Hasta Yatağı Kiralama da Fiyatlandırma

Hasta Yatağı Kiralama da Fiyatlandırma

Çeşitli hastalıklar nedeniyle, uzun süreli yatakta bakıma ihtiyaç duyan hastalar için, özel ve ihtiyaçlarına odaklanmış şekilde üretilen hasta yatakları, sahip oldukları özellikler nedeniyle, maliyetli ürünlerdir. Çok çeşitli özelliklere sahip, manuel veya uzaktan kumandalı ve motorlu hasta yatakları modelleri bulunur. Bu modellerin aralarında ki farklar, işlevselliği nedeniyledir. Diğer bir deyişle, hem hasta ve hem de hasta bakıcı açısından konforun artması ve tedavi ile bakımın kolaylaşmasını sağlayan ek fonksiyonlar, yatakların maliyet oranlarını da arttırır. Bu durum tüketicilere daha yüksek maliyetli yataklar olarak yansır. Genel olarak hasta yataklarının sahip olduğu yüksek maliyetler ve yanı sıra hastaların belirli dönemlerde bu yataklara ihtiyaç duymaları gibi çeşitli etkenler nedeniyle, hasta yataklarının satın alınmasının yerine, bu alanda hizmet sunan medikal şirketlerden hasta yatağı kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralanabilir mi?

Bazı durumlarda hastalıkların tedavi ve bakım süreçleri belirli bir periyodu kapsayabilir. Bu tür hastalıklarda hasta yataklarına duyulan ihtiyaç da, belirli bir süre boyunca olabilir. Böyle bir durumda hasta yatağının zaten yüksek olan maliyetlerinin altına girmek ve sonrasında ihtiyaç duyulmayacak bir ürünü satın almak anlamsızlaşabilir. Bunun yanında, tedavi ve bakım süresince de bu yataklara ihtiyaç olması kaçınılmazdır. Bu türlü veya benzeri durumlarda hasta yataklarını satın almanıza gerek olamadan, hasta yatağı kiralama hizmetlerine başvurabilirsiniz. Hasta yatağı kiralaması yapan çeşitli medikal şirketler bulunur ve bu şirketler genel de bu yatakların üretici firmalarıdır.

Hangi Yatağı Kiralamalı Mıyım?

Pek çok kriter doğru bir yatak seçimi yapabilmek için önem taşır. Bu değişkenler arasında en önemlileri, hastanın yaşı, bakımın yapılacağı alan, hastanın vücut ağırlığı, yan korkuluk özellikleri, manuel veya motorlu ve uzaktan kumandalı olup olmadığı, asansör sistemine sahip olmasıdır. Hastalıkların türlerine ve uygulanacak olan tedaviye göre de hastaların ihtiyaç duyduğu hasta yatakları özellikleri değişebilir.

Hasta yatağı kiralama fiyatları bakımından da araştırılmalı ve bu hizmet başvurulmadan önce, özellikle hastanın doktoruyla bir ön görüşme yapılmalı ve hastanın ihtiyaçlarına en uygun ürünün seçilmesi sağlanmalıdır. Bazı hastalıklarda çeşitli sınırlar ve engeller hasta açısından yaşamsal derece önem arz eder.

Bu sebeple yatakların bu özelliklere sahip olması veya olmaması gerekebilir. Seçim yapılmadan önce bu konuda doktorun fikrinin alınması ve hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunan firmaların uzmanlarına bu detayların bildirilmesi, en doğru ve işlevsel yatağın kiralanabilmesi için önemlidir. Sıklıkla başvurulan bir yöntem olan kiralama hizmetleri, hastaların ihtiyaçlarına odaklı olarak sunulan bir hizmettir. Seçilen yatağın teknik özelliklerine göre fiyat aralığında çeşitli değişiklikler olur. Özellikle geçici olduğu düşünülen hastalıklar nedeniyle, kısa veya orta vadeli ihtiyaç duyulan hasta yataklarının, satın alınmaları yerine kiralanmaları ihtiyacı oluşur. Belirli bir süre sonra ihtiyaç duyulmayacak ve hatta fazlalık haline gelecek yatakların satın alınması zorunluluğu, tüketiciler açısından olumsuz bir durumdur.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Doğru Bir Seçim Midir

Uzun süreli veya kısa süreli olup yatarak tedavi görmek zorunda olan hastalar için hasta yatağı olmazsa olmazdır. Çünkü süresi her ne kadar olursa olsun kişi aynı pozisyonda belli bir süre yattığında vücudunda bir takım rahatsızlıklar meydana gelir. Bu rahatsızlıklar arasında kanın damarlarda olması gerektiği gibi dolaşamaması, vücut derisinin hep aynı pozisyonda yatmaktan dolayı zedelenmesi ve morarmaların meydana gelmesi gibi durumlardır. Bu durumlarla karşılaşmamak ve hastalığın seviyesinin ilerlemesini engellemek için yatarak tedavi gören hastaların hasta yatağı kullanması gerekir.

Hasta Yatağı Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Günümüzde birçok firma hasta yatağı kiralama işi yapmaktadır. Çünkü yatarak tedavi gören hastaların hasta yatağı kullanması gerekir. Hasta yatağı kullanan hastalar tuvalet ihtiyaçlarını çok kolay bir şekilde görebilir, daha temiz ve hijyen ortamlarda tedavilerini devam ettirebilirler. Bunun dışında hasta yatakları kumanda yardımı ile rahat bir şekilde hareket ettirilebiliyor.

Kiralık Hasta Yatağı
Kiralık Hasta Yatağı

Bu hareket genelde ayak ve baş bölgelerinde olduğu için hasta yatak içinde hareket etmiş oluyor ve hareketsiz kalmaktan dolayı meydana gelen hastalıklarla karşılaşılmıyor. Bunun dışında hasta yatakları hastaların tedavi sürecinin daha kısa sürede sonuçlanmasına ve tedavinin olumlu yönde ilerlemesine etki ediyor. Çünkü hasta yatağı kullanımı sayesinde hem hasta hem de bakıcı rahat bir nefes alma imkanı bulup tedaviye daha kolay bir şekilde uyum sağlıyor.

Hasta Yatağı Nasıl ve Nereden Kiralanır?

Yatağa bağlı hastalar hastanelerde ve evlerde hasta yatağı kullanarak tedavi olmak zorundadır. Bunun için hasta yakınları evlerinde hasta yatağı kiralama veya satın alma yöntemlerini tercih edebilir. Hastanelerde ise hasta yatağı kiralama işi ile hastane yetkilileri ilgilenip hastane için gerekli sayıda hasta yatağı ve karyolasını uzun süreliğine kiralar. Hastalarına evlerinde daha rahat bir şekilde bakmak isteyen hasta yakınları ise hasta yatağı kiralama fiyatları daha uygun olduğu için satın almak yerine bu yatakları belli sürelerde kiralayabilir. Hasta yatağı kiralama fiyatları içerisinde yatakların beli sürelerde bakım ve tamir işlemleri de firma yetkilileri tarafından yapıldığı düşünüldüğünde bu yöntem oldukça karlıdır.

Kiralık Ev Tipi Hasta Yatağı
Kiralık Ev Tipi Hasta Yatağı

Hastalarını daha rahat bir ortamda yaşatmak isteyen kişiler hasta-yatakları.com adresi üzerinden hasta yatağı kiralama veya hasta yatağı kiralama fiyatları hakkında bilgi alma işleminde bulunabilirler. Türkiye’nin en büyük hasta yatağı firmalarından olan site üzerinden birbirinden kaliteli ve değişik özelliklerdeki hasta yatakları kiralanabilir. Üstelik sitede hasta yatağı kiralama fiyatları son derece uygun olup her bütçeye sahip aileler hasta yatağı kiralayabilirler.

Hasta Yatağı Kiralamak Mı? Satın Almak Mı?

Hasta yakınlarının aklında genelde hasta yatağı kiralama mı yoksa satın almak mı daha mantıklı diye bir soru gelmektedir. Bunu hasta yatağı kiralama fiyatları ve satın alma fiyatları açısından karşılaştırırsak eğer hastalığın türünün ve süresinin göz önünde bulundurulması gerekir. Kısa süreli hastalıklarda hasta yatağı kiralama işlemi daha mantıklıdır. Ancak uzun süreli olarak yatağa bağlı kalacak hastalarda ve ömür boyu yatağa bağlı kalarak tedavi görecek olan hastalarda hasta yatağı satın almak daha mantıklı olabilir. Bu durum tamamen hastalığın süresine göre değişiklik göstermelidir. 6 aya kadar bir sürede iyileşebilecek hastalıklarda hasta yatağı kiralamak daha mantıklı ve ekonomiktir. Ancak 2 sene ve daha fazla bir süre tedavi gerektirecek ve tedavinin sonucunun tam olarak öngörülemediği hastalıklarda hasta yatağı satın almak ekonomik açıdan tercih edilmelidir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

Kiralık 4 Motorlu Hasta Yatağı
Kiralık 4 Motorlu Hasta Yatağı

Hasta yatağı kiralama veya satın almak isteyen kişiler site üzerinden hangi özelliklerde yatak kiralamak veya satın almak istediklerine karar vermelidir. Çünkü hasta yatakları çok değişik özelliklerde ve fiyatlardadır. Bu anlamda hasta yatağı kiralama fiyatları yatakların özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Bununla beraber hasta yatağı kiralama fiyatları içinde sigorta ücreti de bulunuyor. Satıcı firma olarak yatakların bakımları belli sürelerde ekipler tarafından yapılıyor.

Bununla beraber yatakların alıcının adresine taşınması ve kurulumu da firma yetkilileri tarafından yapılıp bu ücretlerin hepsi hasta yatağı kiralama fiyatları içerisinde yer almaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatlarını etkileyen bir başka faktör de yatağın kiralanacağı süredir. 1 ay, 2 ay ve 3 aya kadar olan kiralama ücretleri ile senelik kiralama ücretleri arasında fark bulunmaktadır. Uzun süreli kiralama işlemlerinde ücret düşük tutulup bu tarz kiralamalar daha mantıklıdır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Hangi Durumlarda Hasta Yatağı Kiralamak Gerekebilir

Hasta yatakları evde, tedavi görülen hastanede ya da bakım evlerinde hastanın ve hekimin tercihi doğrultusunda kullanılmaya devam ediliyor. Hasta yatakları hastanın iyileşme sürecine olumlu etki sağlayarak hastaya ve refakatçiye kolaylık sağlamaktadır. Rahat ve konforlu bir yatak hastaya moral verir, iyileşme sürecini hızlandırır. Bakım yapan kişilerin işini kolaylaştırır ve hastanın kendini iyi hissetmesini sağlar.

