Hasta Yatağı Seti HYE-3800

Full Abs Ürün Seti HYE-3800

Bu ürün setimiz en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. İki motorlu modeller arasındaki en kaliteli model olan full abs hasta karyolası, havalı yataklar arasındaki en kaliteli model olan A+B+C sistem boru tipi havalı yatak bu set grubunun içinde bulunur.

Hastanız sürekli yatan hasta ise bu set grubunu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hastanız bu set grubu sayesinde oldukça sağlıklı ve iyi bir şekilde tedavi süreci geçirir. Bu ürünleri set halinde değil de başka bir firmadan tek tek alırsanız oldukça yüksek bir bedel ödemek durumunda kalabilirsiniz. Firmamız ise bu ürünleri set halinde satarak oldukça uygun fiyatlara hizmetinize sunar. Piyasadaki bu kadar kaliteli ürünleri bu fiyatlarla satışa sunacak başka firma bulmak oldukça zordur.

İki motorlu full abs hasta karyolası plastik yan korkuluk ve başlıklarıyla diğer modellerden ayrı bir yerde bulunur. İki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur. Tekerleklerinin kilitlenebilmesi sayesinde kolayca yatağı sabitleyebilirsiniz. Pozisyon veren havalı yatak ile birlikte hasta için ideal bir ürün olmuştur.

A+B+C sistem boru tipi havalı yatak hastada oluşmuş ve oluşmaya başlamış bası yaralarını iyileştirebilen bir havalı yatak çeşididir. Yatalak ya da felçli hastalar kullanılması gerekli olan bir üründür. Üç modülü olan ve elektrikli motor ile çalışan bir havalı yataktır. Motoru üzerinde bulunan tuşlarla yatağın sertliğini ya da yumuşaklığını ayarlayabilirsiniz. İki yıl garantilidir. Dört parçalı ortopedik yatak ve hasta yemek masası da hastanın sağlığı ve tedavisinin kolaylığı için tercih edilmesi gerekli ürünlerdir. Karyolanın baş ve ayak kısmı hareket edebildiği için yemek masası sayesinde hasta kolayca yemek ihtiyacını giderebilir. Ortopedik yatak ise hastanın yattığı esnada rahat olmasını sağlamaktadır.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-2850

Ekonomik Full Abs Seti HYE-2850

Bu ürün setimizde iki motorlu hasta yatağı modelleri arasındaki en kaliteli model olan full abs modelimiz hizmetinize sunulmaktadır. Bu modelimizin yan korkulukları ve başlıkları antibakteriyel özelliğe sahip ve kolay bir kullanımı olan malzemeden yapılmaktadır. Kolayca silinebilme ve temizlenebilme özelliğine sahiptir. Bulaşıcı hastalıklar gibi mantar gibi hastalıklar full abs hasta karyolası sayesinde hastanızı etkilememektedir. İki motorlu tüm hasta karyolasında olduğu gibi baş ve ayak kısmını hareket ettiren bu ürün oldukça konforlu ve sağlam bir hasta karyolası modelidir.

Korkulukların yüksekliği yerden 35 santimetredir. Karyolamız ise 90 santimetreye 190 santimetre ölçülerindedir. Baklava tipi havalı yatak ise şişme yataklara benzemektedir. 100 Kiloya kadar olan hastalarımız için önermekteyiz.

Sırtında yara olmayan hastalar baklava tipi modeli tercih edebilir. Sırtında yara oluşumu çok olan hastalar içinse bu havalı yatak modelini önermiyoruz. O Hastalar diğer ürün setlerimizi tercih edebilirler. Baklava tipi havalı yatak hastanın vücuduna masaj hissi de vermektedir. İki fonksiyonlu havalı yatak çeşididir. Full abs hasta karyolası ile baklava tipi havalı yatak modelimizi uygun fiyatlarla set halinde satın alabilirsiniz.

