Yazılar

Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Hasta yatağı kiralama Kadıköy firmamız bünyesindeki ürünleri ile her hastanın ihtiyacına uygun farklı özelliklerde üretilmektedir. Firmamızda ki ürünleri hastanızın ihtiyacınıza göre isterseniz kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz.  Firmamız bünyesinde bulunan ürünlerden aldığınızda ücretsiz olarak servisi ve kurulumu yapılır.  Hasta yatağı kiralama Kadıköy firmamız İstanbul’da bulunmakta olup, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunmaktadır. İstanbul içi yerlerde firmamız aynı gün teslimatını yapıp kurulumu da yapılır. Firmamızda ki ürünleri internetten online alışveriş yaparak istediğiniz şehre kargo ile gönderimi yapılır ve belirlenen günde kurulumu yapılır. Firmamızda ki tüm ürünler hastaların iyileşme sürecinde onların rahat olması için  hepsi de özel olarak tasarlanır. Hasta yataklarımız hepsi antialerjik olup temizliği kolay olduğu için hijyeniktir. Maksimum rahatlık sunan hasta yataklarımız motorlu ve manuel olarak ihtiyaçlara göre her bütçeye uygun ürünler bulunur. Firmamız yataklarını üretirken son teknoloji ile üreterek hastaların her zaman rahatlığını düşünürüz.

Kadıköy’de Motorlu Hasta Karyolası Kiralama

Hasta yatağı kiralama Kadıköy firmamızda bulanan 2 motorlu ekonomik hasta karyolası ürünümüz 2 motorlu hasta yatakların arasında en uygun olan üründür. Mekanik motor sistemi sayesinde sırt ve ayak bölümün alçaklığını ve yüksekliğini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Diğer hasta yataklarımızdan uygun olsa da dayanıklılığı ve kaliteli bir üründür. Başlık çerçevesinde ve yan korkularında demir profiller kullanılmıştır. Dual motor sistemine sahip olan bu ürünümüz hastanın istediği zaman ihtiyacına göre ayak ve baş kısmı 90 derece ayarlanabilir. Bu hasta yataklarımız yurt dışında özel olarak getirtilen ürünlerimiz garantilidir. Firmamız yataklarda oluşan herhangi bir sorunda size yardımcı olarak sıkıntınız giderilir.

2 Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası Özellikleri

2 motorlu ekonomik hasta karyolası modelimiz hastaların rahat olmasını sağlarken motor kumandası sayesinde kullanımı rahat olur. Bu hasta karyolasının yanında bulunan korkuluk mandalı sayesinde korkuluk rahatlıkla hareket ettirilir. Bu hasta karyolası ayrıca iyileşme döneminde kullanmak zorunda olacağı serum için serum askılığı bulunur. Evlerde, hastanelerde ve bakım evlerinde kullanılan 2 motorlu ekonomik hasta karyolası felçli hastalar için veya yatalak olanlar için uygun bir yataktır. Hasta yatağı kiralama Kadıköy firmamızdan bu hasta karyolasını 7/24 teknik servis elemanlarımızdan hastanız için kiralama veya satın almak için bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kadıköy

Hasta Yatağı Kadıköy

Dünyanın çeşitli ülkeleri gibi ülkemizin de son yıllarda en büyük sorunlarından birisi de hastalıklardır. Özellikle çeşitli kanser hastalıklarının artması, insanlığın ilerideki yıllar için olumsuz düşüncelere kapılmasını ortaya koymaktadır. Ancak yüzlerce farklı hastalıkların ortaya çıkması ile birlikte her gün gelişen sağlık sektörü, bu kötü düşüncelerin birazda olsa azalmasını mümkün kılmaktadır. Uzun yıllar tedavi edilmesi gereken hastaların, en önemli ihtiyaçlarından birisi ilaç temini olmakla beraber, kaliteli ve konforlu yataklar olarak bilinmektedir.