Uzun süreli yatağa bağımlı yaşaması zorunlu hale gelen hastalar için yatak satın alınması kaçınılmaz bir durum olmakla beraber, kısa süreli yatması veya dinlenmesi gereken hastalar için hasta yatağı kiralama hizmetlerinden yararlanmak daha avantajlı oluyor. Yatak firmaları, hasta yatağı satışının yanında, evde tedavi sürecinin tamamlayacak olan hastalar için hasta yatağı kiralama imkanı sunuyor.

Online olarak, estetik görünüm, sağlamlık ve konfor yönünden en iyi modelleri ve en uygun hasta yatağı kiralama fiyatları ile hasta ve hasta yakınlarına hizmet veriliyor.

Felçli Hastalar İçin Hasta Yatağı

Bu tür hastalar uzun süre yatağa bağımlı yaşayacakları için hasta yatağı kiralama yöntemi yerine doğrudan satın almak daha akıllıca görünmekte. İmalatçı firmalar kalite ve fiyat açısından her zaman diğer tedarikçilere göre daha avantajlıdır. Felçli hastalar için imal edilen yataklar diğer standart yataklardan oldukça farklıdır. Evde kullanımı çok basittir. Çok kolay ve pratik bir kullanıma sahip olup, özel bir kumanda yardımı ile kontrol edilebiliyor. Kumanda ve mekanizma ile vücudun belli başlı yerlerinin hareketi sağlanabilmekte ve hastanın bilinci yerinde ise bu yatağı kendi evinde ve kendi odasında rahatça kontrol edebilmekte. Kişinin kendi evinde alacağı tedavi görüntü ve moral açısında hastane ortamından daha çok motive etmektedir. Kendi evinde ve odasında tedavi görmek, hastayı moral ve motivasyon açısından oldukça rahatlatır. Satın almak kadar hasta yatağı kiralama fiyatları da oldukça ekonomik olmaktadır.

Cerrahi Operasyonlardan Sonra Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı
Kiralık Hasta Yatağı

Kısa süreli zamanlarda yatağa bağlı yaşamak zorunda kalanlar için hasta yatağı kiralama daha ekonomik mantıklı görülmekte. Birçok cerrahi operasyon geçiren hastanın belirli bir dönem yatarak tedavi edilmesi gerekmekte. Doktorun öngöreceği süre zarfında hasta çoğu zaman yatağa bağlı kalmaktadır. İyileşme sürecine bağlı olarak yavaş yavaş yürüme ve hareket etme imkanı tanınır. Birkaç hafta veya birkaç ay yatakta tedavisi sürecek hastalar için yatak kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün. Süre konusunda kısıtlama getirmeden ve ön şart koşmadan istediğiniz süre kadar hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Bu konuda hastalara ve hasta yakınlarına piyasa koşullarına göre en uygun hasta yatağı kiralama fiyatları sunuyor. Yatakları belirtilen adrese kendi araçları ve personeli ile getirerek kuran firma, kiralama sonrası da teknik destek vererek hastaları mağdur etmiyor.

Hasta Yatağı Kiralamak Artık Çok Kolay

Kısa bir süre tedavi olacak hastaların kullanımı göz önünde tutularak farklı türlerde ürünler imal eden, satış ve kiralamasını yapan firmalarda, motorlu sistemlerle çalışan ürünler mevcut. Kiralanan yataklar sadece bu tür hastaların rahatı hem de konforu için tasarlanmış. Gerektiğinde tuvalet ihtiyacını göremeyenler için lazımlıklı modeli olanlar bile var. Hastanın yattığı yerden serum ve ilaçlarını alabilmesine olanak sağlayan ekipmanlar mevcut. Belirlenen süre zarfına göre hasta yatağı kiralama fiyatları değişmekte ise de, uzun süreli kiralamalarda indirimler sunan firma, piyasa koşullarına göre en uygun ücretlendirme yapmakta.

Hasta Yataklarının Montajı ve Destek Hizmetleri

Satın alınan veya kiralanan tüm hasta yatakları firma araçlarıyla belirtilen adrese getirilerek montajı yapılıyor. Teknik personel bu konuda tecrübeli olduğu için hasta yakınlarının ne hissettiklerini iyi bilmektedir. Yaptıkları işi sadece ticari bir iş olarak görmemekte, hastaların ve hasta yakınlarının moral düzeylerini de yüksek tutmak için çalışırlar. Montajı yapılan yatakların sorunsuz bir şekilde çalışması için bütün fonksiyonlar tek tek kontrol edilmekte ve hasta yakınlarına gerekli bilgiler verilmekte.

Firmanın kiraladığı yataklar daha önce hiç kullanılmamış yataklardan oluşmakta. Yani daha önce hiçbir hastanın kullanmadığı yataklar. Dolayısıyla tüm hastalar yeni üründen oluşan yatakta güvenle ve huzurla yatabilirler. Yataklar havalanabilir özellikte ve antibakteriyel ürünlerden oluşmakta. Yine firma, hastaneden taburcu işlemi yapılan hastanın kiralık yatağı aynı gün evine teslim edilerek iyi bir hizmet vermekte. Yemek yeme, doğrulma, dönme gibi fiziksel hareketlerin ne kadarına doktor izin verdiyse, kiralık olarak önerilerek yatak da ona göre değişmekte. Firmanın müşteri memnuniyeti anlayışı, sadece satış ve kiralama hizmeti değil, aynı zamanda hasta yatağı kiralama fiyatları açısından da hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmak olarak tanımlanabilir.

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Sağlık sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız Emek Yatak, profesyonel hizmet anlayışı, uzman yöneticileri ve kalite odaklı hizmet hedefiyle yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak, beklenenin ötesinde çözümler sunmayı hedeflemektedir.

Sağlık ve Hijyen Odaklı Hizmet Anlayışı

Sağlık sektörünün en önemli yapı taşı hastanelerin taleplerine yönelik hasta yatağı kiralama ve tedarik hizmetleri sunmaktayız. Farklı teknik özelliklerde ve boyutlarda üretilen hasta yatakları tamamen hastaların ihtiyaçlarına yönelik mobil özelliklere sahip olmakla beraber ortopedik hasta yatakları seçeneğinden havalı hasta yatakları seçeneğine kadar sunabileceğimiz ürün çeşidi sayesinde hastalar için en doğru modelleri teşhis ve tedarik etmek firmamızın temel işleyiş amacıdır. Hastaların tedavi süresi boyunca uzun vadeli ya da kısa vadeli olsun, sunmuş olduğumuz ürünlerden tam olarak faydalanabilmesi bizim için çok önemlidir.

Hasta Yatağı Kiralama
Hasta Yatağı Kiralama

Hastane malzemeleri konusunda uzun zamandır hizmet veren firmamız, gelişen teknolojiyle beraber hastaların hızla artan konforlu ürün arayışlarına cevaben malzeme kiralama seçeneğini hizmet kapsamına almıştır. Her modeliyle maksimum konforlu hasta yatağı kiralama şartlarını inceleyerek en doğru çözümü bulabilirsiniz. Emek Yatak, ürünlerinde kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzemelere duyduğu güven ile, kiralama hizmetini hassasiyet ve titizlikle sürdürmektedir. İnsan hayatı söz konusu olduğunda, gereken tüm çaba ve hijyen şartları eksiksiz olarak yerine getirilmeli ve sağlık açısından tehlike arz edecek her detay eksiksiz takip edilmelidir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Evinizde bakmakla yükümlü olduğunuz hastalar ve hastaneler için sağlamakta olduğumuz hasta yatağı kiralama hizmetimizle, hastaların güven ve huzur içinde tedavi olmalarına katkıda bulunmayı ilke edindik. Hasta yatakları dışında, tıbbi malzeme ve hasta muayene ekipmanlarına firmamızla iletişime geçerek kolayca ulaşabilirsiniz. İşletmeniz yahut hastanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm yatak ve sağlık ekipmanlarını firmamız tarafından kiralayabilirsiniz.

İstenildiği takdirde hasta yatağını evinize taşıyabiliyorsunuz. Son teknolojiyle üretilen malzemelerin kalitesi sayesinde hastaların iyileşme süreçlerinin ev ortamında ilerleme kaydettiği görülüyor. İhtiyaca uygun bir hasta yatağı kiralandığı zaman, hastanın sürekli hastanede yatması için bir neden kalmaz. Aynı şekilde hasta yatakları dışında gerekli tıbbi ekipmanlar da kiralanabilir, evde hastane konforunda tedavi olabilirsiniz. Bu işlemin daha kısa sürede iyileşme sağlandığını görülmüştür. Hastaların hareket kabiliyetini korumaya odaklanan ve buna uygun üretilen yatak modellerimiz, hatanın bakımında kolaylık sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Kiralık hasta yataklarımız, hastaların tedavileri süresince evde, hastanede bakım işlemini kolaylaştırmak üzere üretilmiştir. Ev tipi ve hastane tipi olarak üretilen farklı modellerle, baş bölgesi ve ayak bölgesi hareketli, çift motorlu hasta yataklarımız mevcut bulunmaktadır.

Kiralık Hasta Yatakları
Kiralık Hasta Yatakları

En önemli şartlardan biri, hasta yatağı kiralamadan önce mutlaka doktora başvurmaktır. Doktorunuz gerekli onayı verdikten hastanın boyuna, kilosuna ve hastalığına uygun model seçilmeli ve siparişi verilmelidir. Ek olarak ihtiyacınız varsa serum askısı, tekerlekli sandalye kiralaması yapabilirsiniz.

