Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetlerimiz

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmetlerimiz

Son yıllarda hasta yatağı kiralama ve satış hizmetleri ağı oldukça gelişmiş durumda. Hal böyle olunca sektör içinde yerini almak isteyen çok sayıda firma hasta yatağı konusunda satış ve kiralama hizmeti sunmakta. Hasta yatağı artık önceki yıllardaki durumda değil. Oldukça gelişmiş sistemlerle üretilen hasta yatakları tamamen hastanın ve hasta bakıcının ihtiyaçlarına göre tasarlanarak piyasaya sunuluyor.

Emek yatak firması olarak bir süredir İstanbul ve İstanbul dışındaki çok sayıda merkeze hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti vermekteyiz. Kiralama ve satış hizmeti verdiğimiz hasta yatağı modelleri ve fonksiyonları ile son teknoloji üretim modelleridir. Firmamız tarafından hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı satış hizmetleri verilmekte olup istenilen saatte aranarak bu konuda bilgi alımı mümkündür. Firmamız bünyesinde çalışan çok sayıda teknik personel ekibi ile günü gününe kurulum ve satış destek hizmetleri verilmekte olup montaj sonrası hizmetlerimiz de devam etmekte.

Firmamızda Hangi Tür Yataklar Var?

Firmamızda tamamen hasta konforunun sağlanmasının hedeflendiği çok sayıda hasta yatağı modeli bulunmakta. Bu modeller arasında iki motorlu hasta yatakları, üç motorlu hasta yatakları ve dört motorlu hasta yatakları bulunmaktadır. Piyasaya satış ve kiralama amacıyla sunduğumuz iki motorlu hasta yataklarında motorlu sistem bulunmakta olup bu hasta yatakları son derece güvenli malzemeler ile üretilmekte ve bu nedenle hastada terleme ve yatak yarası oluşturmamaktadır.

Hasta yatağı konusunda uzaman personeller tarafından üretilmekte ve monte edilmekte olup tüm yataklarımızın dört tarafından serum askısı bulunmaktadır. Bu sayede hastanın hangi tarafa yatarsa yatsın rahat hareket etmesi ve hastanın serum kolundayken kaydırılması ya da rahatsız edilmesi engellenmek istenmektedir. Ayrıca hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunduğumuz yatakların çoğunluğu kumandalı olup kumanda sistemi ile indiril kaldırılması da mümkün olabilmekte.

Hasta yataklarımızın büyük bir çoğunluğu baş ve ayak kısımlarından belli açılarla kaldırılma ve konum değiştirme özelliğine de sahip olarak üretilmekte. Çok sayıda hastanın talep ettiği bu yataklar aynı zamanda bazı özel üretimlerle ahşap görünümlü olarak ta üretilmekte. Ahşap görünümü ile hastanın kendini evinde ve hastalığını unutarak huzurlu bir ruh haline sahip olması hedeflenmekte. Hasta yatağı satış ve kiralama hizmetleri için firmamızın resmi internet sitesi incelenerek kampanya ve indirimlerin öğrenilmesi mümkündür. Ayrıca hasta yatağı kiralama ve satış hizmetlerimizde geri dönüşler takip edilmekte ve kurulum sonrası yaşanacak problemlerin çözümü için hizmet verilmektedir.

Firmamızın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Firmamız hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti vermekte olup aynı zamanda ekonomik fiyatlarla her bütçeye uyabilecek kaliteli ve güvenli yataklarımız bulunmaktadır. Yataklarımızın tamamında ürün garantisi verilmekle birlikte hasta yatağı kiralama hizmeti ile hastalığı geçici olan hastaların sonrasında yatağı geri vererek bütçelerine katkı sunmaları sağlanmak istenmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan ve kiralanan yataklar uygun fiyatlarla piyasaya sunulmakta ve bazı dönemlerde kampanyalar ile desteklenmektedir.

