Hasta Yatağı Satış

Hasta Yatağı Satış

Sağlık sektöründe çok sık kullanılan malzemelerden birisi de hasta yataklarıdır. Özellikle de hastane, sağlık ocağı ve klinik gibi tüm sağlık kuruluşlarında kullanımı görülen hasta yatakları temel olarak hastaların tedavi süreci içerisinde konforlarının korunması ve arttırılması ile birlikte bakım ve tedavi işlemlerinin daha basit bir hale getirilebilmesi amacı ile özel olarak tasarlanmış olan yatak tipleri olarak tanımlanır. Temel tasarım özelliklerine göre hasta yatakları yan kısımlarında hastaların yataktan düşüşlerine engel olunmasını sağlayacak korkulukları bulunur. Bununla birlikte günümüzde gerçekleştirilen hasta yatağı satış işlemlerinde hasta yataklarında genel olarak motorlu sistemler kullanılıyor. Hasta yataklarının denetiminin düğme veya aparatlar aracılığı ile efor harcanmasına gerek olmadan yapılabilmesini sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Neden Kullanılır?

Hasta yatakları, sağlık alanında çok uzun yıllardır kullanılan ürünlerdir. Özellikle de fiziksel eylemleri açısından sınırlı durumda bulunan hastaların sürekli yatışlarının oluşturabileceği vücut yaralarının önlenmesi, hastanın tedavi ve bakım işlemlerinin daha rahat şekilde yapılabilmesi ve hastalığının özelliklerine yatış pozisyonlarının elde edilebilmesi gibi temel amaçlar doğrultusunda kullanımı gerçekleştirilir. Hasta yatağı satış işlemlerinde bu gibi faktörlere yönelik olarak farklı hasta yatağı modelleri sunulmaktadır.

Temel olarak hasta yatağı satış 2 ya da 3 motorlu sistemlerle gerçekleştiriliyor. Bununla birlikte daha çok ev tipi kullanım için tasarlanmış olunan hasta yataklarında tek motor kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda da hasta yataklarında ‘manuel’ sistemli modellerde bulunuyor. Manuel yöntemler ile denetimleri gerçekleştirilebilen bu hasta yatakları günümüzde özellikle hastane gibi kurumsal sağlık yapılarında pek fazla tercih edilmese de evdeki tedavi süreçlerinde tercih edilebiliyor. Özellikle de diğer hasta yatağı modellerine göre daha ekonomik olması günümüzde manuel yatak tiplerinin sınırlı kullanımın söz konusu olduğu evde tedavi süreci gibi ‘portatif’ olarak adlandırılabilecek kullanım alanlarında tercih edilmesine yol açıyor.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Gelişen teknoloji ile birlikte hem tedavi süreci hem de konfor standartları açısından hasta yataklarında farklı özellikler barındıran teknolojiler kullanılabiliyor. Özellikle de motor sayısı arttıkça bir hasta yatağının fonksiyon ve özellikleri de daha geniş çeşitliliğe ulaşmaktadır. Kumandalı yönetim özelliğine sahip olan bu tip hasta yatakları sayesinde son derece pratik bir kullanım gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de hastanın kendisi tarafından da hasta yatağının denetiminin gerçekleştirilebilmesi gibi çok önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Hastanın sağlık durumuna göre en iyi yanıtları sunacak hasta yataklarına ilişkin gerçekleştirilen hasta yatağı satış sürecinde lazımlıklı ve lazımlıksız modeller sunulmaktadır. Lazımlıklı olan hasta yatağı modellerinin tam orta kısımlarında lazımlık için uygun bir boşluk bulunmaktadır. Bu şekilde sürekli olarak yatış gerçekleştirmesi gereken ciddi rahatsızlığı bulunan hastaların temel ihtiyaçlarını en rahat şekilde ve en sağlıklı koşullarda karşılayabilmesine yardımcı olunuyor. Bu gibi farklı hasta yataklarının kullanılacağı sağlık hizmetleri bölüm ya da hasta rahatsızlık durumuna göre seçilmesi en önemli avantajlarından daha etkin bir şekilde yararlanabilme şansı verir.

Hasta Bakım Yatakları

Hasta Bakım Yatakları Nerede Satılır

Hasta olan kişilerin rahat ve konforlu bir şekilde uyuması veya uzaması gerekmektedir. Yatağa mahkum bir şekilde duran hasta birinin, yattığı yerde rahat olamaması, o kişinin ağrılarının artmasına ve acı çekmesine sebep olmaktadır. Hastalık sahibi birinin rahat etmesi için üretilen, yüksek konforda bulunan ve iyileşme dönemi zorluklarını en aza indirmek için tasarlanmış olan hasta bakım yatakları, yüksek ölçüde bulunan ağırlıkları bile taşıma kapasitesine sahiptir. Buna ilişkin olarak hasta olmuş kişiyi bulunduğu yerden başka bir yere taşımada da büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Elektrik motoru veya manuel olan bu yataklar, enteresan yüksek seviyede konfor sağlayarak dayanıklı yapıları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Emek yatak firması olarak, hasta bakım yatakları hizmetinde sizlere uzun süreli ve sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunmaktayız. Görünüş olarak estetik bir yapıya sahip olan ve evinizde kesinlikle kötü bir görüntüye imkan tanımayacak, bu ürünümüz sayesinde hastanızın bütün bakım ve ihtiyaçlarını, onlara hiçbir rahatsızlık vermeyecek şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Hasta bakım yatakları olmak üzere herhangi birine sahip olmak için sizlere sunmuş olduğumuz satın alma veya kiralama gibi yöntemlerden herhangi birisini tercih edebilmektesiniz.

Bir Çok Konuda Destek

Kiralama, satış ve teknik destek hizmetleri ile göz dolduran emek yatak firmamız hasta yatağı konusunda oldukça yüksek ve kalite bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Sizlere bizimle çalıştığınız müddet içerisinde memnuniyet garantisini de vermekten gurur duymaktayız. Yirmi çeşit üzerinde bu yataklardan imal edip kiralık ve satılık olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Hasta bakımında kolaylık sağlayan ve kişinin konforunu yüksek seviyelere çıkartan yatakları mükemmel tasarımlar ve son derece yüksek değerde bir işçilik ile imal etmekteyiz.

Hasta yakını iseniz, yakınının tedavisi için hasta yatağı almak yerine evde çekyat veya standart bir yatakta yatarak, tedavi süreci içinde ona eziyet etmekten kaçınmalısınız, çünkü bu kişiler sizlerin değer verdiği önemli kişilerdir. Aynı şekilde sizin hastalarınızın daha konforlu ve daha ağrısız, acısız bir şekilde tedavi olması emek yatak olarak bizler içinde son derece önem taşımaktadır. Hastanızın rahatı için hasta karyolası satın alarak onlara vermiş olduğunuz değeri bir nebze daha olsun göstererek onları sevindirebilirsiniz. Artık çok pahalı olmayan ve küçük bir meblağda bulunan sağlam ve güvenli yapıya sahip olarak satılan bu ek parçaya sahip olabilirsiniz.

Emek Hasta Yatakları
Emek Hasta Yatakları

Emek yatak firmamız olarak hastanızın daha rahat ve güvenli bir şekilde tedavi sürecini atlatmasına yardımcı olmak ve hastanızın yaşam kalitesini daha da arttırmak amacıyla imal etmiş olduğumuz bu yatakları ve ürünleri, araya medikal şirketleri ve ya başka satış birimlerini koymadan, birebir sizlere ve hastalarınıza uygun bir fiyat ile vermekteyiz. Bunların yanı sıra hizmetlerimizde sınır tanımayıp, satın almış olduğunuz veya kiraladığınız yatağı hiçbir ücret talep etmeden evinize getiriyor ve kurulumunu da kendimiz yapıyoruz. Sözün kısası bizim için çok değerli olan sizler ve hastalarınızın bünyemizde bulunan bütün ürünlere hiçbir zahmete düşmeden ulaşmasını ve faydalanmasını sağlamaktadır. Hasta yatağı konforlu ve güvenlik açısından önem taşımaktadır.

Emek Yatak Olarak Her Daim Yanındayız

Hastanızın nasıl bir özellikte yatağa ihtiyaç duyduğunu ve aramış olduğunuz tüm çeşitli özelliklere sahip olan yataklarımızı emek yatak firması olarak stoklarımızda mutlaka bulundurmaktayız. İhtiyaçlara göre 2 motorlu ya da 3 motorlu gerek duyulursa da lazımlıklı yapıya sahip havalı ve piyasaya bakıldığı zaman yapılan araştırmalar sonucunda bizden başka bir yerde ulaşamayacağınız yatak çeşitlerimiz ile günün her saatinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz yatakları kiraladığınız veya satın aldığınız zaman, firmamız ile olan irtibatınız kesilmiyor olup, hastanızın yatağında herhangi bir sorun veya arıza çıkması durumunda hemen imdadınıza koşmak durumunda oluyoruz. Bu şekilde bütün mağduriyetleri ortadan da kaldırmış olmaktayız.

Profesyonel bir kadroya sahip olarak sadece ürün değil büyük ölçüde hizmette üretmekteyiz. Sizlerin kesesini kesinlikle zorlamayacak biçimde kiralama ve satışlar için uygun bir fiyat listesi hazırlayıp hasta yatağı satış ile bu sorunun da üstesinden gelmekteyiz. Aynı fiyat listesi kiralama hizmeti içinde hazır bulundurulmaktadır. Kiralama konusunda değineceğimiz bir diğer konu ise, bu fiyat listesinde bulunan fiyatların giderek azaldığına şahit olmanızdır. Hem satış hem de kiralama fiyat politikamız, yüklü ve ağır şartlara sahip olan hastane masrafları altında ne yapacağı hakkında bir fikri kalmayan ve bu şartlar altında oldukça ezilen sizler ve hastalarınızı bir nebze de olsun rahatlatmayı hedefliyoruz.

Hasta Yatağı Satış

Hasta yatağı satış konusunda oldukça fiyatlarımızı en aza indirerek o anki sıkışık durumunuza anlayış gösteriyor ve yanınızda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. SGK aracılığıyla devletimizin sağlamış olduğu desteklerden haberi olmayan ve ne yapacağı hakkında bilgisi olmayan hasta ve yakınlarına da ne yapmaları konusunda ve bu destekten nasıl yaralanacağına da yardım ediyoruz. Sizlerde hasta yakını veya hasta iseniz hasta yatağı satış noktamıza gelerek emek yatak ayrıcalığıyla ihtiyaç duyduğunuz yatak cinsine sahip olabilirsiniz. Sizlere karşı daima güler yüzle yaklaşıyor ve ne ihtiyacınız var ise teknik yönden de desteklerimizi sunmaktan kesinlikle geri durmuyoruz. Emek Yatak firması olarak sağlığınıza dikkat etmenizi ve herhangi bir hastalığa yakalanmanızı istemiyor ve sizlerin sağlıklı kalmasını diliyoruz.

