Hasta Yatağı Fiyatları

Herkes İçin Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Günümüzde artık bir mecburiyet halini almış olan ve özellikle birbirinden farklı fonksiyonel yapılarda evlere giren hasta yatağı fiyatları kapsamında da rahat bir şekilde elde edilebilmektedir. Üstelik sadece satın alma değil aynı zamanda kiralama seçenekleri kapsamında da kullanımları gerçekleştirilen bu ürünler, hastaların tedavi süreçlerini daha hızlı bir şekle gelmesine fırsat vermektedir. O yüzden hasta yatağı kiralama fiyat kapsamında herkes kendi bütçesine bağlı olarak bu ürünleri değişik süreler için elde edebilmektedir. Özellikle de hastaneden yeni çıkmış ve belirli bir süre bakıma ihtiyacı olan kişiler için kiralama yöntemi çok büyük bir avantajı yanında getirmektedir.

İyileşme süreci sona erdikten sonra bu ekonomik hasta yatağı çeşitleri sayesinde kiralama sistemi ile yatak yeniden iade edilebilmektedir. Bu da tamamen fonksiyonel bir yapı kapsamında kullanımları gerçekleştirilen bu ürünlerin, evde rahatlıkla değerlendirilmesine ve hastaların iyileşme süreçlerinin daha yakın bir zamana çekilmesine olarak verilmektedir. Her bütçeye uygun şekilde değişik özellikleri altında bulunabilen bu ürünler hem satın alınabilir hem de kiralama işlemi yapılabilir.

Çok uygun fiyatlar kapsamına kiralama ve satın alma işlemleri

Özellikle motor sistemleri kapsamında hastaların gün içerisinde farklı ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir öneme sahip olan birbirine değişik hasta yatağı fiyatları bu özelliklerinin yanında bir hiç sayılabilir. Üstelik artık uzun süreli kullanım açısından elde edemeyecek olan kişiler bunu kiralama yöntemi kapsamında çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebilir.

Günlük veya haftalık ile birlikte aylık gibi daha birçok değişik süre kapsamında elde edilebilecek olan hasta yatağı kiralama fiyat açısından her bütçeye göre değişik fonksiyon yapıları altında bulunmaktadır. 1 ya da 2 ve 3 ile 4 motor sistemleri kapsamında hastanın durumuna göre tercih edilecek olan bu yatak çeşitleri, elektrikli bir sistem dahilinde ve uzaktan kumandası ile rahatlıkla kontrol etme özelliğine de yanında getirmektedir. Bu şekilde ekonomik hasta yatağı fiyatları altında kiralama ya da satın alma tercihi yapılarak, hastanın rahatlıkla iyileşme süreçlerini geçirmesine olanak verilmektedir. Bu yüzden günümüzde evler başta olmak üzere hastanelerde ve bakım evleri ile birlikte huzur evlerinde de rahatlıkla bu ürünler yoğun bir şekilde kullanılan kullanılmaktadır.

Farklı özellikleri ile büyük bir avantaj getiren uygun fiyatlı hasta yatakları

Çok uygun hasta yatağı fiyatları altında satışları ve kiralama işlemleri gerçekleştirilen bu ürünler, özellikle tam da hastaların ihtiyacı olan avantajları yanında getirmesi nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Bunlar içerisinde baş bölgesi ve ayak kısımlarındaki hareket yeteneği sayesinde, hastalar başta yemek ve ilaç saatlerini kaçırmadan bunları düzenli bir şekilde ve sorunsuz olarak gerçekleştirebilmektedir.

Aynı zamanda bu hasta yatağı kiralama fiyat seçenekleri dahilinde elde edilebilecek olan bu ürünler ile günlük aktiviteler kapsamında televizyon seyretme ya da kitap okuma ve cep telefonuyla ilgilenme gibi durumlar da oturur pozisyona getirilerek, rahatlıkla hastaların gününü keyifli bir biçimde geçirmelerine olanak tanımaktadır. Diğer taraftan asansör sistemleri de bu ekonomik hasta yatağı çeşitlerinde bulunmaktadır. Yukarı aşağı hareket ettirilerek hem hastaların zemine basıp kolayca ayağa kalkmasına hem de onlara bakanların çok fazla eğilmeden işlerini gerçekleştirmelerine fırsat asansör sistemleri sayesinde verilmektedir.

Kolayca elde edilecek fiyatları dahilinde hasta yatakları

Tamamen profesyonel bir hizmet çatısı altında ve özel fabrikasyon imalatı ile doğrudan halka satış sistemleri eşliğinde üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı fiyatları Emek yatak firması kapsamında güven içerisinde elde edilebilir. Hem satış hem de kiralama seçeneklerini en yüksek fonksiyonel yapıları bulunan ve kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanmış yatakları eşliğinde, bu büyük firma tüm müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca satın almakla birlikte hasta yatağı kiralama fiyatları kapsamında da değişik süreler dahilinde herkes bütçesine uygun şekilde bu ürünleri Emek yatak firması güvencesi altında elde edebilir.

