekleştirilirken içerisinde birden fazla motor mekanizması yer almaktadır. Kullanılan bu motor mekanizması sayesinde hasta yatağının kullanışlı ve birçok profesyonel olarak yatak mekanizmalarında bulunmasını sağlar. Kaliteli hizmet standartları çerçevesinde ve müşteri memnuniyeti olarak birçok farklı hasta yatağının hizmetini sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet çerçevesinde hasta yataklarının kiralama işlemlerini ya da satın alma işlemleri konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Hasta yatağı kiralama İstanbul firması olarak İstanbul’un en kalabalık ilçelerinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Her il ve ilçeye göre ikamet etmekte olan müşterilerimizin hasta yatağı kiralama hizmetlerine karşılık çözüm önerisi sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz işlemlerden birisi de hasta yatağı satın alma işlemimiz olmaktadır. Evinde ya da hastanelerde hasta sürekli olarak kullanımda bulunan bu yatakları kişilere sahiplendirme yöntemi ile birlikte satışı da sağlanmaktadır. Hastanızın bakımının iyi bir şekilde yapılabilmesi için 4 farklı motor mekanizmasından oluşan hasta yatağı modellerimizde bulunmaktadır. Bu anlamda bir profesyonel destek ile bilgi alabilmek ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmek adına bizlere iletişim numaralarımızdan doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı İstanbul
Hasta Yatağı İstanbul

Güvenilir Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Hasta yatağı kiralama İstanbul firması olarak kaliteli müşteri standartlarına bağlı kalarak satın alma ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda hasta yatağı konseptinde sunmuş olduğumuz birçok farklı motor mekanizmasını barındıran modeller bulunmaktadır. Her duruş için hastanızın rahat bir şekilde dinlenebilmesi adına farklı kademelerde bu seçenekler mevcut olmaktadır. Hastanızın bakımının ve tedavisinin olması gerektiği gibi yapılabilmesine hasta yatağının kullanılması oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır günlük kullanımda olan yataklar hastaların tedavisi için uygun olmayabilir. Bu anlamda sağlıklı bir şekilde tedavileri devam ettirebilmek adına bu yatakları tercih etmeniz önerilir.

İstanbul’da Hasta Yatakları Kiralama Ve Satış Hizmetleri

Hasta yatakları İstanbul ve tüm İstanbul’a bağlı ilçe, belde ve köylere satılık ve kiralık olarak firmamız tarafından ulaştırılıyor. Emek Sağlık Başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye il ve ilçelerinde kurduğu bayi ağıyla ürünlerini en ulaşılmaz yerlere bile ulaştırıyor. Hasta sağlığı ve konforunu esas alarak üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız her gün genişlettiği bayi ağıyla en ücra köşedeki insanlara bile ürün ve hizmetlerini hızla ulaştırmaya gayret ediyor.

İstanbul’un Hangi İlçelerinde Nerelerde Aktifiz?

Hasta karyolası İstanbul içindeki Emek Sağlık mağazalarından temin edileceği gibi kısa dönem ihtiyaçlar için İstanbul’da hasta yatağı kiralama hizmetleri de veriliyor. İstanbul’da hasta yatakları kiralama ve satış hizmeti verilen ilçe listesi: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu
Uzun süreli veya kısa süreli bir hasta yatağı ihtiyacınız olduğu zaman çekinmeden iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bizi arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.