Hasta Yatağı Satış Kiralama Faaliyetlerimiz

Hasta Yatağı Sektöründe Satış Ve Kiralama Faaliyetlerimiz

Hasta yatakları hastaların iyileşmeleri için iyileşme süresini etkilemekte olan yatak yarası gibi olumsuz durumları önlemek ve hastanın karşılaşma riskini azaltmak için hasta için önemli bu süreci kolay bir şekilde atla atmasını sağlayan karyola olarak adlandırılır. Hastanın hareket etmesinin mümkün olmadığı hallerde hastanın hareketini ve bakıcısı tarafından kolay olarak yer değiştirmesinin sağlanması için hasta yatağının olması kadar fonksiyonları da önemlidir. Firmamız hastalara sunulmakta olan hasta yatağı ürünlerimiz son derece gelişmiş teknoloji ve üst düzey kullanabilirlik performansına sahiptir.

Hasta yatakları kullanımı kolay kol kenarları sayesinde kolay temizlenebilir. Bununla birlikte hasta yataklarının 4 tekerlekli ayak hasta yatağı kiralama yapısının kilitlenme özelliği hastanız için güvenli bir ortamın oluşmasını sağlayacaktır. Yatağın yerini değiştirmek istediğinizde yapmanız gereken kilitleri açarak hasta yatağı kiralama elektrikli hasta tarafınızı yeni konumuna yerleştirebilirsiniz. Temizlik işlemi yaparken firmamızın kullandığı kaliteli malzemeler ve pratik kullanım sonucu temizlik işlemi sırasında oldukça rahat hareket edebilirsiniz.

Elektrikli Hasta Yatakları Ve Fiyatları

Elektrikli olarak kullanılmakta olan hasta yatakları elektriğin kesilmesi gibi bir hal ile karşılaşıldığında yatağın özellikleri arasında yer alan 9 voltluk pil sistemi ile elektrik kullanan bu yataklar işlevlerini yerine getirmeye devam edecektir. Firmamız kapasitesinde bulundurduğu kullanımı yüksek ev tipi ve motorlu olarak hasta yatağı ürünlerini son teknoloji ile birleştirilerek sizlere sunmaktadır. Ürünlerin kiralanma ve satış işlemleri yapılabilmektedir. Hasta yatağı fiyatları ürünlerin gelişmişlik düzeylerine göre değişmektedir. Hasta yatağı fiyatları için sitemizle iletişime bulabilirsiniz.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Hasta yatağı çeşitlerimiz motorlu yataklar, ev tipi yataklar ve havalı yataklar olarak ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Motorlu yataklar 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olarak satış işleminde bulunulan hasta yatağı kiralama yatak çeşitleri arasındadır. Motorların sayısı yatakların hareket şekilleri ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterebileceğini ifade edebiliriz.

İki Motorlu Yataklar

Firmamız içerisinden 2 motorlu olarak üretilmiş olan 9 tane yatak çeşidi bulunmaktadır. Bunlar çocuk hasta yatağı, ev tipi hasta yatağı, iki motorlu hasta yatağı HYE-251, iki motorlu hasta yatağı HYE-252, iki motorlu hasta yatağı HYE-253, iki motorlu hasta yatağı HYE-254, ev tipi hasta yatağı 2, ev tipi hasta yatağı dual elektrikli ve ev tipi hasta yatağı lazımlıklı olarak çeşitleri firmamız dahilinde bulunan 2 motorlu hasta yatakları çeşitleri arasında bulunmaktadır. Hasta yatağı fiyatları değişmekte olabileceği belirtilmelidir. 2 motorlu olarak adlandırılan hasta yatağının özelliğine değinecek olursak 2 motorlu olarak adlandırılan hasta yatakları baş ve ayak kısmında kumanda yardımı ile hareket ettirebilme durumu söz konusudur.

Motor sayısı doğru orantı işlemi ile yatağın hareket kapasitesini bize göstermektedir. Yani 2 motorlu yataklarda 2 motor 2 tane hareket olduğunu ifade etmektedir. Ilk motor baş kısmı için olan hareketler ile ilgilenmekte olup 2. Motor ayak kısmının hasta yatağı satış hareketi ile ilgilenmekte olduğunu ifade edebiliriz. 2 motorlu yatak sisteminde iki çeşit motor bulunmakta olup biri dual motor diğeri piston motor olarak karşımıza çıkar. 2 motorlu hasta yatağı hasta yatağı satış konusunda firmamız tarafından büyük bir özenle hareket edilmektedir.

Üç Motorlu Yataklar

3 motorun olması hasta yatağında üç farklı özellikle karşılaşabileceğini ifade eder. Firmamız hasta yatağı satış üretim kapsamında yer alan 3 motorlu hasta yatağı baş ve ayak kısmının hareketinin yanında hastanın daha iyi kullanması için yatağın yukarı ve aşağıya bir düğme ile hareket etmesinin mümkün olabileceğini ifade eder. Bakım hasta yatağı kiralama fiyatları hizmetleri için hasta bakıcısına kolaylık sağlamakta olan ve bakım işlemi sırasında yatağın yükseltilmesini sağlayan bir diğer değişti asansör hasta yatağı olarak da adlandırılan 3 motorlu hasta yatağı hastanın yatağa hasta yatağı kiralama fiyatları inip çıkma gibi bir durum varsa yatağın altı atılması durumunu sağlayarak hastanın rahat hareket imkanı oluşturan alanı korur. 3 motorlu olarak firmamızda yer alan hasta yataklarının kullanımı oldukça basit olmakla beraber genelde bakım ihtiyacının yüksek olduğu hastalar için kullanımını önermekteyiz.

Motorlu Hasta Yatakları
Motorlu Hasta Yatakları

Dört Motorlu Yatak

Firmamızdan olan en kapsamlı yataklar içerisinde bir hastanın ihtiyacı olabilecek her şeyi içerisinde bulunduran 4 motorlu yataklar hastalar için oldukça uygun ve bir hastanın ihtiyacı olan her özelliğe sahiptir. Kilolu hastalar için kullanımı bakımından uygun olan 6000 Newton ağırlık kaldırabilme gücüne sahip olan 4 motorlu yataklar hasta yatağı kiralama fiyatları kilolu hastalar için firmamız tarafından önerilmektedir. Standart olarak bir yapı gösteren 2 motorlu ve 3 motorlu yatak çeşitlerine nazaran daha geniş bir oluşum ile karşımıza çıkmaktadır.

Alçalma ve yükselme özellikleri 3 motorlu yatak ile karşılaştırıldığında alçalma özelliğinin ondan daha alçakta olduğunu yükselme özelliğinin ise 3 motorlu yatağın gözlenen yükselme özelliğinden daha yüksekte olduğunu ifade edebiliriz. Firmamız kar marjı çok düşük bir şekilde 4 motorlu hasta yatağını sizlere sunmaktadır. Herhangi bir insan yardımı ile hareket etmesi söz konusu olmayan 4 motorlu hasta yatağının kumanda ve tuş haricinde herhangi bir oluşum gerekmeksizin rahatlıkla hasta ve hasta bakıcı için uygun pozisyon alınması mümkün olarak ifade edebiliriz.

Firmamız Ve Hasta Yatağı Üretimi

Emek yatak firmamız son teknoloji hasta yatağı hizmetlerimizin üretim ve pazarlama işlerinde yer almakta olup yatakları kiralama ve satış işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Üretici firma olmanın avantajlarını maliyetlerimize de yansıtarak minimum fiyat düzeylerinde ürünleri satışa sunuyoruz. Ürünlerimizi ihracat yolu ile yabancı ülke pazarlarına da ulaştırıyoruz.

Hasta Yatağı Tedarik Ve Satın Alma

Hasta Yatağı Tedarik Ve Satın Alma

Günümüzde artık hastaların hastaneden çıkışlarından itibaren iyileşme süreçlerini daha hızlı bir kapsamda gerçekleşebilmesi adına mutlaka hasta yatağı çeşitleri kullanılmalıdır. Yanında getirdiği birçok farklı fonksiyonel yapıları ve aynı zamanda motor sistem özellikleri ile birlikte, hastalar gün içerisinde ihtiyaç duyduğu bütün olanaklar sunulabilmektedir. Bu şekilde hem ruhsal hem de fiziksel açıdan iyileşme sürecinin daha hızlı bir seviye gelmesine olanak tanıyan hasta yatakları, sizlere tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altıda üretimleri gerçekleştirmiş olarak firmamız bünyesinde sunulmaktadır.

Değişik motor yapılarına sahip olarak tamamen sağlam bir mekanik aksamı altında üretimleri gerçekleştirilmiş, fabrikadan doğrudan satış sistemi ile sunulan birbirinden kaliteli yatak çeşitleri adına, sizler için hasta yatağı üreticileri olarak güven içerisinde kullanabileceğiniz ürünleri sunmaktayız. Sağlam bir yapı altında hazırlandıklarından dolayı bu yatak seçenekleri sayesinde, hastanın tedavi sürecine daha ileri seviye çekerek kısa süre içerisinde ayağa kalkabilecektir. Ayrıca çok uygun fiyatlar eşliğinde hasta yatağı satış hizmetinin gerçekleştirildiği firmamız bünyesinde, bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar eşliğinde esirleri ayrı bir güven sunuyor, daha sonraki süreçler adına devamlı şekilde servis hizmeti de sağlıyoruz.

Hasta Yatağı İmalatı

Özellikle hastaların farklı ağırlıklarına göre onları en iyi şekilde uzun süre taşıyacak olan, herhangi bir sarsıntı yaş atmayacak hasta yatağı imalatı için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Fabrikamız bünyesinde gerçekleştiren bütün farklı üretimler dahilinde, ürünlerimiz titiz bir biçimde profesyonel çalışanlarımız ile incelemeden geçmek suretiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Bu şekilde kısa süreli tedavi geçirecek kişiler ile birlikte aynı zamanda felçli ya da yaşlılar için de özel fonksiyonlara sahip olan hasta yatağı modelleri, güven içerisinde sunulmaktadır. Özellikle birbirinden farklı özellikleri altındaki hasta yatakları seçenekleri dahilinde motor sistemlerinin önemi çok büyüktür.

Hasta Yatağı İmalatı
Hasta Yatağı İmalatı

Örneğin baş kısmı ile birlikte ayak bölgesindeki hareket edebilir özellikleri kapsamında, farklı açılarda ve hızlarda değişik pozisyonlarda gelebilen yataklar sayesinde; hastalar gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereken işlemleri rahatlıkla yapabilmektedir. Bunlar içerisinde oturur pozisyona gelerek yemek yeme ya da ilaç içme işlemleri sorun yaşanmadan gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda günlük aktivite olarak televizyon seyretme veya kitap okuma ile birlikte cep telefonları ikilemde gibi daha birçok değişik durumda rahatlıkla yapılabilmektedir. Bütün bu olanakları hastaların en iyi şekilde ulaşabilmesi adına özel bir tasarım altında hazırladığımız yatak çeşitlerini, hasta yatağı üreticileri olarak sizlere tamamen profesyonel bir hizmet çatısı altında sunmaktayız.