Verilen siparişler, özel durumlar dışında aynı gün içinde evinize teslim edilmektedir. Kiralama hizmetinden faydalandıktan sonra teslimat konusunda kendinize uygun gün ve saat belirtebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimizde spipariş edilen ürünler dikkatle paketlenerek araçlarımızla teslimatı yapılmaktadır. Kiralamış olduğunuz ürünün kullanımı sona erdikten sonra, ürünün geri alınması işlemi de servis ekibimiz tarafından yapılır. Sizin bu konuda herhangi bir ürün iade işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Ekonomik hasta yatakları kategorisinde bulunan yeni modellerimiz, hasta yatağı kiralama fiyatları içerisinde en uygun ürünlerdir. Aynı zamanda pratik kullanıma sahiptir. Yatakta bulunan demir mekanizmalı korkuluk, uzaktan kumandayla tek hamlede açılıp kapanma özelliğine sahiptir. 150 kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahip olan ekonomik yataklar, hastaların tüm konfor ihtiyacını karşılar. Durumu ağır hastalar için bu modeli önermemekle beraber diğer modellerin tercih edilmesini tavsiye ediyoruz.

Hasta yatağı kiralama fiyatları içinde en uygun ürünü seçerken, hastalığınızın türünü ve derecesini göz önüne alarak karar vermelisiniz. Bunun için doktorunuzun vereceği bilgiler, vereceği destek olmadan hareket etmeniz, kiralama sonrası bir takım problemlerle karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu nedenle, her şeyden önce bunu dikkate almanız gerekir. Yataklarımız, 10 yıl yedek parça temin etmektedir. Tüm modeller 2 yıl garantiye sahiptir.

Hasta yataklarımızda baş bölümünün ve ayak kısmının inme ve kalkma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede hastanın beslenmesi ve nefes alması düzene girer. Kiralık hasta yatağı modellerimizde korkuluk olması, hastaların kendini güvende hissetmesini sağlar. Seçeceğiniz ürünün yan korkuluklu olmasını tavsiye ediyoruz. Hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda en uygun opsiyonları sunmaya çalışan firmamız, kiralama seçeneklerinin artmasıyla birlikte ürün çeşitliliği konusu üzerinde de detaylı çalışmalar yapmaktadır.

Kiralık Hasta Yatağı Siparişi

Kiralık hasta yataklarımızla ilgili bilgi edinmek isterseniz bize telefon açmanız ve iletişim bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Sipariş vermeye karar verdiğiniz yatak modeli evinize kurulduktan sonra ödemenizi yapabiliyorsunuz. Acil kiralık yatak ihtiyaçları için farklı opsiyonlar sunulabilir, karşılıklı olarak görüşülmesi gerekir. Ancak acil talebiniz alındığında ürün tedariki hemen sağlanmaya çalışılmaktadır.

Hasta yatağı kiralama hizmetlerimizde aylık kiralık ücretleri üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Kiralama hizmetimizin süresi değiştikçe fiyat opsiyonları da değişmektedir. Uzun süreli kiralama hizmet sunulacaksa, devam eden aylar için fiyat üzerinden indirim uygulanır. Hasta yatak kiralama süreleri en az bir ay olmak üzere altı aya kadar değişebilir. Hastanız için en uygun fiyatlı modeli seçtikten sonra sitemizden ürün siparişinizi verebilirsiniz.

Hasta Yatağı Satış Kiralama Faaliyetlerimiz

Hasta Yatağı Sektöründe Satış Ve Kiralama Faaliyetlerimiz

Hasta yatakları hastaların iyileşmeleri için iyileşme süresini etkilemekte olan yatak yarası gibi olumsuz durumları önlemek ve hastanın karşılaşma riskini azaltmak için hasta için önemli bu süreci kolay bir şekilde atla atmasını sağlayan karyola olarak adlandırılır. Hastanın hareket etmesinin mümkün olmadığı hallerde hastanın hareketini ve bakıcısı tarafından kolay olarak yer değiştirmesinin sağlanması için hasta yatağının olması kadar fonksiyonları da önemlidir. Firmamız hastalara sunulmakta olan hasta yatağı ürünlerimiz son derece gelişmiş teknoloji ve üst düzey kullanabilirlik performansına sahiptir.

Hasta yatakları kullanımı kolay kol kenarları sayesinde kolay temizlenebilir. Bununla birlikte hasta yataklarının 4 tekerlekli ayak hasta yatağı kiralama yapısının kilitlenme özelliği hastanız için güvenli bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Yatağın yerini değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken kilitleri açarak hasta yatağı kiralama elektrikli hasta tarafınızı yeni konumuna yerleştirebilirsiniz. Temizlik işlemi yaparken firmamızın kullandığı kaliteli malzemeler ve pratik kullanım sonucu temizlik işlemi sırasında oldukça rahat hareket edebilirsiniz.

Elektrikli Hasta Yatakları Ve Fiyatları

Elektrikli olarak kullanılmakta olan hasta yatakları elektriğin kesilmesi gibi bir hal ile karşılaşıldığında yatağın özellikleri arasında yer alan 9 voltluk pil sistemi ile elektrik kullanan bu yataklar işlevlerini yerine getirmeye devam edecektir. Firmamız kapasitesinde bulundurduğu kullanımı yüksek ev tipi ve motorlu olarak hasta yatağı ürünlerini son teknoloji ile birleştirilerek sizlere sunmaktadır. Ürünlerin kiralanma ve satış işlemleri yapılabilmektedir. Hasta yatağı fiyatları ürünlerin gelişmişlik düzeylerine göre değişmektedir. Hasta yatağı fiyatları için sitemizle iletişime bulabilirsiniz.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Hasta yatağı çeşitlerimiz motorlu yataklar, ev tipi yataklar ve havalı yataklar olarak ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Motorlu yataklar 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olarak satış işleminde bulunulan hasta yatağı kiralama yatak çeşitleri arasındadır. Motorların sayısı yatakların hareket şekilleri ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterebileceğini ifade edebiliriz.

İki Motorlu Yataklar

Firmamız içerisinden 2 motorlu olarak üretilmiş olan 9 tane yatak çeşidi bulunmaktadır. Bunlar çocuk hasta yatağı, ev tipi hasta yatağı, iki motorlu hasta yatağı HYE-251, iki motorlu hasta yatağı HYE-252, iki motorlu hasta yatağı HYE-253, iki motorlu hasta yatağı HYE-254, ev tipi hasta yatağı 2, ev tipi hasta yatağı dual elektrikli ve ev tipi hasta yatağı lazımlıklı olarak çeşitleri firmamız dahilinde bulunan 2 motorlu hasta yatakları çeşitleri arasında bulunmaktadır. Hasta yatağı fiyatları değişmekte olabileceği belirtilmelidir. 2 motorlu olarak adlandırılan hasta yatağının özelliğine değinecek olursak 2 motorlu olarak adlandırılan hasta yatakları baş ve ayak kısmında kumanda yardımı ile hareket ettirebilme durumu söz konusudur.

Motor sayısı doğru orantı işlemi ile yatağın hareket kapasitesini bize göstermektedir. Yani 2 motorlu yataklarda 2 motor 2 tane hareket olduğunu ifade etmektedir. Ilk motor baş kısmı için olan hareketler ile ilgilenmekte olup 2. Motor ayak kısmının hasta yatağı satış hareketi ile ilgilenmekte olduğunu ifade edebiliriz. 2 motorlu yatak sisteminde iki çeşit motor bulunmakta olup biri dual motor diğeri piston motor olarak karşımıza çıkar. 2 motorlu hasta yatağı hasta yatağı satış konusunda firmamız tarafından büyük bir özenle hareket edilmektedir.

Üç Motorlu Yataklar

3 motorun olması hasta yatağında üç farklı özellikle karşılaşabileceğini ifade eder. Firmamız hasta yatağı satış üretim kapsamında yer alan 3 motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmının hareketinin yanında hastanın daha iyi kullanması için yatağın yukarı ve aşağıya bir düğme ile hareket etmesinin mümkün olabileceğini ifade eder. Bakım hasta yatağı kiralama fiyatları hizmetleri için hasta bakıcısına kolaylık sağlamakta olan ve bakım işlemi sırasında yatağın yükseltilmesini sağlayan bir diğer değişti asansör hasta yatağı olarak da adlandırılan 3 motorlu hasta yatağı hastanın yatağa hasta yatağı kiralama fiyatları inip çıkma gibi bir durum varsa yatağın altı atılması durumunu sağlayarak hastanın rahat hareket imkanı oluşturan alanı korur. 3 motorlu olarak firmamızda yer alan hasta yataklarının kullanımı oldukça basit olmakla beraber genelde bakım ihtiyacının yüksek olduğu hastalar için kullanımını önermekteyiz.

Motorlu Hasta Yatakları
Motorlu Hasta Yatakları

Dört Motorlu Yatak

Firmamızdan olan en kapsamlı yataklar içerisinde bir hastanın ihtiyacı olabilecek her şeyi içerisinde bulunduran 4 motorlu yataklar hastalar için oldukça uygun ve bir hastanın ihtiyacı olan her özelliğe sahiptir. Kilolu hastalar için kullanımı bakımından uygun olan 6000 Newton ağırlık kaldırabilme gücüne sahip olan 4 motorlu yataklar hasta yatağı kiralama fiyatları kilolu hastalar için firmamız tarafından önerilmektedir. Standart olarak bir yapı gösteren 2 motorlu ve 3 motorlu yatak çeşitlerine nazaran daha geniş bir oluşum ile karşımıza çıkmaktadır.

Alçalma ve yükselme özellikleri 3 motorlu yatak ile karşılaştırıldığında alçalma özelliğinin ondan daha alçakta olduğunu yükselme özelliğinin ise 3 motorlu yatağın gözlenen yükselme özelliğinden daha yüksekte olduğunu ifade edebiliriz. Firmamız kar marjı çok düşük bir şekilde 4 motorlu hasta yatağını sizlere sunmaktadır. Herhangi bir insan yardımı ile hareket etmesi söz konusu olmayan 4 motorlu hasta yatağının kumanda ve tuş haricinde herhangi bir oluşum gerekmeksizin rahatlıkla hasta ve hasta bakıcı için uygun pozisyon alınması mümkün olarak ifade edebiliriz.

Firmamız Ve Hasta Yatağı Üretimi

Emek yatak firmamız son teknoloji hasta yatağı hizmetlerimizin üretim ve pazarlama işlerinde yer almakta olup yatakları kiralama ve satış işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Üretici firma olmanın avantajlarını maliyetlerimize de yansıtarak minimum fiyat düzeylerinde ürünleri satışa sunuyoruz. Ürünlerimizi ihracat yolu ile yabancı ülke pazarlarına da ulaştırıyoruz.

