Hasta Yatağı Modelleri

İhtiyaca Uygun Hasta Yatağı Modelleri Bulunuyor

İnsan vücudunun farklı nedenlerden dolayı işlevsel bir hasarı oluşması halinde yatağa bağlı bir şekilde hayatını sürdürmek zorunda kalabiliriz. Bu gibi durumlarda ise hasta yatakları farklı özelliklerle kullanımına sunulmaktadır. Birçok hasta yatağı modeli bulunmakta olup, bu hasta yatakları birçok özellikle kullanıma sunulmaya devam ediyor.

2 Motorlu Ve 4 Motorlu Hasta Yatak Modelleri

Hasta yatak modellerine baktığımızda 2 motorlu hasta karyolası modellerinden tutunda 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolası modellerine kadar sizde birçok ürünün inceleyerek temin etmek için web sitemize bakmanız yeterlidir. Hizmetlerimiz garanti çerçevesinde sunulmakta olup ücretsiz kurulum hizmetleri ile beklentilerinizin çok üzerinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezli hizmet içeriğimiz hakkında bilgi almak istediğinizde kurumsal web sitemiz üzerinden çeşitli bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu çerçevede siz de model ve özelliklere bakarak kiralama ya da satın alma hizmetlerimizi tercih ederek internetten avantajlı fiyat seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Model Tasarımları
Hasta Yatağı Model Tasarımları

Ücrete Tabi Olan Diğer Ürünler Ve Aksesuarlar Nelerdir

Müşterilerinizin hizmetine sunmuş olduğumuz kiralamak ya da satın alma opsiyonları ile hasta yatakları ile birlikte sıvı geçirmeyen alez ve serumluk fiyat içerisinde sizlere ekstra ücret üretmeden sunulmaktadır.

Üretim aşamasından direk müşteriye sunulan hasta yatakları en uygun fiyat aralığı ile size sunulurken siz de korkuluk ve başlık detayları ile tasarlanmış ürünlerimize güvenli ulaşım sağlayarak firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Ürün ile birlikte gelen diğer aksesuar ve parçalar ücrete tabi bir şekilde ek ücret talep edilmeden kullanımına sunuluyor.

Hasta Yatağı Aksesuarları
Hasta Yatağı Aksesuarları

Güvenle Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Medikal ürün ihtiyaçlarınızda siz de havalı yatak ve ev tipi hasta yatakları modellerine kadar firmanızdan çeşitli bilgileri alarak seçiminizi güvenle alım gerçekleştirebilirsiniz. Satış ve kiralama süreçleri indirimli fiyat seçenekleri ile firmamız tarafından güvenilir şekilde sizlere sunulmaktadır. Online sipariş vererek ya da mağaza üzerinden kiralama veya satın alma işlemlerini gerçekleştirmek istediğiniz de uzman personellerimizle görüşmeniz yeterli olacaktır. Hasta yatakları fiyatları için detaylı bilgi almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek kiralamak ya da satın alma opsiyonundan yararlanarak ürünlerinin temin edebilirsiniz.

Hasta Kullanımına Uygun Yüksek Kalite Yataklar

Hastalık dönemlerinde düzenli bir uyku ve gün içerisinde hareket kabiliyetinin olması son derece önemli olan detaylardır. Bu detaylara dikkat edilmesi hem hastanın daha hızlı bir iyileşme sürecine girmesine hem de hasta yakınlarının bu süreçte moral olarak daha iyi durumda olmasına yardımcı oluyor. Hastalık döneminde bu süreci en iyi atlatmanıza yardımcı olacak şekilde tasarladığımız hasta yatağı modellerimiz her hastanın rahat etmesine yardımcı olan yataklardır. Yatakların her biri farklı bir fonksiyona sahip olduğu gibi birçok fonksiyonu bir arada bulunduran yatak modelleri de mevcut denilebilir. Ev ortamına uygun şekilde ürettiğimiz hasta yatakları boyut olarak da çeşit imkânı sunuyor.

Hasta Yataklarının Ev Modelleri

Ev ortamında uzun süre tedavi görecek yaşlı ve hasta yatakları son derece iyi standartlarda ürettiğimiz yataklardır. Bu yatakların kalite düzeyi son derece yüksektir ve çok kolay hareket edebilme imkânı sunuyor. Kiralanabilme ya da satın alınabilme gibi bir şansın bulunması hasta yataklarının daha fazla tercih edilebilmesini sağlıyor. Evlere özel olarak tasarladığımız hasta yatağı modellerimizde son derece zarif modeller tasarlıyoruz. Özellikle ahşap tasarımlarda hazırladığımız yataklar hasta yatağı görünümünden son derece uzak olan oldukça hoş yatak modellerimizdir. Yatak tasarımlarımızda manüel tip yataklar olduğu gibi otomatik yataklar da bulunuyor. En çok satışını ve kiralamasını yaptığımız yatak tasarımları otomatik olan yataklardır.