Değişik Motor Sistemlerine Sahip Olan Kaliteli Hasta Yatakları

Gün içerisindeki aktivitelerin sorunsuz şekilde yapılabilmesi adına 1 ya da 2 veya 3 ve 4 motor sistemleri dahilinde kişisel tercihlere göre seçim yapılabilecek olan yatak modelleri, firmamız bünyesinde sizlere güven içerisinde sunulmaktadır. Özellikle çok uygun fiyatlar eşliğinde hasta yatağı satış seçeneklerini gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz dahilinde, uygun bütçelerle hastanızın kısa süre içerisinde ayaklanmasına imkan tanıyabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız hizmetimiz eşliğinde, hasta yatağı imalatı olarak en iyisini gerçekleştirmek için sürekli olarak Ar-ge çalışmalarına da devam ediyoruz. Üstelik sadece baş bölgesi ya da ayak kısmı değil, aynı zamanda asansör sistemleri kapsamında da rahatlıkla bu yatak çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Aşağı ya da yukarı belli bir hızı kapsamında hareket etme yeteneği sayesinde hataların gün içerisinde rahatlıkla ayağa kalkmasına hasta yatağı çeşitleri sayesinde olanak verilmektedir. Aynı zamanda onlara bakanlar için de yine fazla eğilmeden gün içerisinde bakımının yapılmasına fırsat tanır. Tabii bütün bu fonksiyonel yapılar kesinlikle kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş olarak, dayanıklı olması gerekmektedir. Özellikle aksan yapısının hiçbir problem çıkarmadan uzun yıllar kullanım şansını sunması büyük bir önem arz eder. Bu konuda üretimlerini gerçekleştirdiğimiz tüm hasta yatakları adına, en ince detayına kadar sağladığımız testler bünyesinde sizleri bu ürünleri sunmaktayız.

Özellikle fabrikadan doğrudan halka satış sistemi ile birlikte çok daha uygun ve güvenilir bir kapsamda sağladığımız birbirinden farklı yatak modelleri, hastanızın kısa sürede uzun süreli ve tedavi sürecine bağlı olarak tercih etmesine olanak vermektedir.

Diğer Özellikleri İle Birlikte Hasta Yatak Modelleri

Geniş bir çerçeve altında ele alınan ve buna göre üretimleri gerçekleştirilen yatak modelleri, mutlaka hastanın gün içerisinde bütün isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek bir tasarım altında hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu bağlamda Türkiye’nin en iyi hasta yatağı üreticileri kapsamında sizlere sunduğumuz özel fırsatlar eşliğinde, firmamız bünyesinden hemen arzu ettiğiniz bütün değişik yatak seçeneklerini sipariş verebilirsiniz. Bugüne dek bünyemize kattığımız farklı müşterilerimiz dahilinde her daim olumlu geri dönüşler alıyor ve bu bağlamda çalışmalarımıza daha istekli şekilde devam ediyoruz.

Özellikle kaliteli şekilde hazırlanmış en iyi fonksiyonel özellikleri altındaki model seçeneklerini, çok uygun hasta yatağı satış işlemleri dahilinde sizlere sağlamaktan da ayrıca gurur duyuyoruz. Diğer yandan dört bir kısmındaki serum askıları, yemek masası ya da sağlam bir yapı altında hazırlanan korkulukları sayesinde de gün içerisinde güvenle hastanızın dinlenmesine fırsat verebilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli hasta yatağı imalatı eşliğinde, rahatlıkla hareket eden sağlam tekerlekleri sayesinde 360 derece dönerek yatağı her yere taşıyabilir, arzu ettiğiniz zaman dahilinde kilitleme sistemini de güvenle kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için hemen bizimle sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Türkiye'de Hasta Yatağı Satışları

Türkiye’de Hasta Yatağı Satışları

Düşünün bir sağlık firması var. Bu firma tabii ki de bir şirket. Hasta yatakları üretiyor Türkiye genelinde bir çok bağlı olduğu distribütör, bayi ve başka firmalar var. Aynı zamanda 10’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. Elbette firma dediğimiz zaman kar amacı güden bir işletme olduğunu anlayabiliriz. Fakat bu firmanın en önemli özelliğinden bir tanesi kar amacı güden dedik ya işte bu arada devreye giren firma misyonu oluyor. Üstlendiği bu misyon ve sorumluluk firmanın  uzun yıllar hem kaliteden hem de hasta sağlığı önceliğinden ödün vermediğini apaçık görebilmekteyiz. Özellikle insan sağlığı için önemli olan yani sağlık adından da belli olduğu üzere satın alınan bir eşyanın evimizde bir köşede kalınabileceği değil tamamı ile insan sağlığı ile alakası olmasıdır.

Üstün Özellikli Hasta Yatakları
Üstün Özellikli Hasta Yatakları

Emek Yatak firmasının öncelikli bu özelliği, sağlık pazarından medikal ürünlerin üst düzey kalitede üretimini sağlıyor olmasıdır. Yüzlerce metrekarelik  alanda üretimini sağladığı hasta yatakları ve bir çok medikal ürünün tasarım proje dayanıklılık steril ve anti bakteriyel testleri de uluslararası yeterlilikle yapıldığını da söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra üretiminin yapıldığı bu hasta yatakları Emek Yatak firmasının satış kanalları ile yaptığı bir çok teslimatlarda her gün artan bayilik ve teslim süreçlerinin kısa olması firma açısından büyük deneyim olmaktadır. Emek Yatak aynı zamanda bir çok firmanın yapamadığı bir satış destekli kanalın dışında hasta yatağı kiralama hizmeti de vermektedir. Örneğin; hasta kısa süreli 3-4 aylık tedavi süreci ön görüldüğünde  hastanın bu süre içerisinde  ihtiyacı olacağı hasta yatağını kiralayabilme olanağı sağlamaktadır. Bu hem hasta için hem de hasta yakınları için çok büyük bir avantajdır.

Emek Yatak Firmasının Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Faaliyetleri

Kiralanan yataklar gerek evlerde olsun gerekse kullanılacağı sağlık biriminde hasta için hastaya özel ve sağlık problemine yatkın olan tercihler yapılmalıdır, ve bu tesisler veya evlerimizde rahatça kullanılabilecek özellikte tasarlanmıştır. Ölçü ve ebat olarak evlerimizde bulunan yataklarımızla hemen hemen aynıdır. Çünkü Emek Yatak bunu da düşünerek hasta için ve hasta yakınları için en ergonomik ve anti bakteriyel hasta yatağını üretmeye devam etmektedir. Neden bu kadar kalite fiyat uygunluğu ve ayrıca kiralama hizmetini verdiğini sorar isek; çünkü Emek Yatak’ın  AR-GE departmanı vardır. Araştırma ve Geliştirme departmanı ayrı bir özen ve hassasiyetle bakan firma hasta sağlığını önemsediğini burada vurgulamıştır. Günümüz teknoloji koşullarının yanı sıra uluslar arası nitelikte ürünler üretmek için kazancının belli bir oranını geliştirme ve yeniliğe harcayan firmanın bu sayede bir çok hastaya ulaşıp olumlu gelişmeler alması da mutluluk verici bir durum olduğunu belirtebiliriz.

Tüm Türkiye’ye Hasta Yatağı Satışımız Vardır

Türkiye genelinde şehirlerin yanı sıra kasaba ve köylere de ulaşabilen Emek Yatak  firması en ücra köşede kalan yardıma muhtaç hastalarımıza da ulaşabilmektedir. Geniş yelpazesiyle insan sağlığına verdiği önem firmanın ne kadar deneyim ve yeniliğe açık olduğunu görebiliriz. Hasta yataklarını hem ulaşım ağı olsun hem kalite ve hem de fiyat politikasını olabilecek en alt seviyede  tutan firma, hızlı teslimat ve olabilecek en uzun garanti süresini eren sayılı firmaların başını çekmektedir. Bizler de bu firmaları size anlatmak sevdiklerinize ve hastalarınıza bir nebze yakınlığınızı ve faydanızı gösterebilmek adına yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hasta yatağı kullanımı oldukça artış göstermiştir. Hasta yataklarının kullanımının bu kadar artmasının sebebi oldukça kullanışlı ve konforlu bir yatak olmasından kaynaklanmaktadır. Hasta karyolası özellikle hayatının büyük bölümünü yatarak geçirmek zorunda olan insanlar için oldukça önemli bir yatak çeşididir. Bu insanlar tedavilerini bu yatak üzerinde devam ettirirlerse daha sağlıklı ve daha çabuk iyileşme sağlayacaktır. Dünyada oldukça popüler olan bu yatak çeşidi artık ülkemizde de oldukça popüler olmuştur. Hareket etmesi sayesine hastanız kolayca yatak üzerinde hareket etmeye başlamış ve temel ihtiyaçlarını giderebilmiştir. Hareket etme özelliğine sahip olması hasta yataklarının popüler olmasında en büyük etken olmuştur.

Hasta Yatağı Satış Noktası

Ülkemizin her yerinde hasta yatağı satışı bulunmaktadır. Genelde ülkemizin en büyük ili olan İstanbul da firmalar yoğunlaşmıştır. İstanbul, Ankara ve İzmir hasta yatakları firmalarının en çok olduğu illerdir. Bu illerden hasta yatakları diğer illere satış yapılır. Ülkemizde satış firması oldukça fazla iken İmalat yapan firma sayısı azdır. Ülkemizdeki imalar firmaları İstanbul ilinde toplanmıştır. Hasta yatağının en çok ihtiyaç duyulduğu iller İstanbul ve İzmir illeri olmuştur. Bu nedenle bu illerde hasta yatağı firması sayısı oldukça fazladır. Türkiye’nin çoğu ilinde hasta karyolası satan firma bulurken bu firmalar yatakları İstanbul da ki üretim firmalarından temin etmektedir. Hasta yatakları üretici firma sayısı ülkemizde git gide artış göstermektedir.

Firmamızda Satılan Hasta Yatağı Çeşitleri

Firmamızda Satılan Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta bakıcılığı, en zor işlerden biridir. Sağlık sektöründe kaliteli ve kullanışlı hasta yatağı satış seçeneklerini üreten firmamız, hasta bakıcılığı kategorisinde, en kaliteli ürünleri sizler için satışa çıkarmaktadır. Uzun süre veya kısa süre yatmak zorunda kalan hastalar için, yatak önemlidir. Baş kısmı, ayak kısmı ve bel kısmı sürekli olarak yer değiştirmek zorunda kalır. Bu nedenle sürekli yastık ile yerleştirme işlemi yapmak, hasta yatağı satış kategorisinde, hastaya da hasta bakıcıya da zor gelmektedir. Kiralama ve satış kategorisinde değerlendirilen hasta yatakları, bu konuda en iyi çözümdür. Hasta yatağı satış işlemleriyle, tedavi süresi de kısalacaktır.