Hasta Yatağı Kiralamak Pratik Bir Çözüm

Hasta Yatağı Kiralamak Pratik Bir Çözüm

Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız, son teknoloji ile üretilmiş ve hastaların iyileşme sürecinde tüm ihtiyaçlarını karşılayan yataklar sunmaktadır. Özellikle, farklı pek çok fonksiyona sahip olan hasta yatakları, tamamen hastaların rahatsızlık durumlarına göre belirlenmekte ve iyileşme sürecine büyük katkı sağlamaktadır. Hasta yataklarında firmamız yalnızca hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil aynı zamanda hastaların konforunu ve güvenliğini sağlamaya yönelik de yataklar sunmaktadır.

Evde bakım ve iyileşme süreci geçirecek kişilere hastanın durumuna göre hasta yatağı kiralama hizmeti veren firmamız, kişilerin aradıkları tüm özellikleri tek bir yatakta buluşturmuştur. Özellikle, medikal alanda üretilen yataklar yalnızca hastaların iyileşme durumuna ve ihtiyaç duydukları süreye göre kiralanmaktadır. Farklı özelliklerle birlikte hasta yatakları motor sayısına, yüksekliğe, kapasiteye ve medikal fonksiyonlara göre çeşitlere ayrılmaktadır. Kişiler, hasta durumlarını göz önünde bulundurarak, firmamızdan hasta yatağı kiralama ile ilgili bilgi alabilir, yataklarla ilgili fiyatlandırma yapabilirler.

Kiralık Hasta Yatakları
Kiralık Hasta Yatakları

Tüm Türkiye çapında hizmet veren firmamız, AR-GE ekibinin çalışmaları sonucunda hastalara en uygun konforda yatak üretimi yapmaktadır. Kısa süreli iyileşme süreçlerinde pratik bir bakım için tercih edilen hasta yatağı kiralama hizmeti, karyola, yatak ve diğer hasta yatağı ekipmanları ile birlikte hastaların ihtiyaçlarına sunulmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları genellikle tercih edilen hasta yatağına ve kiralama sürecine göre değişmektedir. Hasta yataklarına ilaveten diğer hasta bakım ekipmanları da istenildiğinde fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Hasta Yatağı Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralık hasta yatakları için hizmet alırken mutlaka yatakla ilgili bazı özelliklere de dikkat etmek gerekir. Bazen kişiler hasta yatağı kiralama fiyatları ile hareket ederek, hastanın gerçekten ihtiyaç duyduğu konforu ve iyileştirici özellikleri göz ardı etmektedir. Fakat, hastanın iyileşme sürecine katkıda bulunan kiralık hasta yatakları öncelikli olarak hastanın ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olmalıdır. Bu konuda kaliteli hizmetle birlikte müşteri memnuniyetini de bir prensip olarak kabul eden firmamız, hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda da müşterilerine en uygun fiyat avantajlarını sunmaktadır. Bu nedenle, kiralık hasta yatakları konusunda dikkat edilmesi gereken durumlar şu şekildedir;

 • Hasta yatakları, hastaların konforunu sağlar nitelikte özelliklere sahip olmalıdır.
 • İyileşme sürecinde hastalara herhangi bir problem çıkartmayacak hijyene sahip ekipmanlardan üretilmiş olmalıdır.
 • Tüm manuel ve motorlu hasta yataklarında kapasite durumları seçilen hasta yatağına göre dikkatle incelenmelidir. Hastanın durumuna ve ağırlığına göre hasta yatağı tercih edilmelidir.
 • Hastanın güvenliğini sağlar nitelikte koruyucu yan korkuluklar bulunmalıdır.
 • Hastanın kalkmasını ve oturmasını sağlamak amacı ile manuel yada motorlu olarak hasta yatakları yükseltilebilir olmalıdır.
 • Hasta yataklarının kolay bakımının yapılıyor olması ve kolay hareket ettiriliyor olması da bakım ve hasta açısından oldukça önemlidir. Ayrıca, isteğe bağlı hasta yatağına entegre edilebilen diğer hasta ekipmanları da bulunmalıdır.
 • Hasta yatağı kiralama hizmetlerinde verilen hizmet mutlaka garanti kapsamında yer almalıdır.

Firmamızın Kiralık Hasta Yatakları Konusunda Müşterilerine Sunduğu Avantajlar

Firmamız, kiralık hasta yatakları konusunda ürün gamını çeşitlendirerek, tüm hastaların konforuna ve ihtiyacına uygun yataklar üretmektedir. Özellikle, teknolojik ve medikal alandaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, son teknolojinin hasta yatağı konusunda sunmuş olduğu hizmetleri hastalarla buluşturmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren firmamız hastaların konforunu sağlamak amacı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Kiralık Hasta Yatağı
Kiralık Hasta Yatağı

Ürün kaliteli olarak yüksek teknoloji ve kaliteyi sunan firmamız, özellikle müşteri memnuniyetinin yüksek olmasına dikkat etmektedir. Bu açıdan, yurt genelinde her bölgeye hizmetlerini sürdürmekte, bakım ve onarım gibi hizmetlerle sektörde kalıcı duruma gelmektedir.

Ürünler, firmamız tarafından garanti kapsamında yer almakta ve ürünlerde herhangi bir sorun olması halinde firmamızın 10 yıllık garantisi devreye girmektedir. Özellikle, kiralık hasta yatakları konusunda satış ve kiralama birimimiz tüm kiralama hizmetleri ve garanti süreçleriyle ilgili detaylı bilgiyi müşterilerine sunmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda da tüm müşterilerin bütçesine uygun fiyat avantajları sunan firmamız, bu konuda müşteri memnuniyetini daha üst seviyede tutmaktadır.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Kiralık hasta yatakları tamamen hastanın sağlık durumuna ve ihtiyaçlarına göre üretilmektedir. Hasta yatakları kendi içlerinde de farklı konfor ve özelliğe göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitler, genellikle motorlu hasta yataklarında daha fazladır. Motor sayısına göre fonksiyonları artan hasta yatakları, kişilerin tercihine göre hastalara sunulmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları da hasta yataklarının taşıdığı fonksiyona göre değişmektedir. Motorlu olarak bilinen hasta yatakları genellikle 2, 3 ve 4 motorlu olarak çeşitlenmektedir. Motorlu hasta yatakları 2 yıl garantili olup, 10 yıl parça temin süresi bulunmaktadır. Motorlu hasta yataklarından hariç çocuk hasta yatakları da çocuklar için özel olarak üretilmektedir.

2 motorlu hasta yatakları, içerisindeki 2 motorla hareket etmektedir. Ev bakımında oldukça ideal hasta yataklarından birisidir.

3 motorlu hasta yatakları, konfor açısından en fazla tercih edilen yataklar arasındadır. Özellikle, içerisinde yer alan 3 motor sayesinde hasta rahatsız olmadan yatak hareket ettirilebilir. Motorlar güçlü olduklarından dolayı bir asansör görevi de görmektedir.

4 motorlu hasta yatakları, 4 motordan oluşmakta ve ayak ile başucu denilen kısımlar düz zemine göre farklı yüksekliklerde hareket etmektedir. Özellikle, omurga ve felç gibi rahatsızlıklar geçiren hastalar için en uygun yataklardan birisidir.

Çocuk hasta yatakları, çocukların boy ve kilolarına göre üretildikleri için çocukların iyileşme sürecinde daha rahat ve konfor içerisinde olmalarına yardımcı durumdadır.

Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetleri

Kısa bir süreliğine veya kalıcı olarak yatağa bağımlı halde yaşamak zorunda olan hastalar özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakım hem hastanın daha çabuk iyileşmesi hem de hastaya bakan kişinin mümkün olan en kolay yollar ile görevini yapması açısından büyük önem taşır. Bu yüzden evde bulunan sıradan yataklar hasta bakımı için uygun değildir. Bu yüzden de firmamız tarafından özel olarak üretilen hasta yatakları sitemizde mevcuttur. Bu yataklar tamamen hastanın durumu göz önünde bulundurularak üretilmiş olup aynı zamanda da hastaya bakan kişinin daha rahat bir süreç geçirmesi amacı ile özel bir tasarıma sahiptir. Farklı özelliklere sahip hasta yatağı satış işlemleri firmamız tarafından kolayca yapılmaktadır.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Sitede satışı veya kiralaması yapılmakta olan hasta yatakları hastaların en konforlu biçimde dinlenmesi için çeşitli özelliklere sahiptir. Bir hastanın ihtiyaç duyduğu tüm kriterleri içermekte olan bu yataklar aynı zamanda kişinin tercihine göre de tasarlanmaktadır. Eğer firmamız tarafından hali hazırda üretilmiş olan yataklar ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa veya yatakta bulunan özelliklere ekleme veya çıkarma yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızdan özel sipariş vermek. Buna bağlı olarak yapımını talep ettiğiniz hasta yatağı fiyatları da sizin tarafından belirlenmiş olur.

Bunlar haricinde üretilmekte olan her yatakta bulunan özellikler yatağı daha kullanışlı ve konforlu hale getirmektedir. Bir yataktaki en önemli kriter ise motordur. İşlevlerine göre çeşitlilik gösteren bu motorlar yatağın daha kolay hareket etmesidir önemli bir role sahiptir. Müşterilerin tercihine göre de belirlenebilen bu motorlar yapılan seçime göre de genel olarak hasta yatağı fiyatları konusunda artış veya azalış göstermeye yol açan bir kriterdir. Bununla birlikte hasta yatakları oynar başlığa sahiptir. Bu başlık tüm gün yatağın içinde yatmak zorunda hastalar için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü hastanın kas ve eklem sisteminin çalışmasında önemli bir rol oynar.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Hareketsiz bir şekilde duran hasta bu başlık sayesinde vücudunu farklı pozisyonlara getirebilir. Yatmak istemediğinde oturabilir veya sırtını rahat edebileceği bir şekle sokabilir. Böylece sürekli sabit durmadan kaynaklanabilecek çeşitli hastalıklar ve vücut bozuklukları da önlenmiş olur. Aynı zamanda yataklarda kullanılan sünger ve kumaşlar tamamen hastanın sağlığının olumlu yönde gelişmesi baz alınarak tasarlanmıştır. Kullanılan bu sünger ve kumaşlar hastada çeşitli hastalıkların oluşmasını engeller.