Sıradan evlerde kullanılan yataklar, daha çok yatalak hastaların konforlu şekilde tedavi edilebilmesinin önüne geçtiğinden, özel hasta yataklarına oldukça gereksinim duyulmaktadır. Söz konusu olan durumlar için hizmet vermekte olan firmamız, İstanbul’un farklı ilçelerinde hasta yatağı üretimi yapmakta ve bu yatakları satışa sunmaktadır. Sıfır olarak satışa sunmuş olduğumuz hasta yatakları, genellikle fazla ücretli olarak görülmektedir. Bu durumda maddi durumu çok iyi olmayan kişiler, farklı alternatiflere yönelmektedir. Hastaların daha konforlu yataklara ulaşabilmesi adına sıfır olarak satışa sunduğumuz yataklar için aynı zamanda ikinci el satış işlemlerini de mümkün kılmaktayız.

Küçük Evlerde Kullanılabilen Hasta Yatağı Çeşitleri

Sektörde yıllardan beri varlığını sürdüren firmamız hastane, bakım evi, huzur evi ya da sıradan evlerdeki yaşlı ve hastaların rahat şekilde bakılabilmesi için kaliteli yatak çeşitlerinin üretimini sağlamaktadır. Üretim sırasında kullanılan yatak parça malzemelerinin, sağlık kurallarına uygun olmasına özen gösteren kadromuz, bunun dışında hastaların daha kolay oturmaları ve kalkabilmeleri içinde yatakların üst teknolojik cihazlar ile donatılmasına dikkat etmektedir. Satışa sunulan yataklar 2 motor, 3 motor ya da 4 motorlu olarak görülmekte ve hastalığın çeşitlerine göre kullanım hakkına sahip olmaktadır. Özellikle felçli hastalar için üretilmiş olan 4 motorlu hasta yatağı Kadıköy ve çevresinde olduğu kadar, İstanbul’un farklı semtlerinde de satışa sunulabilmektedir.

Bahsedilen yatak çeşitlerimiz, yalnızca hastanelerde ya da bakım evlerinde değil, aynı zamanda evlerde de kullanılabilmektedir. Evlerde hastalarına bakmak ve uzun yıllar hastalarının daha kaliteli yataklarda durmasını isteyen müşterilerimiz için özel ev hasta yatağı ürünleri üretilmektedir. Daha çok ahşap görünümlü ve malzemeli olarak üretilmiş olan ev hasta yatağı çeşitlerinde, aynı zamanda serum takılabilen ve diğer ilaç ya da cihazların konulabilmesi için özel alanlarda mevcuttur.

Hasta Yatağı Çeşitlerinde Yer Alan Fiyat Aralıkları

Yalnızca kişilere evlerinde kullanmaları için satış işlemlerine yer vermeyen firmamız, aynı zamanda hastaneler ya da huzur evi gibi işletmelere de toplu olarak satış işlemlerine yer vermektedir. Özellikle yaşlıların sonsuza dek kalmış olduğu huzur evlerinde, en temel ihtiyaçlardan birisi olan hasta yatakları, yaşlılığa bağlı olarak meydana gelebilecek olan farklı hastalıklar için üretilmiştir. Hem hastanın, hem de hastaya bakıcının daha kolay işlemleri yapabilmesini sağlamakta olan hasta yatakları, çeşitli fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Yatakların boyutları, kullanılan malzemeler, motor sayıları ve özelliklerine göre çeşitlilik gösteren fiyatlarda, toplu alımlar için indirim ya da kampanyalar da yapılmaktadır.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Hizmetlerimiz arasında yalnızca hasta yataklarının satılması değil, aynı zamanda yatakların belirli süreler için kiralanması işlemlerine de yer verilmektedir. Haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama işlemleri sağlayan firmamız, sıfır olarak satın almak yerine daha ucuza yatakları kullanabilmenize imkân tanımaktadır. Özel hastanelerde, evlerde ya da bakım evlerinde kullanılmak üzere kiralayabilecek olduğunuz yataklar, kiralama sürelerine göre farklı ücretler ile sizlere sunulmaktadır.