Hasta Karyolası İstanbul

İstanbul’da Hasta Karyolası Kiralama Hizmetlerimiz

Hastalar için hayati önem taşıyan yatakların sağlığa kavuşturma özelliğinin bulunduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmış olup sağlıklı ortamda üretilen yatakların satın alınması gerekmektedir. Bu sektörde İstanbul için en büyük medikal olma özelliği gösteren Emek Yatak bu konuda uzman ekip ve destek hizmetleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Emek Yatak hasta karyolası İstanbul denince akla gelen ilk firma olup sağlıklı ve güvenli üretim yatakları ile beğeni topluyor.

Prensiplerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz

Firmanın bu konudaki prensibi öncelikli olarak üretiminin sağlıklı olduğunu bildiği yatakların satışını sağlamaktır. Çünkü zaten belli bir hastalık ile mücadele eden hastaların gerek hastalıkların kurtulması gerekse konforlu bir şekilde yatabilmeleri oldukça önemlidir. Firma bu nedenle özellikle motor gücü yüksek olan ve özel üretim tesislerinde üretilen sağlıklı yatakların satışını yapmaktadır. Bu nedenle de hasta karyolası İstanbul piyasasında en sağlıklı üretim satışı ve kiralaması yapan firma olarak anılmaktadır. Motor tercihlerine göre satışa sunduğu yatakların yanı sıra görünümü ve bazı detayları ile birlikte satışa sunulan yataklarda bulunmaktadır. Bu doğrultuda özellikle yatakların saç düzenekler olarak imal edilmesi ve serum hortumu gibi bazı aparatları da içinde bulundurması firmanın tercih nedenidir.

Firma doğru teknoloji ve sağlık bakanlığı onaylı yatakların satışına özen gösteriyor. Bu nedenle de hasta karyolası İstanbul sektöründe yerini almayı başarmıştır. Firmanın satışa sunduğu ürünlerin yanında kiralamak için bulundurduğu ürünlerde yer almaktadır. Bu sayede kısa süreli hastalıklar için hasta yakınlarının kolay ve ekonomik bir yolla hasta yatağı temini sağlanabilmektedir. Tüm satışa sunulan yataklarda olduğu gibi kiralama hizmetlerinde de ürünlerin sağlıklı koşullarda ve güvenli üretilmiş ürünler olmasında dikkat etmekte olup bu nedenle de hasta yatağı kiralama İstanbul sektöründe önde yer almayı başarmaktadır. Medikal firması hizmet standartlarını ve müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutarak sektörde üst sıralarda yer almayı başarıyor.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri Nasıl Veriliyor?

Hasta karyolası kiralama İstanbul ili içinde kolaylıkla medikal firması aracılığı ile yapılabiliyor. Ayrıca bu hizmet için çok sayıda model de bulunuyor. Tamamen hastanın durumuna ve konforunun sağlanmasına yönelik hizmet sunan firma aynı zamanda uygun fiyatlarla da kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Daha kısa süreli hastalıklar için kiralama daha avantajlı olmakla birlikte bu sayede kısa süreli kullanılacak bir malzemenin satın alınmasına gerek kalmamış oluyor. Hasta iyileştikten sonra da geri iade gerçekleşiyor. Hasta karyolası kiralama İstanbul hizmetleri için firma ile bağlantıya geçilerek bilgi almak mümkün olmakla birlikte hizmetlerin talebi de sağlanabiliyor.

Firmanın bu konuda aktif çalışan personel kadrosu gün içindeki tüm talepleri değerlendiriyor. Hasta yatağı kiralama İstanbul piyasasında kiralama alanında da aktif bir şekilde çalışmayı başaran firma sunduğu uygun fiyatlar ve kaliteli malzemeden üretilmiş yataklar ile hastaların ve yakınlarının gönlünü kazanıyor.

İstanbul’da Hasta Yatağı Kiralama Güvenli Midir?

Hasta yatağı kiralama İstanbul sektöründe medikal firmasından kiralanan ürünler oldukça güvenli oluyor. Çünkü firma bu konuda garanti vermekle beraber kullanıcılarının sıkıntıları durumunda kiralama sonrası destek hizmeti de sağlayabiliyor. Kiralamak için sunduğu ürünlerin tamamının Türk Standartlarına uygunluğu belgelendirmekle birlikte firmanın resmi internet sitesinde görmek te mümkün oluyor. Bu nedenle hasatların konforu ve güvenliği için kiralama konusunda da firma sınırsız hizmet sunmuş oluyor. Bu nedenle de Hasta karyolası kiralama İstanbul piyasasında yerini almayı başarıyor.

İki Motorlu Hasta Karyolası

Hasta Yatağı Kiralama HYE-300K

Kiralık hasta yatağı ürünümüz HYE-300K hastanızın temel hareket ihtiyaçlarını karşılar. Karyola üzerindeki elektrik motoruna bağlı mekanizma ile yatağın sırt ve bacak yükseklik ayarı kolaylıkla yapılabilir.