Sıradan yataklarda yatan hastaların vücutlarında sünger ve kumaş kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan yatak yaralarına, firmamız tarafından üretilen yataklarda yatan hastalarda rastlanmaz. Aynı zamanda bu yataklar tekerlekli olduğu için kolayca hareket edebilir, evin farklı yerlerine taşınabilir. Ayrıca yatağı hareket ettirmek için uzaktan kumanda sistemi de bulunmaktadır. Böylece hastaya bakmakta olan kişi yatak ile herhangi bir temas kurmadan sadece bir kumanda yardımı ile yatağa dilediği şekli verebilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Yatağa bağımlılığı kalıcı olmayan hastalar için firmamızda hasta yatağı kiralama seçeneği de mevcuttur. Bunun en büyük avantajı ise hastaların sonradan kullanmayacağı bir yatağı satın almak zorunda kalmamalarıdır. Bunun yanında hasta yatağı kiralama fiyatları öncelikle yatağın hastada kalacağı süreye, sonrasında ise yatağın sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kısa süreli bir hastalık geçirenler ve bu süreci normal yatak üzerinde atlatmaya çalışanlar, kendilerinin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Bu yüzden firmamız tarafından uygulanan hasta yatağı kiralama hizmeti hastalar için oldukça büyük bir kolaylıktır. Aynı zamanda hasta yatağı kiralama fiyatları da oldukça uygun fırsatlar sunduğu içim hastaların kısa süreliğine de olsa bu yatakları kiralaması önerilir.

Hasta Yatağı Satış

Kısa süreli hastalar için sunulan hasta yatağı kiralama hizmetinin yanı sıra başka seçenekler de mevcuttur. Uzun süreli veya kalıcı bir hastalığa sahip olan hastalar da hasta yatağı satış hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmetin ayrıca bir özelliği de hastaların yataklardaki özellikleri kendi isteklerine göre ayarlayabilmesidir. Bu hasta yatağı satış hizmeti sayesinde hastalar evlerinde güvenle kullanabilecekleri ve her açıdan donanımlı bir yatağa sahip olabilir. Bu zorlu ve uzun hastalık sürecinde hem hastanın kendisi hem de hastaya bakmakta olan kişi daha rahat bir zaman geçirecektir. Aynı zamanda satış konusunda hasta yatağı fiyatları oldukça uygun fırsatlar sunmaktadır.

Hasta Yatağı Satış
Hasta Yatağı Satış

Hasta Yatağı Fiyatları

Hem kiralama hem de satın alma seçenekleri sunan firmamız fiyat konusunda da müşterilere büyük avantajlar sunmaktadır. Özellikle hasta yatağı kiralama fiyatları daha düşük ücretlerle satışa sunulmaktadır. Çünkü hasta yatağı kiralama kısa bir süreci kapsadığı için hastalar sağlık durumlarına göre seçtikleri yatağın fiyatını yalnızca kullanacakları süre boyunca öderler. Bunun yanında hasta yatağı satılırken de yatağın fiyatı hastalar tarafından belirlenir demek yanlış olmaz. Çünkü firmamızda bulunan yataklar farklı özelliklere sahip olduğu için hastalar farklı yatak tercihleri yaptığında fiyat da buna göre değişkenlik gösterir. Kiralama ve satış konusunda hastaların ve hastaya bakmakta olan kişilerin en ucuz ücretler ile en konforlu ve en rahat sürece erişmeleri sağlanır.

İşlevlerine Göre Değişen Hasta Yatağı Fiyatları

İşlevlerine Göre Değişen Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı felçli veya hareket yeteneğini kısmen kaybetmiş hastalar için satışa sunulan ve birçok farklı modeli olan özel bir üründür. Hasta yataklarının modellerinin farklı olmasının sebeplerinden biri hastanın kilosudur. Hastanın kilosuna göre farklı farklı hasta karyolası üretimi yapılmaktadır. Hasta kilosuna göre standart bir hasta karyolası imalatı zordur. Bu nedenle belirli kilo aralıkları için farklı hasta yatağı modelleri bulunmaktadır. Hasta yataklarımız elektrikle çalışmaktadır. Yatağımızda bulunan motor sayesinde yatağımız hareket etmektedir. Motor sayısına göre de farklı yatak modellerimiz üretilmiştir. Motor farklılıkları yine hastanın kilosuyla orantılıdır. Felçli ya da yatalak bir hastanız var ise bu ürünü kullanmanız gerekmektedir. Bu yataklarımız sayesinde hem hasta hem de onunla ilgilenen daha rahat koşullarda tedaviye devam edeceklerdir.

Hasta yatağı sayesinde evinizin konforunda kaliteli bir yatak ile hastanız tedavisine devam edecektir. Hastanızın hastane ortamından kurtulup evinde yatması onun hem moral açısından daha iyi olmasını sağlar, hem de kendini hasta hissetmez. Ev için özel ürettiğimiz bu yataklarımız sayesinde hastalığını dert eden hasta biraz olsun kendini sağlıklı hisseder. Hastanızın neşeli olması siz hasta bakıcısı için de önemlidir. Yaşlı ve felçli hastalar genelde bakıcılarına zorluk çıkarır. Bu ürünümüz sayesinde hasta ihtiyaçlarını karşılayabileceği için biraz daha sakin olur. Yerden yüksekliği elli santimetre olan bu ürünümüz evinizde kolayca kullanılabilmektedir. Normal yataklar gibi yer kaplama açısından oldukça geniş değildir.

Fonksiyonel Hasta Yatakları

İşlevlerin göre değişen hasta yatağı fiyatlarımız bin Türk lirasından başlamaktadır. Bin Türk lirasından başlayan modelimiz iki motorlu olup yüz kilo ve altındaki hastalar için önerilir. Baş ve ayak kısmını kaldıran bu ürünün satış fiyatı bin Türk lirasından başlarken hasta yatağı kiralama fiyatı ise üç yüz Türk lirasından başlamaktadır. En ekonomik modelimizdir. İşlevlerin göre değişen iki ürünümüz daha bulunmaktadır. Bu ürünlerimiz üç motorlu hasta yatağı ve dört motorlu hasta yatağıdır. Üç motorlu modelimiz yüz elli kilo ve altındaki hastalarımız içi uygunken asansörlü hasta yatağı adını almaktadır. Dört motorlu modelimiz ise iki yüz kilogram ve altındaki hastalarımız için uygun olup eğim özelliğine sahiptir. Bu modellerimizde hasta yatağı kiralama faaliyeti olarak size sunulmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları günümüzde çok yüksek seviyelerde değildir. Vatandaşlarımız alım gücü çok zorlanmadan rahat bir şekilde hasta yataklarını satın alabilmektedirler.  Firma olarak ayrıca siz değerli müşterilerimiz için hasta yatağı kiralama faaliyeti de yaparız. Genelde yatalak hastaların kullandığı bu ürünü kırık çıkık için dört beş ay yatmak zorunda olan vatandaşlarımız da kullanılabilir. Onlar için satış değil hasta yatağı kiralama faaliyetinde de bulunuruz. Kiralama süremiz en az iki ay olup, iki ay ile beş ay arasında kullanımlar için kiralama hizmetini öneririz. Kiralama hizmetimizi İstanbul iline yapmaktayız. Diğer illerdeki kiralama faaliyetleri için o illerde bulunan bayilerimizi tercih edebilirsiniz.

İşlevsel Hasta Yatakları
İşlevsel Hasta Yatakları

Hem kiralama hem de satış hizmetinde yataklarımız garantili olarak satılmaktadır. İmalatçı bir firma olduğumuz için ürünlerimize on yıl yedek parça garantisi vermekteyiz. Ülkemizde bizim kadar uzun süreli garanti veren firma bulunmamaktadır. Bu kadar uzun yıl garanti verme sebebimiz hem yatakta kullandığımız parçaların kaliteli olması hem de satış sonrası desteğe önem vermemizdir.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası destek bizim için satış kadar değerlidir. Bizden ürün alan vatandaşlarımızın bizden memnun kalması son derece önemlidir. Bunun için hizmet verdiğimiz evlere. ücretsiz ve hızlı bir kurulum hizmeti vermekteyiz. Servis elemanlarımız evinize kadar gelerek ürününüzü hızlı bir şekilde kurar ve size teslim eder. Herhangi bir sorun olduğundan bizi ararsanız servisimiz yine aynı gün içinde sorununuzu inceler ve çözümü bulur.

Ülkemizdeki vatandaşlarımızın çoğu maalesef ekonomik olarak çok iyi durumda değildir. Biz de bunu bildiğimiz için fiyatlarımıza çok fazla kar payı koymayıp direk imalattan halka satış ya da kiralama hizmeti veririz. Hasta yatağı fiyatlarımız bin Türk lirasından başlayarak dört bin Türk lirasına çıkmaktadır. Kalite olarak bu iki yatak arasında oldukça fazla fark bulunmamaktadır. Her iki yatakta normal bir yatağa oranla hastanız için daha sağlıklıdır. Hasta yatağı kiralama fiyatlarımız ise üç yüz Türk lirası ile dört yüz elli Türk lirası arasında değişiklik göstermektedir. Kaliteli ve ekonomik hasta yatağı siparişi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Uygun Fiyatlarla Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Günümüz şartları kapsamında artık büyük bir öneme sahip olan birbirinden farklı hasta yatağı çeşitleri, sadece hastanelerde değil aynı zamanda evlerde ve huzur evleri ile birlikte bakım evlerinde de yoğun bir şekilde değerlendirilmektedir.

Farklı fonksiyonel yapıları sayesinde hastaların iyileşme sürecine daha hızlı bir dönemi çekme imkanı sağlayan bu yatak modelleri, üstelik kiralama ya da satın alma işlemleri dahilinde artık elde edilebilmektedir. Kaliteli malzeme yapısı altında hazırlanmış ve sağlamlığı sayesinde bütün farklı ağırlıklarda ve uzunluklarda olan hastaların, güven içerisinde yatmasını sağlayan hasta yatağı kiralama fiyatları altında da uygun bütçeler dahilinde elde edilme şansını günümüzde sağlıyor. Özellikle günlük ya da farklı süreler dahilinde hastası olan birçok insan rahatlıkla bu yatak çeşitlerini çok uygun hasta yatağı fiyatları dahilinde değerlendirebilmektedir.