Ürünlerin satış ve kiralama hizmetlerinde taksitlendirme imkanlarımız bulunmakta olup müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlama yoluna gitmekteyiz. İstanbul ve tüm ilçelerine hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti vermekle birlikte kurulum ve montaj işlemlerini de kısa sürede teknik personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamız tarafından satışa sunulan havalı yataklar da hastaların rahatlığı için tasarlanan özel üretim modellere sahiptir. Bu yatakların üretiminde kullanılan malzeme havanın yatak içinde homojen şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

Bu modellerde havanın homojen dağılımı sayesinde hastanın yataktan rahatsızlık duyması engellenmektedir. Firmamız hasta yatağı kiralama ve satış konusunda İstanbul bölge bayiliğini üstlenmiş olup teknik hizmetlerde de yeterli donanıma sahiptir.

Firmamız yatakları genellikle dört parçalı üretilmiş yataklar olup bu özelliğin nedeni hasta yatağının baş ve ayak kısımlarının hareket ettirilmesinin sağlanması içindir. Bu sayede yatağın baş ve ayak kısımları hareket ettirilirken orta kısmın büzülerek hastaya rahatsızlık vermesi engellenmek istenmektedir. Firmamız Türkiye çapında işinde uzman bir bölge bayisi olup halen İstanbul da hizmetlerine devam etmektedir.

Hasta Yatağı Siparişi Nasıl Veriliyor?

Hasta yatağı siparişi verebilmek için öncelikle alınacak yatağın belirlenmesi gerekmektedir ki bunun için hastanın ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu yönde bir tercih yapılmalıdır. Çünkü hastanın durumuna göre yapılacak tercih hem hastanın rahatlığı hem de hasta bakıcısının rahatlığı için önem arz etmektedir. Ayrıca firmamızın aranması ya da mail atılması yolu ile de bilgi almak mümkündür.

Firmamızın uzman kadrosu tercih edilecek yatağın seçiminde de müşterilere yardımcı olmaktadır. Yatak seçimi yapıldıktan sonra firmamız ile bağlantıya geçilerek sipariş vermek mümkündür. Kiralık ya da satılık yatakların alımı ya da kiralanması ile ilgili tüm ödeme kolaylığı sağlanarak sipariş alınabilmektedir. Firmamıza İstanbul içinden verilen siparişlerde kurulum ve nakliye ücreti talep edilmemekte olup firmamız teknik personelleri ile kurulum sağlanmaktadır. Sipariş ve ödeme işlemlerinin hemen akabinde kurulum işlemi yapılarak teslimat yapılmaktadır.

Hasta Yatakları Güvenli Mi?

Hasta yataklarının güvenliği için her şey düşünülmüş durumda. Öncelikle hasta yataklarının tekerlekleri istenildiği takdirde sabitlenerek hareket etmesi önlenebiliyor. Ayrıca özel üretim modelinde olan dört parçalı yataklar sayesinde hastanın ayak ve baş kısımlarının hareket ettirilmesinin ardından orta kısmın büzülerek hastayı sıkıştırması engellenmekte. Ayrıca hasta güvenliği için dört bir yanına serum askısı monte edilmiş olup bu sayede de hastanın hareket ettirilmeden serumu kullanması amaçlanmıştır.

Hasta yatağı üretimi özel kumaşlarla yapılmakta olup terleme yapmayan kumaş dokusu sayesinde hastanın terlemesi ve sürekli yattığı için yatak yarası edinmesi engellenmektedir. Hasta yatakları tamamen hastaların güvenliği ve konforu için üretilmiş olup bu nedenle özel tasarım kumaş ve malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca yataklarımız iki yıl garantili olup iki yıl boyunca üretim hatasından kaynaklı tüm problemler tarafımızdan giderilmektedir.