Diğer yandan tamamen kaliteli yan korkuluk özellikleri ve dört bir yanındaki serum askıları ile birlikte yemek masası gibi seçeneklerle yine yataklar üstünde hazır olarak bekliyor. Diğer taraftan bu ekonomik hasta yatağı çeşitleri yaşlılar ve felçli hastalar için de özel bir avantaj getirecek wc ile lavabonun yanı sıra, aynı zamanda çağrı demesi gibi olanakları da sağlamaktadır. Kişisel tercihlere bağlı kalarak ve hastanın durumuna göre kiralama ve satın alma işlemleri çok uygun fiyatlar altında yapılabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat

Hastalık hayatın bir gerçeğidir ve insan hiç istemese de hayatının bir diliminde muhakkak onun semtine uğramaktadır. Ne yazık ki, bazı rahatsızlıklar neticesinde insan belirli bir süre veya hayatının sonuna kadar bir yatağa bağımlı kalabilmektedir. Bu da insanın hayatında bir takım ilave tedbirler alınmasını gerektirmektedir. Bu tedbirlerin başında hastanın, gün içerisinde vaktinin çoğunu geçireceği normal yatağı profesyonel bir hasta yatağı ile değiştirmektir. Hasta yatağı almak, hem hastanın kendisi hem de ona bakmakla yükümlü olan yakınları için hayatı kolaylaştırıcı bir tedbirdir.

Kısa Süreli İhtiyacı Olanlar İçin Kiralama Opsiyonu

Geçirilen rahatsızlığın tedavi süresine göre kişiler, hasta yatağını satın alma veya kiralama seçeneklerini gözden geçirmektedirler. Firmamız kısa bir tedavi süreci olan hastalarımız için, uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama seçenekleri sunmaktadır. Bu büyük bir kolaylıktır. Çünkü hasta yatağını geçici durumlar için satın almak; müşteri için hem evde bir kalabalık, hem de daha fazla maddi harcama anlamına gelmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyat olarak, daha uygun ve fonksiyonel bir çözümdür.

Zor günlerinizde yanınızdaki en büyük yardımcınız olan Emek Yatak, hasta yatağı kiralama fiyatları aralıklarını da sizler için piyasa ortalamalarına göre son derece düşük tutmaktadır. Zaten sağlık harcamalarının yoğun olacağı bir dönemde; siz değerli müşterilerimize, ekstra mali külfetler oluşturmamak için en uygun fiyat avantajlarını sunmaktayız. İnternet üzerinde kısa bir “hasta yatağı kiralama fiyat” araması yapıldığında fiyatlarımızın piyasa ortalamasına göre daha uygun olduğunu göreceksiniz.

Hasta Yatağı Alırken Fiyat Kalite Endeksine Bakılmalı

Hasta yatağı kiralama fiyat analizi yaparken, tabii ki kalite fiyat endeksine odaklanmak en doğrusudur. Aynı kaliteyi en uygun fiyatla veren firmaları bulmak önemlidir. Bazı firmalar düşük fiyatlar sunabilmekte, ancak kaliteyi de düşürmektedir. Hastanın konforu ve bütçesi için optimal çözüm Emek Yatak’tır.

Firmamız bünyesinde kiralayabileceğiniz 5 çeşit hasta yatağı bulunmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyat aralığı da kiralanacak yatağın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kiralama Opsiyonu Olan Hasta Yatağı Modellerimiz

Kiralık hasta yataklarımızdan birincisi 3 motorlu HYE-700K modelidir. 200 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip bu yatağımız, anti-bakteriyel ve silinebilir kumaştan üretilmiş olup yüksek konfor sunmaktadır. Ayrıca sıvı geçirmez kılıfı mevcuttur. Ev kullanımının yanı sıra huzur evleri, hastaneler ve diğer sağlık kuruluşlarında kullanılabilmektedir. İkincisi, 2 motorlu HYE-250K modeli hasta yatağımızdır. Bu yatağımızın baş ve ayak kısımlarının açıları ayarlanabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat
Hasta Yatağı Kiralama Fiyat

Yemek yendiği sırada ve diğer ihtiyaçlar için baş kısmı kaldırılabilirken, tansiyon dengelenmesi ve benzeri ihtiyaçlar için de ayak kısmı ayarlanabilmektedir. Üçüncüsü, 2 motorlu HYE-300K modelidir. Bu model HYE-250K modelinden başlık ve yan korkuluklar olarak farklıdır. Yan korkulukları açılır kapanır şekilde fonksiyonludur. Dördüncüsü, 2 motorlu HYE-350K modelidir.

Bu modeli diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise; sırt kısmı yükseltilirken, sırt kısmındaki korkulukların da eş zamanlı olarak yükselmesi ile hastanın güvenliğinin sağlanmaya devam etmesidir. Beşinci ve son kiralık hasta yatağı modelimiz 3 motorlu HYE-600K’ dır. Bu model yukarı-aşağı yatağın bir bütün halinde hareket edebilmektedir. Azami taşıma kapasitesi ise 250 kilogramdır.

Emek Yatak, hasta yatağı kiralama fiyat konusunda oldukça uygundur. Bu fiyatlarda bu kaliteyi asla bulamazsınız. Ayrıca hasta yatağı kiralama fiyat toplamına, İstanbul ve bayiliğimizin olduğu şehirlerde nakliye ücreti dahil değildir. Çünkü sizden nakliye ve kurulum ücreti almıyoruz. Sizde ihtiyaçlarınız için en profesyonel ve en uygun fiyatlarla, güleryüzlü müşteri hizmetleri personeline sahip Emek Yatak hizmetlerinden faydalanmak istemez misiniz? Hemen sitemizdeki iletişim kanallarından personelimizle irtibata geçebilir ve hasta yatağı kiralama fiyat bilgisi alabilirsiniz.