Motorlu Hasta Yatakları Neden Çok Tercih Ediliyor?

Her ne kadar manüel hasta yatağı modellerimiz de çok kullanışlı olsa da insanlar hastalarının başkasına bağlı olmaması için otomatik hasta yatağı tasarımlarını tercih ediyorlar. Bu hasta yatağı tasarımlarımızda farklı motor özellikleri bulunuyor. Kumanda özelliği de bulunan tasarımlar sayesinde hastalarınız ve yaşlı aile üyeleriniz rahatlıkla yatış ve oturma pozisyonuna gelebiliyorlar. Böylece sizler odada yokken onlar pozisyon değiştirmede herhangi bir zorlanma yaşamıyorlar. Motorlu hasta yataklarının da ev tipi olanları mevcut olduğundan rahatlıkla bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kısa süreli olarak yatmayı planlayan bir hastanız varsa hasta yatakları kiralama olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Hasta yatağı modellerimiz için firmamız ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel Hasta Yatağı Modellerimiz

Profesyonel Hasta Yatağı Modellerimiz

İşinde deneyimli personeller ve sağlıklı malzemeler kullanarak hizmet vermekte olan firmamız, en önemli ihtiyaç malzemeleri arasında yer alan hasta yatağı ürünlerinin, üretim ve satış işlemlerini sağlamaktadır. Birbirinden farklı hasta yatağı modelleri sayesinde, farklı engeli olan ve daha rahat bakılabilmesi gereken hastaların, doğru yatak ürünlerine kavuşmaları sağlanmaktadır. Günümüzde çeşitli sorunlar nedeni ile hastalanan ve yaşamı boyunca özel bakıma ihtiyaç duyan kişiler, genellikle hastanelerde tedavi edilerek bakılmaktadır. Ancak bazı hastalara ev alanlarında bakılmasına izin veren doktorlar, bu tür bakımların ise özel hasta yatağı modelleri kullanılarak yapılmasını istemektedir.

Söz konusu olan durumlar için hizmet veren firmamız, asansörlü, havalı, motorlu ve botu tipli gibi pek çok faklı sayıda yer alan hasta yatağı modelleri konusunda üretim ve kiralama ayrıcalıklarını sunmaktadır. Sıfır olan yatak modelleri, genel olarak daha fazla ücretler ile piyasaya sürülmekte ve bu durum sonucunda, hastalar başta olmak üzere hasta yakınları da mağdur olan kişiler arasında yer almaktadır. Özellikle yaşlılığa bağlı olarak meydana gelen hastalıklarda, kişilerin bakımı oldukça zor olmaktadır. Bunun için iyi hasta yatağı modelleri ve işinin ehli hasta bakıcıları ihtiyacı hissedilmektedir. Huzur evi, hastane, ev ya da çeşitli yapılar için sorunsuz olarak kullanılabilmekte olan hasta yatakları, kolay temizlenme ve kolay şekilde birleştirilme gibi sayısız özellikler ile piyasada yer almaktadır.

Profesyonel Hasta Yatakları
Profesyonel Hasta Yatakları

Daha uygun fiyatlar ile kişilerin ihtiyaçları olduğu süreler için kullanılabilme avantajlarını sağlayan firmamız, yüzlerce hasta yatağı modelleri için sanal ortam üzerinde satış ve kiralama işlemlerine yer vermektedir. Aynı zamanda yatakların yanı sıra yemek masaları da hediye olarak firmamız tarafınca, müşterilerimize sunulmaktadır. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, ev tipi ve hastane tipi gibi modellerimiz üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz üretim hizmetlerinin yanı sıra, kiralama ayrıcalıklarına da yer vermekteyiz.