Alman Teknolojisi Hasta Yatakları

Motorlu ve kumandalı olan bu yataklar, Alman teknolojisi ile üretilen motorlarla takviye edilmektedir. İki, üç ve dört motorlu yatakların mekanizması, bütün hastalar için özel olarak tasarlanmıştır. Kaliteli kullanım özelliklerini bir araya getiren konunun uzmanı firmamız, bu kategoride onaylı ürünlerin evinize getirmektedir. Ev tipi ürünlerin yanı sıra hastane tipi ürünler de isteğe göre kiralanabilir veya satın alınabilir. Havalı hasta yatağı seçeneklerinde, baklava ve boru tasarım seçenekleri, oldukça kalitelidir. Alman Days kasa kalitesiyle tercih edilen bu ürünlerde, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir arada bulabilirsiniz. Bu ürünler hasta yatağı satış işlemlerinde en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır.

İstediğiniz Kalite Bir Arada

Laser kesim özelliklerine sahip olan bu ürünlerde, garantili kullanım seçenekleri, pratik ve etkilidir. Dört parçalı karyola seçenekleri de bu kategoride satılmaktadır. Hastanızın isteğine göre veya durumuna göre karyola seçeneklerini satın alabilirsiniz. Ayrıca şişme yataklar, özellikle sırt ve bacak kısmında meydana gelen yaralanmaları engelleyen bir üründür. Sürekli sırt üstü yatan hastaların sırt ve kalça kısımları hava almadığı için zamanla yaralanmaktadır. Bunu önlemek için en iyi çözüm havalı karyola seçenekleridir. Hasta yatağı fiyatları için gerekli bütün ürünler, kolay satın alma seçenekleriyle tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Uygun Hasta Yatağı Fiyatları Dahilinde Satış Seçenekleri

Uzun süre yatan hastalar için en çok tercih edilen ve uygun fiyat seçenekleriyle satış işlemi gerçekleştirilen hasta yatağı fiyatları kategorisindeki ürünler, en uygun şartlarda kapınıza getirilmektedir. Tekerli olduğu için evin her yerine rahatlıkla taşınabilen bu ürün, hastanın rahat etmesi için özel tasarlanmıştır. Baş kısmı ve ayak kısmı ayarlıdır. Hasta yatağı fiyatları belirleme işlemlerinde bu ürünlerin fonksiyonel özellikleri belirleyici rol oynamaktadır. Motor sayısı, karyola tipi ve diğer artı fonksiyonlar, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir.

Hasta yatağı fiyatları kategorisinde belirleyici rol oynayan bu işlevsel özellikler, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Hastalara özel yemek masaları ile uyumlu olduğu için, hastanızın problemsiz bir şekilde yemek yemesini sağlar. Ev halkının ve hastanın mutlu olmasını ve buna bağlı olarak tedavinin daha erken bir zamanda gerçekleşmesini sağlayan hasta yatağı çeşitleri kategorisindeki ürünler, kullanım özellikleri bakımından istediğiniz kaliteyi sunmaktadır. Pratik kullanım özelliklerine sahip bu ürünlerle, hastaya bakmak sorun değil artık.

Hasta Yatağı İle Hastanızın Tedavi Süresini Kısaltın

Yatak tercihinde, hastanızın durumunu göz önüne almalısınız. Karyola seçeneklerini tercih ederken, hastanın fiziksel problemleri dikkate alınmalıdır. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip hasta yatağı seçenekleri, rahat etmeniz için özel üretilmiştir. Sürekli yatmak zorunda kalan hastalarımızda, kan dolaşımı problemi meydana geldiği için, hareket etme isteği meydana gelecektir. Bunun için ayaklarını sürekli olarak indirip kaldırmak zorunda kalacaktır. Baş kısmını sürekli olarak oynatmak zorunda kalan hastamız, rahat edemeyecektir. Evin aynı köşesinde sürekli kaldığı için psikolojisi de bozulacaktır.

Hasta Yatağı Çeşitleri
Hasta Yatağı Çeşitleri

Bütün bu problemlerin ortadan kalkması için özel üretilen hasta yatağı çeşitleri, tedavi süresini kısaltacaktır. Hastanızın tuvalet ihtiyacı problemi varsa, lazımlık sistemine sahip olan modeller tercih edilmektedir. Kullanılan malzemeler hijyeniktir. Metal kısımlar, plastik kısımlar ve yatakların kılıfları, onaylı malzemeden üretilmiş özel ürünlerdir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip birçok ürün, hasta yatağı çeşitleri kategorisinde tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. Hastanın nakledilmesinde de oldukça pratik olan bu ürünlerde, yan kısımda bulunan korkuluklar yana portatiftir. Ayak tasarımlarının yanı sıra tekerlekli özellikler, bu kategoride tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Garantili olan bu ürünlerin servis işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yedek Parça Garantili Hasta Yatağı Çeşitleri

Huzurlu bir tedavi süreci geçirmek isteyen bütün hastalar için, istediğiniz bütün kaliteli ürün seçenekleri bir araya getirilmektedir. Satın alma kategorisinde ve kiralama kategorisinde çözüm üreten firmamız, bütün hastalar için özel ürün seçeneklerini, pratik bir şekilde üretmeye devam etmektedir. Parça garantili özelliklere sahip bu ürünlerde, servis hizmetleri ve nakliye işlemleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Konusunda uzman olan ekibiyle, her zaman için yatak tedarik edebiliriz. Profesyonel hasta yatağı çeşitleri çözüm seçenekleriyle, güvenilir ve garantili hizmet anlayışını tercih eden firmamız, kısa zamanda bütün ürünleri kapınıza getirmektedir. Yatakların özel motor seçenekleri de garantilidir. Temizlenebilen ve her zaman için hijyenik kalabilen bu hasta yatağı ürünleri, onaylı özelliği ile güvenilir ürünlerdir.

Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmetleri

Kısa bir süreliğine veya kalıcı olarak yatağa bağımlı halde yaşamak zorunda olan hastalar özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakım hem hastanın daha çabuk iyileşmesi hem de hastaya bakan kişinin mümkün olan en kolay yollar ile görevini yapması açısından büyük önem taşır. Bu yüzden evde bulunan sıradan yataklar hasta bakımı için uygun değildir. Bu yüzden de firmamız tarafından özel olarak üretilen hasta yatakları sitemizde mevcuttur. Bu yataklar tamamen hastanın durumu göz önünde bulundurularak üretilmiş olup aynı zamanda da hastaya bakan kişinin daha rahat bir süreç geçirmesi amacı ile özel bir tasarıma sahiptir. Farklı özelliklere sahip hasta yatağı satış işlemleri firmamız tarafından kolayca yapılmaktadır.

Hasta Yataklarının Özellikleri

Sitede satışı veya kiralaması yapılmakta olan hasta yatakları hastaların en konforlu biçimde dinlenmesi için çeşitli özelliklere sahiptir. Bir hastanın ihtiyaç duyduğu tüm kriterleri içermekte olan bu yataklar aynı zamanda kişinin tercihine göre de tasarlanmaktadır. Eğer firmamız tarafından hali hazırda üretilmiş olan yataklar ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa veya yatakta bulunan özelliklere ekleme veya çıkarma yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızdan özel sipariş vermek. Buna bağlı olarak yapımını talep ettiğiniz hasta yatağı fiyatları da sizin tarafından belirlenmiş olur.

Bunlar haricinde üretilmekte olan her yatakta bulunan özellikler yatağı daha kullanışlı ve konforlu hale getirmektedir. Bir yataktaki en önemli kriter ise motordur. İşlevlerine göre çeşitlilik gösteren bu motorlar yatağın daha kolay hareket etmesidir önemli bir role sahiptir. Müşterilerin tercihine göre de belirlenebilen bu motorlar yapılan seçime göre de genel olarak hasta yatağı fiyatları konusunda artış veya azalış göstermeye yol açan bir kriterdir. Bununla birlikte hasta yatakları oynar başlığa sahiptir. Bu başlık tüm gün yatağın içinde yatmak zorunda hastalar için büyük bir öneme sahiptir. Çünkü hastanın kas ve eklem sisteminin çalışmasında önemli bir rol oynar.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Hareketsiz bir şekilde duran hasta bu başlık sayesinde vücudunu farklı pozisyonlara getirebilir. Yatmak istemediğinde oturabilir veya sırtını rahat edebileceği bir şekle sokabilir. Böylece sürekli sabit durmadan kaynaklanabilecek çeşitli hastalıklar ve vücut bozuklukları da önlenmiş olur. Aynı zamanda yataklarda kullanılan sünger ve kumaşlar tamamen hastanın sağlığının olumlu yönde gelişmesi baz alınarak tasarlanmıştır. Kullanılan bu sünger ve kumaşlar hastada çeşitli hastalıkların oluşmasını engeller.

Sıradan yataklarda yatan hastaların vücutlarında sünger ve kumaş kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan yatak yaralarına, firmamız tarafından üretilen yataklarda yatan hastalarda rastlanmaz. Aynı zamanda bu yataklar tekerlekli olduğu için kolayca hareket edebilir, evin farklı yerlerine taşınabilir. Ayrıca yatağı hareket ettirmek için uzaktan kumanda sistemi de bulunmaktadır. Böylece hastaya bakmakta olan kişi yatak ile herhangi bir temas kurmadan sadece bir kumanda yardımı ile yatağa dilediği şekli verebilir.

Hasta Yatağı Kiralama

Yatağa bağımlılığı kalıcı olmayan hastalar için firmamızda hasta yatağı kiralama seçeneği de mevcuttur. Bunun en büyük avantajı ise hastaların sonradan kullanmayacağı bir yatağı satın almak zorunda kalmamalarıdır. Bunun yanında hasta yatağı kiralama fiyatları öncelikle yatağın hastada kalacağı süreye, sonrasında ise yatağın sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kısa süreli bir hastalık geçirenler ve bu süreci normal yatak üzerinde atlatmaya çalışanlar, kendilerinin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Bu yüzden firmamız tarafından uygulanan hasta yatağı kiralama hizmeti hastalar için oldukça büyük bir kolaylıktır. Aynı zamanda hasta yatağı kiralama fiyatları da oldukça uygun fırsatlar sunduğu içim hastaların kısa süreliğine de olsa bu yatakları kiralaması önerilir.

Hasta Yatağı Satış

Kısa süreli hastalar için sunulan hasta yatağı kiralama hizmetinin yanı sıra başka seçenekler de mevcuttur. Uzun süreli veya kalıcı bir hastalığa sahip olan hastalar da hasta yatağı satış hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmetin ayrıca bir özelliği de hastaların yataklardaki özellikleri kendi isteklerine göre ayarlayabilmesidir. Bu hasta yatağı satış hizmeti sayesinde hastalar evlerinde güvenle kullanabilecekleri ve her açıdan donanımlı bir yatağa sahip olabilir. Bu zorlu ve uzun hastalık sürecinde hem hastanın kendisi hem de hastaya bakmakta olan kişi daha rahat bir zaman geçirecektir. Aynı zamanda satış konusunda hasta yatağı fiyatları oldukça uygun fırsatlar sunmaktadır.