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama HYE-300K

Bu ürün bir önceki ürünümüz olan HYE-250K kiralık hasta yatağı ürününden başlık ve yan korkulukları sayesinde ayrılır ve size daha kolay ve konforlu bir kullanım sunar. Anti bakteriyel silinebilir plastik malzemeden üretilmiş amortisörlü yan korkulukları işlevsel olup, üzerindeki buton yardımıyla kolaylıkla açık ve kapalı pozisyona getirilebilir. Hastanızın düşmesini engelleyen yan korkuluklar ise dayanıklı alüminyum malzemeden imal edilerek yine kolay kullanım için tasarlanmıştır. Hasta karyolası tekerleklidir ve sabitlenebilmesi ve kaymaması için iki tekerleğinde fren sistemi bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • 2 motorlu hasta karyolası
  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
  • Başlıklar: Anti Bakteriyel Plastik
  • Serum Askılığı
  • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
  • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta yatağı kiralama İstanbul hizmeti ile birlikte hastalarımızın yatak hizmetini sağlamaktayız. Hasta yatağı işlemleri oldukça profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet modeli olmaktadır. Bu anlamda kiralama işlemlerini kaliteli hizmet prosedürleri çerçevesinde yenileyen ve geliştiren bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hasta yatağı konseptinde birçok farklı yatak modeli bulunmaktadır. Bu yatak modellerinin üretimi gerçekleştirilirken içerisinde birden fazla motor mekanizması yer almaktadır. Kullanılan bu motor mekanizması sayesinde hasta yatağının kullanışlı ve birçok profesyonel olarak yatak mekanizmalarında bulunmasını sağlar. Kaliteli hizmet standartları çerçevesinde ve müşteri memnuniyeti olarak birçok farklı hasta yatağının hizmetini sağlamaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hizmet çerçevesinde hasta yataklarının kiralama işlemlerini ya da satın alma işlemleri konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Hasta yatağı kiralama İstanbul firması olarak İstanbul’un en kalabalık ilçelerinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Her il ve ilçeye göre ikamet etmekte olan müşterilerimizin hasta yatağı kiralama hizmetlerine karşılık çözüm önerisi sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz işlemlerden birisi de hasta yatağı satın alma işlemimiz olmaktadır. Evinde ya da hastanelerde hasta sürekli olarak kullanımda bulunan bu yatakları kişilere sahiplendirme yöntemi ile birlikte satışı da sağlanmaktadır. Hastanızın bakımının iyi bir şekilde yapılabilmesi için 4 farklı motor mekanizmasından oluşan hasta yatağı modellerimizde bulunmaktadır. Bu anlamda bir profesyonel destek ile bilgi alabilmek ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilmek adına bizlere iletişim numaralarımızdan doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı İstanbul
Hasta Yatağı İstanbul

Güvenilir Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Hasta yatağı kiralama İstanbul firması olarak kaliteli müşteri standartlarına bağlı kalarak satın alma ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda hasta yatağı konseptinde sunmuş olduğumuz birçok farklı motor mekanizmasını barındıran modeller bulunmaktadır. Her duruş için hastanızın rahat bir şekilde dinlenebilmesi adına farklı kademelerde bu seçenekler mevcut olmaktadır. Hastanızın bakımının ve tedavisinin olması gerektiği gibi yapılabilmesine hasta yatağının kullanılması oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır günlük kullanımda olan yataklar hastaların tedavisi için uygun olmayabilir. Bu anlamda sağlıklı bir şekilde tedavileri devam ettirebilmek adına bu yatakları tercih etmeniz önerilir.

İstanbul’da Hasta Yatakları Kiralama Ve Satış Hizmetleri

Hasta yatakları İstanbul ve tüm İstanbul’a bağlı ilçe, belde ve köylere satılık ve kiralık olarak firmamız tarafından ulaştırılıyor. Emek Sağlık Başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye il ve ilçelerinde kurduğu bayi ağıyla ürünlerini en ulaşılmaz yerlere bile ulaştırıyor. Hasta sağlığı ve konforunu esas alarak üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız her gün genişlettiği bayi ağıyla en ücra köşedeki insanlara bile ürün ve hizmetlerini hızla ulaştırmaya gayret ediyor.

İstanbul’un Hangi İlçelerinde Nerelerde Aktifiz?

Hasta karyolası İstanbul içindeki Emek Sağlık mağazalarından temin edileceği gibi kısa dönem ihtiyaçlar için İstanbul’da hasta yatağı kiralama hizmetleri de veriliyor. İstanbul’da hasta yatakları kiralama ve satış hizmeti verilen ilçe listesi: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu
Uzun süreli veya kısa süreli bir hasta yatağı ihtiyacınız olduğu zaman çekinmeden iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bizi arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.