Ürününüzü ücretsiz bir şekilde teslim ederiz ve kurulumunu yaparız. Ortopedik hasta yatağı ise ortopedik özelliğe sahip olduğu için hastalar tarafında sıkça tercih edilir. Dört parçalı bir yatak çeşididir ve katlanabilir duruma gelmektedir. Ölçü olarak karyolayla aynı ölçülerdedir. Karyolanın baş ve ayak kısmı hareket ettiği için yatağın katlanabilir özelliğe sahip olması oldukça önemlidir. Hasta yemek masası ise hastanın yemek ihtiyacını giderme de yardımcı olur.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-3350

Abs Başlıklı Yatak Seti HYE-3350

Bu ürün setimiz oldukça kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Set grubumuz içinde iki motorlu abs hasta karyolası, dört parçalı ortopedik hasta yatağı, A+B+C sistem havalı yatak ve hasta yemek masası bulunmaktadır. Abs hasta karyolası başlıkları ve yan korkulukları antibakteriyel özelliğe sahip olan, tekerlekleri çapraz kilit sistemiyle kilitlenebilen, 120 kilo taşıma kapasitesine sahip dual motoru bulunan oldukça kaliteli bir hasta karyolası modelidir.

Antibakteriyel özelliği sayesinde hastanızı özellikle bulaşıcı hastalıklara karşı güçlü tutar. Başlıkları plastik yan korkulukları ise alüminyum malzemeden yapılmıştır. Her ikisi de kolayca yerinden hareket edebilmektedir. A+B+C tipi havalı yatak ise piyasadaki en kaliteli havalı yatak modelidir. Hastanın yatış pozisyonuna göre şekil alan bu havalı yatak çeşidi sırt yaralarını geçirmede ve terlemeyi önlemede en etkili havalı yatak modelidir.

A+B+C tipi havalı yatak modelimizde sıvı geçirmez kılıf bulunur. Bu kılıf sayesinde yatağınız tamamen ilk günkü temizliğinde olur. Bu kılıf ayrıca fermuarı sayesinde yerinden çıkarak yıkanma özelliğine sahiptir. Hastanızın vücut yaraları ileri seviyelerde ise A+B+C tipi havalı yatağı kullanarak bu yaraların geçmesinde yardımcı olabilirsiniz. Felçli bir hastanız var ise iki motorlu abs hasta karyolasını ve A+B+C sistem havalı yatak modelimizi gönül rahatlığıyla tercih etmektedir. Bu ürünleri set halinde satarak daha uygun fiyatlarla hizmetinize sunarız. Hasta yemek masasını ve dört parçalı hasta yatağını da bu ürünlerin yanında setimize ekliyoruz.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-2950

Ahşap Karyola Seti HYE-2950

Bu ürün setimiz evde kullanım için oldukça idealdir. İki motorlu ahşap hasta karyolası sayesinde hastanız evinde rahat bir dinlenme ve tedavi süreci geçirir. Ahşap hasta karyolası ev tipi bir karyola modelidir. Başlıkları ahşaptan olan bu ürün bir hasta karyolası gibi değil de normal bir mobilya gibi görünmektedir.

Özellikle hastalığından dolayı moral olarak kendini kötü hisseden ve normal hasta karyolasında yatmaktan huzursuz olan hasta bu karyola sayesinde kendini biraz olsun huzurlu hissetmektedir. Ahşap hasta karyolası da diğer iki motorlu modeller gibi baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Evde kullanıma oldukça uygun olan bu ürün 90 santimetreye 190 santimetre ölçüleri sayesinde her yerde kullanılabilir.

8 cm boru tipi havalı yatak ise hava kanalları sayesinde hastanızın vücudunda masaj hissi yaratarak onun iyi bir yatma süreci geçirmesine yardımcı olur. Ekonomik bir havalı yatak modeli olmasına rağmen hastanızın sağlığı için oldukça etkilidir. İki motorlu ahşap hasta karyolasının ahşap başlığı ülkemizde üretildiği için fiyat olarak oldukça idealdir. Havalı yatak ve hasta karyolasını birlikte kullandığınız zaman hasta için tam konfor sağlanmış olur. Yemek masası da hasta karyolasıyla beraber kullanılan bir ürün çeşididir.