Hasta Yatağı Satış
Hasta Yatağı Satış

Hasta Yatağı Fiyatları

Hem kiralama hem de satın alma seçenekleri sunan firmamız fiyat konusunda da müşterilere büyük avantajlar sunmaktadır. Özellikle hasta yatağı kiralama fiyatları daha düşük ücretlerle satışa sunulmaktadır. Çünkü hasta yatağı kiralama kısa bir süreci kapsadığı için hastalar sağlık durumlarına göre seçtikleri yatağın fiyatını yalnızca kullanacakları süre boyunca öderler. Bunun yanında hasta yatağı satılırken de yatağın fiyatı hastalar tarafından belirlenir demek yanlış olmaz. Çünkü firmamızda bulunan yataklar farklı özelliklere sahip olduğu için hastalar farklı yatak tercihleri yaptığında fiyat da buna göre değişkenlik gösterir. Kiralama ve satış konusunda hastaların ve hastaya bakmakta olan kişilerin en ucuz ücretler ile en konforlu ve en rahat sürece erişmeleri sağlanır.

Hasta Yatağı Sektöründe Verdiğimiz Hizmetler

Hasta Yatağı Sektöründe Verdiğimiz Hizmetler

Kısa bir süreliğine veya kalıcı olarak yatağa bağımlı halde yaşamak zorunda hastalar özel bir ortam ve bakıma ihtiyaç duyar. Çünkü bu kriterler, onların hastalık sürecinde maksimum rahatlığa erişmesinde ve daha hızlı bir biçimde iyileşmelerinde önemli bir role sahiptir. Bu yüzden de hastaların normal ev yataklarında yatması doktorlar tarafından önerilmez. Bunun yerine hastaların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan ve iyileşme süreçlerini hızlandıran hasta karyolası çeşitleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Hastanın yanı sıra hastaya bakmakta olan kişinin rahat bir süreç geçirmesini sağlayan bu hasta karyolası modelleri oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda her bir hasta karyolası farklı özelliklere sahip olduğu için hastaların yaşına, kilosuna veya sağlık durumuna göre çeşitli kriterlere sahip yatak seçimi yapılabilir.

Hasta Yatağı Kiralama ve Satış

Firmamız tarafından özel olarak hasta yatağı imalatı yapılmaktadır. Bu yüzden de yataklar konusunda müşteriler ile bire bir iletişime geçmek daha kolay olmakta ve müşterilerin yataklar konusundaki fikirlerini almak da mümkün olmaktadır. Aynı zamanda hastalar kendi kriterlerini belirleyerek özel olarak hasta yatağı imalatı için sipariş verebilirler. Uzun süre boyunca veya kalıcı olarak yatağa bağımlı bir halde yaşamak zorunda olan hastalar, yatakta bulunmasını istedikleri kriterleri firmamız ile paylaşarak özel hasta yatağı imalatı için sipariş verebilirler. Çünkü bazı hastalar, zaten önceden üretilmiş ve firmamızda bulunan yatakların bazı özelliklerini eksik veya fazla bulabilirler. Hal böyle olunca da kendilerine uygun bir yatak bulmakta zorluk çekebilirler.

Emek Hasta Yatakları
Emek Hasta Yatakları

Firmamız ise bu soruna köklü bir çözüm getirmekte ve hastalara kendi yataklarını kendilerinin yaratması için fırsat sunmaktadır. Firmamızda ki hasta yatağı kiralama hizmeti de birçok hasta için oldukça faydalı bir avantajdır. Bazı hastalar, kısa süreli ve geçici hastalıklardan dolayı hasta yatağına ihtiyaç duyabilir. Bunun için de bazı kişiler normal ev yataklarında yatmayı tercih edebilir. Ancak doktorlar tarafından da belirtildiği üzere bu durum hastaların iyileşmesi bakımından oldukça tehlikelidir.

Geçici bir süreliğine hasta yatağına ihtiyaç duyan hastaların firmamız ile iletişime geçerek hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanmaları kendi sağlıkları açısından çok daha doğru olacaktır. Bununla birlikte hasta yatağı kiralama kişinin yatağı kullanacağı süreye ve seçtiği yatak tipine göre ücretlendirilir. Aynı zamanda firmamızın uzun bir süreliğine veya kalıcı olarak yatağa bağımlı halde yaşamak zorunda olan hastalar için sunduğu hasta yatağı satış imkanı da bulunmaktadır. Yatağın motor sayısı, başlığı gibi çeşitli özelliklerine göre hasta yatağı satış fiyatları farklılık gösterir.

Uzun hastalık süreçlerinde hem hastaların hem de hastaya bakan kişilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan bu yataklar, hastanın durumuna göre farklı fonksiyonlara sahiptir. Firmamız tarafından sunulan hasta yatağı satış hizmeti sayesinde hastalar çok daha rahat bir süreç geçirmekte ve hastalıklarının en konforlu biçimde sona ermesi sağlanmaktadır.

Havalı Yatak Satış Ve Kiralama

Yatak üzerinde yer alan borulara birisi şişmiş birisi inik olmak üzere motor tarafından hava gönderilen yatak tipine havalı yatak ismi verilir. Hastanın vücudundaki yatak basıncını en az seviyeye indirerek yara oluşumunu önleyen havalı yatak kiralama hizmeti de firmamız tarafından yapılmaktadır. Eğer hasta yatağı uzun süre kullanmayacaksa bu havalı yatak kiralama hizmetinden faydalanabilir. Kişinin vücuduna göre tasarlanmış yapısı ile bu yatak çeşidi kişinim vücudunda önceden oluşmuş veya ileride oluşabilecek yatak yaralarını yok etmektedir. Bu yüzden de hastalar kısa süreliğine bile olsa yatağa bağımlı halde yaşamak zorunda kalsalar da havalı yatak kiralama ile bu yatak sistemini kullanmaları önerilir.

Havalı Yataklar
Havalı Yataklar

Motor ve borular hava ventilasyonu ile çalışmakta olduğu için günün büyük bir kısmını veya tamamını yatak üzerinde geçirmek zorunda olan hastalarım serinlemesine olanak verir. 100 kg ağırlığa kadar olan kişileri taşıma kapasitesine sahip olan havalı yatak tipi aynı zamanda birbiri ile bağlı halde olan 19 adet borudan oluşur. Bu borular istenildiği zaman birbirinden ayrılarak çıkarılabilir. Borular sürekli olarak havalandırma sistemi ile çalıştığı için aşırı terleme önlenmiş olur. Buna bağlı olarak da hastanın vücudunda sürekli olarak yatmakta kaynaklanan diğer hastalıklar veya yatak yaraları da oluşmaz.

Havalı Yatak Kullanımı

Havalı yataklar özellikle uzun süreli veya kalıcı olarak yatağa bağımlı yaşamak zorunda hastalar için önerilmektedir. Çünkü bu uzun ve zorlu süreçte havalı olmayan bir yatak kullanımı hastalığın şiddetlenmesine ve daha kötü bir hal almasına yol açacaktır. Bu yüzden de havalı yatakların kiralanmasının yanı sıra havalı yatak satış hizmeti de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Bu havalı yatak satış sayesinde hastalar yıllarca kullansalar bile vücutlarında yaraya sebep olmayan bir yatağa sahip olabilirler. Hareket etmekte zorlanan ve vücutları çoğunlukla sabit duran kişiler için havalı yatak satış hizmeti oldukça büyük avantajlara sahiptir. Bu yatak sürekli olarak hastayı serinletecek ve gerek duyduğu havayı tüm vücuduna yayacaktır. Hasta dilediği zaman bu havalandırma sistemini kendi isteğine bağlı olarak uzaktan kumanda veya düğmeler yardımıyla kolay bir şekilde kapatıp açabilir.

Hasta Yatakları Üretiyoruz Satıyoruz ve Kiralıyoruz

Hasta Yatakları Üretiyoruz Satıyoruz ve Kiralıyoruz

Hasta yatağı sektörü ülkemizde önemi oldukça artan bir sektör haline gelmiştir. Hasta yatağı kullanımı günümüzde ülkemizde oldukça yukarı seviyelerdedir. Bu nedenle birçok firma bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde girişimcilerin bu alanda faaliyet göstermesi oldukça artmıştır. Biz firma olarak bu sektörün en eski firmalarından biriyiz. Günümüzde kullanılmayan manuel hasta yataklarının ülkemizde ilk üreticisi bizdik. Şu an da en çok kullanımı olan elektrikli hasta yataklarının da üretimini ülkemizde ilk biz yapmaya başlamıştır. Firma olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek ülkemizde hasta yatağı imalatına yön vermekteyiz. Ülkemizde hasta yatağı sektöründeki yenilikleri ilk olarak firmamız getirmiştir. Firma olarak en kaliteli ve modern yatakların üretimini yaparız.

Uygun Hasta Yatağı Fiyatları İle Satışlar

Hasta yatağı imalatının yanı sıra satış hizmeti de vermekteyiz. İmalattan direk olarak satış yaptığımız için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Ülkemizdeki en kaliteli aynı zamanda en ekonomik hasta yataklarının satışını firmamız yapmaktadır. Firma olarak elektrikli hasta yataklarının satışını yaparız. Satışını yaptığımız elektrikli yataklar motor ile çalışmaktadır. İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu modellerimiz elektrikle çalışan yataklarımız bazılarıdır. Bu modellerimizin hepsi kaliteli olup farkları motor ve hareket farklılığından olmaktadır. Tüm ürünlerimizin Türkiye’nin her yerine satışı bulunmaktadır. Satışı olan ürünlerimiz garantili olarak hizmetiniz sunulmaktadır. Satış fiyatımız bin Türk lirasından başlamaktadır. Üretim atölyemiz İstanbul’da olup 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerimiz

Satın almanın yanı sıra hasta yataklarını kiralık olarak da alabilirsiniz. Kısa süreli ihtiyaçlar için hasta yatağı kiralama hizmeti sizin içi iyi olacaktır. Firma olarak kiralama hizmeti de vermekteyiz. Kiralama hizmetinde de yine aynı yataklarımızı hizmetinize sunmaktayız. Hasta yatağı kiralama fiyatları üç yüz Türk lirasından başlamaktadır. Kiralama süremiz en az iki aydır. Kiralama süresi boyunca yatağınız garanti kapsamındadır. Yatağınızda herhangi bir sorun çıkarsa bizi arayarak çözüm bulabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama faaliyetimiz İstanbul ilini kapsamaktadır. Diğer şehirlerde kiralama hizmeti için o şehirlerde bulunan bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak sadece bireysel müşterilerimize değil medikal firmalara da hizmet vermekteyiz. Medikal firmalara toplu alımlarda indirimler yapmaktayız.