Kiralık Hasta Yatağı
Kiralık Hasta Yatağı

Üstelik ister satın alma seçeneği dahilinde istenirse de hasta yatağı kiralama fiyatları altında çok uygun şekilde elde edilebilir. Diğer yandan bu alanda büyük bir tecrübe sahip olan profesyonel kişiler bünyesinde uzmanlar adrese gelerek, çok uygun hasta yatağı fiyatları altında elde edilen bu ürünlerin kolaylıkla montajı gerçekleştirmekte ve uzun bir süre sorunsuz şekilde kullanım şansı elde edilebilmektedir.

Uygun Bütçeler Dahilinde Farklı Özellikleriyle Hasta Yatakları

Bütünüyle kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlanarak satın alma veya kiralama seçenekleri dahilinde kullanım şansını yanında getiren hasta yatağı modelleri, özellikle de değişik sayılardaki motor sistemleri sayesinde ön plana çıkıyor. Çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatları dahilinde elde edilebilecek olan bu yatak çeşitleri, baş bölgesindeki farklı hızlarda ve değişik açılarda ayarlanan işlemler dahilinde hasta gün içerisinde rahatlıkla yemek saatlerini ve ilaç saatlerini kaçırmadan bunları kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Üstelik oldukça uygun hasta yatağı fiyatları dahilinde elde edilecek olan bu ürünler, oturur pozisyona kolaylıkla geldiğinden dolayı aktivite kapsamında da televizyon seyretmeye da kitap okuma ve cep telefonuyla ilgilenmeye gibi durumlarda rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Diğer taraftan ayak kısmındaki hareket yeteneği ya da aşağı ve yukarı hareket eden asansör sistemleri kapsamında bu ürünler hasta yatağı kiralama fiyatları eşliğinde çok uygun bütçelerle rahatlıkla elde edilebilir. Bu şekilde hastalar zemine basarak rahatlıkla kalkabilir ya da ona bakanlar da fazla eğilmeden, bu hasta yatağı fiyatları bünyesinde alınabilecek seçeneklerle hastasına keyifle bakabilir.

Uygun Fiyatlar Dahilinde Kaliteli Hasta Yatakları

Farklı sebeplerden dolayı bakıma ihtiyaç duyan hastaların tedavi süreçlerinin sorunsuz olarak geçebilmesi adına, günümüzde artık farklı alternatifler dahilinde uygun seçeneklerle hasta yatağı kiralama fiyatları kolaylıkla karşılanabilmektedir. Her bütçeye uygun şekilde elde edilecek olan değişik özelliklere sahip bu yatak çeşitleri, hastanın yaşadığı yoğun duruma bağlı olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ortak şekilde serum askısı ile birlikte yemek masası ve özellikle kilitlenebilir tekerlekleri sayesinde gün içerisinde tüm aktiviteler rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Ayrıca tekerlekleri çok sağlam ve akışkan olduğundan dolayı tüm odalara yataklar götürülebilir. Diğer taraftan bunu gerçekleştirmek için ayrıca satın alma veya hasta yatağı fiyatları kapsamında kiralama sistemi de kolaylıkla Emek Yatak firması bünyesinde güven içerisinde elde edilebilir. Fabrika çıkışlı olarak da doğrudan halka kiralama ve satış işlemi dahilinde değerlendirilen bu ürünler sayesinde, hastalar tedavi süreçlerini daha geriye çekerek hem fiziksel hem ruhsal açıdan düzelme şansını yakalayabilmektedir.

Farklı Sebeplerden Dolayı Bakıma İhtiyaç Duyan Hastalar İçin Yatak Çeşitleri

Bu konuda özellikle yaşlı insanlar ve felçli hastalar adına mutlaka daha fonksiyonel bir yapıya sahip olan yatak çeşitleri değerlendirilmelidir. Bu konuda çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatları dahilinde ya da satın alma eşliğinde bu ürünler elde edilebilir. En çok da hareket etme yeteneği bulunmayan bu tür hastalar adına satın alma işlemi daha fazla değerlendirilmektedir. Çağrı düğmesi ile birlikte lavabo ve tuvalet seçenekleri sayesinde hastaların kalkmadan rahatlıkla tüm olanakları değerlendirmesine imkan veren bu yatak modelleri, uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım imkanını da yanında getirmektedir.

Özellikle bu tür yatak çeşitleri günümüzde artık evlerde daha fazla tercih edilmektedir. Nitekim hasta bu şekilde kendi evinde fiziksel ve ruhsal olarak daha pozitif yönde ilerleyip iyileşme sürecini hızlı bir seviye çıkarmaktadır. O yüzden bu konuda mutlaka çok uygun hasta yatağı fiyatları bünyesinde satın alma veya kiralama işlemleri bu kaliteli firma bünyesinde güven içerisinde değerlendirilmelidir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmet Sektörü

Hasta Yatağı Kiralama Hizmet Sektörü

Farklı zamanlarda meydana gelebilecek birtakım problemler neticesinde insanlar hastalığa yakalanabilmektedir. Bu kapsamda hastane süreci içerisinde yapılan tedavinin ardından, en az bunun kadar önemli olan kısım da hiç şüphesiz evde gerçekleştirilecek olan tedavidir.

Günümüzdeyse bunu hastane koşulları seviyesinde gerçekleştirebilmek için mutlaka tamamen özel bir fonksiyonel yapıya sahip olan hastane yatakları kullanılmalıdır. Tabii her insanın bütçesi bunları satın almaya yetmediğinden dolayı, özellikle son dönemlerde bu konuda farklı bir alternatif sunulmuş durumdadır. Çok uygun maliyetler kapsamında elde edilebilecek olan hasta yatağı kiralama sistemi dahilinde bu özel ürünler rahatlıkla elde edilebilmektedir. Hastaların yaşadığı duruma bağlı olarak değişik sürelerde kiralama şansı veren bu sistem sayesinde, rahatlıkla kullanma şansı yakalanabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Emek Yatak
Hasta Yatağı Kiralama Emek Yatak

Üstelik çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatları dahilinde söz verilen zaman içerisinde bu ürünler profesyonel personellerle adrese getirilerek, montajı en iyi şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca bu hasta yatağı kiralama seçenekleri ile temin edilecek olan ürünler, kolay bir kullanım fırsatı sunmakta ve özel alternatif seçenekleriyle iyileşme sürecini daha hızlı bir noktaya getirmektedir. Her bütçeye uygun hasta yatağı kiralama fiyatları dahilinde site bünyesinden değişik ürünler arasından güven içerisinde bir seçim gerçekleştirilebilir.

Farklı Özelliklere Sahip Olan ve Kiralama Fırsatı Sunulan Hasta Yatakları

Günümüzde birçok değişik özelliklere sahip olan ve hastalığın durumuna göre tercih edilecek birbirinden farklı hasta yatakları bulunmaktadır. Tabii burada hastaneden çıkış ile birlikte belirli bir süre bakılması gereken hastalar adına günümüzde artık çok daha uygun fiyatlar dahilinde hasta yatağı kiralama seçenekleri değerlendirebilmektedir. Bütünüyle fabrikasyon bir üretim altında doğrudan halka kiralama olarak sunulan bu ürünler, tamamen sağlam bir malzeme yapısı altında hazırlanarak tüm diğer eklentileri özel montaj altında yerleştirilip sağlanmaktadır.

Bu kapsamda özellikle baş bölgesi ile birlikte ayak bölümü ve asansör sistemleri dahilinde elektrikli motorlar büyük bir avantaj getirmektedir. Bu şekilde hastaya gün içerisinde tedavi konusunda uygulanması gereken tüm işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bu bağlamda serum askısı ile serum tedavisi yapılırken ayrıca oturur pozisyona gelen yataklar sayesinde, ilaç saatleri ve yemek saatleri de doğru zamanda sağlanabilmektedir. Değişik süreler adına çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatları eşliğinde bu ürünler büyük bir avantaj getirmektedir.

Farklı özellikleriyle uygun maliyetler altındaki kiralık hasta yatakları

Çok uygun fiyatlar kapsamında hasta yatağı kiralama hizmetleri günümüzde yoğun bir talep almaktadır. Değişik sayılardaki motor sistemlerinin yanı sıra, aynı zamanda serum askısı ve yemek masası ile birlikte alüminyum tabanca malzemesi altında sağlam biçimde hazırlamış yan korkulukları da özel bir imkan tanınmaktadır. Üstelik aynı sağlamlık ile hazırlanmış tekerlekleri de kilitlenebilir özelliği sayesinde, hastanın gün içerisinde rahatlıkla yapmasına imkan sunmaktadır.

Aynı zamanda her yöne rahat hareket eden bu tekerlekler, evde ya da huzur evi ile birlikte bakım evleri ve hastanelerden rahatlıkla farklı odalara taşıma olanağını da yanında getirmektedir. Her bütçeye uygun şekilde hasta yatağı kiralama fiyatları ile günümüzde artık bütün hastalar evlerinde rahat bir bakıma kavuşabilmektedir. Tedavi sürecinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini olanak tanıyan bu yatak modelleri, üstelik hastanın hem fiziksel hem de ruhsal olarak gelişim göstermesine de olanak vermektedir.

Hastaların farklı problemlerine bağlı olarak yatak çeşitleri

Elbette günümüzde sadece hasta yatağı kiralama hizmetleri verilmemektedir. Aynı zamanda satın alma seçeneği dahilinde de özellikle felçli hastalar ve yaşlı insanlar için daha detaylı bir fonksiyonel yapıya sahip olan yatak modellerini satın almak büyük bir önem arz etmektedir. Bu sayede hastalar kıpırdayamayacak bir durumda olsalar dahi, çağrı düğmesi ya da lavabo ve tuvalet seçenekleriyle gün içerisinde rahatlıkla bakımlarının yapılmasına imkan verilebilmektedir. O yüzden kişisel tercihlere ve hastaların yaşadıkları problemleri bağlı olarak satın alma veya hasta yatağı kiralama fiyatları kapsamında uygun maliyetlerle bu ürünler elde edilebilmektedir. Tabi burada önemli olan yalnızca bu hizmet adına çalışmalar gerçekleştiren firmalardan ürünleri temin etmektir.