Felçli Hastalar İçin Sunulan Havalı Hasta Yatağı Kiralama İşlemleri

Doğuştan ya da sonradan farklı sebeplere bağlı olarak, insanlarda görülebilmekte olan felç hastalıklarında, kişiler tamamen yatağa bağlı kalmakta ve vücudundaki hiçbir organı hareket ettirememektedir. Buna göre hayatının sonuna kadar, mutlaka bir yardımına muhtaç olan kişiler, aynı zamanda yatağa bağlı olarak yaşamak zorundadırlar. Söz edilen ihtiyaçlar sonucunda hizmet sunmakta olan firmamız, hizmetlerinde yer alan hasta yatağı çeşitleri arasında havalı hasta yatağı ürünlerinde kiralık işlemlerini sağlamaktadır.

Baklava dilimli olarak yer alan havalı hasta yatakları, hastaların vücut ağırlıklarına göre özel olarak ayarlanabilme potansiyeline sahip olmaktadır. Sürekli aynı pozisyonda yatmak zorunda olan ve bu sebep ile hastalarda meydana gelecek olan yaraların önüne geçen havalı hasta yatağı çeşitleri ürünlerin boyutları ve özelliklerine göre çeşitli fiyatlar üzerinden kiralanmaktadır. Bunun yanı sıra özel masaj etkisi ile birlikte sunulan özel hasta karyolaları da hem hasta, hem de bakıcıları için her türlü alanlar için uygun şekilde kullanılma özelliğine sahip olmaktadır. Kişilerin ihtiyacına olan süre ve zamanlar için sorunsuz şekilde gerçekleştirilen kiralama hizmetleri günlük, haftalık, aylık ve senelik olarak özel anlaşmalar ile sağlanabilmektedir.

Ev tipli ahşap malzemeli olarak kiralanabilen bir diğer yatak modeli olarak bilinmektedir. İşinin ehli kadromuz tarafınca özel alanlarımızda, sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmekte olan yataklar, daha çok ahşap görünüme yakınlaştırılmakta ve bu sayede, hastane ya da huzurevlerinde bakılacak olan hastaların kendilerini, ev ortamlarında hissetmeleri için kolaylıklar sunulmaktadır.

Güvenli Bakım İçin Sunulan Kiralık Korkuluklu Hasta Yatakları

Özel sistemler ile birlikte ahşap ya da plastik malzemelerden ayrı özelliklerde üretilmiş olan hasta yatağı çeşitleri aynı zamanda farklı boyutlarda yer almaktadır. Buna göre uzun ya da kısa süreli hasta bakımlarında, ilk başta hastaların daha rahat etmesi ve sonrasında da hasta bakıcıların daha kolay hareket edebilmeleri için farklı tasarımlar yapılmaktadır. Son yıllarda kişiler arasında en fazla tercih edilmekte olan hasta yatağı çeşitleri arasında korkuluklu ahşap ev tipi yataklar bulunmaktadır.

Özel ayarlanabilir ve kolay çıkarılma gibi avantajları bulunan korkuluklu yataklar, hastaların gece ya da gündüz uykusunda yataktan düşme tehlikelerini ortadan kaldırabilmek adına oldukça avantajlıdır. Aynı zamanda hastalara bakan kişilerin, yemek sırasında daha kolay hizmet edebilmesi ya da tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmek adına hastaya daha rahat ulaşabilmesi için bu yataklar oldukça ilgi çekmektedir. Tek ya da çok sayıda kiralanabilen bu yataklar, sıfırında olduğu gibi oldukça sağlıklı ve sorunsuz olarak kullanılabilme avantajına sahiptir. Buna göre hastane, huzur evi ya da bakım evi gibi tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Küçük çocuklar ya da yetişkin hastalar için farklı boyut ve özelliklerde bulunan hasta yataklarında, farklı sağlık cihazına bağlı olarak yaşaması gereken hastalar içinde özellikler çeşitlendirilmiştir. Serum, hava tüpü ya da solunum cihazı gibi akla gelebilecek çeşitli sağlık cihazının, hastaların yanında sürekli olarak bulunması gerekli olduğu durumlar için özel olarak üretilen hasta yatağı çeşitleri arasında dört motorlu ürünlerde bulunmaktadır.

Elektrik ile birlikte çalışmakta olan bu hasta yatağı, kişilerin sürekli olarak yatmasını önlemek için oldukça avantajlıdır. Kısacası vücudun üst bölgesinin oturur pozisyonda olmasını ve özellikle felçli hastaların, bir nebze de olsa farklı pozisyonda durmasını sağladığı için yaygın olarak tercih edilmektedir. Firmamız üzerinden bu tür hasta yatağı ürünlerini, satın alabilir ya da daha uygun ücretler ile birlikte kısa veya uzun süreli olarak kiralayabilirsiniz.