Emek Yatak olarak medikal sektöründe yirmi yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Medikal sektörünün en önemli ürünlerinden biri olan hasta yatakları Emek Yatak firmamızın yoğunluğunu verdiği ürün olmuştur. Hasta yatağı yatalak, felçli hastaların kullandığı ya da yaşlılıktan dolayı yatmak zorunda olan vatandaşlarımız için üretilmiş yatak türüdür. Bu yatağın üretimi ülkemizde son yıllarda oldukça artmıştır. Vatandaşlarımız artık hasta yatağı kullanımına oldukça önem vermeye başlamıştır. Emek Yatak olarak bu yatakların imalatını firma olarak ülkemizde ilk yapan firmalardan biriyiz. Bu ürün sayesinde hastanız daha çabuk ve daha sağlıklı bir iyileşme süreci geçirecektir. Hasta yataklarının iyileşmede etkili olduğu sağlıkla ilgili birçok kuruluş tarafından da belirtilmiştir.

Emek Hasta Yatakları ile Daha Etkili İyileşme

Hasta yatağı sayesinde hasta yakını da daha rahat bir bakım süreci geçirecektir. Hasta yatağı kullanan hasta moral ve fiziksel açıdan daha iyi olacağını için hasta yakınına zorluk çıkarmaz. Hasta bakıcısı hasta yatağı sayesinde hastasına daha uygun koşullarda bakım hizmeti verecektir. Hasta yatakları sayesinde hasta evinde yatabilecek ve hastaneden kurtulacaktır. Evinde bakım hizmeti gören bir hasta hastane de bakım hizmetine göre daha etkili bir hizmet görür. Hasta evinde olduğu zaman temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda ve gürültüsüz ortam konusunda daha rahat edecektir. Evinizde çok fazla yer kaplamadan rahat bir şekilde hastanıza bakım hizmeti vermek hem hastanız hem de sizin için daha iyi olacaktır.

Hareketli Hasta Yatakları

Hasta yatakları hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde sürekli yatan bir hasta yatak sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettirebilecektir. Bu hareketle beraber hasta temel ihtiyaçlarını ve vücudunun belli yerlerini dinlendirme şansına sahip olacaktır. Hastanın bacağı ya da vücudu hareket olduğu zaman hastanın kan dolaşımı zayıflar bu nedenle yatağın hareket etmesi sonucu hastanın kan dolaşımı normal seviyelere gelmektedir. Hasta yataklarının yanı sıra havalı yatak da hastanın kullanması gereken bir üründür. Hasta karyolanızın yanında havalı yatak almanız yatalak bir hastanızın tamamen iyileşmesini sağlamaktadır. Havalı yatak sayesinde hastanızın terlemesi ve vücudunda yara çıkması engellenmektedir.

Medikal Firmalara Toptan Hasta Yatağı Satışı

Medikal Firmalara Toptan Hasta Yatağı Satışı

20 yılı aşkın süredir hasta yatağı sektöründe faaliyet gösteren firmamız son 6 yıldır bu sektörde imalat yapmaktadır. Ülkemizde bu sektörde imalat yapan büyük birkaç firmalardan olan firmamız hasta karyolası ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirir. İmalatını yaptığımız ürünler ülkemizin en kaliteli ve sağlam ürünleridir. Güvenilir bir firmadan hasta karyolası satın almak istiyorsanız firmamızı tercih etmenizi öneririz. Ülkemizde faaliyet gösteren birçok medikal firma ürünlerini firmamızdan almaktadır. Sadece bireysel olarak birkaç ürün değil toplu olarak hasta yatağı satış hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece medikal firmalar değil aynı zamanda hastane, huzurevi ve benzeri diğer sağlık kuruluşları da ürünlerini bizden almaktadır.

Ülkemizdeki birçok firmanın ve sağlık kuruluşunun ürünlerini bizden alması bizim firmamıza gösterdiği güvenden kaynaklanmaktadır. Firma olarak ülkemizin en kaliteli, modern ve güvenilir yataklarının üretimini yapmaktadır. Ayrıca firmamız toplu siparişlerini hızlı ve söylendiği günde teslim etmektedir. Örneğin Ankara’dan bir firma 100 adet hasta yatağı siparişinin bir haftada teslim edilmesini istedi. Firma olarak 100 adet hasta yatağını gerekirse fazla mesai yapıp bir haftada teslim etmekteyiz. Ürününüzü kargoya güvenli bir şekilde teslim ederiz. Bireysel siparişlerini ise siparişi aldığımız aynı gün içinde kargoya vermekteyiz. Firmanız İstanbul da ise aynı gün içinde ürününüzü teslim ederiz. Ürününüz de herhangi bir sorun olduğu zaman ürününüz garantilidir.

10 Yıl Garantili Hasta Yatakları

Ürünlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Ürününüz aynı zamanda 10 yıl da yedek parça garantisine sahiptir. Toplu bir şekilde üründe alsanız, bireysel de ürün alsanız aynı şekilde garanti vermekteyiz. Toplu ürün alımlarında medikal firmalarına oldukça yüksek oranda indirimler yapmaktayız. Firmanız belirli bir miktarda kapora yatırır ve ürünü yapmaya başlarız. Ürün bitince de paranın geri kısmını ödersiniz ve ürününüze sahip olursunuz. Medikal firmalara,  normal bireysel müşterilere göre indirimlerimiz bulunmaktadır. Firmamızın imalat atölyesi İstanbul Bayrampaşa da bulunur. İmalat atölyemizi ziyaret ederek yatakları nasıl ürettiğimizi görebilirsiniz. Sadece Türkiye’ye değil aynı zamanda yurt dışındaki birçok ülkeye de satış işlemimiz başlamıştır. Hasta yatağı sektöründe Türkiye’nin en büyük firmasıyız.

Motorlu Hasta Yatağı Kullanmanın Kolaylıkları

Sürekli yatacak olan bir hasta hareketsiz kaldığı durumda hem psikolojik açıdan hem de fiziksel açıdan daha sıkıntılı olacaktır. Hasta, yatak üzerinde hareketsiz kaldığı içi huysuz olacaktır. Huysuz ve sinirli bir hasta da hem kendisine hem de onunla ilgilenen kişiye zorluk çıkaracaktır. Bu nedenle sürekli yatan hastalar için yatak üretimi başlamıştır. Bu yatak sayesinde hasta yatak üzerinde hareket edebilmeye başlamıştır. Bu yataklar sayesinde hasta psikolojik ve fiziksel açıdan daha olumlu olmuştur. Hasta yatağı sayesinde hasta temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve sürekli sabit yatmaktan kurtulacaktır. Günümüzde ülkemizde oldukça kullanılan bu ürün sayesinde hastalarımız daha konforlu ve sağlıklı yataklarda tedavisini sürdürmeye başlamıştır.

Hastalar için üretilen bu yataklar motorlu hasta yatağı adı da almaktadır. Motorlu hasta yatağı elektrikle çalışan, kumandası sayesinde hareket eden bir yataktır. Ülkemizde iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı gibi modelleri bulunmaktadır. Motorlu hasta yatağı kullanan hasta tedavi sürecinde daha çabuk iyileşecektir. Motorlu hasta yatağının baş kısmı ve ayak kısmı kalkabilir, daha gelişmiş modellerimizde ise asansör ve trendelenburg özelliği de bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde hastamız kimseye muhtaç olmadan yattığı yerden kumandayla yatağı hareket ettirebilecektir. Hasta televizyon izleme, kitap okuma ve yemek gibi temel ihtiyaçlarını motorlu hasta yatakları sayesinde kolayca yerine getirebilecektir.

Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Motorlu hasta yataklarımızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Satış fiyatımız 1000 Türk lirasından başlayarak 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Kiralama olarak da yataklarımızdan yararlanabilirsiniz. Kiralama fiyatlarımızda 300 ile 400 Türk lirası arasındadır. Motorlu yataklarımız sayesinde hastanız diz ve kalça sorunu yaşamadan rahatça dinlenme süreci geçirecektir. Hastanın kan dolaşımı bu yataklar sayesinde normal seviyelere gelmektedir. Örneğin hastamızın bacağı ağrıdı. Hastamız kumandadan yatağın ayak kısmını kaldırır ve hastamız rahatça bacağını dinlendirebilir. Bazen motorlarda bozulmalar olabilir. Bu bozulmalara karşın motorlarımız 10 yıl yedek parça garantisine sahiptir. Motorlu hasta yataklarının yanında yine motorlu olan ve hastada terlemeyi ve yara oluşumunu engelleyen havalı yatak kullanmanızı önermekteyiz.

Hasta Yatağı Üretim Ve Satış

Hasta Yatağı Üretim Ve Satış

Büyük bir titizlik içerisinde ve tamamen profesyonel bir kapsamda üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı çeşitleri, mutlaka özel olarak imalat şekilde fabrikadan halka satış ya da kiralama sistemleri kapsamında gerçekleşen firmalardan satın almak büyük bir önem arz etmektedir. Bu sayede daha kaliteli bir malzeme yapısı altında ve daha doğru teknik servis ile montaj seçeneklerini değerlendirmek mümkündür. O yüzden hasta yatağı üretimi konusunda titiz bir çalışma gerçekleştiren firmalardan birbirinden değişik fonksiyonel yapılara sahip olan yatak çeşitleri büyük bir rahatlık içerisinde güvenli bir biçimde satın alınabilir ya da kiralanabilir.

Özellikle hastaların durumlarına bağlı olarak seçimi yapılmak suretiyle hasta yatağı satış işlemlerini mutlaka bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan kaliteli firmalardan gerçekleştirmek gerekmektedir. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla uzun yıllar yatak seçenekleri kullanılabilir. Bu yüzden mutlaka imalat kapsamında yalnızca bu yatak seçenekleriyle ilgilenen ve alanında önemli referanslar kazanmış firmalar ile alışveriş yapılmalıdır. Belirli zamanlar içerisinde bu sayede teknik servis desteği de rahatlıkla alınabilmektedir.

Doğrudan halka satış ve üretim işlemleri

Günümüzde farklı sebeplerden dolayı bakıma ihtiyaç duyan hastalar için birbirinden değişik hasta yatağı fiyatları kapsamında özel fonksiyonlar yapıları ile bu yatak çeşitleri elde edebilmektedir. Tabii bu yataklar hastaların ihtiyaçlarını tam olarak karşılık verecek özelliklere sahip şekilde satın alınabilmesi için, bunu imalat kapsamına doğrudan halka satış işlemi gerçekleştiren firmalarla yapmak büyük bir önem arz etmektedir.

Bu sayede özellikle değişik motor sayılarına sahip hasta yatağı çeşitleri, hastaların günlük aktivitelerini rahatlıkla yapmalarına imkan tanımaktadır. Üstelik böylesi büyük firmalar dahilinde üretimi gerçekleştirilen bu yatakların montajı da tamamen profesyonel bir kapsamda güvenilir personel ile yapılma imkanı elde edebilmektedir. Bu da uzaktan kumanda sistemi ile elektrikli bir seçenek altında değerlendirilen bu yatakların, rahatlıkla güven içerisinde kullanılmalarını fırsat tanır. O yüzden hasta yatağı üretimi sağlayan böylesi büyük firmaları değerlendirmek akılda olması gereken ilk durumdur. Ayrıca bu da daha uygun fiyatlar kapsamında bu yatak seçeneklerini satın alma imkanı ya da kiralama fırsatını sağlar.