Bu şekilde profesyonel bir kapsamda kaliteli malzeme ile hazırlamış yatak seçenekleri, fabrikasyon bir üretim kapsamında özel işçilik ile doğrudan satış ve kiralama seçeneği dahilinde elde edilebilir. Bu da çok daha uygun maliyetler altındaki ürünlerin temin edilmesine ve her daim yardım almasına olanak tanır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları İnternet Sitelerinde Neden Belirtilmiyor

Hasta yatağı fiyatları genel olarak hastanın sahip olduğu rahatsızlık durumuna göre ve hastalığın iyileşme sürecinde yararlanmak istediği konfor ve donanım özelliklerine göre değişmektedir. İlk olarak üreticilerin belirlediği hasta yatakları daha fazla donanım ve konfora sahip olduğunda fiyat skalasında tutar olarak yükselebilir. Bu nedenle, internet siteleri üzerinde hasta yatağı fiyatları belirtilmemektedir.

Aynı şekilde hasta yatağı kiralama fiyatları da değişmekte olup, kişinin kiralamak istediği yatağa ve kiralama süresine göre değişebilmektedir. Bu nedenle, üreticiler ve satıcılar hasta yatağı fiyatları hakkında net bir bilgi vermezken, genel olarak belirli bir fiyat aralığı sunmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları ile ilgili en net bilgiye satıcılarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Bu iletişim yöntemini belirlemeden önce mutlaka hastanızın durumuna göre doktordan ve diğer uzman kişilerden rahatsızlık ve bu rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olacak konfor ve donanımlarla ilgili bilgi almak yararlı olacaktır. Bu şekilde hem hasta adına hem de maliyet açısından en doğru hasta yatağını belirlemiş olabilirsiniz.

Hastanızın yatış sürecine ve rahatsızlığına göre belirlenen hasta yatağı fiyatları için ilgili kişilerle ve satıcılarla iletişime geçerek, konfor, donanım ve hasta yatağının diğer ekipmanları için bir teklif sunmasını isteyebilirsiniz. Mutlaka, ilgili kişiler size donanım açısından teknik detaylar da soracaktır. Örneğin; hasta yatağının donanımını belirleyen motor sayısı ve havalı hareket edebilen hasta yatakları gibi detaylar fiyatların değişmesine neden olacaktır. Bu nedenle, hasta yatağı seçiminden önce detayı bilgileri de öğrenmek maliyet açısından yararlı olacaktır. İlgili detayları satıcılara sunduktan sonra firmanın size göndereceği fiyat teklifi hasta yatağı için en doğru fiyatlandırma olacaktır.

Hasta Yatağı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Hasta yatağı fiyatları ve kiralama ile ilgili fiyat politikasını etkileyen en önemli bilgiler genel olarak hasta yataklarının donanımsal özellikleridir. Donanımsal özellikler genel olarak motor sayısı ve konfor açısından hareket edebilen mekanizmalardan oluşmaktadır. Hastalıkların iyileşme sürecine olumlu şekilde etki eden bu yataklar, genellikle en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları ise genel olarak donanımsal ve kiralama süreci ile ilgili durumlardan etkilenmektedir. Tüm hasta yatağı kiralama fiyatları ve bu alanda alınan hizmetleri etkileyen faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 1. Hasta yatağının motor sayısı ve gücü. 2, 3 ve 4 motorlu yataklar odluğu gibi yoğun bakım yatakları ile ev ortamına uygun ahşap donanımlı yataklar fiyatları etkilemektedir.
 2. Özellikle otomatik şekilde hareket edebilen ve dönebilen yataklar, hastanın ağırlığına göre ayarlanabildiği için daha kolay ve konforlu bir yatak sunmaktadır.
 3. Ağırlık açısından belli kapasitelerin üstünde olan modeller fiyatları da artırabilmektedir.
 4. Kişinin sırt ve bel kısmına uygun şekillenebilen havalı yataklar,
 5. Hem yatağa hem de kişinin konforuna göre ayarlanabilen karyola ve diğer ekipmanların bulunduğu yataklar,
 6. Kumanda ile baş ve ayak kısmını hareket ettirebilen yataklar fiyatları genel olarak etkileyen faktörler arasındadır. Tüm bu özellikler tek bir yatak üzerinde birleştirildiği gibi farklı yataklarda bu özelliklerden bir ya da birkaçı da bulunabilir. Bu durum tamamen hastanın durumuna ve konfor isteğine göre değişmektedir.

Konfor ve Donanıma Sahip Hasta Yataklarının Avantajları

Kişiye uygun konforda ve donanımdaki hasta yatakları hastanın daha kısa sürede iyileşmesine yardımcı olurken, iyileşme sürecinde de kişinin farklı rahatsızlıklara maruz kalmasının önüne geçmektedir. Bu açıdan özellikle ortopedik ve motorlu hasta yataklarının iyileşme sürecine olumlu pek çok avantajı bulunmaktadır.

Hasta yatağı kiralama fiyatları tüm bu avantajların bir araya gelmesiyle artış göstermektedir. Bu nedenle, hasta yatağı kiralama fiyatları hakkında bir bilgi almadan önce mutlaka yatak türüne göre elde edeceğiniz avantajları da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Konfor ve donanım açısından üst segmentte olan yataklar hastaların sırt ve bel kısmında uzun süre yatış durumuna göre oluşan ağrıların da önüne geçecektir.

Ayrıca, hareket mekanizması sayesinde hastanın kolay şekilde uzanmasını ve kalkmasını da sağlayan bu yataklar, ev ortamına uygun şekilde üretildiği için her türlü karyolaya da uyum sağlamaktadır. Kişiye göre farklı ağırlık kapasitelerinde üretilebilen yataklar, yan koruyucu demirler sayesinde hastaların yataktan düşmesini engellerken, ayrıca hastanın tutunma ve kalkma fonksiyonlarının yerine getirilmesine de yardımcı olur. Bu nedenle hasta yatakları sadece konfor olarak değil, güvenlik açısından da büyük avantaja sahiptirler. Hasta yatağı fiyatlarının internet sitelerinde yayınlanmıyor olmasının sebebi Sağlık Bakanlığı’nın bu konuda yaptığı yasaklamadır.

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetlerinde Uygun Fiyatlar

İhtiyaç duyulan bütün özellikleri en üst düzey üretim kapsamında montajı yapılarak piyasaya sunulan birbirinden değişik hasta yatağı ürünleri, artık sadece hastanelerde değil aynı zamanda evlerde de rahatlıkla kullanım imkanı yanında getiriyor. Üstelik hasta yatağı satışı ve kiralama seçenekleri dahilinde kişisel tercihler baz alınmak suretiyle, farklı yapıları altında bu ürünler rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Bu sayede çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan hastalar için belli süreler dahilinde kiralama seçeneği kullanılabilir ve bu süreç kapsamında en özel fonksiyonlar ile hastalara kusursuz bir bakıp gerçekleştirilebilir. Bu da fiziksel ve ruhsal olarak hastanın daha hızlı bir tedavi sürecine girmesine imkan tanır.

Aynı şekilde felçli hastalar ve kıpırdamakta zorluk çeken yaşlı insanlar için adına, huzur evleri ile birlikte bakım evleri ve özellikle de bireysel olarak evlerde kullanılabilecek bu ürünler satın alma seçeneği kapsamında değerlendirilebilir. Bu konuda fabrikasyon bir sistemi altında alüminyum ve çelik tasarımı ile sağlam bir yapı içerisinde üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı kiralama ya da satış dahilinde, mutlaka doğru firmalardan temin edilmelidir. Bu da herhangi bir problem söz konusu olduğunda ya da değişik bir durum için danışılmak istendiğinde anında firmalara ulaşım sağlanabilir. Ayrıca fabrikasyon olarak da oradan halka sunumu ile çok uygun hasta yatağı fiyatları dahilinde bu ürünler elde edilebilir.

Çok uygun fiyatlar ile hasta yatağı kiralama ve satış işlemleri

Elbette her insan hastalarına üst düzey bir olanak dahilinde bakarak onların tedavi süreçlerinin gerçekleşmesini ister. Fakat hasta yatağı satışı dahilinde bu ürünlere bakıldığında birçok insan yüksek bütçeli olduğunu düşünür ve almakta çekingen davranır. Fakat özellikle elektrikli motor sistemleri sayesinde uzaktan kumandası ile birçok değişik özelliği yanında getiren bu ürünler artık çok uygun fiyatlar dahilinde rahatlıkla elde edilebilmektedir.

Üstelik maddi yönden satın alma gibi bir gücü olmayan insanlar adına ise yine hasta yatağı kiralama fırsatları günümüzde büyük bir talep almaktadır. Bu şekilde farklı süreler dahilinde yatak seçenekleri üst düzey özellikleri ile birlikte elde edilebilir ve ayrıca adrese gelinmek suretiyle montajı da profesyonel bir kapsamda gerçekleştirilebilir. Teknolojinin desteğiyle her geçen gün daha üst düzey olanaklarla üretimleri gerçekleştirilen bu kaliteli ürün çeşitleri, üstelik çok uygun hasta yatağı fiyatları dahilinde de artık kolaylıkla temin edilebilmektedir.

Profesyonel bir hizmet altında kaliteli yatak çeşitleri

Tamamen profesyonel bir hizmet kapsamında fabrikasyon bir üretim ile gerçekleştirilen birbirinden değişik hasta yatağı modelleri, tedavi sürecini daha hızlı bir duruma getirerek hastaların fiziksel ve ruhsal olarak kısa süre içerisinde ayağa kalkmasına imkan vermektedir. Diğer taraftan uygun fiyatlar ile baş kısmında bulunan motor sistemleri ve ayak bölgesi ile asansör seçenekleri kapsamında da uzaktan kumanda ile kontrol edilmek suretiyle, teknolojik destek altında uygun hasta yatağı satışı günümüzde yoğun şekilde yapılmaktadır.

Bu şekilde yataklar oturur pozisyona gelerek ilaç saatleri ve yemek saatleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Tabii daha uygun bütçeler ile hasta yatağı kiralama fırsatları da değerlendirilebilir. Hastanın ne kadar bir süre içerisinde ayağa kalkacağına bağlı olarak bu yataklar farklı süreler ile adreslere kadar getirilebilir ve özel montajı yapılabilir. Üst düzey özelliklerinin aksine çok uygun hasta yatağı fiyatları dahilinde kişisel tercihlere göre kiralama ya da satın alma işlemleri kullanılabilir.