Karyolanın baş kısmı kalktığı için hasta yemek ihtiyacını yemek masası sayesinde kolayca giderir. Bu ürün seti sadece hasta için değil aynı zamanda yakını ya da bakıcısı içinde rahatlatıcıdır. Ortopedik hasta yatağı ise dört parçalıdır ve katlanma özelliğine sahiptir.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-2700

A+B+C Havalı Yatak Seti HYE-2700

Emek Yatak firması olarak satışa sunduğumuz bu set grubumuz oldukça uygun bir fırsat ürünüdür. İki motorlu kalitesi hasta karyolası, ortopedik dört parçalı hasta yatağı, boru tipi havalı yatak modelleri arasındaki en kaliteli model olan A+B+C sistemli havalı yatak modeli bu set grubumuzun içindedir. Hastanızın sağlığı için oldukça ideal bir set grubudur.

Set halinde sattığımız için oldukça uygun fiyatlarla bu ürünlerimize sahip olabilirsiniz. İki motoru bulunan hasta karyolamız baş kısmını 90 dereceye kadar ayak kısmını ise 45 dereceye kadar kaldırabilmektedir. Hareket mekanizmasına sahip olduğu için hastanız için oldukça iyi bir karyola çeşididir. Kaliteli olan bu hasta karyolasını modelini üretici firma oluğumuz için çok uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

A+B+C boru tipi havalı yatak ise boru tipi modelli havalı yataklar arasındaki en kaliteli modeldir. Bu havalı yatak çeşidinde üç modül bulunur. Bu üç modül yatağa yumuşak orta ve sert olmak üzere eşit şekilde dağılmıştır. Özellikle hastanın sırt yaralarına sahip olmasını engellemede ve terlemeyi önlemede oldukça etkili bir havalı yatak modelidir. Karyola ve havalı yatağımız 120 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Mdf hasta karyolamız ile boru tipi havalı yatağımız elektrikle çalışmaktadır. Bu nedenle yatağın yanı başına üçlü priz çekerek herhangi  bir sıkıntı olmadan ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Dört parçalı hasta yatağımız karyola ile birlikte ücretsiz verilen bir yataktır ve ortopediktir.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-2100

Alüminyum Yan Korkuluklu Set HYE-2100

Bu set grubumuzda iki motorlu abs hasta karyolası, dört parçalı hasta yatağı ve amortisörlü yemek masası bulunmaktadır.

Dual motoru bulunan bu karyolamız oldukça kaliteli bir model çeşididir. İki motorlu modeller arasındaki kaliteli modellerden biridir. Yatağa bağlı hastanız için ideal bir üründür ve oldukça sık bir şekilde tercih edilir. Bu ürünü set halinde satmamızın nedeni imalatçı firma olmamızdan kaynaklanır. İki motorlu hasta karyolasını ve amortisörlü yemek masalarını firma olarak üretmekteyiz.

Set halinde satılan bu ürünü oldukça uygun fiyatlarla hastanız için satın alabilirsiniz. Bu karyola modelimizin yan korkulukları alüminyum iken başlıkları ise antibakteriyel başlıklardır. Başlık olarak piyasadaki en kaliteli başlık modelidir. Özellikle bulaşıcı hastalıklara karşı hastanız güvende olmaktadır.

Karyolanız bozulmalara karşı iki yıl garantili olarak hizmetinizde olmasının yanı sıra üretici firma olduğumuz için on yılda yedek parça garantisine sahiptir. Piyasada başka hiçbir firma bu kadar yüksek seviyede garanti vermemektedir. Firmamız ürününüzün aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulumunu ve teslimatını da yapmaktadır.

Dört parçalı hasta yatağı sayesinde hastanız karyolanızda rahat bir uyku ve dinlenme süreci geçirir. Katlanabilir özelliğe sahip olduğu için kolayca taşınabilmektedir. Yatağınızın sıvı geçirmesini istemiyorsanız sıvı geçirmez alez ürününü kullanabilirsiniz. Bu üründe firmamız tarafından satılmaktadır.

Amortisörlü hasta yemek masası ise hastanın yemek ihtiyacının daha kolay bir şekilde yerine getirilmesi için kullanılan bir üründür. Hastanız sağlığı için firmamızın bu kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-3050

Baklava Tipi Şişme Yatak Seti HYE-3050

Bu setimizde mdf hasta karyolası, dört parçalı ortopedik hasta yatağı, baklava tipi havalı yatak ve amortisörlü yemek masası bulunmaktadır. Bu ürün grubumuzu felçli ve yatalak bir hastanız var ise gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 100 kilo ve altındaki hastalar için önerdiğimiz bir set grubudur.