Tamamen profesyonel bir hizmet kapsamında hasta yatağı satışları

Bu konuda tamamen profesyonel bir hizmet sunan birçok değişik firma bulunmaktadır. Birbirinden değişik özelliklere sahip seçenekler hasta yatağı satış fırsatları altında tamamen özel bir işçilik ile hazırlanmış bir şekilde sunulmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle farklı sayılardaki motor sistemleri ile birlikte aynı zamanda güçlü bir mukavemete sahip olan korkuluklar ve yemek masası veya serum seçenekleri de yatağın dört bir kısmında yer almaktadır. Bütün bu seçenekleri de artık çok uygun hasta yatağı fiyatları kapsamında elde etmek günümüzde mümkündür.

Tabii bunu gerçekleştirirken doğrudan halka satış seçeneklerini sunan ve özel bir üretim sağlayan ürünleri elde etmeye çalışmak çok daha büyük bir önem arz eder. Bu şekilde baş bölgesi ile birlikte aynı zamanda ayak kısımlarının hareket yeteneği bulunan yataklar, ayrıca asansör sistemleri kapsamında da aynı anda destek sağlayan seçenekler birbirinden farklı hasta yatağı modelleri altında elde edilebilir. Tabii burada hastaların ihtiyaç duyduğu özelliklere de bakmak suretiyle buna göre satın almak ya da kiralamak, dikkat edilmesi gereken diğer önemli hususlardan biri olarak ön plana çıkar.

Hastaların durumlarına göre değişik yatak çeşitleri

Günümüzde felçli hastalar ya da yaşlı insanlar ile birlikte belirli bir süre bakılması gereken kişiler adına hasta yatağı üretimi bütün bu durumlar baz alınmak suretiyle gerçekleştirilmektedir. Bu da hastaların ihtiyaç duydukları avantajları rahatlıkla değerlendirmelerine fırsat verirken, diğer yandan çok uygun hasta yatağı satış fiyatları kapsamında bu ürünleri güvenilir bir şekilde etme imkanını verir. 1 ya da 2 ve 3 ile 4 motor sayıları dahilinde elektrikli şekilde ve uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilen yatak seçenekleri, aynı zamanda felçliler ve yaşlıların gün içerisinde rahatlıkla hareket edebilmesi adına aynı anda kullanılması mümkün bir tasarım altında rahatlıkla kullanılmalıdır.

Diğer yandan ve tuvalet ya da lavabo ve çağrı düğmesi gibi özellikler de bu yataklar üzerinde tam donanımlı bir şekilde hazırlanmış olarak bulunmalıdır. Günümüzdeyse bunları artık oldukça düşük bütçeler kapsamında hasta yatağı fiyatları ile elde etmek çok kolaydır.

7/24 Hasta Yatağı Kiralama

Emek Yatak 7/24 Hasta Yatağı Kiralama Ve Satış Hizmeti Sunuyor

Yatalak hastaların tedavi süresince en önemli ihtiyacı, gerekli donanımı sağlayan hasta karyolası ve yatağıdır. Emek Yatak bu alanda tecrübesi ile kendi imalatı olan ürünleri müşterilerine en uygun fiyat garantisi ile sunuyor. Hasta yatakları, hasta karyolası, hasta banyo arabası, koltuk değneği, hasta tuvalet oturağı, serumluk ve diğer medikal sağlık ürünleri üreten Emek Yatak, Türkiye’nin neredeyse tüm illerine gönderimi gerçekleştiriyor. Yurtiçi satış ağının yanı sıra Almanya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, İsviçre, Kıbrıs, Malta, Letonya, Hollanda gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor.

Firma, 7/24 çalışan çağrı merkezi aracılığı ile müşterilere hasta karyolası, hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunuyor. Uygun fiyata satış gerçekleştiren Emek Yatak aynı zamanda kiralama hizmeti ile sektöre bir yenilik getirmiş durumda. Tedavi süresinin geçici olduğu durumlarda hasta yatağı satın almak yerine kiralama yöntemini kullanabilen müşteriler gereksiz bir masrafa katlanmaktan kurtuluyor. Ayrıca Firma, hasta karyolası satın alan ve artık ihtiyacı kalmayan müşterilerin 2. el satış yapabilmesine olanak tanıyor.

Hasta Karyolası Kiralama Süreci

Kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler öncelikle firma ile iletişime geçerek hangi tip karyola ihtiyaçlarının olduğunu belirtiyor. Aynı gün içerisinde Emek Yatak yetkilileri tarafından müşteri ile iletişime geçilerek söz konusu yatağın temini sağlanıyor. Firma, hasta karyolası ve hasta yatağı kiralamak isteyen müşteriler ile 1 aylık bir süre için karşılıklı kiralama sözleşmesi imzalıyor. Karyolanın teslimatı ve kurulumu sonrası ücret tahsil ediliyor. Firma, söz konusu sürenin sona ermesinin ardından müşteri ile iletişime geçerek, kiralama süresinin uzatılıp uzatılmayacağı hakkında görüşme gerçekleştiriyor. Süre uzatımı talebi olmayan müşterilerin belirlediği uygun bir zamanda karyola tekrar Firma ekibi tarafından teslim alınıyor.

Emek Yatak Hasta Karyolası Çeşitleri

Firma eski tip modellerin kullanımının zor olması nedeniyle, elektrikli ve motorlu karyola modelleri üretiyor. 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, full abs, asansörlü, ahşap ve bazalı karyola modelleri ile çok sayıda ürün sunan firma ürünlerin nakliyesi ve kurulumu esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir sorunda karyolanın yenisini müşteriye ulaştırıyor.

Firmanın üretimini gerçekleştirdiği modeller; uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen hastanın yemek yemek, televizyon izlemek, kitap okumak gibi aktiviteleri rahatlıkla yapabilmesini sağlıyor. Uzaktan kumanda ile boyun, sırt, bel, ayak bölgelerinin 90 derece hareket ettirebilme özelliğine sahip ürünler ile hastanın bakımını üstlenen kişilere kolaylık sağlanıyor.

Emek Yatak Tecrübesi İle Hasta Bakıcılara Destek Oluyor

Hastalığın tedavi süresince hastanın psikolojisi kadar refakatçinin de psikolojisinin önemli olduğunun bilincinde olan Emek Yatak, lazımlıklı modeller ile müşterilerine kolaylık sağlıyor. Özellikle kilolu yatalak hastaların tuvalet sorununa yatağın orta bölümünde yer alan boşluk sayesinde çözüm üreten firma, lazımlıklı yatak modelleri ile hijyen ve temizleme kolaylığı sağlıyor. Hasta karyolalarının tekerlekli üretilmesi ve yan bölümünde sabit serum askısı bulunması karyolaların diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Emek Yatak, geçici yatalak rahatsızlık yaşayan ya da hafif sağlık sorunları bulunan ve ev ortamında tedavisi gerçekleştirilecek müşterilerine genellikle daha ucuz olması nedeniyle elektrikli karyola modellerini tavsiye ediyor.

2, 3, 4 motorlu, full abs, asansörlü modeller daha çok hastaneler tarafından ve felçli hastaların bakımında tercih ediliyor. Full abs ve asansörlü sisteme sahip karyolalarda korkulukların tek bir hareketle yukarı aşağı hareket edebilmesi hastanın konforunu arttırıyor. Karyola modelleri 250 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile dayanıklılık konusunda da sınıfı geçmiş durumda.

Emek Yatak Hasta Yatakları Çeşitleri

Üretici firma, aynı zamanda visco hammadde ile hasta yatakları üretiyor. Yatalak hastalarda sıklıkla görülen deri rahatsızlıklarının önüne geçen visco yataklar firma tarafından talep edilen karyolaya uygun bir şekilde imal ediliyor. Düşük yükseklikli yatak modelleri ile hastanın naklini kolaylaştıran firma hasta bakıcının karşılaşabileceği sorunlara ilişkin çözümleri düşünerek üretim yapıyor. Firmanın ayrıca havalı yatak, ortopedik yatak, lazer kesim yatak, boru tipi havalı hasta yatağı gibi çok çeşitli yatak ürünleri mevcut.

Hasta karyolası ve hasta yatağı seçiminde müşterilerine bilgi ve deneyimlerini de aktaran firma yetkilileri, hastalığın cinsi, ne kadar süreceği gibi durumları göz önüne alarak ideal seçimin yapılmasına yardımcı oluyor. Firmanın üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmesi fiyat açısından da rakiplerinin önüne geçmesini sağlıyor.

Kaliteli Ve Ekonomik Hasta Yatakları

Kaliteli Ve Ekonomik Hasta Yatakları

Emek Yatak adıyla anılan medikal sektörün başarılı isimlerinden biridir firma. Öncelikli olarak hasta sağlığının öneminin vurgulandığı ve aynı zamanda satış dışında sosyal sorumluluk projelerinde de adında sıkça söz ettiren medikal firma niteliğindedir. Emek Yatak firması; 20 yıldan fazladır sağlık sektöründe yer edinmiştir. Bununla birlikte kendi bünyesinde imal ettiği hasta yataklarını kendi ülkesinin yanı sıra bir çok dünya ülkesine ihracatını da yapmakla sağlık piyasasında rol almaktadır.

Ekonomik hasta yatakları bütçenize uygun!

Hem kaliteli hem de ekonomik hasta yatağı üretmek ve satışını yapmak elbette kolay değildir. İmalatçı firma özelliğinden dolayı ve yıllara dayanan deneyimiyle Emek Yatak firması uzun zaman bunu başarabilmiş sayılı firmalardan olmuştur. Hasta yatağı adından da söz edildiği gibi uzun süre yatarak tedavi olacak kişilerin veya belli bir süre yatak istirahatı olacak kişilerin mutlaka kullanması gereken sağlıklı medikal üründür. Herhangi bir enfeksiyon riskine karşı bu hasta yatakları en özel ve steril malzemelerden üretildiğini söyleyebiliriz

Nano teknoloji dediğimiz kirlenme özelliği en aza indirgenmiş ve yıpranma derecesi düşük olan bu hasta yatakları aynı zamanda uzun ömürlü olabilmektedir. Yatağa bağımlı hastaların veya felçli yaşlı hastaların uzun müddet bu yataklarda tedavi görmeleri zorunlu olduğundan, hem yatış pozisyonları hem de rahat bir yaşam sürebilmelerine yardımcı olacak tek medikal üründür. Hasta yatağı bildiğimiz kullandığımız yataklardan elbette farklıdır.Fark olmayan tek özelliği bildiğimiz evlerimizde olan yataklarla aynı ölçü ve ebat ve aynı zamanda görünüm olarak üretiliyor olmasıdır. Bu yataklar Ahşap görünümlü dediğimiz dışarıdan bakılınca tıpkı normal yatak görünümünde olan hem hastayı motive edecek hem de hasta yakınlarının kendi alanlarında hastalarının tedavilerini sürdürürken mekanlarında rahatça kullandırabilecekleri özellikte imal edilmektedir.