Değişik özelliklere bağlı olarak uygun fiyatlarla satış ve kiralaması yapılan hasta yatakları

Hasta yatakları tam donanımlı bir tasarım altında üretimden geçmektedir. Özellikle alüminyum tabanca bir yapı altında yapımları gerçekleştirilen yan korkuluklar sayesinde, hastalar güven içerisinde sağa ya da sola hareket etme imkanı elde edebilmektedir. Aynı zamanda çok uygun hasta yatağı satışı dahilinde bu ürünler detaylı eklemeleri kapsamında yemek masası ve serum askısı ile birlikte sağlam biçimde, her yöne rahat hareket eden tekerlekleri ile özel bir imkan vermektedir.

Her bütçeye uygun olarak hasta yatağı kiralama fırsatları da değerlendirilerek evde hastalara rahatlıkla bakılma şansı yakalanabilir. Doğrudan fabrikasyon bir satış ya da kiralama seçenekleri eşliğinde artık rahatlıkla değerlendirilebilecek olan bu ürün seçenekleri, çok uygun hasta yatağı fiyatları ile kişisel tercihler kapsamında temin edilebilir. Burada Önemli olan büyük bir firma ile bu ürünleri almaktır.

Hasta Yatağı Kiralama Şirketi

Hasta Yatağı Kiralama Şirketi

Günümüzde artık hasta yatağı seçeneklerinin daha kolay bir biçimde elde edilmesi için tamamen özel bir avantaj sunulmuş durumdadır. O da hasta yatağı kiralama sistemidir. Son teknolojik sistemler dahilinde ve en kaliteli bir malzeme yapısı altında, sağlam bir şekilde kullanım için özel bir imalattan geçen birbirinden farklı yatak modelleri, çok uygun bütçeler kapsamında farklı süreler adına kiralama işlemi ile hastaların tedavi süreçlerini daha kolay bir biçimde geçirmesine imkan tanınmaktadır.

Bu şekilde hastaneden hiç henüz yeni çıkmış ve belirli bir süre bakıma ihtiyaç duyan kişiler, çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatları kapsamında istedikleri farklı sürelerde aile tam donanımlı olan bu yatak seçeneklerini değerlendirebilir ve hastalarının yeniden sağlıklı hale gelmesine olanak tanır. Farklı problemler altında bakılması gereken hastalar için onların yeniden ayağa kalkabilmesi adına günümüzde büyük bir öneme sahip olan hasta yatakları, yanında getirdiği birçok farklı fonksiyonel yapısı sayesinde gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereken işlerin rahatlıkla yapılmasına imkan tanımaktadır.

Hasta yatağı kiralama hizmeti

Bu kaliteli firma bünyesinde tamamen uygun fiyatları altında elde edilebilecek olan birbirinden farklı fonksiyonlara sahip hasta yatağı kiralama ile birlikte, güven içerisinde kullanım imkanı elde edilebilmektedir. Özellikle günümüzde istenen adrese söz verilen zaman içerisinde getirilen bu yatak çeşitleri, alanında büyük ve tecrübe sahibi olmuş ekip ile birlikte özel olarak montajı istenilen odaya gerçekleştirilmektedir.

Tabii zaten çok uygun hasta yatağı kiralama fiyatları ile elde edilebilecek olan bu ürünler, bütünüyle kaliteli ve kilit sistemi ile birlikte her yöne rahatça dönüş yapabilen tekerlekleri sayesinde, arzu edildiği zaman farklı odalara da rahatlıkla götürülme imkanını yanında getirmektedir. Bu da hem hastaların hem de ona bakanlar adına psikolojik ve fiziksel açıdan büyük bir rahatlık imkanı getirmektedir. Çünkü hasta yatakları sayesinde hastalar özel tekerlekleri değişik onların götürülerek, yalnızca tek bir odaya mahrum kalmasına önlem alınabilmektedir. Aynı şekilde hastalara bakan kişiler adına da sürekli olarak uzun odaları gitmek yerine, hastasının yanında kalma şansı da bu şekilde verilebilmektedir.

Özel fonksiyonlar yapıları sayesinde kiralanabilecek farklı hasta yatakları

Elbette günümüzde felçli hastalar ile birlikte çok yaşlı insanlar için uzun süreli seçenekler adına hasta yataklarını satın almak gerekmektedir. Fakat kısa süreli bir şekilde mutlaka bakıma ihtiyaç duyan kişiler adına hasta yatağı kiralama fırsatı günümüzde çok büyük bir imkan tanımaktadır.

Tam donanımlı bir şekilde bütün parçaları bir araya getirilmiş olarak en iyi hizmeti sağlayan bu yatak modelleri, gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereken farklı işlemlerin rahatlıkla yapılmasına imkan tanımaktadır. Bu kapsamda zaten iyileşme sürecini çok daha erkene çekme imkanı sağlayan hasta yatağı kiralama fiyatları kapsamında, bütçeyi sarsmadan büyük bir kolaylık içerisinde elde edilme imkanı sunulmaktadır. Özellikle de bilindiği üzere motor sistemleri büyük bir avantaj getirmektedir.

Baş bölgesinin belirli açılarda ve farklı hızlarda ayarlanması sayesinde hastalar gün içerisinde yemeklerini ve ilaçlarını tam saatlerinde alma imkanı bulurlar. Ayrıca gerektiğinde ayak kısmında ayakların yukarı doğru kalkmasına da yine imkan verilmektedir. Uzaktan kumandalı bir sistem altında çalışan ve farklı sayılardaki motorların bir araya getirilerek yerleştirildiği hasta yatakları, mutlaka doğru bir çalışma prensibi altında sorun yaratmadan kullanılması gerekmektedir.

Uygun fiyatlar kapsamında kiralama hizmeti

Birbirinden farklı motor sistemlerin yanı sıra aynı zamanda yemek masası ile birlikte serum askıları veya sağlam bir tasarımla hazırlanmış aynı zamanda görsel bir şıklık da katan yan korkuluklar sayesinde, hasta yatağı kiralama günümüze daha çok fazla tercih edilmektedir. Bu şekilde hastalar herhangi bir sorun yaşanmadan büyük bir rahatlık içerisinde günlük aktivitelerini gerçekleştirebilmekte ve fiziksel açıdan iyileşirken aynı zamanda güzel bir vakit geçirmek suretiyle ruhsal olarak da kendilerini iyileştir bilmektedirler.

O yüzden kısa dönemde hasta bakımı için mutlaka hasta yatağı fiyatları kapsamındaki uygun bütçeler dahilinde bu ürünler elde edilmektedir. Tabii mutlaka özel bir fabrikasyon altında doğrudan halka satış seçeneği dahilinde bu ürünlerin elde edilmesi, özel bir işçilik ile tasarımlarının sağlam bir şekilde yapılmış olarak kiralanmasına da olanak vermektedir. Bu kaliteli firma bünyesinde birçok farklı özelliğe sahip olan hasta yatakları uygun fiyatlar kapsamında kiralanabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

İnsan ömrü boyunca sağlıklı yaşam için çaba gösterirken hastalıklar, kazalar gibi sorunlar sağlığı felce uğratabilir. Bu gibi durumlarda uzun süreli yatağa bağımlı yaşamak veya ömür boyu yatağa bağlı yaşamak zorunda kalınabilir. Hastane ortamında, ev ortamında ve küçük yaş gurubu çocuklara özel hasta yatakları tedavi sürecinde veya yatalak tüm hastalar için en gerekli araçtır. Uzun süre ya da belirli bir süre hasta yatağı kullanmak zorunda kalanlar için Emek Yatak; sağlıklı, ortopedik, kolay kullanımlı ve her bütçeye uygun hasta yatağı kiralama fiyatları ile satış yapar.

Bizimle iletişime geçmek çok kolay!

Emek Yatak kötü gün dostu olarak hastalarına acil şifa getirecek ve hastalık süresince hastaya destek olacak medikal araç ve gereçleri İstanbul Zeytinburnu imalat ve satış ofisinden ve internet ortamından gerek istenilen özelliklerde imal eder, gerekse hasta yatağı kiralama yöntemi ya da satış yaparak hizmet verir. Hastane çıkışı sonrası evde yatalak hasta var ise, farklı özelliklerdeki alternatif seçeneği ile kullanıma bağlı ürünler sunar. Elektrikli, panelli, kumandalı, ahşap veya demir ana gövdeli, lazımlıklı hasta yatağı, farklı kategorilerde katlanabilir özellikteki yatakları mevcut olan Emek Yatak 7/24 online hizmet vermekte, istenilen hasta yatağını imalat ve satış ofisini ziyaret etmeniz durumunda görerek alma olanağı sunmaktadır.

Hastalıkta Tek Dostunuz Emek Yatak

Emek Yatak; 20 yıllık bir deneyimi ve sağlık sektöründe dünya ülkelerine yaptığı ihracatları ile sektöre imza atmıştır. Hasta yataklarını üretirken hastaya azami hizmet edecek şekilde tasarlar. Kullanım kolaylığı, konforu, malzemelerinin kalitesini öncelik olarak benimser. Hasta yatakları toplu ya da perakende olarak sipariş edilebilir hatta kiralanabilir. Uzun süreli bakım ortamlarında her alana monte edilebilen hasta yatakları, Türkiye’nin her yerine teknik ekip desteği ile gönderilir. Hasta yatağını hasta bakımını üstlenen kişi tarafından da ergonomik ve kullanım kolaylığı sağlamakta ayrıca başka kişilerin desteğine gerek kalmadan yatalak hastanın her türlü ihtiyacına cevap verir. 2 yıllık bir garanti sürecinde olan hasta yatak yatağı yedek parça temininde de tek adres olup 10 yıllık bir garanti süreci sunar.

Hasta yatağı kiralama fiyatları açısından değerlendirildiğinde modeller arasında çok fazla fiyat farkları olmadığı görülecektir. Fiyat farkını oluşturan en önemli ilk kriter; kiralanacak yatağın motor sayısıdır. Fiyatları belirleyen diğer etkenler ise: yatağın baş/ayak setlerinin ve yan korkuluklarının kalitesidir.