Hasta Yatağı Siparişi Nasıl Verilir

Hasta Yatağı Siparişi Nasıl Verilir

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatağı çeşitleri genel bütünlükte motorlu ve motorsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Motorsuz olarak manuel olarak çalıştırılmaktadır. Ayrıca manuel olarak çalışan ve kullanılan hasta yatakları da kendi içlerinde fonksiyonel olarak iki kısıma ayrılır. Tek ayarlı ve en düşük fiyatta satılmakta olan hasta yataklarında oynatılabilen tek kısım sırt bölgesidir. Çift ayarlı sistemlerde ise hasta yatakları sırt ve ayak kısımlarından elle ayarlanabilir özelliklere sahiptir. Motorlu olan çeşitler de aynı manuel tipi hasta yatağı seçeneklerinde olduğu gibi iki tipte çalıştırılmaktadır. Tek motorlu olan sistemlerin de birer kumandası olup hareket alanları kısıtlı olmakla birlikte yine de otomatik olarak çalıştırılmakta ve hastalara fonksiyonel bazda kolaylıklar sağlamaktadır.

Günümüz piyasası içerisinde ise en donanımlı sisteme sahip olan hasta karyolaları çift motorlu sistemlerdir. Bu araçlar teknik açıdan tamamen elverişli olup hastanın her ihtiyacı baz alınarak piyasaya sürülmüş çok yönlü yataklardır.

Hasta Yataklarının Güvenlik Özellikleri

Hastanın konforu kadar güvenliğini de ön planda tutan hasta yatakları bu açıdan ürünlerine güvenlik için çeşitli gereçler ve kumanda özellikleri getirmiştir. Bunların başında özellikle elektrikli hasta yatağı seçeneklerine getirilen yeni bir özellikle bulunmaktadır. Her kumandada motorun sistemini devreye sokan ve devre dışı sokan tuşlar bulunmaktadır. Hangi tuşun ne işe yaradığı ve nelerde kullanıldığını tam olarak anlamak için kullanım kılavuzu okunmalı ve kullanım talimatlarına harfiyen uyulmalıdır. Aynı zamanda her kumanda da bir aktivasyon tuşu bulunmaktadır. Bu tuşa basılmadığı takdirde herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için hasta yatakları çalışmaz durumda bekletilmektedir. Ancak bu aktivasyon tuşuna basıldığı takdirde tuşların hepsi devreye girecek ve söz konusu hasta yatağı çalışmaya başlayacaktır.

Belli bir süre geçtikten sonra hiçbir tuşa basılmadığı takdirde kumanda yeniden otomatik olarak pasif konuma gelmekte ve hastanın güvenliğini sağlamaktadır. Aynı zamanda hasta yataklarının sağ ve sol kısımlarında korkuluklar bulunmaktadır. Özellikle uyku halindeki hastaların herhangi bir eğimle yanlara sarkmasını ve düşmesini engellemek için özel olarak geliştirilmiştir.

Hasta Yataklarının Teknik Özellikleri

Açılıp kapanabilir ve değişiklik yükseltme özelliklerine sahip olan hasta yataklarında standart olarak dört ayrı serum askısı bulunmaktadır. En büyük teknik özelliklerinden biri de sessiz çalışma prensibiyle hareket etmesidir. Böylece hasta için tam donanımlı sessizlik ve konfor sağlanmış olur. Ayrıca yük kapasitesi olarak da gelişmiş olan hasta karyolaları maksimum 200 – 250 kilo ağırlığına kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Hastane yatakları özellikleri baz alınarak üretilmektedir.

Hasta Yatağı Siparişi İçin

Günümüzde hasta yakınları tarafından siparişi verilen hasta yataklarına iki ayrı kanaldan ulaşmak mümkün. Medikal ürün ve araçları satan mağazalardan doğrudan sipariş verilebildiği gibi aynı zamanda online olarak satış yapmakta olan internet siteleri de bu amaçla ziyaret edilebilir. Ayrıca isteyenler için aylık kiralama seçenekleri de sipariş özellikleri arasında yer almaktadır. Siz de bir hasta yatağı siparişi vermek için 0534 923 19 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.