Teknolojinin Son İmkanları Kullanılarak Üretilen Hasta Yatakları

İşte bu konuda sizlere tavsiye edebileceğimiz teknolojinin son imkanlarından faydalanan her yenilikte imalatına ekleyen bir firma yani Emek Yatak firması diyebiliriz. Üstelik hasta yataklarını direkt aracı olmadan tüketiciye satışını yaptığı için kaliteden ödün vermeyen uygun fiyat politikasıyla varlığını sürdürmektedir. Hasta rahatlığını sağlamak ve hasta için en uygun hasta yatağını imal etme prensibi ile yola çıkan firma, Sağlık kurumlarından dünya standartlarında ki onaylarını almış bulunmaktadır. Hastaların tedavi koşullarının iyi olması demek iyileşme süreçlerinin de kısa olması demektir. Emek Yatak firması özellikle farklı hastalık durumuna göre motorlu yataklar veya farklı tipte yataklar üretmektedir. Böylece hasta, hem tedavisini olurken hem de başka bir sağlık sorunuyla karşılaşma riskinide ortadan kaldırmış olacaktır. Çünkü bu hasta yataklarında kullanılan sistem ile vücut rahat nefes alabilmekte yatak yarası vb. gibi komplikasyonlarında oluşmasını engellemektedir.

Bunun sonucunda Emek Yatak firması hasta yatağı üretiminde imalatçı yani üretici firma olmasının en büyük avantajı satış ve kiralama ağının geniş olması, servis kalitesi, hızlı teslimat ve en önemlisi kaliteli hasta yataklarını en uygun fiyata hasta ve hasta yakınlarına sunuyor olmasıdır.

Satılık Hasta Yatağı

Satılık Hasta Yatağı

Elektrikli Kumandalı Satılık Hasta Yatağı

Hasta yatakları hastaların sağlıklı bir şekilde rahat etmeleri ve konforlu bir biçimde yataklarında uyuyabilmeleri için son zamanlarda birçok teknik yeniliklerle tasarlanıyor. Bu teknik tasarımlar bakımından düşünüldüğü zaman hasta yatağı modellerinin motor sistemli ve elektrikli olarak üretildikleri hemen göze çarpan yenilikler arasında gelmektedir. Bu yenilikler bakımından son derece dikkat çeken tüm unsurlara yer verildiği zaman gerçekten de tamamen farklı özellik tiplerinde hasta yatakları üretimleri yapılmakta olduğu bilinmektedir. Bu anlamda satılık hasta yatağı uygun fiyat anlayışları çerçevesinde satışa sunularak müşterilerle buluşturuluyor.

Ahşap Tipi Ev İçin Hasta Karyolası

Hasta yatakları olarak yeni bir model olması yönüyle ahşap tipi ev karyolası satılık hasta yatağı arasında en fazla rağbet görenlerden birisini oluşturmaktadır. Bu anlamı düşünüldüğü zaman tamamen önde gelen bir karyola sistemini oluşturması nedeniyle süreklilik esasında daima kullanım özelliği barındırmaktadır. Barındırmış olduğu tüm bu kullanım özellikleriyle de dünden bugüne kadar süreklilik çerçevesinde sunulan başlıca temel satılık hasta yatağı modelleriyle satılmaktadır.

Tuvalet Özellikli Hasta Yatakları

Hastaların tuvalet ihtiyacını gidermeleri için genellikle hasta bakıcılarına dayanarak gitmeleri gerekmektedir. Fakat bazen hiç istenmeyen kötü durumlarla karşı karşıya kalınarak söz konusu ihtiyacın kirlenmelere yol açtığı da bilinmektedir. İşte bu nedenle düşünüldüğünde hasta yataklarının yanında tuvalet aracı bulunan bir şekilde üretilerek tasarlandığı özellikler de satışa sunularak daima müşteri memnuniyeti hizmet güvencesiyle bir satılık hasta yatakları çalışmalarının yürütüldüğü bilinmektedir. İşte tüm bu yönler dikkat çektiği zaman gerçekten de son derece önde gelen ürünler adına birbirinden değişik özellikler taşıyan ve tamamen birbirinden farklı niteliklere yer veren bir anlayış sergilendiği hemen bilinmektedir. Tüm bu bilinen anlayışlara yönelik olması nedeniyle de bir süreklilik anlayışı çerçevesinde tamamen farklı ve tamamen değişik bir anlayış tarzında hasta yatağı satışları yürütülmektedir.

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı Kimler İçindir?

Teknoloji alanında yürütülen yenilikler ve elektrik ham maddesinin artık her mobilyada ve çeşitli derecelerde kullanılması ile birlikte hasta ve hasta yakınlarını düşünen yeni üretim noktaları da oluşmuştur. Bunun en güncel ve modern örneği ise elektrikli hasta yatağı ürünlerinde kendini göstermektedir. Elektrikli battaniye ve elektrikli yatak icatlarından sonra hastaların sağlığını ve konforunu düşünen elektrikli hasta yatağı ürünleri en modern ve profesyonel çalışma hacmiyle medikal ürün satan mağazalarda ve online satış merkezlerinde satışa sunulmaktadır. Bu yüksek teknolojili ve donanımlı hasta yatakları genelde kalıcı ve yatalak hastalar için tercih edilmektedir.

Uzun süreli hastalar için de tercih edilebilir. Ancak elektriksiz modelleri geçici hastalar için daha uygun ve ekonomik bulunduğu için daha yüksek oranda tercih sebebidir. Bununla birlikte elektrikli hasta yataklarının kiralanması az durumda iken satışa çıkarılması daha yüksek ihtimaldir.

Elektrikli Hasta Yatağı Ürün Özellikleri

Günümüz teknolojisi ve tıp sektörü dahilinde elektrikli hasta yatağı modellerinin yanı sıra yarı elektrikli modeller de mevcuttur. Bunu otomatik ve yarı otomatik olarak değerlendirmek de mümkündür. Yatağın eğim hareketleri, indirilip kaldırılması elektrik vasıtasıyla otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda manuel modellere göre sirkülasyon gücü daha hızlı ve pratiktir. Motor sayısına göre hasta yataklarında eğim gücü azalıp artmaktadır. Buna göre isteyenler için 2 motorlu, isteyenler için de 3 ve 4 motorlu ayrı elektrikli hasta yatakları biçimleri vardır. Daha üst modellerde ise asansörlü bölümleri olan yatak modelleri de mevcuttur. Kimi modeller ise bazalı olarak üretilmiştir. Son çıkan ürünlerde ise hastalığın durumuna uygun olarak ahşap üretimler söz konusudur. Tüm elektrikli hasta yatakları full abs sistemi ile çalışmaktadır. Yüzde yüz güvenli olup uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir.

Hasta Yatağı Satış Noktası

Hasta Yatağı Satış Noktası

Hasta yatağı; hastaların zorlu süreçlerini kolaylaştırmak için kullanılan bir araçtır. Hastane, ev, huzur evi, hasta bakım yerleri vb. bir çok mekanda kullanılan yataklar sayesinde, hastalar kendilerini daha iyi hissederler. Hastaların yanı sıra refakatçiler için de hasta yatağı büyük bir nimettir. Kolaylıkla hareket edilebilmesi sayesinde yatakları istediğiniz konumda kullanabilmeniz sağlanmaktadır. Yatakların hareketleri motorlar tarafından aktif hale gelmektedir. Kumanda ya da el yardımıyla hareket edilebilen yataklar, çeşitli modellere ayrılmaktadır. Her modelin farklı kullanımı ve farklı pozisyonları mevcuttur. Şekil itibari ile de farklılık gösteren yataklar, kullanıcıların kolaylıkla kullanımını sağlayacağı halde tasarlanmıştır.

Hasta yatağı satış için güvenilir adrestesiniz. Yataklar alınırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler mevcuttur. İlk olarak hastaların rahatlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Hastaların rahatlıkla kullanabileceği yatağı seçmek doğru olacaktır. İkinci bir diğer önemli konu ise; hastaya bakacak kişi ya da kişilerin kullanımı kolay, hareketleri kısıtlamayacak yatakları seçmesi gerektiği oluyor. Her hastaya her hasta yatağı uygunluk göstermemektedir. Hareket kabiliyeti olan hastalar ile hareketi kısıtlı ya da yatalak hastaların yatak seçimleri farklı olmaktadır. Uygun yatak seçildiği taktirde, hastaların psikolojik sıkıntı çekmemeleri adına iyi bir bakımla karşılanması uygun olacaktır.

Tamamen yatağa bağlı hastaların yanı sıra, bir müddet yatak kullanımına mecbur kalan insanlar olabilmektedir. Bu durumlar için ise, hasta yatağı satış ya da hasta yatağı kiralaması ile hastanın durumu doğrultusunda yatakları almak ya da kiralamak olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşitlere Ayrılan Hasta Yatakları

Kaliteli ve pratik kurulumu ile dikkat çeken yataklar için en önemli konular arasında yatakları nereden temin edeceğiniz düşüncesi oluyor. Hasta yatağı satış ve kiralama olarak Emek Sağlık her zaman yanınızda yerini alıyor. Birçok farklı kapasiteye ve modele ayrılan hasta yatağı çeşitleri, her hastanın ihtiyacını baz alarak modeller sunmuş oluyor. Dört parçalı hasta yatağı; ortopedik, hareketleri kısıtlamayan, hastaların rahatlığının düşünüldüğü, orta sertlikte, karyolaların motorları baz alınarak kıvrımlı üretimi, karyola şekli alabilen vb. pek çok özelliği bulunan hasta yatağıdır. Lazer kesim hasta yatağı; anti bakteriyel, lazer kesim ve ortopedik özelliği hastaların rahatlığı için bire birdir. Fermuarlı kılıfa sahip olması ile kolaylıkla yıkana bilmektedir. Hastalar için hijyenik ortam çok fazla önem arz etmektedir.

Lazer kesimleri hava alması için kullanılmaktadır. Hasta karyolası şeklini alabilmektedir. Sıvı geçirmez yüzeyi sayesinde, içeceklerin yatağa dökülmesi işkence haline dönüşmemiş olacaktır. Visco yatak; her halükarda temiz bir yüzey isteyenler için sıvı geçirmez yüzeyi ön plandadır. Çıkarılabilir kılıfı istenilen zamanda kolaylıkla yıkanabilir özelliğine sahiptir. Tam ortopediktir ve çökme yapmaz. Hasta yatağı satış isteyenler için her yatağın farklı özellikleri mevcut olmaktadır. Baklava dilimli havalı yatak; gün boyu kesintisiz kullanılabilir, yatak yaralarını önlemeye yardımcıdır, ayarlanabilir ve pompalı özelliklerine sahiptir.