Karyolamızda dual motor bulunur ve dual motor sayesinde baş ve ayak kısım hareket etmektedir. Hareketsiz hastalar için bu hareket özelliği oldukça önemlidir. Özellikle baş kısmının kalkması sayesinde amortisörlü yemek masası sayesinde hastanın yemek ihtiyacı kolayca giderilir. Amortisörlü yemek masası da mandalı sayesinde kolayca indirilip kaldırılabilmektedir. Özellikle felçli hastaların yemek ihtiyacını giderme de yemek masasına olan ihtiyaç oldukça fazladır.

Amortisörlü yemek masasının ve iki motorlu karyolanın üretimini firmamız yapmaktadır. Karyolanın yan korkulukları başlıkları ve motoru ise ithaldir. Yan korkuluklar ve başlıklar oldukça kalitelidir ve hastanızın güvenle yatmasını sağlar. Baklava dilimli havalı yatak ise ekonomik bir havalı yatak modelidir. Üzerindeki hava kanalları baklava dilimi şeklinde dizayn edilmiştir. Yumuşak ve sert olmak üzere iki modülü bulunur. Motoru sayesinde çalışarak hastanın vücuduna masaj hissi verir.

Karyolamız elektrik kesintilerine karşın kumandasındaki pil desteği sayesinde çalışmaya devam etmektedir. Havalı yatak ise elektrik kesildiği zaman bir iki saat şişkin halinde devam eder. Hasta karyolasının yatağı ise dört parçalıdır ve ortopediktir. Ortopedik özelliği sayesinde hastanın eklem ya da kemik ağrısı çekmesine engel olur.

Set İçeriği

Hasta Yatağı Seti HYE-2300

Hasta Yatağı Seti HYE-2300

Bu setimizde iki motorlu mdf hasta karyolası, a+b sistemli 12 cm ventilasyonlu havalı yatak ve ortopedik dört parçalı hasta yatağı bulunmaktadır. Set halinde alabileceğiniz bu ürünü oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu ürünleri set yerine farklı farklı alırsanız daha yüksek tutarlarda ödeme yaparsınız.

Firmamız bu ürünleri set halinde satarak bütçenize uygun bir şekilde hizmetinize sokmaktadır. Bu setimizin karyolası iki motorludur ve baş ve ayak kısmı hareket ettirmektedir. Baş kısmını 90 dereceye kadar kaldırabilen karyolamız bu sayede hastanızın yemek gibi temel ihtiyaçları gidermesinde oldukça yardımcı olmaktadır. 100 Kiloya kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Mdf Başlıklı Hasta Yatağı Seti

Setimizde bulunan karyolamızın yan korkulukları krom kaplamalı alüminyum malzemeden yapılmıştır. Yan korkuluğun baş kısmında bulunan mandal sayesinde yan korkuluğu kolayca indirebilirsiniz. Karyolada kullandığımız başlık ise demirden yapılmıştır. Başlıklarımız da kolayca sökülüp takılabilmektedir.

Havalı yatağımız ise iki modüllü olup hava kanalları boru şeklinde dizayn edilmiştir. İki modülü sayesinde yatağın yumuşak ve sert bölümleri olur. Hastanın vücuduna bu iki modül eşit olarak verilir. Boru tipi modellerimiz arasındaki en kaliteli modeldir ve hastanızın terlemesini ve sırt yaralarını engellemektedir. Hem hasta karyolası hem de havalı yatak elektrikle çalışır ve motoru bulunur.

Setimizde bulunan şilte ise dört parçalı olmakla beraber katlanabilir özelliğe sahiptir. Ortopedik özelliği sayesinde hastanızın yatma sürecinde rahat olmasını sağlamaktadır. Setteki tüm ürünler iki yıl garantili olarak hizmet vermektedir. İki motorlu hasta karyolasını firmamız kendisi üretmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra serum askılığını da ücretsiz olarak hizmetinize sunarız.

Set İçeriği